Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość 1tygrysek
No to nieźle z tymi konkursami... Pewnie jeszcze kasę wydałyście za uczestnictwo. Czy macie jakiegoś linka do zdjęć z tego "konkursu" ? Wioletka, czekam na fotę kreseczek ;) W końcu jest ktoś w Lublinie godny polecania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 1tygrysek kreska - zadowolona z kresek podaje link trzeba w niego kliknąć , wejść na stronę w języku polskim, potem w wiadomości o konkursie, potem więcej... i już jest filmik i zdjęcia większości modelek(szkoda że nie wszystkich) podaję docelowo http://www.sharley.pl/index.php/oferta/makijaz-trwaly-conture-make-up-long-time-liner/mistrzostwa-w-makijazu-permanentnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Kurcze, może się czepiłam. Po wygojeniu pewnie będzie znacznie lepiej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Szkoda, ze zdjęcia modelek nie sa opisane, tzn, które miejsce i kto wykonywal dany makijaż. Dziewczyna z długimi blond włosami ma delikaatne brwi, ale strasznie zrobione jakoś nienaturalnie szeroko, tym bardziej, że nawet jej naturalne brwi takie szerokie nie są. Trudno pewnie taką pracę bedzie poprawić po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Nóweczka, ta dziewczyna , która zdobyła równorzędne III miejsce, dwa tygodnie później wystartowała także w konkursie Mistrzostw Polski u innego organizatora, dodam jeszcze, że były to Mistrzostwa Polski, a awansem zwycięzca I-III miejsca mógł startować w Mistrzostwach Świata dzień później. I ta dziewczyna o której mowa, poprawiła swój wynik, na pierwsze miejsce na tych Mistrzostwach Polski, następnego dnia niestety zajęła IV miejsce na Mistrzostwach Świata ;( czyli to najgorsze dla zawodnika miejsce niepunktowane. Ale prestiż i portfolio zostaje;) Natomiast I miejsce MŚ zajęła nasza Polka, którą Acolor zna z jesiennych zawodów Mistrzostw Polski, bo siedziała wtedy w jury ;) ;):) Jury na zawodach pierwszego i drugiego dnia było międzynarodowe, w moim przekonaniu oceny lub noty jak kto woli wystawiono uczciwie. Naturalnie ocena jest sprawą indywidualną, jednemu podoba się to a drugiemu tamto. Mimo wszystko uważam, że zawody zorganizowano poprawnie. Organizator tak prestiżowej imprezy wykazał się profesjonalnym podejściem do konkursu i nie wsadził tam swoich pracowników, których następnie obdarował nagrodami i tytułami. I taka puenta na koniec, na Mistrzostwach Świata marki Long Time Liner- bardzo prestiżowej imprezie, nie wzięła udziału żadna z wielokrotnie utytułowanych pracownic Sharleya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
fanta, mówiłam o fotach samych modelek ;) Faktycznie u babki z miejsca trzeciego widać ewidentnie kawał dobrej roboty i praca jest najlepsza, nawet jak na moje oko, laika. Niektóre ocenione brwi bardzo kiepściutkie. Takie "konkursy" nie powinny mieć miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy moze mi ktos powiedziec jak z tego forum usuwa sie post, robillam zglos do usuniecia i sa do dzis... z gory dzieki. Tygrysku, tak pomyslalam wlasnie ale pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Ze zdjęciami to jest różnie. Nie tylko zawodniczki są zestresowane , modelki także. Peszy je często zamieszanie wokół własnej osoby, jury je ogląda, "maca makijaż" ;) i jeszcze robią zdjęcia. One czasem same przybierają takie miny , które nie służą makijażowi. Jak uśmiech półgębkiem na przykład. Sama z własnego doświadczenia wiem, że jak mi zrobią zdjęcie z zaskoczenia to jest fajnie, a jak każą mi pozować to ja cię kręcę, paliłabym na miejscu;) Wiadomo w dzień zabiegu wszystko jest świeże, mocne kolory, potem połowa się wyłuszcza i jest ok. Inna sprawa, to jak przyłoży się fotograf ;). Jeden zrobi kilka zdjęć i wybierze to najlepsze, drugi strzela jak leci i co go tam obchodzi. Ja na przykład miałam modelkę z bardzo dużą asymetrią, do tego stopnia, że powieka jednego oka leżała nie mal na nim i ciągnęła tym samym brew w dół. Jak tylko najlepiej próbowałam wyrównać możliwie asymetrię, nie rysując nowej brwi podciągającej na czole ;) i nie jest wcale źle. Ale na zdjęciu przed, modelka trzyma głowę prosto, na zdjęciu po, przechyliła ją lekko na bok i to jeszcze na ten gorszy bok, który od początku był obniżony...no i cóż. Na szczęście mamy jeszcze jedno zdjęcie z zawodów, robione przez fotografa, na którym jesteśmy razem i tam poważna bo poważna jest moja modelka, ale wygląda zadowalająco. Po wyłuszczeniu makijaż jest tak jak chciała możliwie naturalny, właściwie ma bardziej podkreśloną urodę, niż metamorfozę. Jak się obrobię z robotą bieżącą, to w dogodnym czasie zamieszczę je na swojej stronie przed, zaraz po i po wyłuszczeniu. Pewnie najlepiej wziąć na zawody modelkę z idealnymi rysami, młodą, o regularnych proporcjach...ale czy o to chodzi, aby wziąć łatwą modelkę? Czy wziąć przeciętną dziewczynę jakich większość na ulicach i wykonać coś na plus. Nie jest sztuką ładnie pomalować ładnego"...kto to powiedział ? nie wiem ;) lecz to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Nie wiem jak tu się usuwa posty, chyba do moderatora trzeba zgłosić. pytanie czy chodzi ci o twój czy o cudzy? Może to ma znaczenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
No tu ci Fanta nie pomogę;) Ja kończę już na dziś , czas na kąpiel i sen, jutro poniedziałek;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
ogladalam zdiecia iiii jezuuu ,jak to fatalnie wyglada.....jak tanie dziwki,i dlaczego na tych zdieciach nie pokazuja calych twarzy tylko same np oczy.......nigdy bym takiego makijazu sobie nie zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
o których Ty zdjęciach mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula M
Panie, które mają niewyraźne rysy twarzy, zbyt jasną oprawę oczu lub słabo zarysowany łuk brwiowy i chcą skorygować to za pomocą makijażu permanentnego zachęcamy do zgłaszania się do programu „Klinika Urody. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres: u.markowska@loopmedia.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena73
Drogie Panie!!! Jaka linergistka w Krośnie jest dobra??? Pragnę sobie zrobić brwi . Pomóżcie!!! Proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena73
Do Pani ULA M Co to za program ,w jakiej miejscowości i na czym miałby polegać??? proszę o odpowiedż .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINDAXA
Salonu Nelle nie polecam - kosmetyczka marna, chyba tylko po kursach-zero wyższego wykształcenia kosmetycznego - nieporozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula M
Program "KLINIKA URODY" można oglądać w każdą niedzielę w TVN STYLE. Więcej szczegółów chętnie przekażę w prywatnej wiadomości. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena73
Do Pani ULA M!!! Proszę o kontakt : Bernadetakr@op.pl Z góry dziękuję! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. W czwartek zrobiłam sobie makijaż permanentny ust ..kontur z wypełnieniem. Kolor docelowy jaki chciałam mieć to średni odcień brązowo-czerwony. Przed zabiegiem nie brałam tabletek na opryszczkę, bo Pani stwierdziła, że skoro nigdy jej nie miałam, nawet zajadów to nie trzeba. Usta wyszły po zabiegu mocno czerwone az bordo. Strupki po smarowaniu alantanem plus zeszły wczoraj. I mam teraz usta blado różowe... i opryszczkę. Pani mnie uprzedzała, że kolor może zejść 40-60% ale u mnie zszedł ponad 85%. Czy to możliwe ? Teraz usta smaruję wazeliną. Proszę o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AldiK
Zawsze powinno się przyjmować Heviran przed i po pigmentacji ust, nawet jeśli opryszczka nigdy wcześniej nie wystąpiła. Jeśli kolor po wyłuszczeniu jest za mało intensywny proszę poprosić na korekcie o ciemniejszy barwnik. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mainecooon77
Kolorem ust prosze sie nie martwic, moze sie on jeszcze zmienic, poza tym po pierwszej pigmentacji zawsze wiecej sie wyluszcza, dlatego jest zawsze drugie spotkanie, zeby dopigmentowac, wzmocnic efekt. Jezeli kolor sie nie zmieni tzn, ze byly zbyt plytko pigmentowane, ale to zawsze lepiej niz mocniej i efekt jest zbyt intensywny. Zawsze lepiej wzmocnic niz rozjasnic. Karygodne jest natomiast, ze nie zalecono pani Heviranu, to podstwa przy ustach, bez wzgledu na to, czy mielismy opryszczke, czy nie. Po zejsciu opryszczki moga byc blade punkty w jej miejscu, ktore pozniej ciezko przykryc. Przed korekta prosze koniecznie wziac Heviran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, poproszę na korekcie. Teraz miałam mieszany barwnik rose i red real a mi się marzy coś z brązu i czerwieni aby odcień był nie jasny, nie ciemny taki średni jak lekko pomalowane usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Jeżeli barwnik zszedł niemal calkowicie, to na mój "gust" nie chodzi o zbyt jasny kolor, a o złe pigmentowanie. Kombinowanie z ciemniejszym kolorem przy korekcie, moze byc dużym ryzykiem, bo usta wyjdą w plamy i będziesz mieć 3 kolory, szczególnie po tych przebojach z opryszczką, ale to tylko moje zdanie. Niech się może wypowiedzą jeszcze inne linergistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AldiK
Po nazwach wnioskuję, ze użyto pigmentu biotouch . Jak już jest taka podstawa to makijażystka może na korekcie położyć samo dark red. to jest właśnie czerwień z brązem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×