Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Kasbak klocki te male odpadaja,bo boje sie,ze Dominik polknie:( Julka fluidki zdrowotne dla Twojej coreczki............🌼wysciskaj ja od ciotki klotki;):D Pyska ja kakaa nie pilam chyba z rok:d,to ja sie tez chce zalapac na niego;):D Dobra ja juz spadam,bo sie nie wyrobie:OPaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia tu parę pomysłów http://www.allegro.pl/item470154430_bb_projektor_cars_disney_a_cobi_nowosc.html#gallery http://www.allegro.pl/item471260998_puzzle_3d_usa_3_w_1_super_cena.html#gallery http://www.allegro.pl/item470459795_wielki_przygodowy_tor_samochodzikowy_3_30_metra.html#gallery może akurat cos Ci sie nasunie na mysl dzięki temu:) wiesz ja to nigdy nie mam problemów z pomysłami na prezenty,gorzej z finansami na nie:O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak fajny jest ten tor 3 metrowy,bardzo fajny prezent dla dziecka:) Julka napisz jak tam dzisiaj córcia,mam nadzieję że juz lepiej...duże buziaki dla was:) sylwunia aja kakao wcale nie pije,nie lubie wogóle mleka...a wrecz nie cierpię:Pie piłąm juz chyba z 10 lat-tak ze szklanki bo jak robie ciasto czy nalesniki to nalewam mleko do ciasta:P Dziewczyny a gdzie reszta????Ja wiem że dzisiaj macie wolne ale chcociaz można by pomachać:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak:)dzieki za podsuniecie pomyslow;)ja klockow nie kupie,bo sie boje,ze maly zaraz mi cos polknie:(bo wsadza wszystko do buzi co napotka na swej drodze:(chce cos takiego kupic zeby Dominik nie mogl sobie krzywdy zrobic:(tyle jest tu teg,ze napewno cos wybierzemy z mezem;)Dzieki za podpowiedzi🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska:D:Dja tam moge pic wszystko co zawiera mleko:Pi bardzooo je lubie,a Ty moze kiedys sie przekonasz do mleka;)Pamietaj pij mleko bedziesz wielki:D:D Ide sie polozyc,bo mnie strasznie glowa boli:( Zycze spokojnej nocki🌼Pozdrawiam raz jeszcze Wsie🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubusiak
Witam :-) Zosik w szkole a Hanka kaszle i świszczy więc została w domu. Mnie od świtu głowa boli więc nie zapowiada sie dziś miło :-( Teraz zapraszam na kawusię - niestety nic słodkiego sie nie ostało... Miłego dnia :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Normalnie doznalam szoku....a gdzie wy się wszystkie podziewacie???Byłąm dzisiaj na targu wiec dlatego zajzałam dopiero teraz ...dziewczyny czemu nic nie piszecie??? Dzisiaj u nas pada deszcz,jest zimno,boli mnie głowa i na dodatek okropnie plecy:O..no cóż jak was nie ma to uciekam... Babusiak kawka pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też coś po polewa głowa ale to przez pogodę.Jest zimno i mrożno.Julka cały dzień wyje,parę razy ją przeczyściło.Kuba szaleje nie da się go uspokoić. c do prezentu dla 11 miesięcznego dziecka to wybrałabym wypasione grające auto,albo koparkę Muszę kończyć bo Julka znowu wyje i włazi mi na kolana. Zdrówka dla chorowitek i ich dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ja tylko macham,bo nie mam nastroju na nic:(,a i maly ciagle mi przed ekran wlazi i nie mam jak nic napisac:(:O😭Tak po za tym,to jako tako;) Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i bym zapomniala:O Fluidki sle potrzebujacym...................................🌼 zycze spokojnej nocki:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj,cieńiutko cos dzisiaj u nas..no to ja tez wszystkim sle fluidki i jak wy nie piszecie to ja też:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny już jestem w długi wekend byliśmy w rozjazdach a wcześniej miałam sprawy urzędowe do załatwienia ( rozliczam spadki rodzinne podatki po nich notarisz i geodeta ) ja nie wiedziałam żeby podzielić majątek to trzeba tyle papierów wypełniać pisałam Wam że moja szwagierka urodziła 2 i pół tygodnia temu córeczkę i wyobraźcie sobie że w poniedziałek coś jej zaczęło wychodzić z krocza dzwoni do mnie i mówi że wątróbka wychodzi jej między nogami pojechała do szpitala i mówi lekarce o tej wątróbce lekarka na nią dziwnie się patrzy i jak zajrzała do środka to powiedziała że rzeczywiście wygląda to jak wątróbka okazało się że nie była dokładnie wyczyszczona po porodzie i ma jeszcze błony w środku dzisiaj miała zabieg a jak ją zszywali po porodzie to lekarka z tekstem o k##a okularów zapomniałam a przez to dziewczyna musi cierpieć mówię do mojego męża że to wcale nie jest przyjemy zabieg i może być bolący ( bo faceci nie moją porównania jak może boleć poród) to mówię mu że porównywalnie to jest taki ból jak by sobie wsadził ptaszka w futrynę i przytrzasnął drzwiami to po 6 tygodniach wyzdrowieje i chyba będzie już sprawny chłopcy zdrowi tylko Ola załapała jakiegoś wirusa i zobaczymy czy coś się wykluje ( mam nadzieję że w poniedziałek pójdzie do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,cos mi ta kawka dzisiaj nie wychodzi:O,to chyba z przemęczenia,napiszę tylko że wczoraj wróciłam z pracy przed 17,i wogóle to porażka ta moja praca:(...\\_//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny:) Kasbak napisz cos więcej jak będziesz miała czas,no widzisz niedość że pracujesz tak długo to jeszcze to:O Dzisiaj ide do lekarza,wybrałam cale antybiotyki a dalej kaszle i na dodatek jak zakaszle to az boli mnie w plecach-dzisiaj jak wstałąm to z takim bólem pleców - to chyba starość:P :P Zobaczymy co powie pani doktor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) Brylka, bosz... wyobrazam sobie przez co musiala przejsc twoja koleżanka:O a kompetencja tej lekarki pozostawia wiele do życzenia:O Sylwuś co u ciebie, gratuluje walki z zasypianiem dzieci:) ja ostatnio usypiam Jagode na rękach inaczej nie usnie, meczy ją ten katar:( Byłysmy wczoraj u lekarki i dostała ontybiotyk. Gorączki nawet niema, ale jest bardzo osłabiona, i poci sie strasznie. od wczoraj paskudnie kaszle:( Margaret, co u ciebie dawno sie nieodzywasz🌼 Luiza, w jakiej sprawie macie te spotkania z architektem? bo chyba mi cos umknęło;) Pozdrawiam wszystkich i śle fluidki..........🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, jeszcze wam napisze, ze nadal szukam pracy:(, i sił mi powoli brakuje, bo jest coraz gorzej😭 na ostatnie miejsce na ktore złozyłam, jest az 50 podan złożonych:O wiec niemam co liczyć na robote:( Kasbak 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Julka architekt ma nam wypisać kosztorys i to co już zrobiliśmy,jest to potrzebne bankowi jak chcemy wziąść kredyt. A co do Twojej córci to postaw jej bańki,mniej się będzie męczyć z tym katarem.I nie bój się ja Julce postawiłam i nie żałuję Pyśka zdrówka U nas nawet ciemno ale mgliście.Domek posprzątany,obiad ię gotuje,pranie się pierze.Mam popołudniu iść z Kubą na tańce,ale nie wiem co z tego wyjdzie bo nie ma mi kto zostać z Julką.Tańce trwają do 18,więc jak ją wezmę to będzie marudzić,ona o tej godzinie usypia się.Jeszcze mąż wozi w aucie wózek.Wieczorem aerobik,ale czuję się padnięta bo Julka w nocy z nami spała i marudziła.Dobra kończę bo telefon dzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczynki:) Juka:(mega fluidki sle dla malej............🌼i dla Ciebie tez zebys wkoncu prace znalazla:)................🌼U mnie Julka jakos leci;)raz lepiej,a raz gorzej;)ale nie jest tak zle;)Teraz zabieram sie za sprzatanie chatki,jutro bede szykowac wszystko na urodziny,a w sobote dokoncze co nie co;)sama musze wszystko robic:(no nie sama;)bo ma wpasc kolezanka i zajmie sie malym,a ja sobie spokojnie dzis i jutro porobie pare rzeczy:)Dzis tez ide zamowic tort dla Dawidka:)pojde przed szkola,bo nie chce zeby on go widzial;)Tak,to ciagle mi czasu brak,bo maly spi mi w dzien po 40 min:Oi wlasnie teraz tez juz musze isc do niego,bo juz mnie wola na cale gardlo mamooooooooo:D:D Juka nie lam sie wszystko jakos sie ulozy;)jeszcze raz sle Wam fluidki................🌼3maj sie cieplo i mysl pozytywnie❤️👄 Brylka hej:)no az zamarlam jak przeczytalam o tej dziewczynie:(boszzz przeciez jej moglo sie cos stac:Oa ta baba lekarka co jej,to robila,to powinna w leb dostac i tyle😠Aaa i Brylka barzo dobrze opisalas swojemu M:D:D:D:D Dziewczynki przesylam fluidki chorowitkom...............🌼 Zycze milego dnia👄 Pozdrawiam oczywiscie Wszystkie mamcie z topiku👄 Narazie papa!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i jeszcze jedno:) Dziewczynki byl kiedys tu taki przepis na salatke z ryzu i tam byla tez fasola czerwona i piers z kurczaka:)tylko nie wiem co tam jeszcze bylo:Oznacie moze ten przepis??jak tak,to podeslijcie mi go:)🌼aaa i tam chyba byl tez ananas:Dznacie ten przepis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia nie wiem czy to chodzi o tą ale ja taki przepis dostałam od koleżanki:) składniki: piersi z kurczaka, ryż, ananas, papryka (czerwona i żółta), kukurydza, ogórek konserwowy, cebula, pieprz i sól, curry, majonez Jak przyrządzić? Kurczaka pokroić na drobne kawałki i przyprawić solą, pieprzem i dużą ilością curry. Upiec. Warzywa pokroić w kostkę i wymieszać. Dodać kurczaka i ryż. Majonez rozrobić z solą, pieprzem i wodą z ogórków konserwowych (ważne, bo to dodaje smak). Dodać do sałatki i wymieszać. Do tej pory sałatka ta robiła furorę na imprezach, więc polecam. Mam nadzieję, że będzie smakowała!Smacznego!!:D Brylka ja dopiero tera przeczytałąm o tej dziewczynie-przegapiłam twój post:P Ale dosłownie takie rzeczy żeby się działy-to tylko u nas😡 Dzięki Bogu że tej dziewczynie nic się nie stało i w pore pojechali do tego szpitala...poprostu brak słow:O Julci duże fluidki dla ciebie i dla niuni,składaj te podania,to że jest aż 50 to nie znaczy że mają nie wybrać akurat ciebie:)❤️ Byłam u lekarza,osłuchała mnie i powiedziała że wszystko czyste ,tylko mam zmieniony głos,dała mi tabletki i powiedziała że po 4,5 dniach powinno minąc:) Julka ty już po robocie a u mnie obiad zjedzony,pranie wyprane ale jeszcze biorę się za sprzatanie...zara dzieci pójdą do szkoły to bede miała czas żeby raz,dwa posprzatać:) Trzymam kciuki za kredyt:) A gdzie reszta mamusiek?? supermama??? babusiak?? sylwinka?? izabela?? Ewa.p?? monika?? ali-cja?? marlut?? paulinusia?? I reszta których nier wymieniałam,patrzcie ile was tu wymieniałam a nie napisze rzadna:P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez na robote czekam i szukam czekam i szukam:(i tez juz wysiadam wiec dobrze ze choc sama nie jestem:P wczoraj moja kotka zlamala noge i wyladowala w szpitalu:/miala operacje, ech dzisiaj ja mozna odebrac. a mowia ze koty na 4 lapy spadaja:) no coz,biedna.ale tan \"impreza\"kosztuje sporo,nie bedziemy mogli miec drzwi do lazienki w tym miesiacu:P ech zaczynam jesienna depreche lapac:( pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na momencik,bo lece zaraz sprzatac reszte rzeczy:(Tort juz zamowiony jak zrobie zdjecie,to Wam podesle;)zaplacilam 14.50fchyba,to nie duzo,bo i tort nie jest duzy:D:D PYSKA huraaaaaaaaaaaaaa,to jest ta salatka, o ktora mi chodzilo:D:Ddzieki Ci wielkie👄jestes nieoceniona:)uratowalas mnie;),bo inaczej,to bym pol nocy jej szukala:D:D:D:D🌼 Zycze spokojnej nocki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej śpiochy!!!!!!!!!!!!!!! wstawac!!!!!!!!!!!!!! co tu takie puchy😠 wczoraj sie juz nieodzywałam, bo niemiałam jak. Pokłuciłam sie z m, dzis juz nam troche przeszło, ale mam powoli dość:( Do tego t mnie zaczela znowu wurzać 😠 Luiza ja bym chetnie małej banki postawiła, tylko niema kto tego zrobić, sama nigdy nie stawiałam, a u nas to tylko moja babcia robiła ale ona nie zyje:( no i tesciowa, wiec jej mowie wczoraj czy niepostawi małej, a ona do mnie ze chyba sie zle czuje, ze takiemu dziecku sie niestawia, i ona krzywdy dziecku robic niebedzie😠 no normalnie sie 😡 A mała kaszle coraz bardziej:(, a i tak wogule to mala choruje od niedzieli a T sie sie wczoraj bardzo zdziwila, ze małe jest chora, 😠 bosz... tak sie wnuczka interesuje[ wsciekly] ech nie przynudzam wam tylko stawiam kawe ;) ...C...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo niema...:( sylwuś!!!! ty pewnie pieczesz ciacha, na urodziny;) Moja mała właśnie nocniczkuje :D fe:D:D wiec mam chwile czsu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAsbak tez pewnie zapracowana, i niema czasu na nic:( hej hej hop hop !! dobra niema nikogo to ide sobie a co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny!:) No julka żeczywiscie takie puchy ze nie wiem co:PNiemartw się ja z tobą wypije kawke,własnie wróciłam z pracy,brr jak dzisiaj u nas zimno,a taka goraca kawka to cos pysznego:D Ide wstawic cos na obiad ,ne mam kompletnie pomysłu..dziewczyny co gotujecie???jak oczywiście ktoś tu dzisija wogóle zajzy:P :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubusiak
Witam wszystkie mamusie :-) Właśnie wróciłam z Zosią ze szkoły. Hanka została kolejny raz sama i dzielnie na nas czekała :-). Mąż wyjechał do pracy w terenie i od środy siedzimy same :-(. No coż jak się ma zlecenie to sie nie marudzi tylko robi... Ja na obiad mam dziś żurek :-) a na deser babkę z majonezem - dziewczynki bardzo prosiły bym upiekła - a czego się nie robi dla dzieci ;-) :-) :-) A ja nie odzywam sie bo zaczynam mieć wielkiego stersa... W poniedziałek te testy komputerowe, niby nic wielkiego ale ja juz prawie 8 lat jestem w domu i to dla mnie nie lada wyzwanie. We wtorek ten laser - ach chciałabym by juz był wtorek wieczór :-). Ale niestety nie mam mocy przyspieszania czasu... Proszę trzymajcie kciuki :-) - z góry dziękuję!!!!! :-) pozdrawiam Was wszystkie Kobietki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×