Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość polina77
czy któraś z was robiła makijaż ust w sharleyu? bardzo proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle mam wrazenie
ze ta krytyka innych ze strony pani akolor to nic innego jak proba samopromocji.wszyscy sa zli i nie umieja robic a pani tylko porawia po innych.nie chce mi sie wierzyc ze na pani drodze nigdy nie było zadnego potkniecia i zle wykonanego makijazu.kiedys pani też zaczynała i dam reke uciac ze pierwszy,drugi czy trzeci makijaz nie był perfekcyjny.moze osoby ktore nie znaja sie na technicznym wykonaniu makijazu sa pod pani wrazeniem ale niestety na tej stronce pani-nie sa te makijaze perfekcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
ja tez mam dobre barwniki i bardzo sie staram zeby kazdy makijaz wykonany przeze mnie był dobry i jak najbardziej komfortowy dla klientki,i myślę ze nie jest tak że osoby które wykonują makijaże niec nie umieją i na złych barwnikach pracują- tak wywnioskowałam z opinii akolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wnioskuje
Ze lepiej zeby wam zepsuli makijaze tak jak mi:(( niz isc do osoby ktora sie promuje. Gdybym mieszkala blizej warszaw to pani z akolor napewno poprawila by moj makijaz. nie twierdze ze wszyscy robia zle oprocz niej ale wiele moich kolezanek juz plakalo jak ja bo kosmetyczka wszystko popsula :( kazdy ma prawo wyboru ( szkoda tylko ze czasu sie nie da cofnac) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polina77
dzięki za odpowiedzi, może odezwie się jeszcze ktoś kto tam taki makijaż robił. jak na razie na tym forum na sharleya nikt się nie skarżył, przeciwnie - znalazłam kilka pochlebnych komentarzy, ale i tak się boję:( czekam w kolejce, mam termin wrześniowy. chcę wcześniej zajrzeć do nich i obejrzeć zdjęcia, podobno mają. no i podobno pracujące tam panie maja takie makijaże, więc można zobaczyć żywy przykład:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zayra
Do ciągle mam wrażenie Poczytaj forum i dowiesz się ile dziewczyn ma/miało problem ze źle wykonanym makijażem i pytania ich dotyczą właśnie pomocy w tej kwestii, zatem nie odbieram wypowiedzi akolor jako autopromocji a jedynie odpowiedź na te pytania. Byłam klientką akolor i wiem, że nie byłam jedyną osobą, która zgłosiła się tam z problemem fatalnego wykonania makijażu w innym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twixinii
Od miesiąca czytam wszystkie fora dotyczące makijażu permamentnego. Chciałabym sobie zrobić usta ale nie wiem gdzie w Poznaniu robią to dobrze. Mam bardzo małe usta i z tego powodu duży kompleks. Myślę, że taki makijaż dobrze zrobiony powiększyłby mi optycznie usta. Czy to boli ? Jak długo się będzie goić ? Chciałabym to zrobić w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor
witam!!!Prosze mi wierzyc, ze nie mam zamiaru wylacznie prezentowac swojej stronyi reklamowac sie, bo na tyle znam swoje umiejestnosci i mam pracy wystarczajaco duzo, abym nie musiala za wszelka cene sciagac do siebie klientek. Opisuje fakt, ze mam mnostwo poprawek po sharley i tyle, to fakt. kazdy kiedys zaczynal i mial jakies niedociagniecia, ale jako plastyk z wyksztalcenia nie mialam wpadek z kolorem, ksztaltem. jedynie co mnie bardzo niepokoilo, to, jak zrobic dluga kreske na starszej powiece, ale tak mocno pracowalam i cwiczylam, ze problem zniknal. Trzeba miec wycwiczona reke i kolory w glowie, mieszanki ich sa rozne i kolor naturalnej czerwieni tez jest przerozny, wiec..... Prowadze szkolenia i wiem jak trodno jest osobom nauczyc sie mieszanek barw, dlatego wiele osob uzywa tylko jedego koloru, zeby nie zrobic sobie krzywdy, a korektory, to juz inna dzialka. Pewnie, ze sa osoby, ktore wykonuja super makijaze, ale ja mowie o sharley i moich doswiadczeniach z nim. Na mojej stronie sa makijaze tuz po zabiegu i jasnym cieniem wkolo ust, brwi, to znieczulenie, ktore uwydatnia kolor w sposob nienaturalny , ale tak obkurcza naczynia, ze jest bialy odcien ust, dlatego jest zabieg bezbolesny. Moje usta nie sa opuchniete do romiarow xxl, oko rowniez, wiec prosze samemu wyciagnac wnioski.Pozdrawiam panie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie ,. jestem wlasnie pozabiegu i.... usta, oczy brwi ,bardzo bolo , usta znosnie , znieczulenie , ale oczy jak by zyletka ciąć , brwi znosnie ,. BARDZO BOLI ,. ALE EFEKT zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
Na pewno efekt bedzie bardzo dobry bo nie tylko akolor robi wysmienicie makijaze i po wszystkich partaczach poprawia.Jest wiele gabinetów ktore bardzo dobrze wykonują swoją usługę.Jesli któraś z was chce namiary na gabinet w Krakowie i efekt moich kreseczek na powiekach to zapraszam do pisania na maila. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minelo 2 dni - i zaczyna dochodzieć do siebie , usteczka jasno rozowe , bardzo ladne , oczka juz nie bolą , opuchlizna zeszla ,. jest fajnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueeyes75
Tragedia. Zrobiłam brwi. Jestem lżejsza o 800 zł. Przez kilka dni brwi były koszmarnie czarne, potem strupki odpadły razem z barwnikiem. Wygląda na to, że zrobiłam sobie hennę na tydzień za 8 stów. Gabinet był profesionalny barwniki i sprzęt też. Może ze mną coś nie tak? Nie wiem co robić porawiać albo jak nakłonić panią, żeby oddała mi kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
Jeszcze sie nie martw bo powinnas po 2 tyg gora 3 miec dopigmentowanie czyli uzupelnienie tego co sie nie rowno wchlonelo albo odpadlo:).Dopigmentowanie jest w cenie pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilerka
g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilerka
Hejka! cos mi wyzej nie wyszlo :D CHCIALAM WAS PRZESTRZEC PRZED ZROBIENIEM MAKIJAZU TRWALEGO CZY O BRWI CZY INNYCH MIEJSC U BEATY W RACIBORZU! WRRRR........!!!:[ NIE DOSC ZE BABA WREDNA I NIESYMPATYCZNA TOJESZCZE ROBI WSZYSTKO NA ODP*** BYLE BY TYLKO ZAROBIC!!!! POLECAM ZA TO PANIA WIOLETTE :D KTORA SIE TUTA WYPOWIADA I WAM DORADZA:) BUZIAKI:*:*:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROKI
Nie zauważyłyście,że tu jedzie reklamą,akolor-pozdr.,ile masz nicków?Ciekawi mnie,że nieboicie się to twarz,a tu jakieś inne kolory.........Różowe,fiolet,niebieskie brwi-mutanty z was robią,za nie małą kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
Ale taaak oczywiscie pani z akolor jest wysmienita i perfekt makijaze wykonuje.Dajcie juz spokoj z ta namolna reklama.A na stronce takie cienkie te makijaze....ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-kasandra
witam! ja mam zrobione usta, kreski gora i dol i brwi,ze wszystkiego jestem super zadowolona, 4 lata temu robilam kreski gora i dol u pani Gosi z gabinetu Matis w Bialymstoku, jestem super zadowolona. W maju tego roku robilam ich korekte plus usta i brwi we wroclawiu w gabinecie p. Bozeny Bartkowiak. Tez super! Jak na razie nie mialam zlych doswiadczen, co fakt to fakt - uczyci nie jest komfortowe, ale da si przezyc a o bolu szybko sie zapomina! Sama niedawno postanowilam sie szkolic w tym kierunku. Bylo warto! Staram sie z calych sil a klientki sa zadowolone. pozdrawiam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefreaga
madzinka 2 jesteś fajna już mi sie podobasz TO JEST PRAWDA co napisałaś AKOLOR i nie tylko....to reklama bo nikt u nich niechce robić .... JA JAKIś CZAS TEMU pisałam na forum ale tylko dlatego, że chciałam szczeże pomóc w niektórych problemach panią ale po tygodniu zorjentowałam sie że jest to strona z JAKAś DZIWNą KRYPTO REKLAMą pań linergistek bez pracy!!!!!więc przestałam pisać a te wszystkie bzdury czytam sobie wieczorkiem bo schodzą mi na poczte i WYCHODZE Z PODZIWU ILE TYCH nieudanych makijaży MASAKRA .....pozdrawiam MADZINKE2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
Pewnie ze mozna dobry gabinet dysponuje pelna gamą kolorystyczną pigmentów i dobiera odcien do karnacji i do naturalnego koloru twoich ust.Wystarczy zaznaczyc ze chcesz w kolorze naturalnym,delikatnym.Jak chcesz ja mogę polecic ci gabinet gdzie ja wykonywalam swoj makijaz ( oczu) jesli mieszkasz w miare blisko tego miasta:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkipink
niestety mam dalekoo do krakowa :( ale dzieki za odp, bo widzialam w necie tylko takie mocne makijaze ust, mi sie osobiscie to nie podoba...;) ale w takim razie poszukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-kasandra
nawet jezeli zrobisz sobie jasniutki zimny roz to i tak pierwszych kilka dni beda one okolo 2 razy ciemniejsze. Po okolo tygodniu gdy naskorek z barwnikiemsie zluszczy dopiero bedzie widac prawdziwy efekt. a pozatym calkowita regeneracja naskorka nastepuje po ok 3 tyg. wiec do tego czasu odcien ust moze sie nieco zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
Co racja to racja:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna2201
Witam. Mam piękne usta, super brwi i kreski na powiece górnej. Wszystko to wyczarowała super dziewczyna za Szczecina. Wcale nie trzeba długo czekać na termin. Jestem bardzo zadowolona. Gdyby któraś chętna chciała namiary to służę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGG32
właśnie dzisiaj zrobiłam sobie brwi i kreski w Katowicach, mialam zrobic tez usta ale Pani mi odradzila, powiedziala ze swoje mam tak ladne, pelne i symetryczne ze po co mam sie meczyc, bo usta faktycznie bola, krwawia i dlugo sie goja, wiec zrezygnowalam z ust bo chcialam w naturalnym kolorze, wiec faktycznie to bez sensu. Za brwi i kreski zaplacilam 1200 zl i ciesze sie jestem zadowolona z efektu, zero opuchlizny, bolu w zasadzie nie bylo, na biezaco Pani smarowała mnie mascia znieczulajaca juz w trakcie zabiegu. Szczerze polecam, brwi wygladaja naprawde genialnie, skorygowalam ich ksztalt i teraz mam idealnie takie jakie zawsze chcialam, a kreski podkreslaja glebie oka. Polecam osobiscie, 2h po zabiegu a jestem juz mega zadowolona ;))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
Z profesjonalnych gabinetów tak zadowoleni ludzie wychodzą:))) pozdrawiam www.studioesense.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
i okazuje sie ze jest wiele gabinetow z ktorych klientki sa zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
No pewnie że tak:).Ale z akolor reklamy wynikało że wszyscy to partacze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×