Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Marysia887
Witam, szukam sprawdzonej kosmetyczki która robi ładny makijaż permanentny brwi, z Rzeszowa lub okolic, ktoś może polecić jakąś? No i przystępną cenowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli szukacie estetyki i dobrego gustu i perfekcyjnego wykonania to polecam serdecznie www.studioestetyki.eu sprawdziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość:Jezeli szukacie estetyki i dobrego gustu i perfekcyjnego wykonania to polecam serdeczniewww.studioestetyki.eu sprawdziłam Wstyd że gabinet kosmetyczny ma w swojej ofercie solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afalina
Ja robilam permamentny brwi 5 dni temu strupki odpadaja ale makijaz jest blady i na dodatek mam plamki biald w niektorych miejscach.na korekte ide za dwa tyg czy pani wykonujaca zabieg poprawi makijarz nabardziej wyrazisty czy biale plamki wypelni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyMoLa
hej jestem tu pierwszy raz wiec witam wszystkich.mam pytanie dotyczące kusów/szkoleń makijażu permanentnego na pomorzu,konkretnie mam zamiar zrobić sobie taki kurs,zawsze mnie to interesowało,pracuje obecnie w branży beauty i planuje od dluzszego czasu zająć sie mp tylko nie wiem gdzie wybrać sie na szkolenie.Z tąd moje pytanie ktos naprawdę godny polecenia w okolicach Gdańska kto prowadzi uczciwe i konkretne szkolenia,bo nie chce nadziać sie na jakiś partaczy,chodzi mi konkretną wiedze a nie papierek Proszę o pomoc dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
ladymola masz trudny orzech do zgryzienia . W tamtych okolicach trudno będzie o kogoś o kim myślisz, zresztą nie tylko tam. Naprawdę jeśli o mnie chodzi nie umiem ci pomóc. Może inne dziewczyny znają takie namiary;) ja mam pustkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EDYTA LTL dzieki za odpowiedz,właśnie wiem juz przekopałam wszystko do gory nogami i naprawde ciążko znaleść,załamana jestem troche ale nie chce brać pierwszego leprzego a potem żałować.co tu robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie panie i prosze o pomoc, mam pytanie odnosnie mp ust w 3D. Na czym polega ta metoda, ilu kolorow sie do niej uzywa,? Co to jest metoda wielokolorowa i trojwymiarowe rozswietlanie ust? Z gory dziekuje za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie dot mp ust, mianowicie, jakiej grubości jest wykonywany kontur (sam, bez cieniowania, wypełnienia)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonorra
Hej A ja mam pytanie trochę z innej beczki. Chciałabym wybrać się na kurs makijażu permanentnego, ale waham się jaką szkołę wybrać. Dużo dobrego słyszałam i przeczytałam o Akademii Pani Aleksandry Góreckiej w Koszalinie. Z tego co się dowiedziałam, jest tam dużo zajęć praktycznych, bardzo bogaty program z wizażem, dobieraniem kolorów i pigmentów. Nie jestem w stanie wszystkiego wymienić, tyle tego jest. Czy któraś z Was może uczestniczyła w takim kursie? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do linergistek, ponawiam pytanie prosze o pomoc, mam pytanie odnosnie mp ust w 3D. Na czym polega ta metoda, ilu kolorow sie do niej uzywa,? Co to jest metoda wielokolorowa i trojwymiarowe rozswietlanie ust? Z gory dziekuje za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkakakak
Ja mam w planach permanentny ust i górnej kreski w katowickim Prestige Spa. Od razu robić dwa naraz, czy może lepiej poczekać albo jakies odstępstwo czasowe zachować między jednym a drugi,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Kubiak
Witam od wielu lat zajmuję się makijażem permanentnym. Podejmuję się również korekt nieudanych makijaży. Jeśli któraś z Pań ma pytania lub wątpliwości co do zabiegu serdecznie zapraszam. Moja strona to: www.katarzynakubiak.pl tel: 507 29 69 69 Chętnie odpowiem na pytania. pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z czystym sumieniem moge polecić Centrum Szkoleniowe Aleksandry Góreckiej (w Koszalinie). Te kilka dni szkolenia z makijażu permanentnego, które odbyłam u pani Oli były bardzo intensywne, wymagały dużo zaangażowania ode mnie i skupienia, byłam pod koniec już bardzo zmęczona, ale bardzo szczęśliwa. Od razu wiedziałam, ze będę chciała sie tym zajmować. Początki były trudne, ale zostałam bardzo dobrze wyszkolona. Pani Aleksandra ma bardzo fachowe podejście i jest specjalistą w tym co robi. Szkolenie było na najwyższym poziomie i polecam wszystkim niezdecydowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z czystym sumieniem moge polecić Centrum Szkoleniowe Aleksandry Góreckiej (w Koszalinie). Te kilka dni szkolenia z makijażu permanentnego, które odbyłam u pani Oli były bardzo intensywne, wymagały dużo zaangażowania ode mnie i skupienia, byłam pod koniec już bardzo zmęczona, ale bardzo szczęśliwa. Od razu wiedziałam, ze będę chciała sie tym zajmować. Początki były trudne, ale zostałam bardzo dobrze wyszkolona. Pani Aleksandra ma bardzo fachowe podejście i jest specjalistą w tym co robi. Szkolenie było na najwyższym poziomie i polecam wszystkim niezdecydowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga2
Niestety nie polecam,co prawda mnie obsługiwała jakaś pracownica,długie ciemne włosy.W ogóle mnie nie słuchala ,wymądżała się,szkoda ,ze efekt końcowy był inny niż chciałam, usta mam nienaturalne,mialy się goic tydzień ,a goiły się trzy z duzymi problemami. Generalnie żałuję ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga2
Niestety nie polecam Upiększarni w Toruniu ,co prawda mnie obsługiwała jakaś pracownica,długie ciemne włosy.W ogóle mnie nie słuchala ,wymądżała się,szkoda ,ze efekt końcowy był inny niż chciałam, usta mam nienaturalne,mialy się goic tydzień ,a goiły się trzy z duzymi problemami. Generalnie żałuję ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia887
Witam, jednak zdecydowałam się na ten makijaż perm.brwi w Rzeszowie, jestem już ponad tydzień po zabiegu i bardzo jestem zadowolona, wszystko ładnie mi się goi i bardzo ładnie wygląda :D wiec mogę szczerze polecić salon Zoe z Rzeszowa. Efekt rewelacyjny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Chcę zrobić makijaż permanentny brwii. Nie wiem jeszcze jaką metodą, kogo byście poleciły w Gorzowie Wlkp. Znalazłam stronę Beaty Bronny za 900-1200 zł. Wydaje mi się to drogo , a wedlug tego co przeczytałam na tym forum, drogo nie zawszwe znaczy dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wie ktoś jak usunac makijaz pernamentny brwi metoda cieniowania? robilam w grudniu 2012 roku u moniki pliszki i nie polecam... zrobilam tylko raz bez tej obowiazkowej korekty co ma na celu utrzymanie sie makijazu przez okolo 3 lat a bez tej korekty powinno trzymac mniej niz rok i wyglada to tak ze z obu brwi w 2/3 barwnik zszedl do zera ale jak brwi sie zaczynaja zostaly dwa paski co robila mi ona innym odcieniem bo stwierdzila ze kawalek bedzie jednym a do konca drugim zeby "naturalniej" wygladalo i wcale nie chca te dwa fragmenty zejsc na dodatek ten kolor wybarwił sie na dziwny grafit i wyglada to tak jakbym domalowala sobie brwi ołówkiem... kompletnie ten kolor nie pasuje do mojego naturalnego koloru brwi a najgorzej jest pod swiatlo. wole nie myslec co by bylo gdybym poszla na korekte co miala byc po kilku tygodniach... czy by mi to nie zostalo do konca zycia... jak moge to usunac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ołówkiem mam na mysli ze nie takim do brwi tylko normalnym do pisania na kartce... dokladnie taki dziwny szary kolor mam na skorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_g
Dziewczyny, sama jestem po zabiegu makijażu kresek na górnej i dolnej powiece- nikt mi nie był w stanie polecić w Poznaniu sprawdzonej osoby, więc pojechalam do Oławy (pod Wrocławiem) do p.Agaty Szalińskiej- kilka moich koleżanek wkonało u niej zabiegi (usta, brwi, oczy)- 100% profesjonalizmu- szczerze polecam!!! Obecnie wybieram się na konturowanie ust+cieniowanie- stresu nie mam bo mam zaufanie do p.Agaty. Co do profesjonalistek z Poznania- godna polecenia jest p.Izabela Cytrowska, poleciła mi ją panie z salonu kosmetycznego w którym wykonywałam depilacje laserową- wiele pań pracujących było dosłownie "żywą reklamą" umiejętnośc***ani Izy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Jeśli chcesz usunąć makijaż perm wykonany jakąkolwiek metodą , to najlepiej laserem jeśli nie ma co do tego przeciw wskazań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Chcialabym zapytac jak dlugo nalezy stosowac tylko i wylacznie plyn micelarny do zmywania makijazu ?Makijaz permamentny (kreska gorna i brwi)mialam wykonany dwa tygodnie temu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,ja mam zrobione kreski gorne. Po ponad roku robilam odnowienie bo troszke wyblakly. Powieki byly znieczulane mascia. Opuchlizna zeszla calkowicie po 2 dniach. Bolu raczej nie czulam, bardziej taki dyskomfort,do przyjemnych to nie nalezy. Obecnie jestem 2-gi dzien po robieniu ust z cieniowaniem. Przez 2 dni przed bralam Heviran i po biore rowniez,przeciw opryszczce wargowej. Kontur byl robiony na "zywca", malo przyjemne, ale podobno jest lepszy efekt i lepiej przyjmuje sie barwnik. Wypelnienie bylo na znieczuleniu,jakie lek na spirytusie.pozniej ten smak mialam w ustach i znieczulilo mi nawet jezyk. Uczucie odretwienia jak po znieczuleniu stomatologicznym. Bolu nie czulam. Teraz usta sa chropowate,i maja intensywny kolor. Opuchlizny w moim przypadku nie ma. Za 2 tyg mam ponowna wizyte z ewentualna "korekta". Oczy i usta robilam u tej samej osoby, w gorzowie. Nie wiem czy wypada pisac u kogo. Jedynie dam wskazowke,ze posiada licencje elite linergist. Jesli chodzi o polecenie gabinetu to centrum magdy bogulak w warszawie lub jej sharley. Mozna tez zglosic sie jako modelka na szkolenia linergistek i wtedy makijaze sa w okazyjnie niskich cenach.a na ich stronie mozna znalezc namiary na salony ktore polecaja w calej polsce.osoby, ktore u nich byly szkolone. To tyle z mojej strony. Decyzja nalezy do was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kosmetyczka Wrocław
Zapraszam do salonu kosmetycznego LuxFace we Wrocławiu: ul. Cukrowa 8A, Wrocław na następujące zabiegi: botox, makijaż permanentny, powiększanie ust, mezoterapia igłowa, kwas hialuronowy Więcej: http://luxface.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam nieudany makijaz permanentny brwi. Boje sie ze jak usune laserem barwnik, to pozbede sie rowniez wloskow (brwi). Bardzo prosze o odpowiedz, czy to jest mozliwe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak to będzie z laserem... ja robiłam rok temu w Wellderm i wszystko się trzyma jak najlepiej, mimo że twarz wystawiona jest na słońce itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×