Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość kasbak
więc ty bardziej wymyslasz.Nadia nie lubi samych ziemniaków.ale kluseczki owszem.a pomidora jeszcze nie dodawałam do zupki.chyba dzisiaj tak zrobię,tylko od razu go wrzucić,czy pod koniec gotowania? a i ja jeszcze robie Nadisi makaron,np.zmięzkiem mielonym i masełkiem,bardzo tak lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasbak
przepraszam za pomyłkę:mięskiem.no i tych kasz nie próbowałam,ciagle ryż i makaron.:-(muszę spróbować.a my z naszego talerza dajemy jej próbowac,w końcu nie jest juz taka malutka,niech sie uczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak ja pomidorka sparzam obieram ze skorki i wrzucam razem z innymi skladnikami od razu. a czy twoja cora je 2 dania czy 1 jej dajesz w ciago dnia bo moja jak na razie przewaznie tylko zupki ktore gotuje na 2 dni a z drugim daniem to roznie np gdy zje zupke ok 13 to drugie danie dopiero ok 16 wczesniej w nia nie wcisne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak kasze jaglana daje jej do zupek odkad skonczyla 6 mies. a gryczana od niedawna b lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wrocilam:)kolysze jak zwykle o tej porze synka:)oooo juz spi:D2 min.go tylko kolysalam:)ide zrobic sobie sniadanie i zaraz zajze jeszcze;) Witam🖐️nowa mame🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasbak
Nadia niestety przeważnie jedno danie,nawet z tym ma problem .jest takim niejadkiem.ja myślę,że to tylko teoria,że powinna zjeść dwa dania.watpię czy któreś dziecko wciśnie więcej.poza tym zjada z nami sniadania tzn.kanapki,więc pocieszam się,że zjada coś więcej a nie tylko pierdoły jak chrupki czy słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas też słoneczko więc wyprałam pościel i się suszy. Julka11 mojej córci wychodzą zęby trójeczki i dlatego tak cierpi.Wymiotuje flegmą przez katar.Co do jedzenia to Julcia je to co my.Nie gotuję jej juz osobno.Zdarza się,że dostanie od czasu do czasu słoiczek ale w tedy kiedy jedziemy gdzieś na cały dzień.Możesz spróbować dać jej kotleta z fileta jak i rybę ugotowaną na parze.Moja to musi mieć rybkę raz w tygodniu.Zresztą moja jak tylko zobaczy że ktoś je to ona od razu woła że też chce.Nie bój się nowości,wprowadzaj powoli jak nic nie będzie daj coś nowego. Monika zdrówka i super że czujecie się już lepiej Sylwia mąż zrobił masaż? Gumijagoda🌼 Kończę,bo muszę uśpić małą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasbak
kurczę zaraz muszę kończyć.nadka się przebudza,więc cos zjemy i lecimy w teren.jestem umówiona w restauracji na ustalanie menu na urodzinki Nadki.a tak apropo to masakra,cały dzień wczoraj szukałam lokalu na roczek,nigdzie nie ma wolnych miejsc.masakra.ludzie teraz wszystkie imprezy robią w lokalach,w głowach sie poprzewracało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie z nowosci to wprowadzam nabial tzn mleczko serek bo jogurty to od dawna je przepada za nimi.dzis na sniadanko grysik na mleczku z malinkami domowej roboty miala wcinala az jej sie uszy tarzesly:D a po za tym chlebek z maselkiem serkiem czy pomidorkiem tez lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza to niedobrze szkoda ze sie niunia meczy ale co zrobic.. mojej narazie wyszly wszystkie 1. buziaczki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasbak
julka11 to jej mleko takie normalne juz wprowadzasz?ja mam wątpliwości.sama nie wiem.a moja modyfikowanego niechce,więc kiedy odstawiłam od piersi to pije kaszki,no czasami wyjątkowo wypije HIPPa 3 probiotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasbak
no więc Nadka sięobudziła...uciekam.postaram się tu jeszcze dziś zajrzec...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza 🖐️masazu nie bylo:(ale za to bylo cos lepszego;):D:D:D:D:D:D:D:D Gdzie to sie podziewa??? Gumis:) Brylka:) anianiania:) anet.d:) Manika❤️jak bedziesz w stanie pisac,to odezwij sie do nas jak tam u Was??🌼👄 Monisiu 👄ciesze sie,ze juz lepiej sie czujecie:)ale fluidki nadal posylam na ozdrowienie calkowite...................🌼:) Zuzia🖐️jak u was sprawy sie maja??🌼 Margaret🖐️macham Ci z daleka zebys nie mowila,ze Cie pominelam;):D🖐️ Jesli o kims zapomnialam to sorrki🌼 Ide wkoncu cos zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak tak mleko 2% staram sie zeby codziemnie cos z nabialu zjadla juz tak od 2 tyg.jak nie serek to cos na mleczku pomalutku moja wychowana na modyfikowanym najpierw nan potem nutramigen ale najwiecej (od wrzesnia) bebilon pepti.wiem ze nabial moze ja uczulic ale staram sie znim nie przesadzic pomalutku potroszeczku. nie mam zamiaru poic ja modyfikowanym wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sulwunia smacznego! ja uciekam moja mala pospi jeszcze z pol godz to zrobie pranie trzymajcie sie cieplo zajrze wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Do mnie też nareszcie słoneczko zawitało :D Ale czuję się fatalnie, jakieś przeziębienie się przyplatało, katar, wszystko mnie boliiii, a musze w pracy siedzieć :( A od wczoraj jestem blondynką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia fluidki zdrowotne dla Ciebie juz wysylam........................🌼 Zuzia pokaz fotkepokaz fotke:D:Dpochwal sie jak teraz wygladasz:) Ja ide szukac wierszykow o milosci:D:D:Dmusze M napisac:),bo dzis sa jego imien.:) Narazie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Rozpisały się dziewczyny:) Ja jestem trochę zajęta i mam ładną pogodę więc nie siedze przy kompie. Pozatym chyba coś mnie przewiało albo źle spałam bo mnie bark boli... Monika👄 Sylwia dla Twojego M.[Jerzy czy Wojciech?] 🌻🌻🌻 Luiza na temat szkolnictwa to ja się wole nie wypowiadac bo mnie tu i tak moderacja wygwiazdkuje;) Zuziu nie martw się;)pomyśl jaki mąż będzie zadowolony z seksiku z blondynka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis:)na imie ma Wojciech:)dziekuje za kwiatki dla niego👄 Nie mam czasu pisac teraz,bo lobuzik moj wstal,a zreszta chce odrobic z nim lekcje i puscic go do kolegi,bo go zapraszal:) U nas jest piekna pogoda:),ktorej i Wam zycze👄🌼 Napisze Wam potem jaka byla reakcja meza na kwiatek w doniczce,karteczke z pieknym wierszykiem i slodziudka czekoladke;):D Moze dzis skocze na solarium:)ok.mi sie juz skonczyl huraaa wiec znowu moge zaczac tam chodzic:D:D:D:D Do wieczorka 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilke,bo maly sam sie grzecznie bawi:) Gumis bidulko:(chodz do mnie,to Ci kark nasmaruje;)mam fajna masc rozgrzewajaca:):D Dawidek polecial do kolegi,M jeszcze w pracy,a Dominik wlasnie w chodziku sobie jezdzi i mi kwiatki w doniczkach na podlodze przestawia:(ubaw ma przy tym,ze hej:(ooooo tak sie smieje:D:D:D:D:D:DGlowa mnie tak rozbolala,ze szkoda gadac😭ale to pewnie ze zmeczenia:( Za bledy sorrki🌼 Babeczki napiszcie jak Wam minal dzien:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam Wam napisac,a mianowicie:D:D:D:D:Dbede znowu staroscina:D:D:D:Du mojego brata:)Do polski lecimy 26 maja,a wesele jest 31 i to w Przemyslu:(troche daleko od mojego miasta,ale co zrobic jak mus,to mus;)Wesele ma byc u panny mlodej:) Ale ja to rozrywkowa kobitka jestem:Dwszedzie gdzie nie pujde,to sie ludzie dobrze bawia;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu przyznaję, że jak na razie z M układa nam się bardzo dobrze a jesteśmy ze sobą już 11 lat a w czerwcu będziemy mieli 8 rocznicę ślubu Luiza szkoda że z tą zerówką tak wyszło my zebranie będziemy mieli w czerwcu albo w lipcu. Witam nową mamę Julkę 🌻 moja Ola też jest z 20 czerwca I drugą nową mamę też witam 🌻 Sylwia ja mam piec i jeszcze przepalam bo wieczorami jest zimno a masaż mogę Ci zrobić bo potrafię zapraszam zazdroszczę Ci tego wesela bo w mojej rodzinie jakoś ostatnio wszyscy bez ślubu żyją a ja uwielbiam takie imprezy Wszystkiego najlepszego dla Wojtka 🌻 🌻 🌻 Gumijagoda Ciebie tez zapraszam na masażyk to może ból barku minie ja miałam w tamtym roku i musiałam dostać zastrzyk bo to było przewiane i zapalenie czegoś tam nie pamiętam dokładnie ale póki do lekarza nie poszłam to bolało Od poniedziałku u mas ładna pogoda więc ciągle siedzę w ogródku dzisiaj zrobiliśmy dzieciakom ognisko i kiełbaski byli zadowoleni a dzisiaj posprzątałam groby na cmentarzu jak dzieciaki byli w szkole. U nas na wsi jest od tygodnia świetlica dla dzieci i moje dzieciaki wiecznie tam przesiadują są tam zorganizowane różne gry i zabawy i uwielbiają tam chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda podrzuć mi te naczynia a ja wrzucę do zmywarki i zanim się umyją to my piwko wypijemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz i dzisiaj a jak nie zdążysz to jutro nie ma mojego M i mam wolną chatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka ozłocę Cię chyba👄 A tak na poważnie to jestem na etapie wybierania zmywarki,więc może kiedyś sobie ulżę:) Jaką Ty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×