Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Hura hura hura :D :D :D :D Dzieki gumijagoda :) !!!!!!!!!! Od razu sie bardziej swojsko poczulam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Ale jesteście czarne, czyżby od tego upału tak was spiekło:D Zielna niejedziesz sama to jakoś to wszystko upchacie do pociągu, najwyżej to się jeszcze uśmiechniesz:D do innych pasażerów i też Ci pomogą. Życzę szerokiej drogi ! Narazie spadam na spacerek z rodzinką, jak mi się uda to wpadne wieczorkiem. Narka pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla Wszystkich Witam noew mamy Nie pisałam długo bo byliśmy z mężem( 4 lata starszy) na super weselu - i to bez dzieci. My jesteśmy ze sobą 10 lat ( 6 po ślubie) i bardzo rzadko się kłucimy przeważnie o jakiś drobiazg, ale godzić to się bardzo lubimy. Kocham go i nie żadna zamiana nie wchodzi w rachubę. W tym tygodniu mam dużo roboty pielenie, zbieranie truskawek i robienie przetworów - ale ja to lubię. MIŁEJ NOCKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam przede wszystkim \"nowe\" mamusie[kwiat ] Długo się nie odzywałam bo miałam trochę latania po lekarzach...na szczęście z guzem Kamilka wszystko ok-już prawie nie ma śladu-pozostały tylko zadrapania.. Byłam także u foniatry..wszystko dobrze.Nie ma przeszkód,żeby Kamilek mówił..Diagnoza:\"widocznie\"sie tak rozwija..ale na wszelki wypadek dostaliśmy skierowanie do neurologa i do psychologa...Do neurologa jesteśmy zapisani 5lipca...a psychologa chyba sobie po prostu daruję.. Gumijagoda-proszę podpowiedz mi co mogą stwierdzic obaj specjaliści,jakie badania robią i jak wogóle wyglądają takie wizyty z dzieckiem...czy jest sens sie wybierać...będę wdzięczna za informacje... A poza tym próbowałam kupić strój dla Damianka na chrzciny(które są za 2tyg)ale nic nie było:( JA też jestem rocznik 77 tylko grudzień:) Meżuś jest starszy prawie 4lata-kłócimy się ani żadko ani często..wydaję mi się,że tak w normie:) Teraz chłopaczki już śpią a mężuś ogląda mecz..więc mam trochę czasu dla siebie:)uwielbiam wieczory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Marteczka fajnie że znowu się pojawiłas ,najważniejsze że słuchem Kamila jest dobrze powiem ci tak-bardzo dużo zależy od samego lekarza jakie ma podejście dp zawodu, trafiałam na różnych, 1 wizyta u neurologa polega na wywiadzie, obserwacji i badaniu odruchów specjalnym młoteczkiem, wizyta u psychologa też polega głównie na obserwacji zachowań,rozmowie z rodzicem, Marteczko jeżeli ty jako matka uważasz że coś cię niepokoi to nie zaszkodzi żadna z tych wizyt a ty zrobisz wszystko żeby pomóc swojemu dziecku, ja widziałam że z Julka dzieje się coś więc rozpoczęłam wędrówki ale ty najlepiej znasz swojego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze zmęczenia namieszałam sobie w bobasach,może jutro na spokojnie poukladam a narazie mam dodatkowy profil: www.sskorupki.bobasy.pl idę spac DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Miałam dziś ciężką noc..było tak gorąco i duszno,że dzieciaki budziły się na przemian co chwilkę:( Mężuś właśnie pojechał do pracy-ma dziś dyżur więc wróci jutro popołudniu... Dobra-robię śniadanko:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wszystkich 🌻 Ja mogę chwileczkę posiedzieć bo u mnie wszyscy jeszce spią. Nie wiem dlaczego tak długo ale trzeba to wykorzystać. 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie a zwlaszcza nowe mamuski!!! Upalay niesamowite ale my jakos dobrze sie czujemy w taka pogode, dziewczynki spia dobrze....naszczescie. Moj maz jest starszy odemnie 5 lat, znamy sie 9 lat a malzenstwem jestesmy 5 lat.On jest najwspanialszym meszczyzna na swiecie i nie wyobrazam sobie zycia bez niego...... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7627a2d1c628b5b0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziwne, ale w te upały moja Paulinka śpi lepiej w nocy i rano już nie budzi się o świcie, tylko ok.8-9. Więc i ja moge trochę odespać :) Teraz jest trochę pochmurno, ale na deszcz się raczej nie zanosi, więc chyba pójdę poplewić. Pa pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziań dobry Iza przedwczoraj usneła dopiero przed 1 w nocy 4.30- burza, obudziła się z wrzaskiem😭, cała się trzęsła ledwo udało mi się jej podać \"melisalu\" , a i tak usneła ok. 6.00, przed 8.00 była na nogach. Wczoraj widziałam że coś nadciąga i dałam jej tego syropu na uspokojenie,mimo to mąż musiał ją trzymać ,a puźniej dłuuuuuugo siedzieć przy jej łużeczku, ona chyba ma burzo-fobie:( Oli natomiast w nocy nie przeszkadzają żadne chałasy:). 19 sierpnia wypadają nam 2 wesela, z mojej i męża strony, także będziemy nieodłączni od dzieci ( Ola nie zostanie z obcą osobą) i oczywiście zaliczymy kawałeczek jednego przyjęcia:( buuuu😭 W tym roku z tymi przetworami będzie kicha:O tak mało owoców, a nie kupie owoców bo to się nie będzie kalkulować:( W ubiegłym roku miałam mnuuuustwo soków, za dżemem nie przepadamy:P Natomiast ogórki konserwowe zchodzą jak świeże bułeczki:classic_cool: A sałatki to tylko z buraczków mniam Kapusta pekińska dostępna jest cały rok, usiekam dodam utartej marczewki, ogóra, jajko na twardo (czasami jeszcze kukurydze, różne groszki) majonez i mniam mniam Marteczka77 ja kupiłam strój do chrztu w sklepie z dewocjonaljami, możesz też zaglądnąć w miejsca gdzie sprzedają suknie ślubne, akcesorja dziecięce, targi, komisy, trzeba pochodzić napewno coś znajdziesz nawet w miejscach, w kturych się nie spodziewasz. A co chodzi o Kamilka to zapytaj Mamy-zuzi jest mgr pedagogiki, nawet z domu niemusisz wychodzić:) Byliśmy wczoraj na odpuście Iza dostała piłeczke, Ola balonika, myśleliśmy że będą zadowolone, na co moja pierworodna rozkraczyła się na środku uliczki rozbeczała się😭 i krzyczała \" ja chcę balonika i piłke\" .... masz babo placek:o Mało tego to mi rano wygrarzała -\" jak jeszcze raz weźmiesz mój kubek, to porysuje ci podłoge klockami\" Patipaula- piątek się zbliża, powodzenia!!! Spadam coś działać:) ps. negocjacje wygrałam hura hura :D:D 😘😍😘😍😘😘😍😘😍😘😍😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziań dobry Iza przedwczoraj usneła dopiero przed 1 w nocy 4.30- burza, obudziła się z wrzaskiem😭, cała się trzęsła ledwo udało mi się jej podać \"melisalu\" , a i tak usneła ok. 6.00, przed 8.00 była na nogach. Wczoraj widziałam że coś nadciąga i dałam jej tego syropu na uspokojenie,mimo to mąż musiał ją trzymać ,a puźniej dłuuuuuugo siedzieć przy jej łużeczku, ona chyba ma burzo-fobie:( Oli natomiast w nocy nie przeszkadzają żadne chałasy:). 19 sierpnia wypadają nam 2 wesela, z mojej i męża strony, także będziemy nieodłączni od dzieci ( Ola nie zostanie z obcą osobą) i oczywiście zaliczymy kawałeczek jednego przyjęcia:( buuuu😭 W tym roku z tymi przetworami będzie kicha:O tak mało owoców, a nie kupie owoców bo to się nie będzie kalkulować:( W ubiegłym roku miałam mnuuuustwo soków, za dżemem nie przepadamy:P Natomiast ogórki konserwowe zchodzą jak świeże bułeczki:classic_cool: A sałatki to tylko z buraczków mniam Kapusta pekińska dostępna jest cały rok, usiekam dodam utartej marczewki, ogóra, jajko na twardo (czasami jeszcze kukurydze, różne groszki) majonez i mniam mniam Marteczka77 ja kupiłam strój do chrztu w sklepie z dewocjonaljami, możesz też zaglądnąć w miejsca gdzie sprzedają suknie ślubne, akcesorja dziecięce, targi, komisy, trzeba pochodzić napewno coś znajdziesz nawet w miejscach, w kturych się nie spodziewasz. A co chodzi o Kamilka to zapytaj Mamy-zuzi jest mgr pedagogiki, nawet z domu niemusisz wychodzić:) Byliśmy wczoraj na odpuście Iza dostała piłeczke, Ola balonika, myśleliśmy że będą zadowolone, na co moja pierworodna rozkraczyła się na środku uliczki rozbeczała się😭 i krzyczała \" ja chcę balonika i piłke\" .... masz babo placek:o Mało tego to mi rano wygrarzała -\" jak jeszcze raz weźmiesz mój kubek, to porysuje ci podłoge klockami\" Patipaula- piątek się zbliża, powodzenia!!! Spadam coś działać:) ps. negocjacje wygrałam hura hura :D:D 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i popadało, a raczej pokropiło przez 15 minut. I teraz znów skwar...Ale nazbierałyśmy z Paulinką poziomek i zaraz będę robić poziomkowy sernik na zimno (mniammmmmmmmmmmmmmmmm) :) A co do przetworów to ja robię mnóstwo, ale raczej warzywnych: ogórki, sałatki, papryka; produkcją dżemów zajmuje się raczej teściowa, a soki produkuje moja mama i ciocia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... ja dopiero teraz mam chwilke... Dzis od rana latalam po urzedach, zalatwialam Zuzi przedszkole na wrzesien, przy okazji zakupy i zeszlo do 16.00 :( Pogoda u nas w miare, sloneczko przebija, wieje maly wiaterek i nie jest duszno... Dzieczyny...moze ktoras z Was wie....? Od kilku dni mecza mnie straszliwe bole nog w nocy, jest to bol \"narywajacy\"i promieniujacy az po brzuch... Mam wtedy wrazenie ze nogi waza chyba tone.... Co to moze byc? Czy moze to miec zwiazek z tabsami antykoncepcyjnymi? biore je juz rok, i do tej pory nie mialam skutkow ubocznych... moze cos slyszalescie??? Troche mnie martwia te bole :( W dzien jest ok, jak chodze tez, ale w nocy lykam przeciwbolowe bo spac nie moge :( Bede wdzieczna za jakiekolwiek odpowiedzi :) Zaraz zmykam z Zuzia na dwor, nalezy jej sie po tym jak grzecznie czekala na mnie w urzedach :D Pozdrowionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mogą być bóle od kręgosłupa, chyba że te tab. zatrzymują wode w organiźmie, najlepiej spytać specjalisty. Tab. przeciwbólowych za długo można łykać, pozdrawiam. 4 małolatów jeżdżących na skuterach podjeżdżało prawie pod same schody i straszyli grupkę dzieciaków bawiących się na dworze, po wykonaniu paru tel.(rodziców niebyło w domu) wkroczyłam do akcji Troszke poplewiłam, nawet kochany😍 mężuś mi pomagał:D za każdym razem kiedy wstawałam z przykucu, kręciło mi się w głowie i świat wyglądał jak we mgle:O Życze miłego wieczorku:) Dziewczyny w miare możliwości piszcie co u was🌻 p.s. mężuś to dzisiaj dostanie😘 bo jes suuuper😍😍😍 🌻😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie średniowiecze mojej teściowej zepsuła się stara pralka FRANIA i dzisiajkupila sobie nową franie bo ona się boi używać automatu-ja sobie życia nie wyobrażam bez pralki automatycznej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jak mi miło że pamiętacie o mnie, ja to jestem teraz jeden wielki kłębek nerwów. Lenia mam nie chce mi się uczyć ale mam nadzieję że jakoś pujdzie. Muszę dać radę. Trzymajcie za mnie kciuki-proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patipaula, nic się nie przejmuj będzie dobrze :) Jak masz jakieś łagodne tabletki na uspokojenie to radzę wziąść i głowa do góry. Kciuki będę trzymać :) Margaret, ja też wczoraj poplewiłam i aż mnie wszystkie kości bolą. Mi mężuś nie pomagał, bo robił coś innego, ale równie \"pożytecznego\", więc dla niego też 😘. A drugi 😘 z okazji jego dzisiejszych imienin. Teraz biegnę do laboratorium na podstawowe badania. Umówiłam się z koleżanką, ze popilnuje mi Paulinki, więc potem jeszcze pewnie wkroczę do niej na kawę. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu strasznie pusto wpadlam sie przywitć ,jutro Julcia iddzie ostatni dzień do przedszkola i tak się zastanawiam jak to będzie z nią w domu przez cAłY DZIEN ,JA POPROSTU ODWYKłAM OD TEGO. kiedy ona jest ze mną to mi dezorganizuje dzien ,bo zanim powstajemy i wybirzemy do miasta to jest minimum 10 a zwykle o tej porze to mialam juz podszykowany obiad nie wiem jak ja się wyrobie, trzeba będzie dobrze to rozplanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam chwilkę przed gotowaniem obiadu, więc zaglądam... Gumijagoda, a nie ma u Was przedszkola otwartego w czasie wakacji? U nas w mieście jest kilka przedszkoli, a w wakacje każde z nich pełni dyżur po kilka tygodni i chodzą tam wszystkie dzieci z miasta, których rodzice pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia oczywiście że jest możliwośc posyłania jej przez wakacje ale chce dać jej troche luzu bo od września juz nie będe mogła pozwolić jej nA bumelki a pozatym przyjeżdża do nas moja siostrzenica którą Julka uwielbia, najgorszy będzie pierwszy tydzień a potem to już jakoś poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 Czy to już tylko topik gumijagody i zuzi??? Mam nadzieję, że nie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×