Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

dzieki i wcale niemysle ze sie wymadrzasz:)dziekuje za rady musze tak zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak cicho??? Co tam u Was dziewuszki? Ja wlasnie skonczylam ubierac choinke, Maja spi a maz robi jakies ciasto... Ciekawe co mu z tego wyjdzie ;) Teraz zmykam rozwiesic pranko. Odezwijcie sie cos babole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja wróciłam od lekarza i z zakupów,padam z nóg...taki ruch wszędzie,tłumy ludzi.Z Dzidzią wszystko ok.Ale nie wiem płci,nie dało się podejrzeć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczynki ja dziś robiłam pranie i już zaczełam pieczenie ciast. Kuba jednak ma ospę,strasznie marudzi,nie daje mi nic zrobic,męczy mnie i siebie. Najgorsze będzie go ochrzcic :( ale cóż zrobic akurat teraz musiał zachorowac. Jutro też mam tyle pracy :( i ciasta i szykowanie na sałatki i dania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia23- Twoj synek ma ospe i chcesz w tym stanie go ochrzcic???? ja wiem,ze termin wczesniej byl podany i na pewno tez Tobie nie pasuje,ze akurat teraz dopadla go ta choroba ale czy nie lepiej byloby zwyczajnie przelozyc chrzest?mysle,ze nic by sie nie stalo jakby stalo sie to miesiac pozniej,a tak,to bedziesz sie meczyc i dziecko Ja dzis robilam rybe po grecku i zaliczylam z malym fryzjera-wyglada jak prawdziwy mezczyzna-bosko:) Musze go pochwalic ze tylko na poczatku przez pierwsze 5 min plakal a pozniej kolejne 20 siedzial cichutko,grzecznie i z taka powaga ze nie moglam powstrzymac sie od smiechu :) No ale bylismy tam juz 3x wiec jest ok,mysle ze za miesiac wogole obedzie sie bez placzu. W tym roku poraz pierwszy przyjdzie gwiazdor hehe ale bedzie ubaw-juz nie moge sie doczekac dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH ŚWIĄT!!! ``````````{\ ````````{\{*\ ````````{*\~\_______ ```````{```\`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zła ,zjadło mi wszystko co napisałam WESOŁYCH ŚWIĄT!!! ``````````{\ ````````{\{*\ ````````{*\~\_______ ```````{```\`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu to samo chyba mnie trafi,ostatni raz piszę My już posprzątaliśmy dziś gotowanie i pieczenie.Obiecałam mężowi że upiekę pasztet więc za nie długo zacznę go robić.Wczoraj mąż wrócił z pracy o 23,dziś będzie podobnie.Mają inwentaryzację w pracy.Szefa nie interesuje że świeta tuż tuż,oni mają wykonać robotę i tyle.Jestem wściekła .Dziś idę jeszcze do kosmetyczki ale to dopiero popołudniu.Z dzieciakami zostanie mi mama.Jutro zaliczam fryzjera bo włosy mam tak długie że mnie już wnerwiają. Justysia popieram Ivę,wstrzymałabym się z tymi chrzcinami.Wiem że jak jej dobrze nie wyleczysz są brzydkie powikłania.A jak to jest początek choroby to ja bym dmuchała na zimne.Ale decyzja należy do Ciebie Dobra kończę bo muszę jeszcze trochę poprasować i brać się za gotowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu życzenia które chciałam wkleić WESOŁYCH ŚWIAT!!! ``````````{\ ````````{\{*\ ````````{*\~\_______ ```````{```\`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi szwankuje ostatni raz Wesołych Świąt ;* _______________/\__ ____________< ♥♥♥ > _____________¯¯\/¯¯ _____________•(▒)• ____________•(▒)(▒)• __________ •(▒)(█)(▒)• _________•(▒)(▒)(▒)(▒)• ____ ___•(▒)(▒)(▒)(▒)•(▒)• ______•(▒)•(█)(▒)(▒)(█)•(▒)• ____•(▒)(▒)(▒)(▒)(▒)(▒)(▒)(▒)• ________ _•(▒)(▒)(▒)(▒)• _______ •(▒)(▒)(█)(▒)(▒)• ______•(▒)(▒)(▒)(▒)(▒)•(▒)• ____•(▒)•(█)(▒)(▒)(▒)(█)•(▒)• __•(▒)(▒)(▒)(▒)(▒)(▒)(▒)(▒)(▒)• _____ ____•(▒)(▒)(▒)(▒)• ________•(▒)(▒)(█)(▒)•(▒)• ______•(▒)•(▒)(▒)(▒)(▒)•(▒)• ____•(▒)•(▒)(▒)•(▒)(▒)(▒)•(▒)• __•(▒)•(█)(▒)•(▒)•(▒)(▒)(█)•(▒)• •(▒)(▒)(▒)•(▒)(▒)(▒)(▒)•(▒)(▒)(▒)• _____________(█)(█) _____________(█)(█) ________(█)(█)(█)(█)(█)(█) Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne, niech się spełnią. Marzeń o które warto walczyć, wartości którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2o10!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia, Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach, wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki chcialam Wam zyczyc zdrowych, pododnych, spokojnych Swiat Bozegonarodzenia spedzonych w cieplej rodzinnej atmosferze. Wszystkiego najlepszego! Ostatnio sie nie pojawialam bo nawet nie mialam zasu wlaczyc komputera, tyle do zrobienia :) W wolnej chwili na pewno nadrobie co u Was. Tak wiec jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ W te święta magiczne, życzenia ślę liczne. Pachnących jodełek z ogromem światełek. Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka. Prezentów pod choinką od Mikołaja z wesołą minką Ciepła rodzinnego w Dzień Narodzenia Pańskiego. Dużo jedzenia na stole, NIECH TE ŚWIĘTA BĘDĄ WESOŁE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________./\. ____________ __>_( ɕѼ Ҩ . ___________@.♥ '(█) ♥ *$ ________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥* _______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█) ____________>o*oѼ @.< _________o`-.♥.-@""-Q '♥~@' ______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.) ____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ __________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ _______@.♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '* ___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o __.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`) _________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@ ____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥ ___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*'. _(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█) _____________▓▓▓▓▓___________ Marzeń o które warto walczyć, wartości którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIAT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2010!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi. Życzy Sylwia z rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________/\__ ____________< ♥♥♥ > _____________¯¯\/¯¯ _____________•(▒)• ____________•(▒)(▒)• __________ •(▒)(█)(▒)• _________•(▒)(▒)(▒)(▒)• ____ ___•(▒)(▒)(▒)(▒)•(▒)• ______•(▒)•(█)(▒)(▒)(█)•(▒)• ____•(▒)(▒)(▒)(▒)(▒)(▒)(▒)(▒)• ________ _•(▒)(▒)(▒)(▒)• _______ •(▒)(▒)(█)(▒)(▒)• ______•(▒)(▒)(▒)(▒)(▒)•(▒)• ____•(▒)•(█)(▒)(▒)(▒)(█)•(▒)• __•(▒)(▒)(▒)(▒)(▒)(▒)(▒)(▒)(▒)• _____ ____•(▒)(▒)(▒)(▒)• ________•(▒)(▒)(█)(▒)•(▒)• ______•(▒)•(▒)(▒)(▒)(▒)•(▒)• ____•(▒)•(▒)(▒)•(▒)(▒)(▒)•(▒)• __•(▒)•(█)(▒)•(▒)•(▒)(▒)(█)•(▒)• •(▒)(▒)(▒)•(▒)(▒)(▒)(▒)•(▒)(▒)(▒)• _____________(█)(█) _____________(█)(█) ________(█)(█)(█)(█)(█)(█) Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne, niech się spełnią. Marzeń o które warto walczyć, wartości którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2o10!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świątecznie..
_______________/__ ____________< ♥♥♥ > _____________¯¯/¯¯ _____________•(▒ • ____________•(▒ (▒ • __________ •(▒ (█ (▒ • _________•(▒ (▒ (▒ (▒ • ____ ___•(▒ (▒ (▒ (▒ •(▒ • ______•(▒ •(█ (▒ (▒ (█ •(▒ • ____•(▒ (▒ (▒ (▒ (▒ (▒ (▒ (▒ • ________ _•(▒ (▒ (▒ (▒ • _______ •(▒ (▒ (█ (▒ (▒ • ______•(▒ (▒ (▒ (▒ (▒ •(▒ • ____•(▒ •(█ (▒ (▒ (▒ (█ •(▒ • __•(▒ (▒ (▒ (▒ (▒ (▒ (▒ (▒ (▒ • _____ ____•(▒ (▒ (▒ (▒ • ________•(▒ (▒ (█ (▒ •(▒ • ______•(▒ •(▒ (▒ (▒ (▒ •(▒ • ____•(▒ •(▒ (▒ •(▒ (▒ (▒ •(▒ • __•(▒ •(█ (▒ •(▒ •(▒ (▒ (█ •(▒ • •(▒ (▒ (▒ •(▒ (▒ (▒ (▒ •(▒ (▒ (▒ • _____________(█ (█ _____________(█ (█ ________(█ (█ (█ (█ (█ (█

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ;) postanawiam przypomniec o sobie :D sedonia gratulacje :) swieta, swieta i po swietach :P a u nas wigilia byla tylko w 3.o dziwo z A mi sie super uklada, nawet jest fajnie, pomaga przy Ani i nie spedza tyle czasu przy kompie :) iva, gratuluje pracy :) iwonka wg mnie juz od ponad roku mleka w nocy nie powinien pic, bo nie spi tylko drzemie i pewnie w dzien malo je i marudzi caly czas. nie dawaj mu juz mleka, ani nawet wody, bo potem sie bedzie na wode budzil. najlepiej oduczyc nocnego jedzenia i juz ;) ja mialam to samo z Ania, wiec dobrze wiem, jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki i przepraszam że się nie odezwałam na święta ale nie miałam nawet sekundy żeby usiąśc przed komputer :( mam nadzieję że święta mineły wam spokojnie i radośnie :) My w pierwszy dzień ochrzciliśmy jednak Kubę,już było tydzień jego choroby po za tym ochrzciliśmy go na sam koniec Mszy żeby go tyle nie trzymac. Ogólnie łagodnie przechodzi tą ospę,na początku mocno gorączkował,ale póżniej było oki,ma może z 5 kropeczek tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ hejka dziewczyny jak minely wam swieta mam nadzieje ze tak jak mi milo i spokojnie :) nie odzywalam sie wczesniej bo urwanie glowy mialam z rorami w kotlowni pozamarzaly mi potem jedna pekla w lazience w sama wigilie mialam naprawiane ale juz po wszystkim nioe bede sie tu teraz rozmazywac nad soba teraz zmykam z siostra bo jest u mnie idziemy d brata na kawe potem tu zajze i skrobne cos wiecej buziaki dla wszystkich maluszkow i mamusiek :):):)🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×