Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość w gdyni robiłam u pani
z której jestem bardzo zadowolona,jest ona kosmetyczka i dojezdza do klientki,jej nr to 501356316

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławianka 555
Pisałam już o tym na temacie "powiększanie ust", ale powtórzę się , bo to też tyczy tego wątku. Ja robiłam makijaż permanentny też u "dr" Hołowczyc w Zielonej Górze. Nie tylko ja bo i dwie moje koleżanki. Szkoda, że musiałam przekonać się na sobie samej, jak i koleżanki i szkoda też, że dopiero później (po fakcie) doszły do mnie opinie o efektach pracy tej pani. Ceny OGROMNE, stanowczo nie adekwatne do wykonanych zabiegów! Mam brwi krzywe, stanowczo za jasne, kreski na oczach krzywe!!! koleżanka robiła sobie u w/w Pani botox, po którym zostały jej jakieś "bulwy" pod oczami, które wchłaniały sie ok.6 m-cy. Przy tym Pani Hołowczyc jest osobą bardzo humorzasta, często nieprzyjemną w obyciu, raz miłą, zeby za chwilę potraktować cię jak zbędny, nic niewarty balast. Tragedia i stanowczo odradzam!!! Teraz korzystam z usług dużo bardziej PROFESJONALNYCH, dużo TAŃSZYCH, a przy tym wszystko odbywa się w MIŁEJ, NORMALNEJ ATMOSFERZE! Płacę, mam prawo wymagać i dopiero TERAZ jestem zadowolona. Teraz do mnie dociera dużo negatywnych opinii, z którymi sama osobiście się zgadzam - o Pani Hołowczyc - stanowczo ODRADZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkazielonagóra
Witam. Mam pytanie do Pań , które robiły już makijaż permanentny ust. W jaki sposób należy się przygotować do takiego zabiegu. Poza przyjmowaniem tydzień przed i tydzień po Heviranu, podobno nie powinno się opalać 2 tygodnie przed zabiegiem i barć witaminy B 5, ograniczyć kawę. Może ktoś słyszał o jeszcze jakiś zaleceniach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
anulka nie ma praktycznie zadnych zalecen, raz jak robilam to bralam heviran, innym razem nie i wszystko bylo ok. Jak nie masz tendenci do opryszczki to nawet nie musisz brac. A tak to nie ma zadnych przeciwskazan przed zabiegiem, mozna sie opalac, lykac tabletki, pic kawe itd.....;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
niestety musisz brac heviran nawet jesli nie masz tendencji do opryszczki, w dzien zabiegu nie brac tabletek z aspiryna i dobrze nie pic kawy poniewaz te czynniki rozrzedzaja krew i moze byc duze krwawienie co moze zaszkodzic przy wprowadzaniu barwnika. raddze udac sie do linerystki i ona wytlumaczy co i jak bo pytajac sie forumowiczek o takie rzeczy niestety nie otrzymasz zawsze wiarygodnej odpowiedzi poniewaz wiekszosc pań nie zna tajnikow zawodu .przed kazdym zabiegiem powinnas byc poinformowana przez osobe wykonujaca makijaż.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słubice
Zdecydowanie polecam. Usta bezboleśnie, robi lekarka. Ładny, naturalny kolor. Dziwie sie jak mozna dać sie tak meczyć bez znieczulenia zastrzykiem. To jest twarz, na takich rzeczach sie nie oszczędza. Od razu lekko powiększyła mi kwasem hialuronowym. Sam zabieg trwał około 30 minut. Idę w czwartek na kreski górne i dolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znacie kogoś z Wrocławia kto dojeżdza do klijentki i robi dobry makijaż permamentny?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefreaga
Witam jestem z Wrocławia i moge dojechać do klientki jeżeli chcesz dowiedzieć sie coś więcej wejdż na strone www.cme.com.p lub zadzwoń do mnie 606 87 22 32l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka1234
czy ktoś wie jak wygląda znieczulanie? chodzi mi czy wkuwa się igłą kosmetyczka.... bo słyszałam o kremach :) pomocyyyyyyyyy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkazielonagóra
Kosmetyczka zwykle nie ma uprawnień , do wykonania zastrzyku. Jestem umówiona na dzisiaj na wykonanie konturu, będę miała znieczulenie kremem Emla i lidokainą ( chyba dobrze zapamiętałam nazwę) . Jeśli masz niski próg bólu to może poproś swojego stomatologa o zastrzyk. Z tego co się zorientowałam wśród koleżanek, które miały znieczulenie kremem to jest ono skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buolaxxxx
Witam Mam pytanie Czy mógłby ktoś mi podać telefon do osoby, która rzetelnie robi makijaż permanentny i do tego nie za ogromne sumy? Na przykład robi prywatnie i nie zdziera z klientek a przy tym jest świetną profesjonalistką? Chodzi mi o teren Warszawy Proszę o pomoc, jeżeli ktoś ma dobre doświadczenia związane z tą osobą i może mi ją polecić Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
Ja polecam gorąco gabinet w Krakowie.Zrobiłam sobie kreski na powiece górnej i dolnej i kontur ust.Profesjonalnie,miło i efekt super. Pani wykonująca to kosmetyczka-plastyczka wiec ma wprawe i smykałkę.Polecam www.studioesense.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepeleczka85
gdzie w szczecinie moge zrobic makijaz brwi oprocz pani anity z polic bo tam rok oczekiwania :( jesli ktos ma sprawdzona babke to prosze o podanie namiarów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
No niestety ja tylko mogę polecić Kraków.Ale aż taki okres oczekiwania????.matkoo pozdrawiam www.studioesense.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna2444
Dla zainteresowanych podaję stronkę tego gabinetu : studiopieknaagi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkazielonagóra
Hej dziewczyny! Jestem tydzień po makijażu permanentnym ust, wszyły super, kolor i kształt taki jak chciałam, oczywiście czeka mnie jeszcze korekta, ale kosmetyczka nie będzie miała wiele pracy bo zrobiła naprawdę kawał dobrej roboty. Znieczulenie miałam kremem Emla przy konturze, naprawdę skuteczne bo nic a nic mnie nie bolało. Do wypełnienia Pani użyła lidokainy która bardziej znieczula, ale ja jednak trochę czułam szczególnie gdy cieniowała wewnętrzna delikatniejsza skórę ust. Do lala 112211 ; robiłam Zielonej Górze w Salonie Ewa na Okulickiego 35 (kaczy dół) 326 78 52, naprawdę polecam Jest tam tylko jedna kosmetyczka pani Małgosia, według mnie profesjonalistka w swoim fachu, i bez wątpienia zmysł plastyczny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepeleczka85
a czy ktos robił w diorycie na majowym w szczecinie? niby tyle specjalistow a nie ma do kogo sie wybrac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cath38
Chciałabym zrobić makijaż ust, czy ktoś może mi polecić dobrego lekarza lub sprawdzony gabinet w Poznaniu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czarna 2444
a czy ta twoja szwagierka mogłaby kogos polecic ze szczecina bo do niej dostac sie to masakra :( a szkoda wielka ale moze kogos ma kogo dobrze zna i wie ze nie spartoli roboty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam cały temat i zamiast rozwiać swoje wątpliwości, to mam ich coraz więcej... Dużo jest pozytywnych opinii na temat tych Piekar Śląskich (jestem ze Śląska, więc pasowałoby mi). A moja szefowa robiła gdzieś w Katowicach i też jest super - zadowolona i ze kształtu, i z kolorów (ma od roku). Ja na razie karmię piersią, więc chwilowo odpada (za Waszą radą), ale nie wiecie, jak długo się czeka w tych Piekarach? Może musiałabym się już umówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ftania
Czy po makijazu permamentnym ust z wypwlnieniem sa one wieksze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
wypełnienie ust nie ma nic wspólnego z powiększeniem ich ,ale mozna kontur zrobic ponad naturalnym zarysem ust i wypełnic barwnikiem co optycznie je powiększy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
Tak zgadzam sie poniewaz optycznie usta makijazem mozna powiekszyc:).Polecam w Krakowie gabinet www.studioesense.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO NIE DO KOŃCA PRAWDA
Ja miałam problem z małymi wąskimi wargami i pani która wykonywała mi makijaż ust , oprócz tago że obrysowała mi kontur ponad czerwienią wargową to jeszcze mam zrobione głębsze cieniowanie jakby na bokach warg patrząc od frontu, a z przodu płytsze i to daje efekt powiększenia ust. Skorzystałam z usług polecanej tutaj pani Madzi z Piekar Śląskich i na prawdę warto było do niej przyjechać z Czestochowy chociaż u nas jest pełno gabinetów to miałam wrażenie że wszędzie opowiadają mi bajki mówiąc że z moich ledwo widocznych warg będe mieć usta jak Angelina Jolie!! Natomiast od pani Magdy usłyszałam rzetelną odpowiedz i wiedziałam czego się spodziewać. Myślę jeszcze o zrobieniu brwi i oczu , bo jakoś czegos mi rano brakuje jak wstaje, widze teraz moje wyrażne usta i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chyba się jednak zdecyduję. Jutro dzwonię do Piekar umówić się na termin :) Sądzę jednak, że skoro całość trwa około 5 godzin, to i tak będę musiała poczekać, aż skończę karmić piersią... Ale już pomału odstawiam małego, bo i tak od lipca wracam do pracy. Nie wiecie, jakie tam są terminy? Długo się czeka w kolejce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shoarma
Ja czekałam na termin około tygodnia, robiłam na początku czerwca i dziś moge powiedzieć że była to najlepsza decyzja mojego życia! Makijaż teraz dopiero wygląda pięknie no i ta wygoda.......ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewusiak
Witam! Dziewczyny, robiłyście może w studiu akolor? Polecacie? Za miesiąc jadę na urlop i chciałabym kreski górne sobie zrobić. Może jakieś inne salony w Warszawie polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam, pytałam, już wszystko wiem. Jednak zrobię dopiero w sierpniu, jak będę miała urlop, żeby w pracy nie straszyć. Ale jestem zdecydowana już na 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×