Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Witam🖐️ Właśnie dzisiaj mnie pani uświadomiła,że JUlka ma ferie dopiero od 11lutego a ja głupia myślałam,że już od 28stycznia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U nas zaczynają się ferie od 28 stycznia.Na ten czas nie posyłam Kuby di przedszkola,bo będą łączeni z innymi grupami i będą musieli leżakować a on tego nie cierpi. Wczoraj w przedszkolu odbył sie turniej szachowy i Kuba nie wygrał finałów,ale ograł 2 osoby.Bardzo się cieszyłam,bo na początku chciał chodzić na szachy a potem już nie.Na zawody też nie chciał iść ale pani go namówiła.Jak dostał nagrode za dwie wygrane stwierdził,że w ostateczności to może chodzić. Co do laurki to on nie narysuje,ponieważ zrobił to w przedszkolu i da te laurki dziadkom w poniedziałek jak przyjdą na uroczystości z ich okazji.Dwa razy nie będzie się męczył. Wczoraj Julka nie chciała przez dzień spać a jak poszła wieczorem to spała godzine i dalej potem śpiewała bawiła się z mężem.Położyła się spać o 23 a wstała dziś o 6 rano.Wypoczęta chętna do zabawy.Teraz śpi.Odsypia wczorajsze. A u nas dziś pochmurnie.Zapowiada się że będzie padać i nici ze spacerku. Mam pytanko.Oprócz mnie ,Sylwuni,Maniki,Anet która z was jest jeszcze na NK zapisana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Za oknem piękne słoneczko, ale już słyszałam o powrocie zimy :( Już prawie weekend, ale nie dla mnie, jutro mam dodatkową pracę, a wieczorem imieniny u cioci i imprezka integracyjna z pracy. Więc znów nie odpocznę :( Narazie znikam do roboty, pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piatek🖐️ My niedawno wstalismy:)oj wyspalam sie za wszystkie czasy:) no ale za to Dominik poszedl spac przed 23:(,ale za to w dzien dlugo spal:) Dziewczynki napisze potem wiecej:)teraz ide nakarmic dzieciaczki i zrobic sobie kawke narazie 🖐️ Pozdrawiam i sle fluidki dla Wszystkich........................🌼 Milego dnia papapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w pochmurne południe!!!!🌼 nastawilam barszczyk i czekam na powrót syna z szkoły rano coś pokaszlywał czyli już 3 tygodnie minęły od ostatniego antybiotyku to go bierze choroba no ciekawe czy mu propolis tym razem pomoże oby..... dziewczyny potrzebuję pracy na pare godzin dziennie nie na cały dzień bo muszę się opiekować ojcem.. w okolicy krakowa może coś wiecie jako niania lub sprzątać w domu u kogoś lub chałpnictwo czy coś innego wcześniej pracowałam w kwiaciarniach ale to na cały dzień zazwyczaj jest jak byście coś wiedziały to mi napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anianiania🖐️ja niestety Ci nie pomoge:(Zdrowka dla taty zycze.................🌼 U mnie dominik spi,ja na caffe,a Dawidek Jony Brawo oglada:) Obiadek juz mam prawie skonczony:)dzis u mnie skrzydelka panierowane i ziemniaczki zapiekane mniam pychotka:) Na dworze pochmurno,pada mrzawka i strasznie wieje wiatr:( Mnie dalej glowa boli,ale mnie chyba zatoki dopadly,bo jak sie nachylam to mnie boli bardzo czolo:( Zmykam na NK:) Dla Wszyskich mam 🖐️ a dla dzieciaczkow🌼👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim dziewczynom zasyłam po 🌻 i po👄:D luiza, gumisia jest jeszcze na NK:D jest w moich znajomych, możesz ją namierzyć;) ma zdjęcie z żyrafami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi27
Dziewczynki to ja Sylwunia27-mam problem :(jak wpisuje haslo pod swoim nickiem to wyskakuje mi,ze bledne haslo:(potem zmienilam w preferencjach myslalam,ze cos pomoze,a tu dajej mi pisalo😡bledne haslo:(co ja mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi27
Jest tam ktor??? Gumis,a Ty wiesz co moglo sie stac?? Kurna babony sie pochowaly,a mi pomoc jest potrzebna:( Musze isc narazie,bo mojemu starszemu synalkowi spagethii sie zachcialo:)aby tylko kluski byly to jest git gra gitara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anianiania tez Ci nie pomogę ,do Krakowa to ja mam ze 300km Luiza 🖐️proszę zdradź mi tajemnice tylu życ na Puzzlach,plisssss👄 Manika chyba spodobało Ci sie to moje żyrafkowe zdjęcie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja jednak mieszkam na zadupiuchciałam kupić kubeczki dla babci i dziadka z napisem i ...ni ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumisiu, to może poszukaj na allegro:) i ci przyślą, np. ze zdjęciami dzieci:) a żyrafki są po prostu super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi27
No to bardzo ladnie😡😭 Zajzyjcie na NK:) U mnie dziecie spi,Dawidek makaron wcina:) Zatoki mnie mecza boszzzz normalnie cos mnie trafi zaraz 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu kafeteria świruje Manika zapraszam do naszego wrocławskiego Zoo ,bo tylko tu są takie piękne żyrafki:P Luiza jestem na NK,skorzystaj z podpowidzi Maniki,bo ja nieu miem Ciebie znaleźć ,ponieważ doznałam amnezji na temat Twojego imienia. Sylwia czy spaghetti to kluchy równiez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde przed chwila kafeteria chciała mnie wykurzyć:)tak samo jak u Sylwi ,że hasło błedne . Ale nie dałąm się:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia wysłałam ci namiary na Gumisię przez NK, bo moich znajomych to same baby prawie i jak ty byś miała się kumnąć która to gumisia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja wlasie wrocilam z urodzin i imienin mojego taty i imienin mamy :D oraz wyciecia pieprzykow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi27
Gumis :D:D:D ja dopiero mieszkam na zadupiu i do swojej mamy mam jakies 3tys.kilomet. chciala bym miec do Krakowa 300km.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja do mojej mamy mam niecałe 30km:D jadę do niej jutro na pierogi,mniam mniam:D Anet ale poszalałaś:) A te pieprzyki to musiałaś czy chciałaś usunąc ,bo ja też powinnam pozbyć sie tego dziadostwa i nie mogę się zebrac. Jak nie ciąza to karmienie a potem ...lenistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi27
Marzenko kubeczek rewelacja:) Gumis Ty maupo:D:D:D:D ja sie tak nie bawie zabieram zabawki i ide,a raczej lece do domu:P anet.d nie zle wstawiona pewnie;) A ta kafeteria Reddsa mnie 😡i jest do d..y:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi27
Gumis po co Ty jedziesz na pierogi jak masz je w domu :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×