Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Shoarma
troche po zabiegu spuchły mi powieki ale dostałam na miejscu zimny okład i potem wszystko było o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
ja miałam delikatne poduszki na powiekach rano nastepnego dnia:) www.studioesense.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam38
Ja zrobiłam sobie super makijaż permanentny u pani Agaty Świeckiej w Extravaganza Studio Spa w Warszawie na Żoliborzu.Ona jest wizażystką i umiała mi świetnie doradzić.Chciałam zrobić sobie kontur ust,ale mi odradziła i poleciła podkreślić brwi,które były dość rzadkie.Naprawdę nie wpadłabym sama na ten pomysł.I nic nie bolało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
profesjonalizm jest bardzo wazny.Dlatego fajnie ze mozna tu poradzic i polecic miejsca juz sprawdzone zeby potem nie byc rozczarowanym,zawiedzionym.Ja polecam Kraków i teraz z tego co wiem mają promocje wakacyjna www.studioesense.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnostka
Moje doświadczenie z makijażem nie należy do tych pozytywnych. Po gorących zapewnieniach kosmetyczki zdecydowałam się na wykonanie brwi. Miały wyglądać naturalnie, w kolorze brązowym pasującym do moich oczu i włosów, niestety zamiast brązu mam kolor niebieski, który muszę bezwzglednie pokrywać brązową kredką. Kosmetyczka twierdzi, że to moja skóra w ten sposób zareagowała, i że otrzymanie koloru zupełnie innego niż zamierzony może się jak najbardziej zdarzyć.Powiedziała, że pokryje ten kolor brązem. Mam duże obawy z oczywistych względów, proszę kogoś kto zajmuje się takim makijażem profesjonalnie lub ma wiedzę na ten temat o opinię. Czy to możliwe co mówi, czy próbuje po prostu zatuszować swój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety zle trafilas....
bo nie ma takiej sily ze ma byc brazowy, wychodzi niebieski i nikt nic nie spieprzyl. Dobra kosmetyczka wie jak barwniki zachowuja sie pod skora, umie tez ocenic rodzaj skory (jej grubosc przede wszystkim) ale tak naprawde nie ma sily ze masz "taki rodzaj skory" ze z brazu wychodzi niebieski - chyba ze jestes z innej planety :) To nie sztuka wybrać barwnik z buteleczki. Trzeba wiedziec jak on bedzie wygladal pod skora. Lepiej wez ta pania na cenzurowane i moze jeszcze pojdz gdzies inadziej sie doradzic. Powinna ci oczywiscie zrobic ci poprawke za darmo, ale co bedzie jak tylko jeszcze bardziej zaszkodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnostka
Dzięki za utwierdzenie mnie w przekonaniu, że jednak ta pani coś spieprzyła. Człowiek nie będący z branży może jedynie zaufać tzw.profesjonalistom, i jak widać nieźle się rozczarować.Obawiam się, że ta poprawka może spowodować, że będzie jeszcze gorzej.Rozmawiałam z Panią ze studia Q10, które cieszy się na tym forum bardzo dobrą opinią, też potwierdziła, że to źle wykonana sprawa, najprawdopodobniej zły barwnik. Chyba muszę porozmawiać z tą pseudo linergistką poważnie, w końcu 700zł to nie mała kasa, a i wygląd spieprzony na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor
DIAGNOSTKO!!! JESTEM zaskoczona niebieskimi brwiami. z barwnika brazowego ( kiepskiego barwnika) wychodza pomaranczowe, ale niebieskie? dlugo robie juz makijaze permanentne i brwi nigdy jeszcze nie wyszly niebieskie, pomaranczowe czy innego zlego koloru. barwniki musza byc doskonalej jakosci, wiec warto wczesniej podyskutowac z osoba pracujaca przy permanentnym. Istnieja korektory i mozna zniwelowac czasem nieodpowiedni barwnik. www.akolor.pl pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
dokladnie tak jesli niebieskie wyszły to prawdopodobnie mogł byc uzyty szary barwnik a nie brazowy, wystarczyłaby kropla koloru oliwki do barwnika i nie było by problemu z odbarwieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
nie koloru oliwki tylko pomaranczu (oczywiscie)-przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
na jaki smam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
.Ja mam makijaż już od 1,5 roku.Jestem bardzo zadowolona.Własnie wczoraj byłam na odświeżeniu ustbrwi a niedługo przyjdzie czas na usta:).Kresek na powiekach nie ruszam ,bo są w stanie idealnym.Jesli chodzi o kosmetyczkę,to serdecznie polecam w Ellblągu ,pani Monika,salon "beauty".Reweleacyjnie robi makijaż,a brwi to poprostu bajka(chodzi mi o kształt).Teraz nie wyobrażam sobie twarzy bez makijażu pernamentnego:).Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to straszne.....
Sluchajcie... Zrobilam makijaz permanentny brwi wczoraj. Ksztalt mi sie podoba jak najbardziej, moze trzeba minimalnej poprawki, ale to potem. Tylko ze problem jest z kolorem. Moje brwi sa czarne jakby je ktos markerem narysowal. Po prostu czarne paski. Lingerystka powiedziala, że to sie zluszczy, ze zrobia sie strupki i odpadna i bedzie jaasniejszy. No i ze potem zblednie jeszcze w przeciagu miesiaca..... Ale o blednieciu w jakim stopniu jest tu mowa? Dziewczyny ktore to maja za soba, albo znajce sie na rzeczy.... czy te brwi moga mi zblednac np o polowe? Bo tak bym chciala! Czy one zjasnieja tylko minimalnie i beda takie CZARNE?? :( :( Czy mozna je jakos rozjasnic innym barwnikiem wrazie czego? A moze ja moge cos zrobic zeby wiecej barwnika sie wyluszczylo? Tylko co?? :O To nie moze tak zostać........! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
no co ty one zbledną spokojnie:),a nie mówiła ci ze masz przyjsc za jakis czas na poprawke, a wogole smaruj przez pare dni kremem te brwi szybciej sie wszystko zagoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
posłuchaj one zbledną napewno i jak sie strupki zagoją to dopiero wyjdzie ten prawdziwy kolor i nie bedziesz miec takich czarnych zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to straszne.....
Tak mowila zebym za 3-4 tyg przyszla na poprawke, i krem tez mam. Tylko sie boje ze ten czorny kolor nie zblednie tyle ile bym chciala :O Bo teraz wygladam jak kretynka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to straszne.....
dzieki za odp...:) mam nadzieje ze to naprawde zblednie :O ochhhh zachcialo mi sie brwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
bedzie oki ,zobaczysz bedziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
kolor zblednie o 50 % nie masz czym sie przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnostka
AKOLOR, dziękuję za opinię, makijaże na Twojej stronie wyglądają super. Pani, która wykonywała mój twierdzi, że poprawi mi to co wyszło używając tylko brązowego barwnika(mówi, że za pierwszym razem użyła mieszanki brąz+kawa).Szczerze mówiąc jestem pełna wątpliwości, boję się, że będzie jeszcze gorzej.Bardzo proszę o Twoją zdanie na temat korekty kolorem brązowym, jakie barwniki dają właściwe efekty?, czy mogę cokolwiek zrobić lub o coś ją zapytać, żeby zmniejszyć ryzyko kompletnej klapy.Proszę o POMOC, jestem z nią umówiona na 14.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor
DIAGNOSTKO!! z doswiadczenia wiem, ze tego typu poprawki sa trudne, zazwyczaj kolejna wpadka pani wykonujacej makijaz, ale jesli osoba jest dobra, to ratuje sytuacje i od poczatku powinna wiedziec, ze mieszanka moze byc wybuchowa. Barwniki dobrej jakosci mozna mieszac w odpowiednich proporcjach i kolorowanki nie powinny miec miejsca, pawie oczka , zielnie itp. zapytaj na jakich barwnikach pani pracuje, to moze droga dedukcji dojdziemy, czy warto tam wracac. Ja bym sie bala!!!powinna zaczac prace od korektora, jesli jest niebieski kolor, bo trzeba zneutralizowac niebieski. ja ratowalam usta i prace konczymy po 3 spotkaniach, bo z fioletu przechodzimy do pastelowego i mam nadzieje, ze ostnie spotkanie przyniesie sukces, chociaz zobaczymy do jakiego odcienia zejdziemy. Pracowalam tylko korektorami przez kolejne 2 spotkania. pozdrawiam i czekam na kontakt. Dla zainteresowanych pracuje w Warszawie rowniez dlla kilku SPA warszawskich i mam tez wlasny gabinecik. W SPA sa ceny kosmiczne, dlatego moje sa nizsze i oplacaja mi sie, gdyz mam duzo pracy. Mowie o tym, poniewaz panie pytaja o rozne miejsca i moze sie okazac, ze trafia do mnie tylko w Spa za inna cene. anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
przerażające są te wpadki przy makijażu permanentnym.Tutaj wacikiem nie pozbędziesz sie problemu:( www.studioesense.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnostka
AKOLOR, jestem Ci ogromnie wdzięczna za Twoje rady, bez opini osoby wykonującej te rzeczy nie miałabym pojęcia co robi się w takiej sytuacji.Z rozmowy z tą panią wywnioskowałam, że chce mi nałożyć nowy kolor na ten już istniejący, nic nie wspominała o wcześniejszym użyciu korektora.Wygląda na to, że jedyną rozsądną rzeczą, kórą mogę w tej sytuacji zrobić to poprosić o zwrot pieniędzy i udać się do kogoś kto wie co robi. Naprawdę smutne w tej sytuacji jest to, że poleciła mi ją kosmetyczka do której chodzę już od 10 lat i jestem bardzo zadowolona, ufałam jej więc nie dociekałam kim jest ta Pani i na czym pracuje. Jeszcze raz bardzo dziękuję za odpowiedź, spróbuję się dowiedzieć jakich barwników ta Pani używa, choć nasza ostatnia rozmowa na ten temat skończyła się stwierdzeniem "muszę to zobaczyć, to nie jest rozmowa na telefon".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_boni
Witam, W nawiązaniu do wypowiedzi Akolor, to ja jestem tą klientką, która przechodzi teraz metamorfozę z fioletu w pastel :) Pół roku temu zafundowałam sobie makijaż permanentny ust u koleżanki- kosmetyczki, kolor ust miał być delikatny,pastelowy, z powodu źle dobranych kolorów i własnego pomysłu kosmetyczki wyszedł bordowy z fioletowym konturem, katastrofa!!!! Próbowałam różnych sposobów na jego zamaskowanie, nie pomagały pomadki kryjące, korektory:( w końcu zdecydowałam się na jego korektę. Tu już nauczona doświadczeniem długo wybierałam gabinet czytając fora, przeglądając oferty i odwiedzając poszczególne gabinety. Pani Ania z Akolor już po rozmowie telefonicznej przekonała mnie, że to właśnie u niej chciałabym dokonać korekty. Byłam na konsultacji. Dowiedziałam się, jak będzie wyglądał zabieg i jaki efekt możemy osiągnąć. Jestem juz po 2 zabiegu pracy z korektorem i efekt jest rewelacyjny, mam już pastelowy kolor :) pozbyłam się już prawie w całości ciemnego barwnika.Czeka mnie jeszcze 1 korekta i wiem, że efekt będzie taki jakiego oczekiwałam:) Zabieg jest zupełnie bezbolesny w przeciwieństwie do poprzedniego. Porównując oferty innych gabinetów cena jest bardzo konkurencyjna i warta profesjonalnego makijażu. Gorąco polecam!!!!!!!!! Ps. Piszę to tylko dlatego, żeby ustrzec Was przed korzystaniem z usług przypadkowych gabinetów i efektu jaki uzyskałam po 1 zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor
Pani Justynko, dziekuje za dobra opinie i opisanie swojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy
zbyt ciemny kolor mozna troche rozjasnic, np ciemny braz w mniej intensywny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor
a czy. Wszellkie ciemne kolory mozna rozjasniac, sa do tego specjalne barwniki. kolory czasem maja zimny odcien na ustach i wowczas trzeba je ratowac ocieplaczem tzw i uzyskamy lagodniejszy, delikatniejszy kolor. Dziewczyny jade teraz na urlop, ale jesli sa jakies pytania lub trzeba kogos ratowac porada, to dzwoncie. 510 289 689. Chyba zostalam pogotowiem permanentnym hahahaha. www.akolor.pl pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor
diagnostka jak twoje brwi, koniecznie opowiedz dalszy ciag akcji z pania od permanentnego. Moze ona jednak cos umie, bo wiesz nie chce jej ta zle ocenic przez komputer.hahahahaha. Boze zeby mnie tak nigdy ktos nie obsmarowal hahahah:)Ja sie staram i klientka musi wwyjsc zadowolona, mam dobre barwniki i znieczulacze, ale nigdy nie oszczedzam na barwnikach, koniecznie naj, naj.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×