Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Wiatam w piątkowy poranek:) I składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim Przemkom;) Mamuśki jak wasze chore dzieciaczki przetrwały noc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie baby kosiane w nocy niestety musiałam ponownie zbijać temperaturę, nawet nie mierzyłam ile ma , była rozpalona. Rano Maja uraczyła nas kupą, która wyciekła z pampersa, a smród zwalał z nóg. Miałam nadzieje że to już finał, ale na to nie wygląda, bo temperatura znowu sie pokazała 38stopni i znowu ją zbiłam. Nawet trochę sie teraz bawi, ale nic nie chce jeść. Chyba dzisiejszy dzień będzie powtórką wczorajszego.:O Zachodzę cały czas co jej może być, nadal nie ma żadnych objawów jakiejkolwiek choroby.. Może to gorączka trzydniowa??? Miłego dzionka życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita30
Cześć dziewczyny! Dużo zdrówka dla chorych dzieciaczków 🌼🌼.Moim dzieciom na gorączkę pomaga ibufen nawet jak miały prawie40s .mnie dzisiaj głowa pęka,pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Świetnie znam ten problem czym zbić gorączkę.Kuba jak choruje zawsze ma 40 stopni to u niego normalne.Wtedy daję mu ibufen i czopek a następnie moczę ręcznik duży w zimnej wodzie.Nie raz dwa i owijam go nimi.Potem opatulam kocem i pod kołdrę.Teściowa jest pielęgniarką i poleciła mi to zamiast kąpieli.Kuba na początku płaczę,bo nie może się ruszać,ale potem zasypia.Po godzinie ubieram go w piżamę.Raczej to pomaga. My na razie zdrowi choć Kuba załapał katar z przedszkola.Wczoraj byłam wieczorem z koleżankami na aerobiku.Po mimo tego ,że ćwiczę w domu,to bardziej mnie mobilizuję się jak ćwiczę w grupie.Na zajęcia,będę chodzić dwa razy w tygodniu.A w następną sobote idziemy z dziewczynami na masaże.A co..Dzisiaj mamy znowu piękną pogodę,więc spacerek i plac zabaw będzie na pewno zaliczony i to dwa razy.Jeden raz po przedszkolu,drugi popołudniu.JA dzisiaj odwiedziła mnie @,zaczeło się.I od dziś zaczynam zażywać tabletki antykoncepcyjne.Muszę kończyć,bo Julka się za nie długo obudzi a ja jeszcze nie przygotowana na wyjście.A muszę sie pochwalić-nie mam juz zaległości w prasowaniu i dziś spędzę samotnie wieczór bo mąż idzie na imprezkę.Miłego dnia i zdrówka dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mańka może to ROTAWIRUS katarinka_ Zaliczyliśmy spacer po lesie, potem obiadek, Olcia jadła z apetytem dopuki niezaintrygował ją latający tam i zpowrotem chelikopter , wstała na krzesło i obserwowała przy ponownym siadaniu powineła jej się noga i wylądowała na drugim krześle, ma teraz brzytkiego guza miedzy skronią a oczkiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret zgadłaś:( :( :( byłam u innego lekarza dzisiaj, i stwierdził właśnie rotawirus:O Maja przestała rzygać za to teraz ją cały czas czyści, dostałam leki i mam nadzieję że będzie lepiej. Znowu obudziła się i ma 38:O jest taka bidulka słaba, tylko leży i ogląda tv dziwne , bo dostała taka wielka ognistą plamę na pupie, rozlaną aż do krawędzi pampersa. Nie wiecie co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika, pewnie sie odparzyla, posmaruj czyms na odparzenia. Nie ma sie co dziwic przy takich kupach :( zdrowka dla niej. Przeszlam przez to samo 4 lata temu w marcu, brrr tyle ze ja wyladowalam z Zuzia w szpitalu na 3 tygodnie bo nic nie przyjmowala, nawet wody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika współczuje najgorzej jest jak dzieci chorują dużo zdrówka dla córeczki. Dzisiaj cały dzień spędziliśmy w ogrodzie jestem padnięta a dzieciaki jeszcze szaleja na dworze. Ide do sąsiadki na piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiochy szkoda takiego pięknego dnia WSTAWAć!!!!! Wczoraj zabawiałam się w ogrodnika i miałam małego pomocnika:)Bartuś pomagał mi sadzić cebulke;) niezłą zabawe miał przy tym. Korzystamy z pogody i mnóstwo czasu spędzamy na dworze. Niestety pod koniec dnia Bartek Przewrócił sie na płot i nabił sobie porządnego guza na czole:( taka wielka bania urosła w momencie ,że szok!!! Wygląda jak dziecko wojny z tymi bliznami na czole:( MIłego dzionka baby:D:D:D A jak chorowitki nasze forumkowe?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki:D Ten rotawirus jest potworny, zwłaszcza u tak małych dzieci, najgorszemu wrogowi nie życzę. Majka juz nie gorączkuje, ale nadal co spróbuję dać jej jeść to zwymiotuje, no i jeszcze kupska wali ale już nie tak często jak wczoraj. Najbardziej mnie martwi ,że już 3 dzień nic nie je, oprócz kilku chrupek kukurydzianych:OPocieszające jest jedynie to, że się nie odwadnia:( Zielna, jak tam Twoje dziewczynki❤️, jedzą już coś??? Napisz co u Was, bo zaczęłyście trochę wcześniej??? Kala, gdzie Cię babo , wcięło??? Nie odzywasz się już 2 dzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) U nas też przepiękna pogoda, pranie się suszy na słoneczku, spacerek zaliczony...mała teraz śpi, a ja....mam tyle pracy, że nie wiedząc za co się zabrać zrobiłam sobie popcorn, wyjęłam piwko i ... siedzę w kompie ;) Grunt to się dobrze bawić :D Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i duuuuuuuuuuuużo zdrówka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita30
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ja tylko na momencik, więcej czasu bede miała wieczorkiem więc wam napisze kilka słówek. Mam do was pytanko znacie może jakieś programy i gry na komputer dla dzieci w wieku 3-4 lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita30
Cześć dziewczyny! pogoda super wczoraj prawie cały dzień jeżdziliśmy z dziećmi na rowerach ale bylo fajnie.Gumijagódka fajniutkie masz dzieciaczki,pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY !!! poradzcie mi w co mam sie ubrac na 25 lecie mojego zespolu zastanawiam sie i nie mam pojecia co zalozyc chcialabym zeby to bylo cos w czym moglabym tydzien pozniej pojsc na komunie mojej chrzestnicy najlepiej jakby to byly spodnie ale nie kostiumik macie moze jakies pomysly.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanie co dac chrzestnicy na prezeny komunijny .....tylko nie mowcie mi ze komputer albo rower :) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. W sobotę byłam z Kubą u fryzjera a potem mąż wzioł go na zakupy i do kina.Pojechali do Krakowa.Ja z małą spędziłam cały dzień na spacerku.W niedzielę będą u teściów Kuba powiedział,że boli go głowa.Okazało sie,że ma gorączkę.Pojechaliśmy do lekarza i okazało się,że to grypa.Przepisała mu antybiotyk.Tydzień ma siedzieć w domu choć jak nadal będzie ładnie i nie będzie miał gorączki to w czwartek lub piątek mogę z nim wyjść na pole.Dobrze,że mama na chorobowym to z nim będzie w domu jak ja będę z Julką na polu.Dzisiaj gorączki już nie ma całe szczęście.Kończę bo z Kubą robimy sobie seans filmowy.Trzeba to wykorzystać kiedy Julka śpi. Co do gier dla dzieci-polecam iniemammocni,scooby doo,pszczólka maja,albo wejdż na stronę lego-podaję link http://www.lego.com/eng/preschool/games/default.asp Gumijagoda słodkie dzieciaczki masz Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarinka to zależy ile chcesz przeznaczyć na prezent.Słyszałam,że dają odtwarzacz mp3.Koleżanka kupiła w promocji aparat fotograficzny za 300 zł.Nie umiem Ci poradzić bo nie wiem co lubi twoja chrześnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miła odmiana z pobudką:D Na zdjęciu jest tylk jedno moje dziecko:)ta dziewczynkato Ania córeczka mojej przyjaciółki:) Co do prezentu komunijnego:ja kupiłam w zeszłym tygodniu aparta cyfrowy dla mojej chrześnicy,po uprzednich konsultacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka piękna pogoda, a ja akurat muszę w pracy siedzieć i na dodatek się nudzę :P Katarinka, jeśli chcesz spodnie to załóż do nich tunikę... A co do prezentu - ja też mojej chrześnicy kupiłam aparat fotograficzny. Ale myślę, że powinnaś podpytać kogoś z jej najbliższych, jeśli nie wiesz, co ona lubi. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GJ to moje pobudki ci się nie podobają?? 😭 Zaniosłam dzis z Kubą podanie do przedszkola i..... wielki płacz bo chciał zostac z dziecmi sie bawić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×