Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

No dziewczyny,wstawać pobudka!!!!!!Stawiam kawkę.... Nie bede sie rozpisywała bo idę do lekarza,strasznie mnie bola dołem plecy!!!!!!!!!!😭od wczoraj...nie spałam cała noc,zobaczymy co powie lekarz:(ani obrócić się w ta ani w tamta...nawet jak wezmę głebszy oddech to mnie okropnie boli:(..... Jak tam u was po świetach??no mi mineło w bólu :(..mam nadzieję żeuwas było lepiej:) Iva napisz jak sie czuje synek??wybrał już antybiotyk?? Julka już pracujesz czy jeszcze masz wolne?? Sylwunia to do ciebie nie podobne.czemu nic nie piszesz?????wstawaj leniuchu i napisz pare słówek:P Sylwinka jak tam dzidzia??kopie??:) margarett,kasbak-nic nie wiecie dalej o piesku?:(,supermama,luiza, ivette-jak u was,naskrobcie cos :)🌼 dobra ja ide doczołgać się do łazienki :Oi zbieram sie po mału do lekarza......🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzis bylam na kontroli.Okazalo sie ze lekarka ze szpitala zla postawila diagnoze i niepotrzebnie maly bral (pierwszy raz) antybiotyk,bo to nie byla angina tylko tzw trzydniowka.Jestem zla!!!! Przez ten antybiotyk nie moze byc szczepiony teraz wiec musimy czekac 2tyg tak jak jedna z Was pisala.Brrr Na szczescie jest juz zdrowy chociaz nadal plamki wyskakuja,mam podawac \'rutinacee\'. Po swietach dobrze chociaz smutki tez byly i zmeczenie robota wyszlo w drugi dzien swiat,gdzie przelezalam pol dnia :) Dzis piekna pogoda,tatus pzyjezdza.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pyska współczucia że tak się męczyłaś mam nadzieję że to nic poważnego jak wrócisz od lekarza to napisz co powiedział bidulko całuski dla ciebie 👄👄 ja święta spędziłam bardzo przyjemnie całe święta siedzieliśmy u teściowej było miło i do tego pogoda świetna wczoraj Kuba wcale nie chciał wracać do domu ile płaczu i dziś też woła na spacerek ja kończę właśnie obiad i zaraz wybywam z domu dziewczyny a wy widzę rozleniwiłyście się proszę coś skrobnąć bo frekwencja słabiutka oj słabiutka 🌻 teraz lecę buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, pyśka jak czytam o Twoich plecach,to mam przed oczami mojego M,bo ma dokładnie to samo...też go tak bolą,więc ja się pytam,co Wy razem robiliście,he???:P u nas święta minęły spokojnie,trochę byliśmy u teściów,trochę u moich rodziców,spacerki i zabawa,i czas zleciał,a dzisiaj znowu do pracy.Miałam dziś duzo roboty i jestem padnięta,więc dzisiaj juz nic nie robię,tylko spacer z Nadią i luz:) nasz piesek niestety się nie odnalazł:(,dałam nawet ogłoszenie do radia,ale nikt się nie zgłosił:(Bardzo za nim tęsknimy....:( dobra dziewczyny ja juz nie klikam,bo padam z nóg,teraz Wy coś poklikajcie,a ja poczytam:P:) buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak faktycznie podejrzana ta sprawa z Pyśką i Twoim mężem :D i przykro mi z powodu pieska U nas święta też spędzone rodzinnie i spokojnie.Wypoczęłam i buśka mnie się śmieje:D od uch do ucha.W niedzielę Kuba został u dziadków na noc,tak jakoś mu się odwidziało iść z nami.Pogoda dopisała ,dziś słoneczko ale mroźny wiatr,więc wyjdę tylko na krótki spacer.Już wyprałam 4 prania i na tym kończę bo nie mam już gdzie wieszać.Jutro Kuba do szkoły więc będę mieć czas na prasowanie.Miłego dnia,pora na obiadek-strogonow ummmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwileczkę,a o co wy mnie tu posądzacie?he :P :P :P :P,nie wy[owie się na ten temat..:P :P :D :D Dziewczyny lekarz powiedział że to prawdopodobnie piasek w nerkach,dostałąm zastrzyk w d***hehe,bolało:P :Pale wiecie co jest duuuużo lepiej:D sylwunia a ty co nic nie piszesz???bo zaczynam się martwić???????:O Julka napisz jak przyjedziesz z pracy:) iva z tym antybiotykiem to fest pomyłka,żeby dzieci musiały brac niepotrzebnie antybioty,szok no lece do łózka bo boli mnie jeszcze pupcia po zastrzyku:P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam napisac więcej więc piszę;) Iva, niestety lekarze bardzo często nie potrafią odróżnić trzydniówki, ja tez się o tym przekonałam:( moja miała ją rok temu i tez dostała antybiotyk który ja uczulił:O Mam nadzieję że synek czuje się lepiej, buziaki dla was👄A co do ojca dziecka... no cóż stara się to dobrze może choc po częsci zbuduje jakies tam relacje z synem tylko zeby nie było jak to piszesz \" do następnej wypłaty\':O trzymajcie się dzielnie. Margaret, jak córeczka? doszła już do siebie? wyobrażam sobie co musiałaś przejść😭 biedna mała:( ale wierze że jest lepiej i teraz nie będzie wam już tak chorować. Pyśka no właśnie co ty robiłaś z męzem Kasbak;) :P Kasia ty musisz koniecznie swojego przemaglować niech zaraz mówi prawde :D A ty pysiu kuruj się bo z piaskiem w nerkah to nie przelewki, wiem co mówie, bo tez miałam... ból nie do zniesienia:O Sylwinka jak brzuszek? maleństwo rośnie a Madzia się pewnie bardzo cieszy;) Sylwynia? helooooł co u ciebie po Świętach? pewnie kupe sprzątania jak skonczysz możesz wpaść do mnie:D Supermama, iwett, luiza 🖐️ :) 🌼 Kasbak no w koncu wyszło słoneczko, bo Świeta były brzydkie i można spokojnie na rowerku śmigać do pracy co nie? :) Ja się już nie opalam, wystarczy mi, no chyba że przed weselem w czerwcu;) A co u nas? Święta spędziliśmy na rozjazdach po rodzinie, poodwiedzaliśmy dobrych znajomych, było miło choć mojemu m było przykro z tego powodu, ze nikt z Jego strony się do nas nie odezwał... no cóż widocznie wszystko do tej pory było \" na pokaz\" Ja nadal pracuję , jutro mam wolny dzień, ponadrabiam zaległości po Świętach, a po południu mamy zaproszenie do mojej kolezanki, więc dzień zaplanowany.Jagódka zdrowa co najważniejsze, martwi mnie że niewiele mowi, ale czasem mnie potrafi zaskoczyć, np w sobotę miałam robotę w kuchni a ona przyszła do mnie przyniosła bajeczkę i powiedziała \"poczytaj\" mało się nie poplakałam, zostawiłam wszystko i czytałam jej a dzis zobaczyła samolot i mowie do niej \"popatrz on leci wysoko\" i pytam \" widzisz gdzie jest samolot\" a ona do mnie \" wysoko\" narazie to takie pojedyncze słowa, zobaczymy może się z nich cos więcej rozwinie;) To chyba tyle Pozdrawiam was wszystkie i śle fluidki ..................:) 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ babeczki wstawać kawka już czeka gorąca i pachnąca ............yyymmm zapraszam Sylwuś ty się nie martw o tobie nie zapomniałam jest herbatka z hibiskusa bardzo smaczna a do tego słodka bułeczka :) Pyśka te plecy to podejrzana sprawa :P:P:):):)współczuję też miałam kilka lat temu i wiesz co wydaje mi się że niedługo znowu mi się nerki dadzą we znaki bo często mam tak że jak rano wstaję to bolą mnie plecy na dole dokończe potem bo mam gościa pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Wpadlam tylko pokazac ze zyje :) W wolnej chwili nadrobie co u Was. Mam mase roboty w domu. A poza tym moja Mala nie daje mi pisac bo jest w domku. Niedlugo idziemy do lekarza bo chyba ma zapalenie spojowek i cale oczka czerwone i jej ropieja... :((( Uciekam bo Agacia siedzi u mnie i trudno mi pisac jedna reka. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Na poczatku ZDROWYCH I WESOLYCH SWIAT ZYCZE:D:D:D:Dnie mialam jak wpasc do Was,bo mialam kupe roboty i nie mialam czasu nawet sie po d...podrapac:(wybaczcie mi plosieeeee:)👄🌼 Dziewczynki przed swietami mialam kupe roboty i wogole malo co czasu by siedziec i pisac:(a zreszta byl moj maz i same rozumiecie jak jest;)ja dopiero co wracam do ludzi po tych swietach::D:DIde wlasnie pranie nastwiac i sprzatac po tym calym swietowaniu;):D:D U mnie swieta minely superrrrrrr:D:D:D:Dtylko jestem teraz wymeczona po nich i nic mi sie nie KCEEEE :D:D:D Dzieci zdrowe,rozrabiaja,Dawid meczy malego,a ten co raz 😭ja mam dosc tych piskow i wrzaskow:(Dawidek dopiero idzie do szkoly 20,to sobie wyobrascie jaki ja mam halas w domu:O:(boszzzz masakra normalnie:(ale,to nic jakos dam rade;)tak,to wsio ok;) Fluidki sle potrzebujacym........................❤️ Wpadne potem;) 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niew iem dziewczyny,ale ja cos nie mam humoru ostatnio:Owszystko mnie wkur.....😠nerwa mam na wszystko i bez powodu czasami:(moze,to dlatego,ze ciagle siedze w domu z dziecmi?:(musze cos ze soba zrobic ,bo inaczej,to mnie wywioza w pasach bezpieczenstwa;):( Dawidek moj zrobil sie strasznie podly i niegrzeczny:(😠nie slucha sie wcale i robi na zlosc malemu:(😠brak mi sil i tyle:(😭moi rodzice beda 25 kwietnia i pewnie znowu sie zacznie jazda,a po co,a na co?? i wogole beda sie wtracac😠ale ja sie nie dam i najwyzej im powiem do sluchu,bo nie pozwole sobie zeby mi sie wtracali😠 Dominik zrobil sie przylepka i jest grzeczniejszy od Dawidka:(mozecie mi powiedziec o co kaman??:(Mi jedynie co potrzeba,to troche ciszy i spokoju:(jestem wypalona jakos i nic mnie nie cieszy,niccccccccccc😭moze,to jakies przesilenie,albo nie wiem co??:(Ojj juz dobra nie bede Wam smecila;)Ide wkoncu zjem sniadanie;):D:D Pozdrawiam serdecznie Wsie🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa i Pyska mega fluidki zdrowotne dla Ciebie kochana............❤️❤️❤️jak wrocisz od lekaza,to daj znac co i jak:)caluski kochana👄👄👄3maj sie dzielnie:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka :P:P:P:P:D:D:D:D:Dco do pozdrowien nie ma sprawy;)Ty wiesz nie:P:D:D:D Sylwinka podkradlam,to od Ciebie zeby dziewczynkom pokazac;)wybacz plissssss:D:D:D:D:D👄;)🌼 ♥¸.•*´¨`*•.¸♥..♥¸.•*´¨`* • Co faceta łączy z kotem? 1. Wrzeszczy kiedy jest głodny. 2. Zawsze pcha się do łóżka. 3. Wystarczy go pogłaskać i od razu podnosi ogon do góry. 4. Kiedy ktoś go pogłaszcze zaraz domaga się więcej. 5. Lubi ocierać się o twoja przyjaciółkę. 6. Nie lubi obcinania pazurów. 7. Czasem ma problemy z trafieniem do kuwety. 8. Ciężko przemówić mu do rozumu. 9. Jak jest zły, to zaszywa się w kącie i się nie odzywa. 10. Nie sprząta po sobie. 11. Wpycha nos do każdego garnka. 12. Cały czas by spał. 13. Nie wyjaśnia, czemu zniknął na cały dzień ♥¸.•*´¨`*•.¸♥..♥¸.•* ´¨`*• ___$$_____$$_________$ ___$$$$$$$$$__________$$ ___$$$O$$O$$__________$$ ____$$=o=$$__$$$$$$$$_$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$____$$$$$$$$ ♥¸.•*´¨`*•.¸♥..♥¸.•* ´¨`*•

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja widzę że ty masz za dużo wolnego czasu bo od kompa nie możesz się oderwać:P:)tak w ogóle to cię rozumiem moje dzieciaczki też dają nieźle w kość Daria to w sumie jeszcze ujdzie ale Kuba masakra jak się na coś uprze to koniec nie ma zmiłuj wrzask i wielkie fochy ale może to taki wiek:) dziewczyny jutro wielki dzień wasza koleżanka wychodzi za mąż w sumie dla nas to tylko formalność bo jesteśmy ze sobą już dziesięć lat no i mamy dzieci ale i tak mam stresa i w ogóle się denerwuję msza o 18 potem w domku z najbliższą rodzinką mały poczęstunek i po wszystkim chciałabym mieć to już za sobą ............na bank jak będę składała ślubowanie to się popłaczę albo będę się śmiała z nerwów no nic jakoś to będzie trzymajcie kciuki:):) dobra kończę bo jak o tym wszystkim myślę to sie denerwuję jeszcze bardziej:) buziaki dla wszystkich zajętych mamusiek 👄👄👄 a i tak na marginesie jak bym nie miała czasu jutro zajrzeć to kawka torcik i pyszny szampan czeka od rana proszę się częstować:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super mama,to u mnie sporadycznie jest ta,ze mam malo czasu:P:Dkomp,to moja taka odskocznia od zycia codziennego;)i gdyby nie net,to ja dawno bym byla w wariatkowie:(😭boszzz moje dzieci przechodza dzis samych siebie:(😭maly moj dorwal kretke swiecowa i pomazal mi sciane na przedpokoju😭sciana zamiast byc zolta,to jest zielona😭nie mam sily juz dzis 😭ja chce spokoju😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam dziewczynki,bo maz moj zaraz bedzie huraaaaaaaaaa:D:D:D:D Aaaa i superrrmama,to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA❤️❤️❤️👄👄👄 Do jutra🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sulwunia ciesz sie, ze to zielony ^^ a nie czarny np :P ja mam czarna kreche od kredki wlasnie kolo naszego lozka... i nie mam pojecia czym toz myc :/ 700f kaucji to dosc sporo i chce je odzyskac :P nawet jak trzeba bedzie malowac cala chate :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D u mnie święta minęły spokojnie w niedzielę mieliśmy torta bo mój M miał urodziny a w poniedziałek się laliśmy wodą jak dzieci :P:P Pyśka ciekawe co Ty robiłaś że Cię plecy bolą nie trzeba było sie gimnastykować w łóżku :P:P:P a tak na poważnie to dobry jest masaż na bolące plecy a dzidzia kopie a w szczególności po jedzeniu :) Julka dzidzia rośnie w niedziele wieczorem poszłam wcześniej spać bo brzuszek mnie zaczął boleć ale w poniedziałek było już dobrze a Madzia sie cieszy :) Sylwunia ja zawsze wszystko wiem :D wybaczam Ci że to podkradłaś :D:D Supermama wszystkiego dobrego na nowej drodze życia 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac spiochyyyyyyyyyy:P:P:P🖐️:) Kawka,herbatka,soczek,woda juz leci...........................:) Co tam u Was slychac???:) Fluidki sle potrzebujacym....................❤️❤️❤️ Zycze milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supermama jak tam przygotowania do ceremonii???Pewnie masz stresa i wogole nerwa czy wsio pojdzie git;)dasz rade kochana,to tylko taka mala regolka;):D:Dboszzzz ja pamietam jak ja sie stresowalam przed swoim cywilnym:Omyslalam,ze zemdleje:D:D:D,ale wsio poszlo git i tak juz prawie 11 lat jestem po slubie:D:D:DZycze Ci jeszcze raz Wszystkiego naj na Nowej Drodze Zycia❤️👄🌼❤️ Ja mam lenia giganta:(mam nadzieje,ze sie rozpogodzi,to z dziecmi na spacer pojde,bo jak narazie,to pogoda nieciekawa:O:( Julka,no to sie wysililas:P:P:P:D:D:D:Djak tam Jagodka pisz mi tu szybko???:) Pyska jak zyjesz??:) Pozdrawiam serdecznie Wsie🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny ja tak szybko bo jade na zakupy:Ptakie do domu...spozywcze:) Moje dziecko pojechało dzisja na 2-dniową kolonię-ale to mniejsze-pierwszy raz!!Zobaczymy jak bedzie-zapierał się że nie bedzie płakał,a do autobusu leciał pierwszy:P :P :P:D Supermam,to wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D :D :D :D ❤️🌼🌼❤️🌼🌼❤️🌼🌼❤️🌼🌼❤️🌼🌼❤️🌼🌼❤️🌼🌼 Napisz jutro jak tam noc poslubna :P :P :D :D :D,wiesz że my tez chcemy wiedzieć conieco:P :P :D Dziewczyny dzisiaj czuję się już super,czekam teraz na badanie usg-zobaczymy ile mam tam tego piachu:P:O sylwunia❤️ Dobra lece bo mąz juz stoi nademną:P :P Buziaczki dla wszystkich!!!dziewczyny napiszcie cos więcej,halooo co z wami???co czekacie na winkoo????:P :P :P dobra jak kupię to postawię :P :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam wstawić ładne kwiaty ale wyskoczył jakiś błąd :( więc wstawiam takie kwiatuszki :) 🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼🌼 🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼❤️🌼🌼🌼🌼🌼❤️🌼 🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼 🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jestem, zyję ;) tylko niestety brak czasu:( ostatnio pracuję do pozna wracam do domu ok 17 , wiec każda wolna chwilke spędzam z Jagódką, mała odpukać nie choruje, całymi dniami siedziała by na dworze, jest grzeczna, wszyscy ja chwalą za to;) oczywiście ma to po mamusi ;);) Na Święta szyłam jej plaszczyk jak zrobię fotki to wam sie pochwalę ;) to tyle co u mnie dzień leci za dniem, praca ,dom ,praca ,dom ,zakupy ,dom ,praca, seks, dom, praca, dom,.....:D:Di tak w kólko zbzikowac można :P :D:D Pysiu kochanie moje daj znać jak po badaniach, mi wtedy co miałam wypłukali kroplówkami, dobre jest też picie kawy naturalnej, lub piwa Iva jak synek? przeszło mu troszkę? fluidki dla niego.........🌼 Uciekam lulu buziaki dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo moja stronka:D:D:D:Dhuraaaaaaaaa:D:D:D Julka specjalnie dla Ciebie;)👄🌼:D:D U mnie podobnie jak u Ciebie ;)ciagle praca,dom,praca,dom,tylko sexiku nie ma:P:P:P:D:D:Da tak,to wszystko tak samo:P:P:D:D:D Supermama jak tam noc poslubna??:D:Dzdawaj nam tu relacje i to juz;):D:D:D!!! Pozdrawiam serdecznie Wsie🌼 Fluidki sle potrzebujacym........................❤️❤️❤️ Luiza co u Was??czemu nic nie piszesz??:( Brylka,a Ty co juz przestalas z nami pisac??:( Zycze milego dnia🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×