Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

cześć dziewczyny:D U nas dzisiaj w nocy przeszła taka burza i deszcz,normalnie tak wali ło że szok!Wstałąm i powyłączałam komputer z sieci i telewizory.....widac że to jeszczez nie koniec bo dalej strasznie się chmurzy..:O Dziewczyny wy to wiecie co dobrego postawic!!Meldować sie tutaj szybko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro robię najlepszą,to spoko,[postaram się ją robic codziennie;) pyska no popatrz,u Was tak zimno,a u nas niemalże upały.Od wczoraj słońce grzeje i cieplutko,że hoho:D dziewczyny a co tak tu pustawo??pewnie cmentarze odwiedzacie:) my już dziś bylismy,a teraz obiadek i Nadka do spania. niestety mnie coś gardło boli,chyba nie obędzie sie bez antybiotyku,bo żadne leki bez recepty nie pomagają:(,a boję sie,żeby Nadisia się nie zaraziła:( no chyba ,że fluidki od Was pomogą;) pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohohohhhooo,normalnie foch!!! co tu tak pusto???Jak tak dalej pójdzie,jutro kawki nie postawię,o nie!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pusto:O Dobrze że chociaz my jesteśmy:P Sylwinka,super!!No to ja wpadnę napewno i to jeszcze z samego rana:P,mam nadzieję że kawka będzie juz czekała no i placuszek:P,mmm juz niemogę się doczekać:D :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:D sylwinka to ja już tą kawkę postawię,a Ty stawiaj winko,a cooo tam :D ........\\_/ Sylwinka!! Imieniny - dzień radosny, Pełen kwiatów, zapach wiosny, Wszyscy złożyć chcą życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Ci słońce zawsze świeci I niech czas radośnie leci! Niech odejdą smutki, złości I powróci czas radości! Te życzenia, choć z daleka, Płyną jak wzburzona rzeka I choć skromnie ułożone, Są dla Ciebie przeznaczone! 🌼🌼🌼 a na placuszek i winko wpadnę po pracy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak 👄 dziękuje wstawać śpiochy placek Princessa na stole i winko i herbatka z cytrynką chciałam tylko przypomnieć że Sylwunia też ma imieniny bo też ma na imię Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Sylwunia🌻 W dniu Twojego święta Jest ktoś kto o Tobie pamięta Pamięta o Tobie I śle Ci życzenia By spełniły się wszystkie Twoje marzenia Żyj w szczęściu i radości A uśmiech niech Ci życie uprości 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️Rozsądku w życiu, umiaru w piciu:P :P. Dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia. Ciągłej radości, szczęścia w miłości. Wspaniałej pracy, wysokiej płacy. Pomysłów wielu, dojścia do celu. Rekordów bicia i 100 lat życia!!!!!!!🌼❤️ Sylwinka pychaaa!!!:DNie wiem tylko teraz jak to będzie w pracy,bo jak poczuja winko tak z rana ..:P :P :P,powiedzą Pyska a idz ty może dzisija lepiej do domu:P :P :P Dziewczyny wyszło u mnie słoneczko,oby juz nie lało :O Zbieramy się po mału.To na raie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia-🌼❤️Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechów, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń i samych w życiu przyjemnych wrażeń, dużo uśmiechu i moc słodyczy, tego ci dzisiaj Pysia zyczy :P🌼❤️ Sylwunia jak jeszcze ty postawisz winko to ja dzisiaj do pracy nie wychodze:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśkaa zadzwoń do szefa i powiedz że dzisiaj nie przychodzisz bo ledwo chodzisz i zaśpiwaj mu coś :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Dla naszych Sylwii wszystkiego najlepszego z okazji imienin 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj u nas zrobiło się strasznie zimno. Moje dzieci poszły dzisiaj do szkoły więc mam luzik i zaraz zabieram się za sprzątanie. supermama 3mam kciuki za twoją wytrwałość w odstawianiu synka od cyca oby Wam się udało Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️melduje sie,ze zyje:)Nie mialam kompa caly weekend:(brat system zmienial i juz jest ok:) Brylka kochanie dziekuje Ci za zyczenia👄🌼❤️ Sylwinko 100 lat i jeszcze dluzej w imieninki:)🌼👄 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🖐️🌼zycze udanego tygodnia:) Dziewczyny 3majcie kciuki 5 list.za moja mamusie,bo w ten dzien bedzie miala operacje juz 6 w jej zyciu😭bardzo sie boimy,bo po ostatniej nie mogli jej wybudzic z narkozy😭prosze o fluidki dla niej:( Musze leciec malego uspac papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia cofnij strone,my tez złozyłysmy ci życzenia;) :P :P Trzymam kciuki,na pewno wszystko bedzie ok!!Mega fluidki!!!!!!!!!!!❤️ Dziewczyny udało się w pracy,szef miał duzo roboty i nie przechodził blisko mnie,po tych wszych winkach to by dopiero było :) :D :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkie mamusie👄 Dla obu sylwunie zycze wszystkiego naj... naj... naj... zeby wam sie spełniły najskrytsze marzenia 🌼👄🌼 Co by wam napisać co u mnie...:( niestety bez zmian:( troche nam sie wszystko skomplikowalo, i niejest dobrze, ja w dalszym ciagu szukam pracy, jakielkolwiek, zlozylam juz chyba setke podan, i nic, do tego u m w pracy nieciekawie, narazie dali im urlopy bezpłatne, on dostal 20 dni😭 wiec niewiem jak to dalej bedzie😭 po za tym dzien leci za dniem, u nas pogoda przez wekend była paskudna, ale dzisiaj słoneczko i cieplo Najważniejsze ze Jagodka zdrowa, i tylko z tego sie ciesze:) Pozdrawiam was wszyskie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziekuje bardzo za zyczenia 👄👄👄jestem jakas zakrecona i nie cofnelam stronki Pyska:Dale dziekuje,ze mi przypomnialas:DNo i oczywiscie stawiam Winoooooooooooooo zebys dzis do pracy nie poszla tylko swietowala z nami:D:D:D Sylwinka i inni dziekuje za fluidki👄slijcie je prosze,bo potrafia zdzialac cuda:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×