Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Mogę wysłać zdjęcia zaraz po, w trakcie schodzenia koloru i z dziś aby któraś z Was oceniła... plisss ..tylko mail mi potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AldiK
Można położyć kolor ciemniejszy na korekcie, ale ważne jest by pigmenty były jednej marki, aby zachować ten sam skład chemiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AldiK
alldona@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
mainecooon77 dawno u nas nie byłaś;)));))) miło , że znalazłaś chwile z cennymi poradami. Aldik ma racjęz firmami lepiej nie mieszać pigmentów, wychodzą nieprzewidywalne efekty. Heviran jest potrzebny zawsze, zawsze , zawsze, nie tylko zabezpiecza ale i prewencyjnie chroni przed nabyciem, a w powietrzu różne świństwa się unoszą. Z tym , że ja preferuję tylko heviran 800mg, te słabsze często się nie sprawdzają;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka321
Miluttka, ja kresek na dole nie będę robiła. Jakoś mnie one nie pasują. Jak się malowałam przed zrobieniem mp, to też nigdy nie robiłam sobie kresek na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amazonka49
na początku lutego poruszyłam nieco inny temat: pomoc amazonkom po mastektomi i rekonstrukcji piersi Pierwsze to drogie panie BADAJCIE SIĘ aby żadnej to nie spotkało!!! dzięki podpowiedzi jednej z Was jestem po mikropigmentacji medycznej a konkretnie odtworzeniu sutka na zrekonstruowanej piersi. Wreszcie wyglądam jak kobieta i czuję się jak kobieta. Przy okazji mam piękne nowe brwi!!!! Wiosna, wiosna. Pozdrawiam Poznań bo sie troszkę najezdziłam ale.....było warto. Pani Izabelo dziękuje tyle moge zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
o widzisz, super !! :)) Czyli było sporo poprawek by to miejsce zapigmentować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWIAM JESZCZE RAZ BO BYŁ JAKIŚ BŁĄD LINKA Witam, Dziękuję PANIOM BARDZO ZA WYPEŁNIENIE ANKIETY!!!! Panie,które jeszcze mają ochotę pomóc mi w badaniach zapraszam do wypełnienia ankiety na temat makijażu permanentnego. Ankieta opublikowana jest tu: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dEhyT3FyN0xxdVhGR2ZZbG9NTjM4SFE6MQ#gid=0 Dziękuję za poświęcenie mi kilku minut. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE WYPOWIEDZI!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wielką prośbę do Pani o niku: Amazonka49 .Mogła by Pani wypełnić moją ankietę ? Zależy mi na tym żeby pokazać nie tylko kosmetyczne zastosowaniem makijażu permanentnego. Mogła by mi Pani na maila opisać swoje odczucia. Czy Pani decyzja była podyktowana aspektami kosmetycznymi czy psychologicznymi?? Jak pani woli proszę napisać na maila: anetaczarnacka 09@interia.pl Dziękuje za pomoc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama.nie.wiem
Witam, Amazonko gdzie w Poznaniu robiłaś makijaż? Będę wdzięczna za pomoc - chcę zrobic brwi ale nie potrafię się zdecydować u kogo :( Byłam na kilku konultacjach i jedna Pani chciałaby zrobic metodą włoskową (jestem blondynką) a druga z wypełnieniem żeby były wyraźniejsze.. Chciałabym iść do kogos kto będzie potrafił doradzić rzetelnie a nie płakać przez następne kilka lat do lusterka.. Dziewczyny a Wy co polecacie - brwi piórkową czy z wypełnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem nieszcześliwa posiadaczką metody piórkowej, również jestem blondynką. Gdybym przed wiedziała to co wiem teraz, zdecydowanie wybrałabym delikatny cień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amazonka49
do: Sama nie wiem !!! ja robiłam u pani Izy Cytrowskiej kontakt znajdziesz w internecie na jej stronie, zobacz galerie ciekawa. Też jestem anemiczną blondynką i doradziła mi stanowczo zrobienie cieniowanych brwi maszyną. Są super kobietka ma rękę.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AldiK
też jestem zwolenniczką cienia, a u delikatnej blondynki takiej mgiełki jak ja to mówię:) nie lubię tej metody włoskowej, piórkowej czy jak ją tam zwał; jak dla mnie to wygląda dziwnie, szczególnie po wyłuszczeniu i zdecydowanie mniej naturalnie niż cień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amazonka49
do Sama nie wiem!! tak dla ułatwienia adresik http://www.izabelacytrowska.pl/ TYGRYSKU - wielkie dzięki za ten kontakt to był strzał w 10. w sumie 2 spotkania po ok 1 godzinki to jeśli chodzi o sutek, pierwsze sama pigmentacja a na poprawce tez ciut inny barwnik i taki efekt 3D bo przecież tam jest teraz płasko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, które rozważają makijaż permanentny. Jestem przykładem osoby, która została oszpecona na całe życie. Zrobiłam miesiąc temu poprawki oczu i kosmetyczna wylała mi pigment na całą powiekę górną oraz pod koniec oka. Mam dwie ogromne plamy, które nawet pod silnym makijażem nie da się ukryć. Chciałam ułatwić sobie życie, aby nie malować się codziennie, a teraz muszę każdego ranka przez pół godziny tuszować "podbite" oko, a potem w ciągu dnia kilka razy poprawiać makijaż, zasłaniam się też włosami. Kosmetyczka umyła ręce, w żaden sposób nie poczuwała się do winy, a także wprowadziła mnie w błąd. Zostałam ze swoim problemem sama. Ona powiedziała, że to nie jej problem. Dziewczyny pomyślcie, czy ryzyko naprawdę się opłaca. Ja każdemu teraz odradzę, zresztą kto mnie widział, nie zdecyduje się na taki krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Pest7 ja nadal uważam , że masz walczyć o swoje i się nie poddawać. Wizerunku nikt Ci nie zwróci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Po pierwsze powinnas żadać sporego odszkodowania za takie oszpecenie i czesć pieniędzy moglabyś przeznaczyc na laser. Po drugie podaj nam i wszędzie indziej namiary na tą kosmetyczkę, aby uchronić potencjalne klientki. Strasznie Ci wspólczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapol
anettt9 w pytaniu 12 ankiety chyba jest błąd??? Chodzi o odpowiedzi dot.częśtolliwości chodzenia na basen (w ogóle nie mam na to czasu, 1-2 razy dziennie, i tam trzecia odpowiedź). Nie chodziło przypadkiem o 1-2 razy tygodniowo?. Chodzę na basen 1-2 razy w tygodniu - tu żadna odpowiedź nie pasowała... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletka321
Pest7, napisz jaka kosmetyczka robiła Ci makijaż permanentny, żeby więcej żadnej dziewczyny nie oszpeciła. A na Twoim miejscu wniosłabym przeciwko niej pozew do sądu o odszkodowanie. Z pewnością wywalczyłabyś sporo kasy. Na laser na pewno by wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluttka
Pest7...popieram moje przedmówczynie...podaj,kto Ci zrobił taką krzywdę!!!...Wioletka321 ma rację...nie wolno pozostawić tej sprawy w takim stadium...Kobieto WALCZ...należy Ci się to jak psu buda...za błędy trzeba płacić...dlaczego masz cierpieć przez partacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pest, ja bym nie odpuściła, mam nadzieję, że masz jakiś paragon tej wizyty, bo bez tego to czarna d...a. ewentualnie możesz na tą specjalistkę od siedmiu boleści nasłać US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pest, ja byłam również poszkodowana, choć przy Tobie wysiadam:( ale zanim poszlam do mojej pseudo linergistii skontaktowałam się z Rzecznikiem Konsumenta. Oto jaką odp dostalam: Uprzejmie informuję, iż w przypadku nienależytego wykonani usługi może Pani wykorzystać art. 471 Kodeksu cywilnego, żądając od usługodawcy naprawienia szkody wynikłej z nienależytego wykonania zobowiązania. W praktyce proponuję by wezwała Pani usługodawcę listem poleconym do zapłaty oreślonego kwotowo odszkodowania. Może się przyda:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Tylko, że w tym przypadku szkody jej ta babka nie usunie, dlatego tu potrzeba spróbować sprawę załatwić polubownie określając na pismie roszczenia lub tak jak dziewczyny podpowiadają. Paragon czy tez fakturę za wykonany zabieg powinnaś dostać jak się po niego zgłosisz. Linergistka jest zobowiązana wystawic jak za kazdą usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
jakie zdiecia ogladalam ktos wyzej pytal........w google wpisalam "makijaz permanentny zdiecia" i wyskakuje kilka propozycji......na mlodej twarzy moze jeszcze to jako tako wyglada ale z wiekiem to jest przerazajace a czy nie zauwazylyscie ze zadna z tych kosmetyczek nie ma takiego zabiegu???.......mi sie wydaje ze tutaj sama reklama te pochwaly itd nikt normal;ny nie zdecydowalby sie na takie ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amazonka49
Onawi - ja się zdecydowałam, jestem normalna i mam swoje latka a kosmetyczne zrobienie brwi było następstwen innych problemów opisanych powyżej. Po prostu nie miałam brwi. A jak to wygląda u pani w słusznym wieku znajdziesz w galerii na stronie o której pisałam wyżej. moje brewki tez tam sa za moją zgodą. Choć masz racje że na większości stron są retuszowane zdjęcia powszechnie dostępne w internecie ale na tej podstawie nie oceniaj decyzji innych. współczuje innym panią o których tragediach tu czytam ale niech za komentarz posłuży niestety bardzo prawdziwe zdjęcie. http://www.wiocha.pl/423258,Czasem_warto_doplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
ja tez nie mam praktycznie brwi,jestem juz nie mloda blondynka i brwi zawsze mialam jasne a teraz to tragedia ale jakos to sobie kretka (lekko) maluje i nie jest najgorzej.......ale oczy?usta? to sie dziwie ,przeciez to zwykly tatulaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama.nie.wiem
do Amazonka: dziękuje Kochana za pomoc :) umówiłam się do pani Izy Cytrynowskiej, za miesiąc idę na brewki :) zastanawiam się także nad kreskami ale bardzo voję się bólu.. a poza tym 450zł za kreseczki to chyba dużo -co? Dziewczyny ile czasu robi się brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Onawi jeśli pójdziesz do linergistki , która mp robi jak tatuaż, to będziesz miała tatuaż i już! Nic tego nie zmieni! Trzeba mocnej i wnikliwej pogadanki z klientem jakie są jego oczekiwania, jak maluje się na co dzień . Ja na przykład absolutnie nie wykonuję kresek dekoracyjnych, nawet za dopłatą. Zadecydowałam tak wiele lat temu. Mam świadomość jak to wygląda po latach, jak to się wyłuszcza, jak starzeją się powieki 80% żeńskiego pierwiastka. Nie chcę widzieć rozczarowania w oczach nieświadomych klientek , które naiwnie łudzą się , że po około 3 latach ich czarne kreski nagle pstryk równo zejdą albo znikną i będą miały dawny cielisty kolor skóry, a potem sobie wymalują nowe dekoracyjne kreski, stosowne do mody i urody. Wykonuję tylko i wyłącznie klasyczną kreskę w rzęsach, a jeśli chodzi o górną to z zagęszczeniem koloru w dół, tak by podkreślić tęczówkę. Oko zamknięte nic nie widać, oko otwarte -kreska w rzęsach górnych zakolorowana w trzech rzędach rzęs. Piszę to na wyobraźnię aby ocenić grubość kreski górnej. Czasem jest kreska w linii rzęs górnych wyrysowana w ostatnim rzędzie rzęs, ale nie jest tak spektakularna i nie daje takiego wysycenia tęczówki. Dlatego ja namawiam swoje klientki do opcji poprowadzenia kreski na całej szerokości rosnących rzęs, czyli średnio są to 3 rzędy czasem 4, zwężające się do kącika wewnętrznego oka. Gwarantuję, że bez względu na wiek i proces starzenia , zawsze ale to zawsze taka kreska się obroni, nic nie zwisa, nie rozłazi się zapigmentowana powierzchnia. Jedyne co to dla linergistek jest to czasem trudniejsza powierzchnia do pracy, bo łatwiej przyjmuje się barwnik nad rzęsami lub w ostatnim rzędzie rzęs. Wszystko jednak jest do opanowania. I podstawa, nie może być sztucznych rzęs w czasie zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×