Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Myślę, że jest to dobre rozwiązanie - osobiste sprawdzenie w salonach. Trudno mi się ustosunkować do tych zdjęć, bo ja pierwszy makijaż zrobiłam jeszcze jak nie było tego salonu i w związku z tym nie widziałam żadnych zdjęć. Natomiast widziałam makijaż wykonany przez panią Agatę Świecką u koleżanki na twarzy :-) Dla mnie była to najlepsza reklama. Tylko jak ja go widziałam to był już pełny efekt:-) A jak sama zrobiłam to przez pierwsze dni myślałam, że umrę... ;-) efekt był dla mnie zbyt "widoczny". Usta trzymały mi się przez prawie 5 lat! Brwi i kreski ok. 3 lat. Właśnie wybieram się po raz kolejny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUBLIN - gdzie?
Gdzie zrobić dobry makijaż w Lublinie? Najchętniej "oddam się" w ręce lekarza lub kosmetologa. Może odezwie się ktoś kto w Lublinie lub okolicy robił sobie makijaż permanentny? Proszę o wrażenia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta wawa
witam we wtorek czyli 3 dni temu zrobilam sobie brwi, juz mi kawalek strupka zeszlo i jestem zalamana bo prawie nic pod spodem nie mam!!! czy to normalne? poprawke mam dopiero 9 marca a jak narazie jestem łaciata:( i czy po tej poprawce sytuacja sie nie powtorzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elis_665
ja mialam robione usta w poniedzialek i prawie wszystko zeszło ale tak ma byc po drugim razie jest juz dobrze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta wawa
mam nadzieje :) zszedl juz caly strupek nie ma tragedii ale jak bedzie trzeba powtarzac nie wiadomo ile razy to sie wkurze troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie - czy któraś z Was robiła sobie makijaż permanentny w instytucie urody new look w Warszawie? Słyszałam bardzo pozytywne opinie na jego temat i na temat pracujących tam osób. Chciałabym zrobić sobie kreskę na górnej powiece ale wolałabym, żeby to był sprawdzony salon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKAZJA!!! Mozliwosc zakupu barwnikow marki BioTouch na targach kosmetycznych w Warszawie dnia 12 lub 13 marca. Profesjonalne doradztwo oraz fachowa pomoc w doborze koloru. Wiecej informacji chetnie udzielę telefonicznie: 509 957 162 lub meilem: bevelin444@hotmail.com Serdecznie Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dla mnie są mega istotne istniejace juz prace linergistki...dlatego wazne ile i jakie sa zdjęcia na stronie takiej osoby,ktora wykonuje makijaz a nie tylko salonu czy gabinetu. Osobiscie uwazam,ze jedna z najlepszych pań jest np.P.Izabela z Poznania zresztą ciekawa jestem Waszej oceny bo tak czytam i wiekszosc strasznie potepia prace na stronach int. www.izabelacytrowska.pl Mam makijaz juz długo i bardzo sie z niego ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóżcie kobiecie zapracowanej. Kto robi makijaż permanentny (brwi, usta) w Stalowej Woli lub okolicy czy Rzeszowie. Nie mogę wyjeżdzać daleko, tym bardziej ze wymagane są uzupełnienia. Proszę o informację jeśli ktoś robi to w moim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!prosze o informacje na temat gabinetu OL-AN w Warszawie na ul Wspolnej 63a czy robia tam ładnie makijaż pernamentny oczu i brwi ponieważ dostałam bon z Grupona od męża na dzień kobiet i niewiem czy sie cieszyc czy płakac bo oni nie mają forum i jeśli ktoś kozystał z usług to prosze o wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMUS, szukalam strony, opinie o tym gabinecie, ale wielkie nic. Wiem, ze wystawili sie na gruponie i z pewnoscia maz chcial zrobic Ci wielka frajde. Az dziwne, ze nawet galerii i strony internetowej nie posiadaja. Oni jako gabinet juz kase zarobili na ilosci sprzedanych biletow, a usluga jaka bedzie? Wielka niewiadoma. Zasady gruponu i nnych zakupow grupowych sa tylko w niektorych przypadkach oplacalne, z pewnoscia ryzykowne. Cena tego makijazu oczu jest tak niska, ze nasze koszty za material sa wyzsze, wiec jaki jest ten makijaz? :( Podejmiesz sama decyzje. Nie chce Cie zniechecac, niech inne kolezanki moze tez sie wypowiedza, ktore robia makijaze. Powazne gabinety juz nie wchodza w te uklady gruponowe. oszczedza sie na produktach, maszynach, uslugi raczej marne. Cczekam na opinie. Jak sadzicie Panie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKOLOR :Nowłaśnie tego sie obawiałam , oni maja strone internetowa i galerie tez www.ol-an-ebc.pl tylko opini żadnych na ich temat patrząc po galeri to nawet mi sie podoba jak sa zrobione te brwi ale obawiam sie że ta cena nie jes adekwatna do takiego zabiegu i pójda na ilośc nie na jakośc . Jeśli ktoś skorzystał z ich usug prosze o wypowiedz bo wole stracic niż patrzyc na siebie jak na dziwoląga !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałam wcześniej, jeżeli chodzi o promocje to wiele makijaży wykonanych właśnie w takich okolicznościach usuwałam, czasem korygowałam (ale nie zawsze można tylko skorygować ponieważ są duże nieprawidłowości w wykonaniu. Można ocenić te makijaże na wykonywane przez osoby bardzo początkujące, słabo przeszkolone, a na dodatek kompletnie bez pojęcia o rysunku i innych aspektach artystycznych. Ostatnio bardzo modne są tzw. zniżki grupowe, o których piszecie-to tylko inna forma tego samego chwytu marketingowego. Jak sama nazwa wskazuje słowo "chwyt" jest już czymś do czego musi się uciekać ktoś kto go stosuje. Tyle mogę powiedzieć z własnego doświadczenia. Nie jestem w stanie ocenić konkretnie tego salonu, o którym piszecie- jeszcze od nich nic nie poprawiałam. Ale jedno jest ważne-oglądajcie zawsze prace danej osoby, która ma wykonać dany zabieg, a nie salonu, czy firmy szkoleniowej. Róbcie tak zawsze, bez względu, czy to jest promocja, group-on, voucher, złoty pakiet, rabat jeśli przyprowadzicie koleżankę, dzień kobiet i wiele innych. To tylko nazwy, które można wymyślać w nieskończoność. A wy sprawdzajcie, co sie za nimi kryje i w czyje ręce się oddajecie. Życzę Wam jak najwięcej trafnych wyborów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgracja13
Emus ,ogladalam i czytalam strone ol-an.faktycznie galerie maja bogata, teraz powinnas wybrac sie tam na konsultacje z linergistka ktora bedzie wykonywala zabieg. Porozmawiaj, popytaj ,wysluchaj i z pewnoscia po takiej wizycie bedziesz sie czula znacznie lepiej a to pomoze Ci przy podjeciu ostatecznej decyzji. Nie wiem co potrzebujesz i nie znam detali co do Twojej karnacji, urody,preferencji itd.zwroc jednak uwage ze prawie wszystkie panie maja ten sam kolor brwi przynajmniej u mnie w komputerze tak wyglada,a pigmentow maja dosyc szeroka game- usta sa bardziej kolorowe, osobiscie najmniej interesujaco dla mnie sa wykonane kreski- ale to kwestia gustu.Jezeli linergistka jest Ci w stanie doradzic,wytlumaczyc dlaczego uwaza tak a nieka inaczej i wyslucha Ciebie nie narzucajac swojej woli to z pewnoscia nawiazecie satysfakcjonujaca wspolprace. Wierze ze wszystko pojdzie po Twojej mysli i wykorzystasz ten wspanialy prezent z przeznaczeniem na jakie zasluguje. Co do "groupon" nie moglam odszukac tej oferty ,ale za zwyczaj promocje u nich to 50% + - ,bywa czasem tak ze wystawiajac produkt na sprzedaz sa podnoszone ceny i dopiero z tego jest znizka,czyli czasami zamiast 50% tak jak widzisz na ekranie otrzymujesz 25-30% w tym wypadku cennik masz jak rowniez wiesz ile to kosztowalo. Groupon pzyjmuje sprawdzone biznesy ze "stazem" .Nie mysl negatywnie to wcale nie oznacza ze jakosc zabiegu bedzie gorsza Ol-an oferuje rozne uslugi kosmetyczne, moze wlasnie w ten sposob chce zachecic do przybycia innych , zapoznania sie z salonem i jego obsluga a to swiadczylo by tylko o ich umiejetnosciach dobrego prowadzenia biznesu.Przeciez reszta salonow wykonujacych mak.perm. nie daje Ci specjalnej gwarancji, potrzebujesz zasiegnac informacji na ich temat tak samo , jak na ten z promocja. Daj znac po zabiegu - powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Makijaż permanentny to poważna sprawa i jeśli ktoś się decyduje na jego wykonanie musi mieć powinność,że oddaje się w dobre ręce. taka linergistka powinna mieć nie tylko doświadczenie,ale również skończony jakiś prestiżowy kurs z certyfikatem( np centrum szkoleń new look)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczyny! Dodzwoniłam sie do tego gabinetu i zapewniono mnie z usługe będzie wykonywała pani która jest szkoleniowcem E.B.C pani OLGA BECZEK ktura posiada certyfikat, moze znacie osiągnięcia tej pani i czy warto tam sie oddac w jej rece przepraszam że tak truje ale to dla mnie ważne . Oni pracują na produktach Izraelskich podobno pani Olga sporo osób przeszkoliła piszcie jesli cos wiecie o jej osiągnięciach bardzo mi pomozecie ! I tak wogóle to dzieki za odpowiedzi na porzednie pytania! Ps. bo wiecie mam jeszcze 5 dni na wycofanie tego bonu z Grupona a zarazem nie chciałabym zeby omineły mnie np. fajne brewki za nieduzą kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chciałam zaapelowac do osób kture zajmuja sie tym zawodowo jeśli możecie pomózcie mi podjąc jakas decyzje jest nas 2 które posiadaja ten kupon mieszkamy 150 km od Warszawy dlatego nie mam jak tam sie wybrac na konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też wykupiłam
tę ofertę z gruponu, też dzwoniłam do zakładu i przekonano mnie, że Pani Olga jest lekarzem więc mam nadzieję, że jednak nie jest to ściema i wszytko wyjdzie ok. Dziewczyny jak któraś z Was zrobi już makijaż u Pani Olgi to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi11
Witam, dziewczyny które kupiłyście te kupony u Olgi Beczek moge cos napisac na temat tej dziewczyny po pierwsze nie jest lekarzem!! nie wiem kto takie kłamstwa mówi przez tel. pani jest studentka szkoły kosmetycznej, studiuje teraz, makijaze robi od jakiegos czasu dla tej firmy izraelskiej uważam ze jest to żadna ciekawa firma do makijażu, kupiłam barwniki na spróbowanie nie nadaja sie do pracy moim zdaniem.Robi szkolenia a teraz kazdy moze robic szkolenia, mam tylko nadzieje ze te kupony nie beda realizowane przez osoby uczace sie tam dopiero, co do samego robienia makijazu to całkiem niezle jej wychodzi, tylko troszke dziwi mnie ze wystawiła kupony po takich kosztach , bo sam materiał jest droższy przynajmniej ten na którym ja pracuje, ale jej gabinet miesci sie w mieszkaniu w kamienicy tak wiec nie ma duzych kosztów zwiazanch z wynajmowaniem pomieszczen typowych usługowych.Polecam Panią po prostu jak umówicie sie juz na termin to przeciez najpierw narysuje wam cały kształt i wszystko uzgodnicie wczesnie i wtedy nie powinno byc nie porozumien, a nam dziewczynom ktore robia makijaże na porządnych materiałach życzę klientek, bo obawiam sie ze te 500osób ktore kupiło te bony to sie odbije na naszej pracy troszke... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, robi sie goraco w temacie. Jesli chodzi o nasze klientki, to ja mysle, ze te wszystkie Panie, ktore beda mialy nieudane makijaze, beda naszymi przyszlymi do poprawy. Faktycznie koszty nasze sa wysokie, dlatego nigdy nie zdecyduje sie wystawic mojego gabinetu do tych grupowych zakupow. Jesli chodzi o Pania doktor, zawsze mozna i nalezy poprosic o dokument, nie bedzie to zle widziane. Powinna bez problemy udostepniec dyplom. U mnie wisza do wgladu wszystkich . Ja sama kiedys padla ofiara zle wykonanego masazu i wyladowalam u rehabilitanta ( zatkala mi limfe i puchlam). Teraz zawsze prosze o pokazanie papieru.jestem ciekawa co to bedzie. My zawsze mozemy zrobic promocje na nasze makijaze, ale nie 50%. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgracja13
Nie wiem jaka byla ta oferta , ale znalazlam oferte groupona na makijaz permanentny "usta z wypelnieniem lub brwi metoda wloskowa" - za 525 pln to jest 70% znizki z regularnej ceny 1750 pln ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten makijaż na gruponie kosztuje 209zł zamiast 600 na poprawke idąc 2 raz chociarz powiedziano mi ze nie będzie potrzeby powtarzac ale jakby trzeba było to musze dopłacic 150 zł .Pani Beczek ma moim zdaniem bez promocji małe ceny np. zrobienie brwi metoda piorkową kosztuje u niej 550 zł nie wiem czy to juz z porawka. Ja sobie raczej odpuszcze zbyt duzo sie oczytałam wole poczekac dołozyc troche i miec pewnośc . Jak będe już zdecydowana to sie do was laski odezwe pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny - jednak się przekonałam. Jak czytam, jest więcej za niż przeciw. Myślę, że makijaż się sprawdzi zwłaszcza wiosną i latem, skóra sobie odpocznie, bo nie będę jej katować ciągłym malowaniem. Wybrałam sobie też salon. mam zamiar zrobić sobie w Instytucie Urody NewLook. Czy słyszałyście coś o tym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich dziewczyn, które szukają okazji do zrobienia makijażu permanentnego w promocyjnej cenie. Makijaż permanentny jest dziedziną, gdzie najwięcej zależy od osoby, która go wykonuje. Te dziewczyny, które mają pięknie wykonane makijaże i są zadowolone, nie chcą się ich pozbywać i co jakiś czas chodzą na zabiegi uzupełniające, przedłużające trwałość makijażu. Warto zastanowić się nad tym, jak to wszystko wyglądać będzie za parę lat. Pomyślcie o tym czy: 1. (wersja optymistyczna) Jeżeli uda Wam się znaleźć w promocyjnej cenie salon, gdzie naprawdę będziecie zadowolone z wykonanego makijażu, to czy za jakiś czas kiedy będziecie chciały przedłużać jego trwałość, ten salon też za każdym razem będzie miał promocję? 2. (wersja pesymistyczna-o tym już się pewnie trochę naczytałyście) Jeżeli coś pójdzie nie tak - dostaniecie najpierw kilka zaproszeń na korekty do tego samego salonu- jeżeli nie uda się tego tam poprawić (a często tak bywa) to GDZIE ZNAJDZIECIE PROMOCJĘ NA KOREKTĘ ZEPSUTEGO MAKIJAŻU? Jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Jeżeli ktoś przechodzi "z rąk do rąk"- od jednej linergistki do drugiej, a każda na twarzy pozostawia trwały ślad to wierzcie mi, że taka twarz po latach nie wygląda dobrze. Często zdarza się, że piękne młode dziewczyny po wielu korektach w różnych salonach wyglądają na dużo starsze kobiety z za mocnym makijażem. Moja rada. Znajdźcie dobrą specjalistkę w waszej okolicy, sprawdźcie ją, a kiedy jej zaufacie i będziecie zadowolone z efektów jej pracy, przez wiele lat będziecie się cieszyć pięknem swojej twarzy. Skorzystacie z tej rady lub nie- wybór ostateczny zawsze należy do Was. Ja mogę Wam tylko pokazać jak wygląda to z perspektywy dłuższego czasu. Życzę Wam wszystkim, dziewczynom z całej Polski, pięknych makijaży i radości z dokonywania mądrych wyborów:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też długo się zastanawiam czy przypadkiem nie zrobić sobie kreski na powiekach... Bo na przykład na usta bym się nie zdecydowała chyba nigdy - poza tym jestem z nich jak najbardziej zadowolona :) natomiast taka kreska na powiekach może ładnie wyglądać. Dla kosmetyczek też fajna sprawą byłoby zrobienie sobie szkolenia z tego makijażu - już chyba tutaj gdzieś wyszukałam, że może w centrum szkoleniowym new look.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachrypnięta
A co wy tak tym new look się zachwycacie. Patrzyłam na ich stronę...żadna rewelka. Galeria w przebudowie nie wiem od kiedy, a to co jest dostępne to ja bym nie chciała mieć na twarzy- zwłaszcza kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachrypnięta
A Emus gratuluję roztropności. Czasem miło jest dostać niespodziankę w postaci kuponu ale to nie jest "bluzeczka" która jak mi nie przypasi to wrzucę do szafy. Z tym "kuponem" będę chodzić na twarzy. Myślę ,że słusznie Emus podjęła decyzję. I dodam tu jeszcze ,że jak będzie szukać gabinetu to niech koniecznie oprócz galerii każe sobie pokazać klientki na żywo , które były robione w tym gabinecie. W dobrych salonach nie ma z tym problemu. Zawsze jakaś się znajdzie która miała robione, a potem przychodzi a to na paznokcie albo henne, na cokolwiek. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienkA87
kusia27 spr meila wysłałam zdjecie oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×