Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Edyta LTL
muchaplujka.... wszystko zależy w jakim stanie teraz masz brwi i czy ma sens na tym etapie robienia czegoś nowego, czy możesz wstrzymać bóle poczekać , aż więcej się wyłuszczy i dopiero wtedy myśleć o nowym mp. Może na wesele wystarczy dobra henna i makijaż kolorowy;) jeżeli teraz masz jeszcze ślady starego mp na brwiach to piórkową odradzam ci jeszcze bardziej niż zwykle. Wszystko zleje się w jedną plamę, nie sądzę abyś tego chciała. Jeśli ktoś doradzi ci żeby przestrzenie między włoskami z pióra wypełnić korektorem....to wtedy z pewnością będziesz ryczeć. Jak chcesz możesz napisać na maila edycjaj@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama chodzi na makijaż permanenty tu: http://www.studioessenza.pl/ i jest bardzo zadowolona. Robi sobie brwi, którego wcześniej były praktycznie niewidoczne. Teraz wyglądają zdecydowanie lepiej, są naturalne i bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buusia
ja w odpowiedzi o zniecuzleniu tag 45, tez kiedyś trafiłam n kolor brązowy o rzadkiej konsystensji i ot na pewno jest podróba, oryginalny tag powinien być przezroczysy średniogęsty. Ten allegrowicz który ma najtaniej taga to jest nie oryginalny produkt i w dodatku koloru brązowego, okolica zraniona puchnie pod wpływem tego szajsu . mam jednego allegrowicza sprawdzonego który sprzedaje tag 45 za 130, 140 zł coś takiego. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaaa123456
Polecam Panią Anie z salonu Skin Studio na Piotrkowskiej, najpiękniejsze makijaże, byłam ja i moje koleżanki oraz mama wszystkie jesteśmy zadowolone, ma talent dziewczyna to widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zainteresowanej pigmentami Forever Natural (USA), znam miejsce gdzie je można kupić,Masz rację są bardzo dobre w przyzwoitej cenie. Też je wypróbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny wskoczyłam tu bo ja już jestem weteranka w robieniu sobie makijażu permanentnego. Robiłam usta, brwi, kreski. Zaczełam jakos chyba w 2006 roku. U róznych kosmetyczek i z różnym skutkiem. Ale jakby któraś szukała w Kielcach to mam taką jedną babeczke. Robi rewelacyjnie. Poprawiała mi spierdzielone brwi robione w Radomiu. I gdybym miała mieszkać gdzieś indziej to wiem że i tak przyjade do niej bo tylko jej ufam. Jestem zachwycona jej "ręką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam pytanie do Pani, która napisała o barwnikach firmy FOREVER NATURAL. Gdzie można je dostać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSX
witam Ja robiłam szkolenie w Beauty Vital (firma mieści się w Pile a ja robiłam szkolenie we Wrocławiu bo jest taka opcja) jestem z Krakowa. Niestety nie jestem zadowolona i już na starcie zniechęcona do wykonywania makijażu permanentnego. Już na szkoleniu kreska górna na powiece zupełnie się nie przyjęła - szkoleniowiec twierdziła że taka skóra (no ok...) później szkoleniowiec nie wiedziała dlaczego barwnik Jet Black (biotouch) jest taki gęsty... że może jest wadliwa partia... Słuchajcie - mam 4 barwniki które dostałam od nich w gratisie... oliwka jest zielona jak trawa a na szkoleniu była oliwkowa... burgund jest zupełnie inny niż burgund na szkoleniu... black robi się granatowy - NIE MAM JUŻ SIŁY :) czy możliwe że dostałam nieoryginalne produkty?! napisy z butelek złuszczyły się po tygodniu używania (kilka razy miałam jej w rękach) kolejne barwniki kupiłam na allegro u PCZKHURTOWNIA i chyba też podróby... W głowie mi się nie mieści jak można pomyśleć o podrabianiu takich rzeczy jak pigmenty... Barwniki nierównomiernie się aplikują i teraz nie wiem czy to wina BARWNIKÓW, MOICH NIEUMIEJĘTNOŚCI CZY SPRZĘTU (PM-503) ktoś pracuje na tym sprzęcie i jest zadowolony? dodam że bezpośrednio po zabiegu brwi wyglądają super - na korekcie jakbym musiała je robić od nowa... mam się poddać? już myślałam się zadłużyć i wziąć kredyt na Long Time Liner... ale może macie jakieś rady - jakieś doszkolenie może? nie chcę się poddawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BSX na pewno nie zadłużaj się na zakup sprzętu Long Time Liner, naprawdę szkoda Twoich pieniędzy. Sprzęt owszem jest bardzo dobry, ale cena jest porażająca i nieadekwatna - po prostu producenci LTL mówiąc dosadnie upadli na głowę. Każda maszynka do permanentnego działa na tej samej zasadzie, tzn. silniczek połączony z prostym mechanicznym układem korbowo wodzikowym lub mimośrodowym, obudowa z aluminium lub stali nierdzewnej i do tego moduł zasilający sterujący jednocześnie prędkością obrotową silniką, co przekłada się na częstotliwość ruchu posuwistego igły. Nie jest to żadna kosmiczna technologia !!! Groszowej wartości silniczek, kilka cięgien, do tego sterownik zawierający prymitywną elektronikę ale obudowany w wielkie pudło dla wypełnienie przestrzeni i przykryty designerskim panelem frontowym z LEDami i guzikami. Dla przykładu, gdyby firma produkująca samochody patrzyła na swoje wyrobami kategoriami cenowymi firmy Long Time Liner, to niższej klasy samochód, np. Fiat Seicento (nie mam nic do Fiata) powninien kosztować milion złotych ;) Ot cała prawda. Kup sprzęt za góra 2-3 tyś, a nie kupuj LTL za ponad 20 tyś !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mógł by mi ktoś powiedzieć ile utrzymuje się makijaż permanentny na brwiach i jaki jest tego koszt? Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! mam pytanie do Moni z wieczną depresją, gdzie robiłaś sobie makijaż w Kielcach? bo chciałabym sobie zrobić górną kreskę i czy orientujesz się jaka jest cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSX
Dziękuję, ochłonęłam, znalazłam linergistkę która pracuje na tym samym sprzęcie i robi piękne makijaże. Idę do niej na doszkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majawodzisław
Witam dziewczyny ja szukałam długooooo w swojej okolicy a jestem z Wodzisławia i znalazłam osobę godną polecenia:))))) Dzielę się tą nowiną bo wiem jak trudno znalezc odpowiednią osobę!.Pani Ania jest bardzo rzeczowa ,,jestem zachwycona z efektu mam piękne brwi ,i szykuje się do zrobienia ust nie mogę się doczekać tylko muszę uzbierać kasę podaję adres Jastrzębie Zdrój Salon Urody Prestiż 604705905

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksanaaaa
Ja robiłam sobie w agicie i super wyszlo, dzięki makijażowi permanentnemu zaoszczedzilam naprawde mnóstwo czasu rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość zainteresowanej Forever Natural, popatrz tam www.tbi-pl.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość zainteresowanej Forever Natural, popatrz tam www.tbi-pl.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita28
Witajcie, Piszę z zapytaniem czy Was też tak bolało w trakcie wykonywania makijażu kreski górnej:( i jak długo byłyście spuchnięte?Zabieg wykonywałam wczoraj i nie byłam tak spuchnięta jak dziś:/Staram się robić okłady maską żelową, chociaż nie mam pojęcia czy to dobry pomysł.Czym smarowałyście powiekę?Zakupiłam żel ze świetlika.Bardzo proszę o wskazówki. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewgwefer
ja niczym nie smarowałam powieki, jutro powinno być już dużo lepiej . nie ma co przeżywać z reszta ja miałam majstrowane przy oczach trzy razy i za każdym razem było trochę inaczej, jeśli chodzi o opuchliznę i zaczerwienienie, ale nie obawiaj się długiej rekonwalescencji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrim
Ja miałam zrobiony makijaż pernamentny ust w centrum szkoleniowym Pro Activ w Warszawie, robiła go niby szalenie doświadczona kosmetyczka pani Agata Szymańska, niestety jej doświadczenie jest wątpliwe, bo strasznie mnie oszpeciła. Jestem po laserowym usuwaniu tego paskudztwa, które jest niesymetryczne, źle dobrany kolor, z jednej strony mam pod samym nosem z drugiej w całkiem innym kierunku, to co zrobiło mi to babsko jest przerażające, jestem na środkach uspakajających o dmiesiąca. Przez miesiąc męczyłam się z tym paskudztwem a po laserze mam obrzydliwe strupy aż pod nos i kolejny miesiąc męki, żeby było ciekawiej lekarz nie daje gwarancji że ładnie to się zagoi, być może będzie potrzebny kolejny zabieg za miesiąc, więc perspektywa kolejnego koszmaru....mam dość już tego jak wyglądam i jeszcze ten straszny ból. Aby uchronić inne kobiety przed takimi pseudo artystkami wynajęłam firmę zajmująca się odszkodowaniami i będę żądać od ośrodka szkoleniowego i pani Agaty odszkodowania, może to je nauczy, że nie każdy kogo stać na urządzenie do robienia makijażu może je wykonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Atrim jeśli kolor nie był zbyt intensywny i głęboko osadzony, raz powinien wystarczyć. Jeśli kolor był ciemny i osadzony głęboko to jeszcze raz a może nawet dwa, będziesz musiała się spotkać. Strupy niestety są nieodzowne, Uderzenie jest tak silne i rozrywanie cząsteczek pigmentu tak g***towne, że skóra niestety musi ulec g***townemu "rozerwaniu", zwłaszcza na brwiach i na konturze ust poza czerwienią wargową, gdzie skóra jest grubsza. Po tygodniu opuchlizna wraz z pierwszymi strupkami zejdzie i powiem ci , jest całkiem poprawnie. Takich strupów nie ma jeśli wiązka puszczona jest słaba, to tylko obrzmienie. No ale efekty też są połowiczne. Na powiekach też nie robią się takie strupy, ze względu na grubość skóry i fale uderzeniową jaką można zastosować, ale opuchlizna za to dość mocna, zwłaszcza następnego dnia. Nie wiem czy cię to pocieszy ale jeśli kobiety laserowo usuwają wąsik"to następne dwa dni też potrafią być bardzo opuchnięte w miejscu roboczym;(( Będę trzymać kciuki za ciebie, jeśli chcesz to możesz napisać na maila do mnie edycjaj@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie!! dziewczyny gdzie w Poznaniu???? chodzi mi o bezpieczne i ładne zrobienie brwi i ust. O p. Zych poczytałam tylko te ceny........... bez studenckiej zniżki. Podpowiedzcie z doświadczenia. Poznań i okolica Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korba1983
hejka zrobiłam makijaż permanentny w lutym tego roku , brwi kreski i cale usta ...jakby nie znieczulenia stomatologiczne czyli zastrzyki to bolu podczas robienia ust nikt nie wytrzyma a po co cierpieć lepiej dac 5o zl na znieczulenie .... kreski tylko bolały te dolne a dyskomfort podczas robienia kresek gornych jest taki ze ma się wrazenie ze ten aparat do makijażu wleci zaraz do oka hehe usta mi tak spuchly ze wygladalam okropnie i zeszlo dopiero po 3 dniach oczy troszkę opuchly natomiast brwi wcale ... smarowałam tribiotykiem i alantanem i oczywiście tabletki przed zabiegiem i po na receptę przeciw opryszczce . robiłam makijaż w Gorzowie wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korba to chyba byłaś u rzeznika a nie u linergistki skoro taki ból i opuchlizna!! ja w styczniu całość robiłam na raz, fakt że usta przyjemne nie są ale jak się chce być piękną.... a co depilacja to pieszczoty?? Co do poprzedniczki GDZIE W POZNANIU?? Ja ze swojego doświadczenia całkowicie polecam w Poznaniu p. Cytrynowską. Tez trafiłam z polecenia koleżanki i nie żałuje. Świetna ręka i fachowiec, spokojna wesoła wytłumaczy narysuje super. robi permanentny i kwas hialuronowy (usteczka mam całuśne). poszukaj w googlach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita28
Hej dziewczyny, Maiłyście rację, opuchlizna zeszła:/ Ale pojwaił się kolejny problem: to 6dzień po zabiegu makijażu kreski górnej- budzę się, patrzę a po nich prawie nie ma śladu!Jakby się rozpłynęły w powietrzu:/Przyjaciółka która widziała mnie po zabiego a teraz jak wysłałam jej zdjęcia jest w szkou!Co teraz???pozdrawiam i czekam na jakieś pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej to już Ci teraz nic nie pomogę, bo moje kreski są już rok po robieniu i nadal wyglądają jak wczoraj wykonane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia37
do poprzedniczki Nie Cytrynowska tylko Cytrowska i faktycznie potwierdzam reszte co do fachowości a kwas to jakaś nowość. Mi pani Iza kazała zostawić brwi na 3 dni i nie dotykać, nic nie robić i nie smarować no może ciut wazeliny. Jak strupki zeszły to było super i kształt i kolor. Dziewczyny czytać pytać się i oglądać galerie bo ładne strony to każdy może sobie zrobić a galeria prac to juz jakiś wykładnik jakości prac. Pisze o tym bo wcześniej też skusiłam się na ładną stronkę warszawskiego salonu zrobiłam kreski i rok płaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWrocławska Permanentny
Witam drogie Panie, jestem linergistką poczytałam troszkę waszych opowieści i powiem Wam ze swojego punktu widzenia, że jeśli chodzi o wykonanie makijażu permanentnego to naprawdę zanim go wykonacie poszukajcie dobrze, pooglądajcie galerie wielu stron linergistek, bo po samych galeriach prac można stwierdzić, której z Nas warto zaufać. Ja swój zawód kocham i często przeglądam galerie prac konkurencji i niestety prawda jest taka, że duża ilość linergistek bazuje w galerii niestety tylko na zdjęciach z internetu, można się o tym przekonać przeglądając właśnie wiele galerii jednocześnie, że wiele zdjęć na stronach linergistek przewija się niestety tych samych, nie mówiąc już o tym że wiele nie posiada na stronie nawet ani jednej swojej pracy i często to jest w stanie Was zmylić co do wyboru. Poprawiałam już wiele źle wykonanych makijaży i to często wykonane przez linergistki które posiadają podobno 10 a nieraz i więcej lat doświadczenia, oraz które prowadzą szkolenia! I czasem aż nie dowierzam w to co widzę, że można aż tak bez zastanowienia oszpecić komuś urodę, ale niestety jak w każdym zawodzie są osoby które całym sercem wykonują swoją prace, a są też niestety pseudo linergistki, które potrafią nam wyrządzić dużą krzywdę bez zastanowienia i konsekwencji. Pamiętajcie drogie Panie, żeby naprawdę rozważnie wybierać linergistkę w której ręce chcemy się oddać, bo niestety permanentnego nie zmyjemy mleczkiem do demakijażu jak zwykły makijaż. Pozdrawiam serdecznie i życzę zadowolenia z wykonywanych makijaży i obyście wszystkie trafiały w dobre ręce linergistek z doświadczeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita28
Z racji tego że mój makijaż rozpłynął się w powietrzu chciałabym ubiegać się o zwrot pieniędzy, czytalam że w razie potrzeby istnieją organizację które zajmują się takimi przpadkami, pamiętacie które to?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niona2702
Szukam osoby profesjonalnej w robieniu makijażu na terenie śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×