Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość CIEKAWAPROGNOZ
witam serdecznie;) czy ktoras z Pan lingeristek moze mi pomoc ? umowilam sie na makijaz permanentny ust..chcialam zrobic kontur ust z cieniowaniem lecz Pani u ktorej bede robila makijaz namawia mnie na cale usta...ponoc wyglada to bardziej naturalnie..ja jednak chcialabym by makijaz byl widoczny..moze nie bardzo ale zeby byl:) u Pani MAKEUPSTYLE w galerii widze wiekszosc Pan ma wlasnie kontur z cieniowaniem i pieknie to wyglada...co Panie by mi poradzily?? a moze wypowiedza sie Panie ktore maja juz makijaz permanentny ust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Witam:) osobiscie nie lubie kolorować calych ust( tylko starsze Panie z brakiem czerwnieni ust) wiekszosc Pań chce miec powiekszone, wycieniowane usta ale nie pokolorowane. ŻYCZĘ UDANEGO MAKIJAŻU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
ja mam całe usta i żałuję-wolałabym jednak delikatny kontur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguch101
do kryniaola: a mówisz o opryszczce która zrobiła się od razu po zrobieniu makijażu ust czy o opryszczce która robiła się w czasie późniejszym gdy makijaż był już dawno zagojony? wiem że po zrobieniu makijażu może wystąpić opryszczka, ale zawsze wygojony makijaż można jeszcze skorygować....a gdy jest już wygojony i pojawi się oprycha i zostawi po sobie zmiany w makijażu to juz nieciekawie... I tego się najbardziej obawiam... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo8w
Mam pytanie do Pan zajmujacych sie zawodowo makijazem pernamentym.Otoz nosze sie z zamiarem zrobienia kresek gornych.Jak wykonane(na calej dlugosci lub od polowy oka)beda wygladaly najlepeij przy oczach sredniej wielkosci z widoczna powieka,tzn takich ktore jak sa pomalowane cieniami to nawet przy otwartych oczach widac powieke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
do aguch- mówię o opryszczce która kiedys tam dawno była - ja mam prawie zawsze w jednym miejscu i tu właśnie barwnik mi przyjął mocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
do kleo, najbeypiecyniej yrobic yagesycyenie linii ryes a na korekcie jezeli bedziesz uwazala , ze za malo to doróbka kreseczki taka od mniej wiecej 1/3 oka jest ok.z zageszczeniem wszystkie oczy wygladają super!! Pozdrawiam i życzę udanego makijażu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
przepraszam za czcionkę coś klawiatura szaleje..mialam na mysli zageszczenie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an-maria
Witam wszystkie panie Jstem tutaj nowa i przeczytałam całość ,ale nie mogę znalezć nic o Opolu, chciałam zrobić sobie brwi i kontur oczu. Proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agucha101
do krynola ...więc po zrobieniu makijażu ust nigdy nie miałaś opryszczki? Ciągle zastanawiam się nad podjęciem odpowiedniej decyzji... dzięki za podpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
oczywiscie ,że miałam nawet 3 naraz , ale powinnas zażywać heviran 4 dni przed i 4 po makijażu i nawet jak wyskoczą to nie będzie takiego ostrego przebiegu- ale takie rzeczy powinna ci wytłumaczyć osoba wykonujaca makijaż-ja żadnej klientce nie zrobie ust bez wczesniejszego zażywania Heviranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was była na szkoleniu z makijażu permanentnego? Takie szkolenia są okropnie drogie!!! Znalazłam opcję za 450 zł firmy Beauty&SPA Expert. Szkolenie jest dofinansowane przez unie i dostępne w całej Polsce!! Czy któras z Was się tak zapisala, bo wlasnie sie nad tym zastanawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Witaj:) takie szkolenia dofinansowywane przez unię są na kiepskim poziomie- makijaz trwaly to nie paznokcie- nie kazdy może go wykonywać- nie każdy ma rękę -moim zdaniem szkoda czasu i nerwów-odpowiedzialność wielka. Szukaj lepiej firmy , która szkoli a nie (pseudo szkoli) niestety za profesjonalnosc trzeba zapłacić.Lepiej raz zainwestować ale robić to dobrze a nie szkolenie 5000zl a do tego 5 innych doszkoleń( każda po kilka tys zł) bo dalej niewiedza..tak to niestety wyglada w 80% .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź :) Na innym forum znalazlam opinie z tych szkoleń i okazuje się, że dofinansowanie to jedno a pełen profesjonalizm to drugie. Firma Beauty&SPA Expert pracuje na super sprzęcie i szkolenie jest prowadzone przez fachowców. Kolezanka powiedziala,ze ten sprzet wykorzystywany na szkoleniach jest rekomendowany przez mistrzynie polski,wiec mysle,ze jednak sie skusze:) wczesniej szkolenie kosztowalo 4,500 zł ale dzieki dofinansowaniu sporą część placi Unia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Spróbuj oczywiscie- Życze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agucha101
do kryniaola:) Wiem że trzeba brać haviran...:)...mam duże pełne usta tam gdzie robiłam brwi odradzają mi makijaż ust, w drugim miejscu też mi odradzają....:(, mówią że mam ładne usta i nic nie trzeba z nimi robić , że makijaż ust postarza- czy to prawda? więc sama nie wiem...:( chodzi mi bardziej o delikatny kolor bo mam jasne usta niż o poprawianie jego kształtu... no i boje się w późniejszym czasie (nie odrazu po zrobieniu ust) opryszczki żeby nie zostawiła śladu trwałego na ustach... proszę o poradę....? dziękuję i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor1302
Witam, my też prowadzimy szkolenia BioTouch. prowadzone są one przez profesjonalna instruktorkę a po szkoleniu wydajemy certyfikat międzynarodowy.Normalnie takie szkolenie kosztuje u nas 2500 zł ale jest możliwość zrobienia szkolenia przez UP ale trzeba być zarejestrowanym. Tak czy inaczej wtedy to szkolenie dla kursantki jest za darmo. Także jak widać są różne opcje zawsze jednak warto sprawdzić dokładnie gdzie chcemy się szkolić i na jakim sprzęcie, 450 też szkoda wyrzucić w błoto:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatPat
Prosze o rade- mam 60 lat ,od lat mieszkam poza granicami kraju,chce zrobic permanentny makijaz brwi oraz kreski oczu. Pochodze ze Szczecina i tutaj poszukuje dobrego salonu czy tez kosmetyczki -nie poszukuje promocyjnych cen -a dobrego salonu z wykwalifikowanym personelem i wysokiej jakosci materialow. Bede wdzieczna za wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuszka
Witam. Ze szczerym sumieniem moge wam polecic pania Magde z Poznania z nh . Zrobila mi przepiekne brewki ,poprostu sliczne!! Sa bardzo naturane, wogole nie widac ze mam cokolwiek narysowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregor1302 - czy Wasz certyfitak uprawnia do wykonywania zawodu? W Beauty&SPA szkolenie konczy sie egzaminem dzieki czemu mogę wykonywac zawod makijazystki. Co wiecej, daja znizki na sprzet, na ktorym sie pracowalo. Szkolenie trwa dwa dni. Jak to wyglada u Was? 450 zl w porownaniu do 2500 to niewiele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregor1302
Witam, no 450 zł to niewiele fakt ale 2 dni na makijaż permanentny to bardzo niewiele. U nas szkolenie trwa 4 dni i w 5 dzień egzamin. Pierwszy dzień to teoria BHP no i jak jest dobrze to zaczynamy pracować na skórkach wieprzowych reszta dni to już sama praktyka od rana do wieczora. Certyfikat wystawiamy międzynarodowy BioTouch jak najbardziej uprawnia On do wykonywania zawodu. Dodatkowo sprzedajemy także sprzęt BioTouch ze Stanów. Oczywiście dla naszych kursantek są duże zniżki nie mówiąc o tym że sprzęt Amerykański jest dużo tańszy sam w sobie od innych ( ze względu na duża konkurencje na tym rynku w stanach). Proszę napisać do mnie na maila swój nr albo adres email a ja bardziej szczegółowo wszystko opiszę i wyślę nowy katalog na rok 2010. Dziś wyjeżdżam na targi do Warszawy ale myślę że maila gdzieś otworzę i wtedy albo oddzwonię lub odpiszę . Pozdraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
w dwa dni (teoria+praktyka) nie powinno się wogóle dotykać żywego czlowieka- dziewczyny zastanówcie sie !!! przezciez w dwa dni większosc kursantek nie jest w stanie zapamiętać podstaw bhp a gdzie wogole mowa o pigmentacji....wlasnie caly czas rozmawiamy tu na forum na jakim kiepskim poziomie są szkolenia w polsce.Mlode dziewczyny nie zdające sobie sparwy z konsekwencji idą na takie szkolenie i niestety później robią krzywdę klientkom , które widząc dyplom UFAJĄ!!!!Nikogo nie chę zniechecać ale sprawdzajcie bardzo uważanie gdzie i kto Was będzie szkolił i to , ze Pani szkoleniowiec ma niby 10 lat doświadczenia o niczym nie świadczy -jeżeli Pani szkoleniowiec jest wielokrotną mistrzynią polski i nie tylko wtedy to do mnie przemawia- nie ma to tamto- na mistrzostwach trzeba pokazać umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo8w
Dziękuję Pani makeup.styl za konkretną rzeczową odpowiedź.Zdecydowałam się na zageszczenie gornej lini rzęs i jestem narazie bardzo zadowolona.Wiem, ze kolor straci na intensywnosci,a szkoda,bo taki efekt mogly zostac:)no coż bedzie jeszcze bardziej naturalnie.Do dziewczyn ktore wahaja sie czy zrobic sobie kreseczki z czystym sumieniem moge stwierdzic ze warto.Sama mialam watpilowsci,poniewaz preferuje "naturlany" wygląd,mam ciemna oprawe oczu,po przebudzeniu nie jestem "rozmyta" i zastanawialam sie czy jest sens w moim przypadku,czy bedzie efek itd. Pigment zostałwprowadzony miedzy rzesami wiec jak zamkne oczy nie widac kreseczki ale oczy zyskaly na wyrazistosci.Sama nigdy nie osiganelabym takiego efekty czy to kredka czy eyelinerem.Na dolne kreseczki sie nie zdecyduje bo jednak nie wygladaja dla mnie naturalnie-wole czarna roztarta kredke,natomiast gorne zageszczenie polecam KAZDEJ pani.Mam jeszcze jedno pytanie do Pani Lingeristki:po jakim czasie najbardziej optymalnie jest robic korekte?i czy po drugiej korekcie kolor bedzie taki intensywny jak po zabiegu?Serdecznie pozdrawiam wszystkie forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Witaj:) to super , ze jesteś zadowolona niby tak niewiele ale aż tak wiele zageszczenie może zmienić- ja pigmentuje po okresie 3 tygodnie.Tak jest możliwe , ze po korekcie będzie bardzo czarna linia rzęs ale to tak naprawdę zależy duzo od skóry - są klientki które maja raz bez korekty i mega czerń a są takie , które nawet po korekcie nie mają bardzo czarnego koloru.Zobaczysz jak sie wyluszczysz jakkie będzie natężenie kolorystyczne:) Pozdrawiam serdecznie Makeupstyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 125
Prosba do wszystkich Pan zajmujacych sie wykonywaniem makijazu permanentnego. Badzcie tak dobre i zdradzcie gdzie kupujecie pigmenty do makijazu permanentnego? Z gory serdecznie DZIEKUJE i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
poszukaj w google barwniki permanentne jest mnostwo firm , porównaj skladniki, opinie i wtedy najlepiej b wiedziec które:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 125
Dziekuje bardzo. Skorzystam z Twojej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×