Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️ U mnie znów słonecznie, ale już nie świątecznie :( Teściowie nie mogą zrozumieć, że moje dziecko to nie jest worek bez dna i nie można jej cały czas karmić. I jeszcze mi mówią, nie denerwuj się, jak nie będziesz widziała i tak będziemy ją podkarmiać 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobitki!!!! mąż na długasnym spacerze z małym, a ja od razu na kafe:) zuziu - no niestety taka rola dziadkow...dokarmiają, rozpuszczaja... milej niedzieli, zakupow kurtki, obiadow i czetgo jeszcze chcecie w radosmym nastroju pozdrawia was Ferka z Wroclawia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda, już podnoszę statystykę :D Jestem z siebie bardzo dumna. Obejrzałam \"Super nianię\" i postanowiłam po raz kolejny zastosować jej metodę usypiania dzieci. Do tej pory usypiałam Paulinkę na moim łóżku, a potem przenosiłam ją do łóżeczka. Parę razy próbowałam kłaść ją w łóżeczku, ale w końcu kapitulowałam :( Dziś postanowiłam być nieugięta! I coś niesamowitego, Paulina usnęła po niespełna 20 minutach i tylko raz wyszła z łóżeczka. Wprawdzie próbowała ze mną dyskutować, ale... uległam jej tylko w jednym, głaskałam ją po nóżce (tak zwykle zasypia), ale i tak uważam to za duży sukces :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dziś posprzeczałam się z mężem...delikatnie dość i przez skype\'a ale zawsze.... Kamilek znowu wysoko gorączkował więc zostaje jutro w domu.. Damanek spał tylko przed południem więc padł 15 minut temu jak zabity a Kamilek też już chyba właśnie zasnał bo cisza zapadła... Cieszę się ,żę ten weekend już się kończy bo mimo,że piękn to nie był dla mnie najłatwiejszy... A przez tąs kłótnie z męzem płakać mi się chce i tyle.. Idę ograc kogoś na kurniczku za to!Tylko najpierw kolacyjka i kąpiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a my już po imprezce posprzątane a dzieciaki prawie śpią, chłopacy są bardzo zadowoleni dostali sporo ciekawych prezentów idę wziąść długą kąpiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też po imprezce i po kłótni z mężem. Wyprawiłam wreszcie urodziny Ali. A rano znowu awantura z mężem. Już się pogodziliśmy, ale nie widzę wyjścia z tej sytuacji. Nie potrafię zaakceptować tego, że mój mąż staje się gościem w naszym domu:-( Ale pewnie muszę się z tym pogodzić. Życie niestety nie zawsze się układa po naszej myśli:-( Pozdrawiam mamuśki, kolorowych snów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym tygodniu.... Zielna:( przykro mi ,że tak Ci się poukładało,ja też chętnie bym złożyła reklamacje na swoje życie... Trzymajcie sie jakoś dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 💤 💤 To są skutki uboczne mojego sukcesu :( Przestawiłam łóżeczko Paulinki obok naszego łóżka i przez większość nocy musiałam ją trzymać za rączkę, albo głaskać. Ale nie ustąpiłam i przespała wreszcie całą noc w łóżeczku :) Gumijagoda 😘 Zielna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 💤 💤 To są skutki uboczne mojego sukcesu :( Przestawiłam łóżeczko Paulinki obok naszego łóżka i przez większość nocy musiałam ją trzymać za rączkę, albo głaskać. Ale nie ustąpiłam i przespała wreszcie całą noc w łóżeczku :) Gumijagoda 😘 Zielna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! milego tygodnia wam życzę!(macham) czy też oglądacie z rana \"Pytanie na śniadanie\"? bo ja się chyba uzależniłam, taki zwykły program poradnikowy na 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, jak się robi te obrazeczki??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - też jestem mama , która siedzi w domu z 3 dzieci: 11 - 5 i 2 latka, właśnie do was piszę bo wiem z doświadczenia że mamy majace własne dzieci są uwrażliwione na sytuację ze jest wiele dzieci, które głodują kiedy my musimy swoje zachęcac do jedzenia i wymyślać posiłki, proszę do objrzenia stronek: www.zambia.gortamwent.pl http://mama.fotosik.pl/albumy/86414.html http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3279749 z góry dzięki za zainteresowanie :) i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!gumijagoda super zdjecia!twoja corcia jest przesliczna.Ja jutro ide z oliwia na szczepienie ,zobaczymy ile juz wazy.A z wiki idziemy do kina.Ktora z was byla w kinie z dzieckiem jak mialao 2 i pol roku??????Wiki bardzo sie cieszy, ale nie wiem czy wysiedzi cala bajke.W domu niby oglada chetnie, no zobaczymy ..jutro wam napisze jak bylo......Buziaczki!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Dzisiaj rano Kuba tak kaszlał,że poszłam z nim do lekarza.Gardło w porządku ale zatoki.Dostał antybiotyk do nosa,mukolinę i mam mu postawić bańki.Teściowa przychodzi wieczorem to mu postawi.Znowu siedzenie w domu. Viki my z Kubą byliśmy w tym wieku w kinie.Wysiedział.Jednej scenki się wystraszył,więc póżniej przesiedział mi na kolanach,ale wyszedł bardzo zadowolony.Buzia mu się nie zamykała,wszystkim opowiadał co widział,że był w kinie i najważniejsze jadł popcorn jak inne dzieci.Więc nie powinnaś się martwić.Dużo zależy od dziecka czy spodoba mu się bajka,bo jak nie to nie ma co męczyć.Lepiej wyjść. Będę kończyć,bo nie mogę dziś ze wszystkim wyrobić.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem padnięta!!! Trochę porządków w kuchni, gotowanie, sałatka i zajęło mi to kilka godzin, a to wszystko za sprawą mojej kochanej córeczki 😠 Dziś przeszła samą siebie w brojeniu, cały czas musiałam ją skądś wyciągać, coś jej zabierać, upominać; normalnie koszmar!!! Teraz tylko kafe, kafa i książka mogą mi trochę poprawić samopoczucie przed powrotem męża z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ostatnio się opuszczam na topiku:( Dzisiaj od nie pamiętnych czasów coś SOBIE kupiłam:) wyszłam na masto bez dzieci .......Co za luksus:D Rano byłam u koleżanki na kawce,ale ta wizyta akurat nie należała do zbyt udanych z pewnych względów.Ale co tam:) Zaraz wykąpie moje dzieciaczki i może zasną przed21 ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja Ala już śpi:-) Została mi jeszcze Gosia:-) Mąż oczywiście gdzieś w Polsce:-( Mam nadzieję, że jak położę Gosię i usiądę z piwkiem;-) do kompa, będę miała z kim pogadać:-) Przed chwilą Ala dorwała moje wkładki higieniczne i siedząc na podłodze wpychała je sobie pod pupę:-) Mała podglądaczka:-) Właśnie dobiegł mnie okrzyk Gosi siedzącej przed telewizorem w drugim pokoju: mamo, kocham cię. Tak ni z gruszki ni z pietruszki:-) Miłe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje już spią Natalia dzisiaj do mnie \"Mamusi a kiedy ty sie w tatusiu zakochałaś?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana uśpiła swoje pociechy i sobie poszła:-( To żadna mama nie ma ochoty na piwko? :-( Po wczorajszej imprezce został mi niezły zapasik:-( Chętnie bym poczęstowała, ale nie ma kogo😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje piwko stoi obok nieotwarte i kusi. Ala co chwilę się budzi z płaczem. Zdążyłam wyprawić jej imprezkę urodzinową i znowu choroba dopadła obie baby. Czuję, że nockę będę miała milutką:-( Znowu Gosia pochodziła do przedszkola dwa dni:-( Dziś już jej nie puściłam. Nie wiem, co mam zrobić z tym cholernym przedszkolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×