Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość gość
ja mam bardzo dobre doświadczenia z makijażem permanentnym. pewnie to przez to, że trafiłem do profesjonalnej linergistki -Dominiki Kossakowskiej z Jest Pięknie. Jeśli o to chodzi to jest to kluczowa sprawa. Doświadczona liergistka zrobi świetny makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny pisze bo jestem w szoku jak u nas w Polsce zdzierają!!! Jak bedziecie kupować sprzęt rozejrzyjcie sie w innym kraju ja tak zrobilam kupując maszynkę nouveau contour!!! U nas w Polsce 18,5tys a w Szwecji ten sam model 14,5tys!!! 4tys taniej gdzie jak ci sie cos zepsuje to wymieniają ci na nowe bez jakiegokolwiek problemu wiem bo tu mieszkam i tu nie ma czegos takiego jak czekanie na naprawę! Jak mi sie zespół telewizor po 2,5 roku za 10 tys złoty to tylko zadzwoniłam, przyjechali i zabrali a ja mogłam pojechać do sklepu wybrać sobie nowy!!! Jestem w szoku ze Polskie firmy tak zdzierają z biednych Polaków nouveau contour Powinno sie wstydzić tak potężnych różnic w cenie bo przeciez tak samo to sprowadzają jak Szwecjia tylko jak widac Pazerność przedstawicieli w Polsce jest większa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuzulka
dobrze jest trafić na doświadczoną kosmetyczkę, ja na taką trafiłąmw magic visage na mokotowskiej Estera z salonu jest doświadczona i zna się na makiajżu permanetnym cieszę się ze u niej wykonywałam zabieg bo jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.new-nails.com/lingerystka/kurs-makijazu-permanentnego.html Jest szkolenie z tego zakresu, na różnych poziomach zaawansowania. Temat jest bardzo modny, podstawowe szkolenie trwa 40h, zaawansowane 2 razy dłużej. Nauki sporo, ale moim zdaniem temat jest zdecydowanie godny uwagi. Tym bardziej jeśli zamierzałyście się rozwijać w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuniskaa
dobrze jest znaleźć odpowiednie miejsce na tego rodzaju zabiegi, bo jak dziewczyna dorbze robi rzęsy w sensie ma dobra technikę to i rzęsy będą się długo trzymać, ja chodzę do salonu Magic Visage i zawsze wychodzę zadowolona, rzęsy trymają się około 3 a nawet 4 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A który z pigmentów polecacie, żeby nie odbarwił sie na skórze Doreme, Diva czy Long Time Liner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie namiary - https://www.new-nails.com/lingerystka/kurs-makijazu-permanentnego.html Nie da się szybciej ogarnąć tego zagadnienia, a ogólnie makijaż permanentny jest takim tematem, który będzie jeszcze przez lata na topie. Mała grupa, super kosmetyki, trzy różne poziomy, a na jakim sobie poradzicie, to już musicie same ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Cześć Ja mam już zrobione brwi i kreski na powiekach teraz idę na usta Jak dla mnie to jest rewelacja Robiłam rzęsy (doklejane) ale to mnie nie satysfakcjonuje bo osłabia rzęsy a na odrost trzeba długo czekać.Pozostanę jednak przy odżywkach natomiast makijaż permanentny to coś co pozwala na poprawę mankamentów urody (asymetrię) Świetne czasy bo można mieć piękne paznokcie (żele) piękne rzęsy i jeszcze podkreślone brwi oczy i usta i to na bardzo długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo bałam się przed makijażem permanentnym brwi, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Zabieg wykonywałam w Krakowie, u pani Magdy Lepuckiej. Bardzo fajna atmosfera i super efekt końcowy. Niedługo wracam na usta ;) Tutaj macie jej fanpage: https://www.facebook.com/Mikrobladingkrakow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo dobre doświadczenia z makijażem permanentnym, ale świetnie się złożyło, bo poszlam do salonu z polecenia mojej przyjaciółki http://new.teresachylinska.com.pl/. Wyszedł naprawdę bardzo naturalnie, nie można sie do niczego przyczepic. malowane miałam brwi oraz usta. Jestem bardzo zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eufirka
ja robiłam makijaż permanentny brwi w salonie magic visage i wyszło super, dlatego polecam miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_wec
pierwsze doświadeczenia z makijażem permanetnym nie były za fajne... ale odkąd trafiłam pod skrzydła Dominiki Kossakowskiej z Jest Pięknie w Warszawie jest super :) Doprowadziła mnie do super wyglądu, korekta przeprowadzona na najwyższym poziomie. To świetna i bardzo utalentowana osoba, wszystkim polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje doświadczenia z makijażem permanentnym są wyłącznie pozytywne a robię brwi i kreskę nad okiem. Zawsze wykonuję u mojej Pani Anetki, która potrafi zdziałać cuda. W ogóle dziewczyny jeśli robicie brwi to tylko metodą piórkową, ja tak miałam zrobione jako nowość jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona http://anetta.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaż permanentny to świetna opcja, tylko warto dobrze przemyśleć tę decyzję. Ja ostatnio zrobiłam w loveskinclinic delikatne kreski na powiece i jestem bardzo zadowolona z decyzji. Efekt jest dokładnie taki, jak tego oczekiwałam, a teraz oszczędzam mnóstwo czasu w trakcie porannego makijażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia_wawa
Dziewczyny makijaż permanentny jest trwały przez kilka lat i chyba w obecnych czasach portali społecznościowych macie dostęp do wielu zdjęć prac lingeristek i możliwość wyboru tej jedynej. Ja mam zrobione brwi ombre od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona, brwi nie są ani granatowe ani szare jak piszecie, ale efektu się nie obawiałam, bo podobały mi się po prostu prace tej dziewczyny na facebooku. Same zobaczcie Daria Zach z Warszawy na fb, a firma to Akademia Piękna. Ja polecam, moje koleżanki też są zadowolone i terminów nie ma z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piltka
ja robiłąms obie makiajż premanentny brwi w salonie magic visage na mokotowskiej 52 i wyszło super, mam nadzieję, że efekt przetrwa przez najbliższe kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w mikropigmentacji zarówno jako właścicielka centrum makijażu permanentnego jak i organizator szkoleń. Bardzo się cieszę, że Panie w tym wątku tak często podkreślają potrzebę dokładnego sprawdzenia kompetencji i doświadczenia linergistek przed udaniem się na zabieg! W NEWLOOK’s Permanent Makeup często pojawiają się Klientki, które nie miały zbyt dobrego doświadczenia z makijażem permanentnym i przychodzą do nas na poprawki. Niestety, jest to żmudny i długotrwały proces, dlatego warto na samym początku zainwestować w kompetencje kogoś sprawdzonego, niż potem naprawiać niezbyt estetyczny efekt. Chciałabym dorzucić parę słów od siebie w temacie trwałości makijażu permanentnego. Wbrew temu, co wielokrotnie można w tym wątku przeczytać, długoletnia trwałość nie oznacza dobrej jakości makijażu permanentnego. Powinien on być wykonany na barwnikach, które pozostają w niezmienionym kolorze widoczne przez okres kilkunastu miesięcy - naturalne procesy złuszczające skórę powinny go stopniowo wybarwiać. Dlaczego? Ponieważ makijaż permanentny, aby wyglądał naturalnie, powinien być dopasowany do naszej twarzy, a ta zmienia się z biegiem czasu. Swoim klientkom polecam wykonanie raz w roku zabiegu dopigmentowania, którym korygujemy kształt makijażu permanentnego i nasycamy ponownie kolor. Jeśli makijaż jest trwalszy i pozostaje widoczny przez okres kilku lat, do jego wykonania wykorzystane zostały prawdopodobnie barwniki tatuażystów, a te z czasem mogą się przebarwiać w nieestetyczny sposób i to na trwałe, ponieważ trudno je “wywabić”. Jeśli po kreskach na powiekach lub na brwiach został widoczny niebieski ślad po makijażu permanentnym, to właśnie z taką sytuacją mamy do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam u Pani Patrycji Deviron z Krakowa. Strasznie dużo ludzi poleca ją na wszelkich forach itd. I muszę powiedzieć, że mają rację, że to robią. Naprawdę przyjemna w obyciu kobieta, plus naprawdę zna się na tym co robi. Możecie efekty jej roboty tutaj https://www.miu.com.pl/ ja ją naprawdę polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już kilka razy miałam wykonywane kreski górne i dolne. Ostatnio pani, która wykonywała mi makijaż stwierdziła, że nie ma już miejsca na wprowadzanie barwnika i kolejny zabieg nie przyniesie efektu. Czy rzeczywiście tak to wygląda i pozostaje mi tylko "poprawka" henną? Czy ktoś posiada doświadczenie w tym względzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikuziaa
widziałam już kilka osób, które polecały Dominikę z salonu Jest Pięknie. Ja też dołączam do grona zadowolonych klientek :) Ta dziewczyna jest świetna! Widac, że studiował ASP. Ma pewną rękę i to wyczucie smaku, które jest niezbędne w takiej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam SHE Monika Grzelak Międzynarodowa szkoła makijażu permanentnego, najlepsze szkolenia w Polsce, ogrom wiedzy, pełen profesjonalizm, pasja i zaangażowanie ze strony trenerów. Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu podstawowym i naprawdę wiele się nauczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość varietka
Ja robiłam ostatnio w Łodzi makijaż permanentny ust i nie żałuję. Trochę się bałam na początku, ale kosmetyczka mnie skutecznie uspokoiła :) Zabieg wykonany za pomocą metody microbladingu, czyli zamiast igły mamy tzw. piórko. Wszystko się ładnie i szybko zagoiło, więc polecam https://cashmire.pl/oferta/kosmetologia/makijaz-permanentny/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam sobie brwi permanentne u Pani Tatsiany we Wrocławiu gabinet http://brovi.club i wyszły bardzo ładnie- naturalne i idealnie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka789
Ja polecam panią Olę z kliniki dr legrand. Zdecydowałam się na kreskę dekoracyjna i jestem bardzo zadowolona, bo wreszcie nie muszę co rano się męczyć,żeby mi wyszła równa kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×