Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

hej , my juz po szczepieniu.jakos poszło..mój chłopczyk ma 4 i pół miesiaca i wazy 7,100 . kawał chłopa no nie? mamo zuzi, studiuje socjologie, specjalnosc psychosocjologia. a ty? zuziu, mój nikus tez tak miał, pottem jak skonczył dwa lata to był kochany, a teraz skonczył trzy i znów broi i psoci.:-) dziewczyny, ale w sobote to juz przeciez 2grudnia, to od kiedy sie adwent zaczyna, nie od 1ego?? ja bede w weekend na zjezdzie i zostaje w krakowie cały weekend, wiec raczej nie pobaluje, no chyba ze z kolezanka:-) ;-) dopiero teraz gotuje obiad..mąż wróci dzisiaj pózno, mam tone prasowania i jeszcze mi schnie, niestety w domu, bo widac jaka p[ogoda.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Troszkę póżno,ale byłam popołudniu na usg a rano załatwiałam sprawy komitetu rodzidzielskiego.Teraz mogę wam powiedzieć na 100%,że będę mieć CÓRKĘ.Pokazała się w całej okazałaści.Po za tym wszystko dobrze.Rozwija się prawidłowo,jest zdrowa.Bardzo się cieszę.Dzisiaj znowu będziemy świętować z męzem,więc się nie rozpisuję.Miłej nocki.Jutro postaram się napisać więcej.Ale się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak nikus jest niegrzeczny, to go strasze ze dzwonie po SUPER NIANIE :-) ;-) ogladacie ten program? co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza, GRATULUJE !!!!! 🌻 🌻 🌻 Monika, ja w Polsce ukonczylam Pedagogike o specj. poradnictwo pedagogiczne oraz dodatkowy kurs socjoterapii dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych. Tutaj chce nostryfikowac dyplom lecz aby to zrobic musze ukonczyc akademicki kurs jezyka szwedzkiego co wlasnie czynie. Powodzenia na zjezdzie w Krakowie, choc pewnie serducho bedzie sie do domku rwalo !!! Zuziu, zawsze do uslug ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza 🌻 Monika, adwent zaczyna się cztery niedziele przed Bożym Narodzeniem, więc to nie jest stała data. W tym roku akurat 3 grudnia. Więc miłego balowania, znaczy chciałam powiedzieć studiowania ;) A ja położyłam się niedawno na chwilkę. Usnęłam na 10 minut, wstaję i co widzę......tatuś siedzi przy komputerze, a córeczka zjada książeczkę 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza-SUPER~!!!🌻 Ja jestem sama z malcami do piątku a na weekend jedziemy do moich rodziców na barbórkę;) A teraz zmykam powoli szykować kolacyjkę.....kurcze ale Damianek marudzi ...i tylko na rękach...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, dzieki za informacje, bo ktos mnie wprowadził w bład, tylko juz nie pamietam kto, wiec nie mam mujak powiedziec ze sie mylił :-) co porabiacie dziewczęta? mój mezus dzis pózno wróci wiec jestem sama z maluszkami..malutki juz płacze, bo on nie ulezy 5 minut, tylko ciagle na rekach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój dzisiaj wraca za pół godziny. Ala śpi, Gosia wykąpana ogląda bajki, a ja jestem w trakcie przygotowywania obiadku:-) Bo jak chłop tak szybko dzisiaj wraca, to nie kolacja a obiad;-) Tak więc w tak pięknych okolicznościach przyrody wybaczcie, ale nie dotrzymam Wam dzisiaj towarzystwa;-) Luiza🌻;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, przepraszam. Gosia nie ogląda bajek, tylko robi laurkę dla tatusia na jutro:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam i nawet się już ubrałam:P Smigam do przedszkola:) Miłego dnia:Dwszystkim a Andrzejom szczególnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziś proszę mnie szukać na wykopaliskach :( Gumijagoda, Zielna STO LAT dla Waszych Panów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!Jestem załamana bo moje małe mają znowu katar i bardzo sie mecza zwlaszcza oliwia.Bo wiki wysiaka sobie sama nos i po sprawie.Juz sama nie wiem co mam robic, pediatra nic niie przepisuje bo nie ma zadnych innych obiawow i nie chce dziecka szprycowac antybiotykiem.Wyprobowałam juz wszystkie syropki, i nie dzialaja.Moze znacie jakis syropek skuteczny przy katarku?????????? Dziewczyny szczepicie swoje dzieciaczki ta szczepionka przeciwko zapaleniu opon muzgowych ,zapaleniu płuc i innym chorobom???????Bo my sie zastanawiamy czy nie zaszczepic dziewczynek, jedna szczepionka u nas w przechodni kosztuje 240 zł. a w aptece 360zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o kino to wiki byla bardzo zadowolona z bajki i ja zreszta tez, super śmieszna była...........obie smialysmy sie tak ze szok, dobrze ze bylo oprocz nas tylko 4 osoby to nie bylo obciachu.Wysiedziala oczywiscie cala bajke i jak sie skonczyla to chciala jeszcze.............Raz mi sie tylko rozplakala jak byla smutna scena ale szybko jej przeszlo.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×