Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Od słuchania muzyki juz mnie uszy bolą a dokładnie to od słuchawek :P Mykam spać, jednak jutro mąż zjeżdża wieczorem :D Kolorowych snów kobitki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D 🌻 Z 🌻 I 🌻 E 🌻 Ń D 🌻 O 🌻 B 🌻 R 🌻 Y U nas sypie śnieg, a to dlatego, że dziś znów muszę pojeździć trochę samochodem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 U nas pada deszczyk :( Dziś mąż wraca tylko nie wiem jak bo busa nie ma-tzn już miejsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś kiepski mam nastrój i wyć mi sie chce z mojej bezsilności,że sobie nie radzę z ograniczeniami mojej córki:(((( Jej grupa zerówkowa była dzisaj w teatrze,a ona bała sie wejśc na sale... A ja beznadziejna matka zamiast spokojnie przyjąć jej obawy to powiedziałam ,że jej nie kocham za to że sie boi........ Nie mogę się pogodzić z tym ,ze taka jest ,że tak ją traktuję.... Powinnam ją wspierac a robię wręcz odwrotnie........................... Ktoś powiniem natrzaskać mi po pysku żebym wreszcie się opamiętała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagodka, tule Cie mocno 🌻 Nie obwiniaj sie, jestes najwaspanialsza mama dla Julenki. Jestes tylko czlowiekiem i nie wymagaj od siebie zbyt wiele!!!! Jula i tak przeciez wie ze ja kochasz najbardziej na swiecie!!! Trzymaj sie cieplutko 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak was teraz w kratę czytam że nawet przeoczyłam radosne wieści o ciąży Mamy_zuzi - GRATULACJE , niech fasoleczka szybko rośnie i niech przemieni się pużniej w pięknego zdrowego bobaska, a tobie mamusiu szkrabeczka życzę szybkiego ustąpienia mdłości 🌻 Tym razem nienapisze co u mnie, bo niema nic optymistycznego:( Zuzia jako kierowca uważaj na drogach, tymbardziej że nieczujesz się pewnie za kułkiem a pogoda jest niesprzyjająca, a Paulince życzę szybkiego zaklimatyzowania w przedszkolu😘 Gumijagudka ty zawsze masz takie jazdy przy załatwianiu rużnych spraw pewnie dlatego że zawsze musisz biegać z 2 dzieciaków, wiem sama jak to jest ale na pobieranie krwi to będe zabierać je z osobna, pozdrawiam ...acha i pamiętaj że jesteś super mamą... Luiza kala🌻 pzostałe mamusie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś krótko.Jestem tak śpiąca,że przespałam już prawie cały dzień.Jestem ciekawa co będę robić w nocy. Gumijagoda jesteś wspaniałą mamą.Każdej się zdarza powiedzieć dziecku coś niestosownego.Przewaznie następuje to wtedy kiedy mamy za dużo spraw na głowie,albo kiedy bardzo się staramy.Przeproś małą i jej to jakoś wynagrodz. Miłej nocki.Ja mam znowu ochotę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za dobre słowa. Powinnam raczej dostać mocne lanie:( Dzięki wirtualnej terapii na gg już mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poooobuuuuuuudkaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Mam nadzieję, że dziś pogoda będzie jak wczoraj. Pół dnia miałam taras otwarty, Gosia się wyganiała po dworzu, pościel poprałam i wysuszyłam na dworzu. Gosia miała niezłe zapachy do snu:-) Ja niestety swojej nie zdążyłam już wysuszyć i zapachy niestety miałam tradycyjne, prosto z szafy:-(:-) Miłej soboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogo jak kogo ale Zielnej w sobote rano się tu nie spodziewałam:D WitamUwielbiam taką pogodę o jakiej piszesz,niestety u mnie było paskudnie wczoraj,za to dzisiaj widzę słoneczko:) MIłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{czesc] Basiunia trzymaj się cieplutko, wspaniała mamuśka z ciebie, każdy z nas ma gorsze dni 😍😘🌻 U nas wczoraj słoneczko i dzis chyba tez bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nareszcie pospałam sobie troszkę dłużej;) U nas dziś też przepiękne słoneczko, więc idziemy z Paulinką na spacerek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było tłustego czwartku ,jest za to tłusta sobota:D Smigam robić pączusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że choć na jednego się załapię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, co tak skromnie;) Jak pączki własnej Gumijagodowej roboty to ja poproszę ze trzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobiałki ;) Gumisia narobiła mi ochoty na pączki i mam zamiar dziś robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe koleżanki:) Kala mam nadzieję,że wyjdą Ci takie dobre jak moje:P Jak skończysz ,daj znać-odpale mietłe:P MIłej niedzieli wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:):):) Jestem w szoku :P Mężuś dał się namówić na niedzielny spacer, co mu się naprawdęęęęęęęę rzadko zdarza... Połaziliśmy sobie po ruinach zamku znajdującego się niedaleko od nas, zrobiliśmy też fajne fotki (czyli coś, co uwielbiam robić :D ). Teraz popijam kawkę i zajadam torcik z cukierni (nie jestem taka \"pracowita\" jak koleżanki ;) ). Miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Zuziu na moje kciuki możesz liczyć:) Kala gdzie moje pączki babvo?:P Dobrej nocki Ach zapomniałam dodac ,ze chyba coś zdechnie bo: Teściowa mnie odwiedziła!!!!:P mam nadzieję,że nie będzie mi się śniła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monias77
Witam wszystkie mamusie. Mam 2 letniego synka i 6-cio tygodniową córkę i problem z wózkiem - może doradzicie. Chciałabym kupić wózek w którym dałoby się wozić oboje naraz. Taki żeby Kuba mógł usiąść przy nogach Hani. Nie drogi, ale mocny i obszerny. Może któraś zna taki wózek? Tylko nie bliźniaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\__/ pączusie dla was ;)a wczoraj tesc był i oczywiscie mi humor popsuł jak zwykle. A tak ogólnie to super Kuba zaczął mówić:oko, kółko a na siebie mówi Buba czasem mu sie myli i mówi Babu -wcześniej był nana także z tego powodu jestem wniebowzieta a na dodatek Olinka już opanowała kosi-kosi i robi na zawołanie :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja krótko.Rano zaczełam plamić i wzieły mnie skurcze.Czekam na męża i jadę do szpitala..Mam nadzieję,że wrócę już z córcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza trzymam kciuki, trzymaj się cieplutko całuski papa ;) 🌻😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam mi się pomyliło Kuba mówi \'\' oko\'\' hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ponury poniedziałek:( Luiza ciągle sie zastanawiam czy Ty już? Szczęśliwego rozwiązania:) Kala cieszę sie z sukcesów Jakuba:) 👄 Zuziu powodzenia i czekam na relacje z pierwszego dnia.❤️ A ja byłam z Bartusiem na szczepieniu i na dłuższy czas mamy z tym spokój:) Wazy mój synek teraz 9200g i mierzy 73 cm MIkrusek mój:) Zapraszam na bobasy wrzuciłam pare fotek www.gumijagoda.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie🌼 spoore mam zaległoosci w czytaniu, wiec narazie nie wiem co tam u was.. wiem za to ze Luiza czeka na rozwiazanie, któore juz tuz tuz...(a moze juz po? :D ) gumijagóddka, sliczny chłlopczyk, nie wyglada na takiego maluszka , a ma prawie takie wymiary jak mój siedmiomiesieczny miłoszek:-) ( 9kg, 74cm wzr.) ostatnio miałam straszny dół ..:-( bo spózniał mi sie @ , i choc teoretycznie nie było powodu, to jednak strasznie sie bałam...okropnie..nawet nie chciałam o tym pisac, ze strachu:-) ale na szczęscie doostałam upragniony @ i obiecałam sobie, ze musze sie wkoncu wybrac do mojej gin. po tabletki, podobno sa jakies najnowsze, które nie maja efektów ubocznych, wiec moze nie bedzie mnie tak bolec po nich głowa... przedemna jeszcze jeden egzamin i koniec sesji.. (jesli zdam;-) ) uff. poztym znów jestem na diecie, moze wkoncu cos z tego wyjdzie:-) pozdrawiam serdecznie wszystkie babeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki:) Ja tylko na chwilkę, bo jestem padnięta.... Pierwszy dzień w pracy trochę zakręcony, poznałam ok. 30 osób i oczywiście prawie nikogo nie zapamiętałam:( Sama praca raczej ok, choć narazie dużo tego wszystkiego do ogarnięcia... Jutro może będę rozmowniejsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×