Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość mężatka1
Dzięki izuniuz za słowa pociechy...wiem,że cierpią dzieciaczki przy ząbkowaniu... wogóle ostatnie tygodnie mojego dzieciaczką są straszne...ale w końcu z tego wyjdzie - przyjdzie wiosna, będziemy zażywać słońca itd., może przyjdzie mu apetyt - bo narazie jest ;( ! Synuś ma już 10 miesięcy a waży tylko 8 kg - może znacie jakieś sposoby na pobudkę apetytu...a może nie ma się czym przejmować?!? POzdrawiam wszystkie Mamusie :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala 😘 Mamo Zuzi 😘 Luiza 🖐️ Izuniaz 🖐️ Mężatka, nie przejmuj się, 8 kg dla 10 m-cznego dziecka to nie jest mało, a dzieci tak mają, że czasem brak im apetytu, a czasem trzeba ich hamować;) DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieeee. Zuzia, nie przesadzaj. O której wstajesz, że już do wyrka? Przyzwyczaisz się, nie masz wyjścia;-) Pozdrawiam i miłych snów. Mężatka, witaj. Moja Ala w listopadzie skończyła rok i chyba do roku nie mogła osiągnąć magicznych ośmiu kilo. Ciągle ją ważyłam, robiłam morfologię, badanie kału, usg jamy brzusznej. Wszystko w porządku, a ona nie jadła i nie przybierała na wadze. Niektóre dzieci tak mają. Jeżeli się niepokoisz, spytaj się lekarza, czy nie zrobić jakichś badań. Będziesz spokojniejsza. Gumijagoda, Kala, Viki, Luiza......🌻🌻🌻 Baby wszystkie, pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi, Monika, Izunia, Was też oczywiście🌻:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka nie przejmuj sie tą wagą,mój synek ma półtora roku i waży 9200:) Luiza i buziaczki dla JUleczki Zuziu 👄 Kala babolcu mój:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisia co taka skromna Dla malutkiej Juleczki cały mendel buziaczków 😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mineło kilka miesięcy już ale zapomniałam jak to jest mieć takiego małego cycka w domu, bo ta moja to teraz łobuziara jest że hej Basia moja siostra wirtualna jesteś chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala masz rację:) uwielbiam takie maleństwa,niedługo moja siostra urodzi to sie nacieszę troszeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano JUlka obudziła się z dziwnym kaszlem,w ciągu dnia nic.... Zobaczę przez noc ,jak nic nie będzie to jutro się jej pozbęde na kilka godzin:P zaprowadze do szkółki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze może to tylko tak po nocy miała :D A gdzie sie wycinasz jutro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zastanawiam, czy nie pójść do lekarza z Gosią. Od kiedy nie puszczam jej do przedszkola, to niby jest zdrowa, ale cały czas tak jakoś pocharkuje. Tak jakby gdzieś przy zatokach miała zawalone. Nawet nie wiem jak to opisać. Pociąga nosem, tylko nie tak z zewnątrz, a w środku:-( Znowu Kafeteria się zablokowała i przez dłuższy czas nie mogłam się wygadać:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Julka znowu kaszle terazpo przebudzeniu,a wciągu dnia nic. NIe wiem co robić? Zielna z tego co wiem to objawem zatok jest zielony katar. POzdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Olinka dała nam pospać dziś do 9 normalnie szok Wyjzałam za okno i ..... pada deszcz wrrrrr wczoraj była śniezyca to wyobraźcie sobie co się dzieje 😡 nienawidze takiej pogody 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a u nas sypie i sypie, az sie niedobrze robi od widoku sniegu, brrr...... Basiu, daj Juli jakis syropek na suchy kaszel (np Bronchicum, ja daje swojej Zuzi). A moze to od suchego powietrza w nocy: powies pranie na kaloryferach :D Zielna, a jak u Ciebie w robocie? Dajesz jakos rade? A z zatokami to ci nie pomoge niestety bo nigdy tego Zuzol nie mial. A ja bohatersko walcze z mdlosciami, potrafia trzymac mnie caly dzien :( Kiedy cholera mina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ oj te dzieciaczki biedne, ciagle tylko jakies choróbska :-( męzatka, nie martw sie to dobra waga, apetyt przyjdzie, tylko wiosna sie zacznie ! zobaczysz , głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi ja przy Kubie to na poczatku potwornie sie czyłam ze 3 miesiace to trawało, nie mogłam sama nigdzie wychodzić bo ciągle mi się słabo robiło, w sumie to miałam tak calą ciążę tylko że z małymi przerwami.A przy Olince to miałam problemy z chodzeniem, moja bioderka jakoś kiepsko to znosiły:o mam nadzieje ze u ciebie szybko to minie i bedzie oki abyś bez żadnych problemów mogła się cieszyc z tej fasolki ;) A po porodzie żeby było sprawiedliwie to nick zmienisz?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, Kala dobre pytanie!!! :D :D :D Nawet o tym nie pomyslalam ale chyba by wypadalo, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi ja to nawet nie wiem co to są mdłosci... Widzę ,że dalej ankiete przeprowadzasz ,jaki wynik?:P❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×