Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość a ja nie wiem co ze mna
Halo jest tu ktos??Wie ktos moze dlaczego brwi nie farbuja mi jednakowo?Nie wiem czy dac sobie spokoj i usujac jakims laserem te koncowki czy chodzic i robic do skutku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy może mi ktoś polecić gdzie zrobie ładne brwi w kujawsko - pomorskiem, ewentualnie w Poznaniu?? z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Kara, zerknij na to miejsce http://www.izabelacytrowska.pl/ Amazonka miała coś tu działać z sobą. Jak tu jeszcze jest, niech się odezwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Dokładnie chodzi mi o Amazonkę49. Czy już robiłas tę pigmemntację medyczną? Pamiętam, że umówiona bylaś na marzec? czy zadowolona jesteś z efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, jestem tu nowa więc mam troszkę pytań:) chciałabym zrobić sobie makijaż permanentny ust z wypełnieniem. Robiła sobie może któraś taki zabieg;)? Boli to? Czy zabieg trzeba powtarzać? jak długo utrzymują się efekty? za odpowiedz będę bardzo wdzięczna.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka2
agusia256 przeczytaj może kilka stron wstecz albo kilkanaście - znajdziesz na temat ust wiele informacji. A jak zadasz sobie trud przeczytania wszystkiego to już bedziesz prawie profesjonalistką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Z pytaniem czy usta bolą czy nie, to nie ma mądrej recepty. Wczoraj miałam klientkę na korekcie i miała kiepski dzień, a wcześniej na zabiegu leżała i nic ;( wiele czynników działa na receptory nie tylko znieczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. jestem tutaj nowa. czy ktoś może mi powiedzieć na temat Instytut Urody Noblesse ul. Kutrzeby w Poznaniu. chciałam tam zrobić sobie makijaż permanentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: nie wiem co ze mna jest nie tak, a gdzie robiłaś makijaż permanentny? To jest ważna informacja, dla kobitek, które szukają dobrych lingeristek. Mam koleżankę, którą spotkało to samo. Miała trzy poprawki i już miało być idelanie, po czym wszystko złazi i zostaję końcówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka321
Dziewczyny, a mogłaby któraś może polecić mi dobrą lingeristkę z Lublina? Bardzo chciałabym zrobić sobie kreskę na górnej powiece. Słyszałyście może o jakichś skutkach ubocznych makijażu permanentnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioletka, najczęściej występujący skutek uboczny to spartaczony makijaż:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka321
endorfinkaa, to akurat wiem :-D Dlatego też chcę dokonać rozsądnego wyboru i mam nadzieję, że ktoś poleci mi jakąś panią z Lublina. Myślałam bardziej o jakichś skutkach typu niegojące się rany czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka321
Przepraszam, to było do fanty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jedyne czego możesz się obawiać to niekompetencji linergistki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka321
Dzięki. Tylko skąd tu wziąć dobrą linergistkę we wschodniej Polsce... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka321
fanta, a słyszałaś może żeby ktoś dostał jakiegoś uczulenia od makijażu permanentnego oczu? Bo o ustach słyszałam, że nieraz się to zdarza. A czy wiesz może, czy przed zabiegiem linergistka maluje na próbę kreskę eyelinerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, nie jestem linergistka więc to pytanie raczej do nich ale z moich doświadczeń "czytaniowych" myślę, że co do uczulenia to może uczulić w każdym miejscu ale to rzadkość, czytałam o rozlaniach barwnika pod skórą wlaśnie przy oczach. No a rysunek musi być zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
fanta a czy ty na maila możesz mi napisać u kogo konkretnie robiłaś swój mp czy raczej wolisz zostawić to do swojej wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 435345
:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczatka
Zdecydowanie odradzam pania Beate Bronny na Jana Pawła, mam brwi pieczatki, jedna jest troche wyzej i zdecydowanie za ciemne! Pani bardzo miła ale niestety musze to napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TerefereFikumiku
Cześć, mam pytanie. Makijaż pernamentny oczu (górna kreska) robiłam we wrześniu 2011, teraz zdecydowałam się na operację plastyczną nosa. I w związku z tym mam pytanie - po operacji okolice oczu są mocno zasiniałe. Czy te zasinienia (wylana podskórnie krew) może wpłynąć na wygląd kreseczek? Np. je "rozlać" podskórnie? Nie wiem czy nie pisze bzdur, ale coś takiego przyszło mi do głowy i wolę się upewnić czy może się to zdarzyć. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka321
Znam dziewczynę, która miała makijaż permanentny i zrobiła operację nosa. Nic jej się z makijażem nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka321
pieczatka, i zamierzasz coś z tym robić? Będziesz jakoś poprawiała? Kurcze, chciałabym zrobić sobie tę kreskę na górnej powiece, ale boję się żeby mi jakaś początkująca linergistka nie spartaczyła jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka321
TerefereFikumiku, a jeśli można wiedzieć, to u kogo robisz nosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy szłam na operację noska
miałam całkiem świeże kreski górne i usta (miały ok.m-ca) i nic się z nimi nie stało.Zostały dokładnie na swoim miejscu :-) Także bez obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i błagam o pomoc. Właśnie dzisiaj byłam na poprawce makijarzu pernamentnego, pierwszy zrobiłam pod koniec lipca zeszłęgo roku. Na górnej powiece lewego oka ma wielką niebiesko-czarną plamę. Stało się to w trakcie zabiegu, nagle, kosmetyczka jak sma zauważyła nie widziała jeszcze czegoś takiego (podobno robi to od 5 lat). Ona była przerażona, ja jeszcz bardziej. Nagle powieka zaczęła czernieć i puchnąć. Zadzwiniła do jakiejś kobiety po czym mi oświadczyła, że rozlał się pigment. Na moje pytania, co dalej, kazała czekać trzy tygodnie, że może się wchłonąć. Prosze mi napisać, czy jest taka szansa, a jak nie to gdzie szukać ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za literówkę (makijaż) ale to ze zdenerwowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Pesti szczerze mi ciebie żal dziewczyno ;( ;( ;(spotkało cię duże nieszczęście. Najprawdopodobniej igłą przebito naczynko krwionośne, które pękło i pochłonęło pigment do środka. Nie mam dobrych rokowań dla Ciebie. Smutno mi jak czytam o takich rzeczach i innych nieszczęściach. Jeśli chcesz pogadać napisz na maila edycjaj@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka321
Pest7, bardzo Ci współczuję. Słyszałam, że w to miejsce można wstrzyknąć barwnik koloru skóry lub usuwać coś takiego laserem. A gdzie robiłaś makijaż? To jakiś "sprawdzony" salon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×