Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość andina13
kiciaax... mozesz wytlumaczyc na czym polega metoda kresek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
metoda kresek, wiec jak robisz makijaz permanentny to robi ci kontur ktory pozniej zamalowuje czyli tak jak malujesz kredka cale je. Czasem wyglada to sztucznie zalezy jaki ci kolor dobierze i czy ma sie duzo wloskow na brwi, a metoda kresek to w lini brwi robi ci kreseczki jak wloski brwiowe, wiec jesli nie masz polowe brwi sadze, ze bedzie tak dla ciebie bardziej naturalne. Ale najlepiej idz do salonu gdzie wykonuja tymi dwoma metodami i niech ci doradza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefreaga
metoda kresek polega na malowaniu pojedyńczych włosów i bardzo trudno na malować taką brew aby wyglądała naturalnie.....nie polecam tej metody gdy nie mamy w ogóle swoich włosków i gdy chemy zmienić naturalny kształt łuku brwi ......ta metoda SUPER sie sprawdza gdy chcemy przegęścić optycznie nasze brwi lub zatuszować bliznę na jednej brwi a reszty nie chcemy zmieniać. Malowanie włosków to nie stawianie kresek .....one muszą być tak namalowane by do znudzenia przypominały naturalne włosy lekko za zakręcone u narady lekko grubsze niż na końcach najczęściej robi się to przynajmniej 2 kolorami aby osiągnąć efekt trójwymiaru..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temi
witam ponownie, czy żadna z forumowiczek nie jest z Gdyni? nikt nie potrafi powiedzieć nic na temat Miejskiej Farmy Piękności. A może ktoś z Warszawy zna ten gabinet, bo taki sam jest własnie w Wraszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabagama
Witajcie Jestem zdecydowana na zabieg. Czy ktoś robił makijaz oczu i ust w Krakowie ? Czy mogłyście jakiś gabinet lub osobę polecić? Pozdrawiam K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
zapraszam do mnie na ul.krowoderskich zuchow 15 B ew. tel.607-100-633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGGI7
CZY KTOS ROBIL MAKIJAZ PERMANENTNY W OLSZTYNIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kyniaola Na jakim sprzęcie wykonujesz zabiegi ? Czy jesteś lekarzem czy kosmetyczką ? Czy ktoś może Cię polecić ? Pozdrawiam K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
zabiegi wykonuje na sprzecie euro beauty i jestem kosmetyczka. barwniki sa firmy holenderskiej nouveau contour .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna2444
Hej! Zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi kilka miesięcy temu. Jestem super, a nawet hiper zadowolona! Mam okrągłą twarz, która teraz wydaje sie o wiele smuklejsza, poprzez fantastycznie dobrany kształt brwi. Makijaż robiła mi siostra mojego męża, która prowadzi gabinet w Policach (zachodniopomorskie). Jest w 100% profesjonalistką i perfekcjonistką - żadna klientka nie wyszła od niej nie zadowolona. Planuję powiększyć sobie niedługo usta makijażem permanentnym i już nie mogę się doczekać. POLECAM WSZYSTKIM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullalllaaa
Słuchajcie,jak myslicie czy Edyta Górniak ma zrobione brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
Hehe jasne ze Edyta Górniak ma zrobione brwi, zawsze widac gdyz ktos ma zrobione permanentne :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor
witam!!!! poczytajcie Panie na stronie www.akolor.pl i zobaczycie, ze permanentny moze byc przyjemny i bezbolesny!!!! Idealny ksztalt i super barwniki. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor
polecam bezbolesny makijaz permanentny www.akolor.pl super barwniki i super ksztalt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
Bałam sie bo nie widzialam czy nie bedzie bolesne.Nie bylo po pani zastosowala znieczulenie.Zrobilam sobie kreski na powiece dolnej i gornej.Prze wygoda.Zawsze o kazdej porze jestem wymalowana i nie musze martwic sie o rozmazanie.A jak chce uzyc kolorowego cienia to spokojnie daje rade pokryc czarne kreski.Booosko Robilam w Krakowie i gorąco polecam .Moge podac namiary na maila magda.pb@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
Bałam sie bo nie widzialam czy nie bedzie bolesne.Nie bylo po pani zastosowala znieczulenie.Zrobilam sobie kreski na powiece dolnej i gornej.Prze wygoda.Zawsze o kazdej porze jestem wymalowana i nie musze martwic sie o rozmazanie.A jak chce uzyc kolorowego cienia to spokojnie daje rade pokryc czarne kreski.Booosko Robilam w Krakowie i gorąco polecam .Moge podac namiary na maila magda.pb@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
Bałam sie bo nie widzialam czy nie bedzie bolesne.Nie bylo po pani zastosowala znieczulenie.Zrobilam sobie kreski na powiece dolnej i gornej.Prze wygoda.Zawsze o kazdej porze jestem wymalowana i nie musze martwic sie o rozmazanie.A jak chce uzyc kolorowego cienia to spokojnie daje rade pokryc czarne kreski.Booosko Robilam w Krakowie i gorąco polecam .Moge podac namiary na maila magda.pb@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stupidcupid
Czarna444 a moesz napisac jak sie nazywa ta pani u ktorej robilas brwi??? Ile placilas? Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do akolor
Mialam juz zrobiony makijaz permanentny bri prawie 2 lata temu, czzy zdecydowalabys sie zrobic na nim kolejny?? mam brzydki kolor i krztalt?? czekam na odpowiedz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor
oczywiscie, robie makijaze permanentne-poprawkowe po innych. czekam na kontakt. 0 510289 689. prosze tylko o szybki kontakt, poniewaz mam wiele zapisow i malo wolnych terminow, moze rowniez byc termin niedzielny. Prosze byc dobrej mysli. jesli bedziemy chcialy kolor szarosci a obecnie jest braz, to zastosujemy korektor, ktory sprawi, ze kolor uzyska odpowiedni odcien, lub w inna strone. Wana jest nasza rozmowa i kilka pytan jakie zadam. anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym opisać swoje doświadczenia z makijażem permanentnym ust. Pierwszy raz skusiłam się na kontur jakieś 3 lata temu. Ceny były bardzo zróżnicowane i nie ukrywam, ze trochę sugerowałam się ceną. Znalazłam gabinet w którym Pani zaoferowała mi kontur ust z cieniowaniem plus gratis cienkie kreski na powiekach za 500 zł. No cóż - skusiłam się. Po wejsciu do gabinetu miałam mieszane uczucia - mała klitka, Pani co prawda bardzo miła, ale jakoś tak... nieprofesjonalnie. Położono mi na usta krem znieczulający EMLA i po ok. 45 min. zaczęło się. Początkwo jakoś to znosiłam, ale po pewnym czasie zaczęło byc to wszystko tak bolesne, że podnosiłam się na fotelu. To z kolei przeszkadzało Pani kosmetyczce (nie wiem czy linegrystce) w pracy - wiadomo . Usta były robione \"na raty\", 2 min. kłucia i przerwa. Najbardziej bolącym miejscem było \"serduszko\" nad ustami- oj.. jak sobie przypomnę! Ostatnio znowu zaczęły mi chodzić po głowie ładne usta. Lato się zbliża, urlop - przydałby się trwały makijaż tym bardziej, że po tamtym niewiele zostało ;-( Zdecydowałam się na kosmetyczkę u której robiła moja koleżanka. Robiła pare miesięcy przede mną a usta miała jak nowe.Szłam pełna strachu i obaw - wiadomo zostały mi złe wspomnienia po poprzednim razie. Gabinet mały, ale ładny. Pani odrazu prosiła żebym zmyła makijaż ust i zapewniła mnie,ze nic nie będzie bolało. Zaczęłyśmy od naszkicowania konturu ust - to trwało najdłużej. Malowalyśmy i zmywałyśmy. Wkońcu znalazłyśmy usta które uważałyśmy za najbardziej pasujące do mojej twarzy. Z kolorem poszło szybciej. Musiała skorygować kształt ponieważ poprzednio mialam zrobione za krótkie. Delikatnie powiększyłyśmy górną i dolną wargę. Najpierw dostałam znieczulenie dentystyczne, które ku mojemu zdziwieniu nic kompletnie nie bolało. Tak delikatnie zostałam ukłuta, że prawie nie poczułam. Kłucie było w czterch miejscach w dziąsło. Po 5 min. zaczęłyśmy. Nic, kompletnie nic nie czułam! Relaks totalny. Lingerystka spokojnie mogła wprowadzić barwnik, pojechac kilka razy kontur.Teraz czeka mnie tylko korekta i piękne usta gotowe! Fakt, że zabieg był droższy. Za sam kontur zapłaciłam 500 zł. ale warto zapłacic więcej i mieć pewność, że znajdziemy się w rękach specjalistów! Polecam wszystkim. Usta sa naprawdę świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandi26
Witam, bardzo proszę o podanie adresu profesjonalnego gabinetu we Wrocławiu. Naczytałam się troszkę tych waszych opinii i zdecydowanie wolę dopłacić niż potem żałować albo przechodzić katorgi bólu. Mam jeszcze pytanko, jak szybko goi się makijaż ust, bo jak na razie tylko na usta chcę sie zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandi26
Witam, bardzo proszę o podanie adresu profesjonalnego gabinetu we Wrocławiu. Naczytałam się troszkę tych waszych opinii i zdecydowanie wolę dopłacić niż potem żałować albo przechodzić katorgi bólu. Mam jeszcze pytanko, jak szybko goi się makijaż ust, bo jak na razie tylko na usta chcę sie zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandi - ja robiłam w gabineci koło hotelu Holiday Inn u Pani Monki. Już jestem po korekcie i jestem bardzo zadowolona. Jesli chodzi o j\\gojenie się ust - to strupki schodza po ok 3-4 dniach, ale tak naprawdę potem jeszcze delikatnie się wyłuszczają i poprostu trzeba je nawilżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatushekk
Witam, a czy ktoś zna jeszcze jakieś dobre miejsce w szczecinie, gdzie robia maikjaz permanentny, poza ta pania Agnieszka z Polic?? :( Bo ona ma terminy dopiero na przyszły rok!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka-
Witam! BARDZO PROSZE O PODANIE MI NAMIARÓW NA JAKIS DOBRY GABINET W CZESTOCHOWIE I OKOLICY . BARDZO CHCIAŁABYM ZROBIC SOBIE MAKIJAZ PERMANENTNY OCZU I ZALEZY MI NA PROFESJONALIZMIE ORAZ BEZBOLESNYM ZABIEGU:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka-
Witam! BARDZO PROSZE O PODANIE MI NAMIARÓW NA JAKIS DOBRY GABINET W CZESTOCHOWIE I OKOLICY . BARDZO CHCIAŁABYM ZROBIC SOBIE MAKIJAZ PERMANENTNY OCZU I ZALEZY MI NA PROFESJONALIZMIE ORAZ BEZBOLESNYM ZABIEGU:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shoarma
Zrobiłam dzisiaj makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Jestem bardzo podekscytowana efektem końcowym. Skorzystałam z uslug polecanej na tym forum Pani Magdy ze Studia urody Q10 z Piekar Śląskich i jestem bardzo zadowolona. Zabieg był wykonywany z użyciem bardzo dobrego znieczulenia, najpierw pani Magda wszystko mi narysowała i poprosiła o akceptację, długo ustalałyśmy kontur ust , bo chciałam poprawic co nieco w kształcie górnej wargi. Widac , że pracuja na nowoczesnym sprzęcie i nie preferują wykonywania ostrych makijaży-masek, polecaja subtelny makijaż , który podkreśla wyraz twarzy, dla mnie to było ważne , bo nie chciałam wyjśc z czerwonymi ustami, które za pewne zatydzień znudziły mi się. Aha, przed zabiegiem poinformowano mnie, że muszę brać lek o nazwie Heviran żeby nie dostac opryszczki na ustach i trzy dni przed zabiegiem kupiłam ten lek w studio q10 i nie musiałam sie martwić o receptę to też uważam za dużą wygodę. Zapłaciłam 2000 pln za wszystko, wiem też że maja umowę na raty z Lukasem. Tak więc oferuja na prawde pełen wachlaz usług. dla mnie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymała jestes Maja - muyśle, ze u każdego jest inny próg bólu. Mnie bolało bardzo jak robiłam bez znieczulenia - oj.. bardzo. Ostatnio za to ze znieczuleniem - pełny lizik i śliczne usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×