Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość didi27
Niestety nie i co ja mam zrobic boszzz pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi27
Gumis Ty pieprzykami sie nie zaslaniaj:D:D:D:Di sie nie chwal,ze je masz:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumisiu co do pieprzykow to chcialam je usunac bo mam ich duzo szczegolnie na plecach i chirurg powiedzial ze nalezalo by je usunac zeby pozniej nie bylo z nimi problemow za miesiac nastepne dwa do usuniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi27
Gumis :P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi27
Niestety Gumis ale nic nie pomaga:( Dobranoc!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam usowane dwa na plecach dostajesz znieczulenie chirurg wycina zaklada szwy zaklada opatrunek nic nie boli pieprzyki wysylaja do badania histopatologicznego i tyle... porozmalialam sobie posmialam sie :D myslalam ze jak przestanie dzialac znieczulenie to zacznie mnie bolec ale wogole tego nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby mialam skierowanie ale ten chirurg to mamy znajomy wiec przyja mnie poza kolejka bo panstwowo dlugo sie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi27
Gumis tak dobranoc nie bede juz pisala dzisiaj no moze poznej jak ten swoj problem naprawie,a zreszta musze konczyc narazie ,bo ja M wroci to mamy na zakupy jechac:) Jak mam napisac do modessy i gdzie ja mam jej to wyslac,ze mam problem bom mnie zaraz cos trafi😡 Papatki kochane🖐️Gumis wlacz vive:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda znalazłam Cię na NK,więc czekam na przyjęcie mnie do grona znajomych.A ,jesteś ładną i sympatyczną kobietką. Co do puzzli.Używaj wszystkich gwiazdek,bomb,błyskawic.One bardzo pomagają i trzeba wszystko zrobić w krótkim czasie.Jak będziesz miała o 50 tysięcy więcej dostaniesz nowe życie.Czyli jak szybko przechodzisz to po trzech planszach masz życie,tak było u mnie. Anet ja też mam pieprzyki do usunięcia,ale nie mogę się wybrać.Muszę się zmobilizować.Mówisz że za miesiąc masz znowu zabieg.To ile ich jeszcze będziesz mieć. A mnie trochę razi ta redssowa kawiarenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza chcialabym usujac jeszcze cztery pieprzyki z plecow i jeden na nodze wiec czekaja mnie jeszcze jakies dwie wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huraaaaaaaaaaaaaa Gumis udalo sie jupiiiiiiii :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Piweczko i orzeszki dla Ciebie👄 A co tam dla Wszystkich stawiam:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet rozumiem że można usunąć tylko góra 2 pieprzyki przy zabiegu.Jeżeli tak to ja musiałabym mieć ich aż 5.Boże, koszmar. Sylwunia imprezkę zaczynamy bo ja piwko poprosze Gumijagoda🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jak dobrze ze nie mam pieprzyków ...:):):) gumiś we wrocławiu mieszka moja koleżanka może się znacie???....ma na imię renata jak by co ....haha 🌼🌼🌼dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis cieszysz sie,ze na czarno mnie widzisz:D:D:D:D:D Luiza piwko dla Ciebie juz wysylam;) ()>.........................no juz poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anianiania:)ty daj sobie spokoj juz z tymi pieprzykami:D:D:D:D ile bedziesz o tych pieprzach:D:D:D:D ()>........................dla Ciebie juz tez poszlo zebys o tych pieprzach zapomniala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tam ktora heloooo🖐️🖐️ co sama mam pic;) Gumisia Ty juz bana;):D:D:D:D:D,ze sie nie odzywasz cooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jestem strasznie zaganiana (pakuję dzieciaki w samochód i jeździmy na ploteczki). Dzięki NK odnowiłam stare znajomości i właśnie wysłałam do Was ( te które znalazłam zaproszenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być wysłałam zaproszenia my te wazoniki na dzień babci zrobiliśmy ale kompletnie nie mam natchnienia zasiąść z dziećmi do malowania a jutro już musimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×