Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

witam:) suupermama i Pyśka nareszcie sie odezwałyście:D justysia Ty pewnie wypoczywasz po powitalnej nocce:P:D a ja padam z nóg,malowania nam sie zachcialo ,M maluje a ja sprzatam:),dzisiaj kuchnia i korytarzyk,w poniedziałek lazienka,a na końcu salon,to najgorsze , bo ma koło50mkw.ale dam radę,a na świeta będę miała czyściutko:) a jutro mikołajki i ma dylemat,co dac Nadii,bo mam puzzle dla niej,szlafroczek taki milutki,i torbę slodyczy,która dostałam w pracy.Ale chyba z tymi slodyczami poczekam do śwąt,nie ma co jej rozpieszczać,w końcu jutro tylko jakis upominek powinien byc,nie?A Wy co dajecie jutro dzieciom? Na święta większy efekt będzie jak jej Mikołaj da osobiście:)A jutro Mikołaj bedzie tylko w kosciele ,będzie rozdawał czekoladki,tak ksiądz zorganizował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻supermama🌻 Samych szczęśliwych dni w życiu, uśmiechu na twarzy słonecznych promyków w pochmurne dni lata zimą i wiosny jesienią, to o czym marzysz by Twoje było a czego pragniesz by się spełniło. Samych szczęśliwych dni w życiu, uśmiechu na twarzy słonecznych promyków w pochmurne dni lata zimą i wiosny jesienią, to o czym marzysz by Twoje było a czego pragniesz by się spełniło! 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelek dostal duze klocki,ksiazeczke i slodycze.Najwieksza frajde mial ze slodyczy,szczegolnie duzego czekoladowego mikolaja i kinder niespodzianki hehe Chcialam isc z nim do supermarketu zeby zobaczyl na zywo mikolaja ale jakos tak sie lenilam do poludnia,pozniej poswiech w obowiazkach domowych,ciemno za oknem i nie poszlam,a teraz mam wyrzuty sumienia.Pocieszajace jedynie jest to,ze niedlugo bedzie gwiazdor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Stawiam kawke na dzien dobry :) Nie odzywalam sie pare dni ale nie mialam kiedy. W czwartek wieczorem wystraszylam bo Agacia sie budzila w nocy i jakby ja troche przyduszalo, a jak przylozylam glowe do jej klatki piersiowej, to strasznie jej swistalo. Wiec rano do lekarza, lekarka dala antybiotyk i nastraszyla mnie ze za szybko sie to rozwija i jak by sie dusiala to w weekend na pogotowie albo do poradni dyzurujacej. Na szczescie antybiotyk szybko zaczal dzialac i od razu jej sie polepszylo. Dzisiaj idziemy na kontrole. Przy okazji ja tez sie rozchorowalam - mala mnie chyba zarazila wiec bylo super :( Wczoraj nam sie drzwi nie zamykaly bo dziadkowie, babcie, chrzestny, ciocia spotkali mikolaja i przyszli z prezentami do Agaci. Ze tez wszyscy zmowili sie na glosne, spiewajace, tanczace zabawki. Dostala nawet mikrofony na stojaku z podkladami muzycznymi, ktore sa baaardzo glosne, ale co tam, za to ile radosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziwczynki nawet nie miałam kiedy napisac,musiałam nacieszyc się mężem :) Wczoraj cały dzień po za domem bo zapraszaliśmy na chrzciny Kubusia. A wieczorem jeszcze chrzestni Seby zwalili się z prezentami i byłam padnięta już. Mąż właśnie pojechał do miasta po odkurzacz bo nam się zepsuł. A póżniej pewnie z Sebą do lekarza bo chyba ma ospę :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Agaa>>oj mam nadzieje ,ze juz dobrze jest i bedzie dobrze z Twoim dzieciaczkiem moja mała tez była chora miała zapalenie płuc i byłysmy w szpitalu kurcze znów pokaszluje ,masakra tak sie boje:/ a wczoraj był mikołaj dostała od dziadków mase prezentów zabawek itd i nawet widziała pierwszy raz mikołaja prawdziwego hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manksa
Witam:) My wczoraj bylismy na placu, gdzie byly wystepy dla dzieci i uroczyste zapalenie choinki. Błażej tez widzial Mikołaja ale niestety sie go bał:( U nas naszczescie choroba zadna jeszcze sie przypałetala i wszyscy jestesmy zdrowi.Mały jeszcze w tym roku nie chorowal. MY dzisiaj caly dzien w domku bo na dworze caly czas siąpi deszc. Zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manska>> to fajnie macie :) a ja nie wiem,czy mam mała ejestrowac do lekarza jeszcze na dzisiaj ,kurde niby nie kaszle ale czasami pokaszle a ja juz jestem przewrazliwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️i czolem;):D:D:D Widac bardzooooo tesknilyscie za mna:P:P:P:P:(:D:D:D Supermama❤️👄 Spoznione,ale szczere zyczonka:)duzoo zdrowka i slonka,oraz 1000 lat zdrowka;):)❤️👄 Pyska nie martw sie napewno zdasz;)kto jak nie Ty;):):):)3mam mocno kciuki za Ciebie👄🌼 Fluidki sle Wszystkim potrzebujacym...............❤️❤️❤️ Nie odzywalam sie,bo kompa zwalonego mialam,a nie wspomne,ze mi net do tej pory szfankuje😡😠😭 Julka co Ci??😭pisz co sie dzieje i Ciebie????:(3maj sie kochana👄❤️ Przepraszam,ze nie odp.ale kompletnie nie wiem co u Was:(i nie mam kiedy poczytac Was😭😭:( U mnie nic nowego;) Wszyscy zdrowi co najwazniejsze:) Sylwinka dziekuje Ci kochana❤️👄 Spokojnej i przepsanej nocki zycze🌼 Pozdrawiam Wsie🌼 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie mamusie, te nowe ktore dołączyly niedawno równiez, szczeze powiem ze nie mam kiedy nawet was poczytac mam zaleglosci chyba z 2 tyg:( obiecuje nadrobic, ale teraz marze tylko o cieplym łóżeczku to byl naprawde dlugi i ciężki dzien:( myslalam ze skonczy sie chociaz spokojnie ale niestety pewna osoba musiala mi na dobranoc cisnienie podniesc:O u mnie sie duzo ostatno dzieje niestety nie zbyt przyjemnego, nie chce sie tu o tym rozpisywac, ale powiem tylko ze trzymamy sie dzielnie i smutkom i kłopotom sie nie damy;) trzymajcie sie cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBIETKI WCZORAJ SIE NIE ODZYWALAM BO PADŁA NAM KARTA SIECIOWA.TRZEBA BYLO WYMIENIĆ.MATI DALEJ WSTAJE O 5KATASTROFA NORMALNIE:(POGODA KIEPSKA CIAGLE PADA DESZCZ,KIEPSKO SIE CZUJE DZIŚ I WOGOLE NIC MI SIĘ NIE CHCE:(MILEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBIETKI WCZORAJ PADŁA NAM KARTA SIECIOWA TRZEBA BYŁO WYMIENIC DLATEGO NIE PISAŁAM,MATI DALEJ WSTAJE O 5:((((((((((MĄŻ W PRACY AJA SAMA Z MALYM SIEDZĘ ,KIEPSKO SIĘ CZUJĘ I WOGOLE JAKOŚ (((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBIETKI WCZORAJ PADŁA NAM KARTA SIECIOWA TRZEBA BYŁO WYMIENIC DLATEGO NIE PISAŁAM,MATI DALEJ WSTAJE O 5:((((((((((MĄŻ W PRACY AJA SAMA Z MALYM SIEDZĘ ,KIEPSKO SIĘ CZUJĘ I WOGOLE JAKOŚ (((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zapraszam na kawkę i ciasteczka,soczkiem też sie podzielę,pomaranczowym:) u nas malowanie trwa:)pomagam mojemu ,wiec wieczorami jestem padnieta,w niedzielę zrobiliśmy sobie przerwę,poszlismy do kościoła,był Mikołaj,rozdawał cukierki,Nadia była nim zachwycona:)Grzecznie ustawiła sie do zdjęcia wspólnego z dziećmi,księdzem i Mikołajem:)A gdy wróciła do domu,tez czekał na nią upominek,Mikolaj w drodze do kościoła podrzucił:P:) teraz wybieram się do kolezanki na kawkę,a od południa zaczynamy działac z farbami:) mam nadzieję,że chorującym dzieciaczkom dziś juz lepiej? julka trzymaj sie kochana,Ty zawsze dajesz radę,nie poddawaj się,a innymi się nie przejmuj,tak bywa,że istnieją ludzie bez serca:(buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! My w srode wyladowalysmy w szpitalu.Wrocilysmy dopiero wczoraj wieczorem. Mala miala prawie 41 st i drgawki. Lekarze postawili diagnoze-ostra jelitowka i jakies nietypowe zapalenie pluc. Dziwi mnie tylko to, ze w sobote wieczorem, czyli czwartego dnia dostala wysypki a oni ja kompletnie zbagatelizowali. Mala jest nadal obsypana, dzis jade jeszcze do innego lekarza, bo moze to jednak zwykla trzydniowka a oni wymyslaja jakies chorobska i kaza faszerowac ja antybiotykami. Juz sama nie wiem...A wasze dzieci przechodzily trzydniowke? Jak wygladala wysypka? Mialy przy tym jakies inne objawy np biegunke? Serducho mi pekalo jak ja kluli. Ona juz nie miala sily plakac, spuchla na twarzy, na widok bialego fartucha reagowala histerycznie. Nadal mi sie chce plakac na samo wspomnienie tego co tam przezylysmy. :(:(:( Myslalam, ze w domu dojdzie do siebie, ale ona nadal jest bardzo senna, marudna, wystraszona. Mam wrazenie jakby byla na mnie obrazona za to, ze pozwolilam na to wszystko. A ja mam zal do siebie, ze wpuscilam wtedy tesciowa bo to napewno ona przyniosla zarazki. Teraz juz nie bede sie cackala-zakaz odwiedzin! Uciekam narazie, pozniej Was poczytam. Poki co mam troche roboty-mnostwo prania itd. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulaaaaa dużo zdrowia dla malutkiej biedna tyle sie wycierpiała:(Mati miał trzydniowkę ale bez wysypki tylko gorączka i biegunka nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej dziewczyny u nas mikolaj tez bl ze slodyczami bo my zawsze mamy takiego slodkiego a dopiero pod choinka sa prezenty choc moje dzieci maja tyle ze juz nie wiem co im kupic Kuba skromnie zazyczyl sobie puzle ktore uwielbia ukladac wiec dostanie ale z Daria mam problem nie mam zielonego pojecia co jej kupic :( a u mnie po staremu :)dziekuje za zyczenia urodzinkowe dziewczyny :):):):):) ja zawsze o tej porze nie moglam sie doczekac juz swiat a w tym roku jakos nie chce mi sie przygotowywac niczego musze zaprosic siostry chyba na swieta bo inaczej bede siedziala sama z dziecmi choc w sumie moze brat bedzie w domu to pojdziemy do nich no i tesciowa jest i moja mama po reka to nie bedzie tak zle :) ja juz od rana mam posprzatane wczoraj jak sie wzielam za porzadki wieczorem to skonczylam przed jedenasta potem jeszcze maz dzwonil na skeypie no i zeszlo nam do dwunastej a dzis nie mialam mocy zeby z lozka wstac ale Kuba mnie super obudzil co chwile calowal mnie w nosa jak otworzylam oczy to mowi do mnie wstawaj mamusiu juz dzien wstal teraz napijemy sie kawki :):):)i tu beka bo tak smiesznie to wygladalo o w tym samym momencie rozsowal zaslony jak dorosly facet :):):):):):):):):):):):):) dobra ja zmykam bo jeszcze z psem na siusiu nie bylam dzis no i Kuba mi tu klocki znosi wiec koniec klikania :) fluidki dla chorowitkow 🌻🌻🌻👄:):):)mam nadzieje ze pomoga :) wszystkim milego dnia zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula masakra ale trzymajcie sie jakos moja Daria miala trzydniowke i miala wysypke ona wygladala jakby takie potowki ale tak gesto skora czerona no i trzymala ja goraczka 5 dni wiem co czujesz jak moja Dariam miala 1,5 roku to tez lezala w szpitalu na zakaznym przeszla taki sam koszmar jak twoje malenstwo i powiem ci ze ja tez czolam jaby ona potem byla na mnie zla za to ze pozwolilismy na to zeby tak ja meczyli bardzo dlogo miala uraz do bialych fartchow i po przyjezdzie do domu tez byla taka osowiala nawet czlowiek nie zdaje sobie sprawy jakie to jest przezycie dla malego dziecka normalnie trauma ale z czasem zapomni musisz teraz bardzo o nia dbac i okazywac wiele uczucia i milosci to leczy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)Iwonka>> a ile Twoj mały ma ze tak wczesnie wstaje ,moze podaj mu cos do jedzenia zje i pojdzie spac dalej to masakra Paula>>wiem co przechodzisz miałam to samo niedawno tez byłysmy w szpitalu na zapalenie płuc teraz mała znów kaszle a ja sie tak boje zeby znow nas doszpitala nie dali :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz dziś skonczył 20miesiecy ale on pije jak sie obudzi mleko potem wychodzi z lozeczka i kladzie sie na moje lozko i zaczyna po swojemu gadac to ja go tule bo moze zasnie ale on i tak swoje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny 5 rano teraz to ciemna noc :P ale kurcze nie wiem moze mu wytłumacz ze to noc jeszcze i wszystkie dzieci spi itd:Palbo kładz go spac np o 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja probowalam go klasc o 22to bylo to samo wrecz gorzej bo wstawal o 5 tez i byl niewyspany i marudzil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspólczuje ,napewno ma taki okres przejsciowy ale to napewno mu minie tylko ty sie nie wysypiasz przez niego uff i tak to jest z tymi dzieciakami :Pmówia małe dzieci mały kłopot duze dzieci duzy kłopot hehe az strach sie bac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie też wspóczuje zwłaszcza wtedy jak mam bezsenna noc a moj skarb wstanie ledwo widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :) Długo tu nie zaglądała, ale u mnie tyle zmian, że sama nie nadążam za sobą :) Przez przypadek dostałam dobrze płatną pracę w hotelu SPA-na recepcji. W dniu podpisania umowy, zrobilam sobie test ciazowy bo krecilo mi sie w glowie i strasznie mulilo, nie mówiąć już o tym, że nie dostałam na czas okresu! no i test wyszedł pozytywnie! Przeżyłam wielki szok, bo naprawdę nie planowaliśmy drugiego dziecka teraz, zaczęłam pracę i wogóle... Czy wiecie może drogie mamy ile trzeba mieć przepracowane żeby dostać macierzyńskie i później iść na wychowawcze? Do tej pory nigdy nie pracowałam i nie dostawałam żadnych pieniędzy z ZUSu itp. Teraz tak myślę, że będę się trzymać kurczowo tej pracy, żeby dostać później jakieś pieniążki na dziecko. A wiecie może, od którego miesiąca kobieta jest tzw. chroniona i nie można jej zwolnić z pracy ze względu na ciąże?? Pozdrowionka dla Was, u nas zimno i leje deszcz!!!! Ani na spacer wyjść... Śpiący dzień jest, moja Agatka smacznie śpi- z teletubisiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SEDONIA GRATULACJE!!!!!CO DO OCHRONY TO TAK MI SIE WYDAJE ZE MUSZA BYC TRZY MIESIACE I JESTESCHRONIONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×