Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Witam wszystkie mamy! Nie zagladalam tu pare dni, bo praktycznie caly tydzien gdzies sie goscilismy. Najpierw wesele, potem imieniny;ciotki, meza, szwagierki, nastepnie dzien babci i dziedka a w sobote urzadzilismy Majce zalegla impreze urodzinowa. Poczatkowo bylo 20 osob, a do drugiej bawila sie "mlodziez" jak to okreslil moj dziadek. Impreza sie udla, usmialam sie do lez :D . Maja tez miala radoche, ona uwielbia jak tyle sie dzieje i zasnela dopiero po 23. justysia, super sie sie urzadzacie powolutku. Nie ma to jak mieszkac samemu :D . My czekamy z utesknieniem na wiosne i wtedy zabierzemy sie za remont pokoju dla malej i naprawe dachu. mamuska, no nareszcie sie odezwalas :) Pisz co tam u ciebie? Jak stosunki z mezem? Mam nadzieje, ze juz jest w porzadku :) Mialam jeszcze napisac o tej "sztucznej opaleniznie". Otoz na weselu bylo ok, ale juz jak szlismy nastepnego dnia to mialam mnostwo zaciekow. Bylam wsciekla 😠 a teraz to juz tylko miejscami mam takie pomaranczowe kropki. Mimo wszystko jestem zadowolona z efektow. :) Uciekam narazie, milego dnia kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kobitki:) Na poaczatku fluidki sie Wszystkim potrzebujacym❤️❤️❤️ U Was na -20,a u mnie +7 i swieci sloneczko:P:) Pyskja kochana,ale Ciebie kolezaneczka zrobila😡ja bym na drugi raz nie poszla za nia do pracy😠i tak bym jej dala do wiwatu,ze by mnie wiecej nie poprosila zebym ja zastapila😡 Co u mnie???masakra ciag dalszy:(😭dobrze,ze dzieci juz lepiej sie miewaja:)mnie meczy biegunka i jestem strasznie oslabiona:(dzi nie poszlam do pracy,bo i jak mialam isc jak sie ze mnie leje:O:(ale jutro juz nie ma zmiluj sie musze isc:(😭 Sorrki,ze Was nie czytalam,ale nie mam sily,ani czasu😭wogole,to jakos weny nie mam i nie pisze:(:(:( Zreszta sie chyba z WAMI pozegnam😭bo i tak malo co mnie kiedy jest😭i nie chce Wam przeszkadzac;)bylam tu 3 lata i milo spedzilam z Wami czas❤️👄🌼bede zagladala do Was by lapka chociaz pomachac;)Wybaczcie,ale nie jestemw temacie ostatnio wogole co u Was:(Wybaczcie 🌼❤️ Jesli ,ktoras chce pogadac z Sysia,to zapraszam na NK,bo tam czesciej jestem;) Pozdrawiam serdecznie Wsie👄 Fluidki jeszcze raz sle potrzebujacym!!!!!!!!!!!!!!!! Julka dla Twojego taty i meza specjalne:****************************!!!!!!!!!!!!!!!!! Lece spac...paaaaaaa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sulwunia duuuuuuuzo zdrowia życzę ,poza tym ah te+7szkoda ze nie u mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też dawno nie zaglądałam,bo ostatni tydzień taki jakis zabiegany. julka duużo zdrówka dla taty i M.Mam nadzieję,ze dziś już lepiej?A Jagódka zdrowa?Nie zaraziła się?buziaczki.. Pyśka ale pracuś z Ciebie:P iwonka cieszę się,że rogaliki smakowały:D któraś mama pytała kiedyś czy ja w "dwupaku" jestem:)TAK jestem:D:D:D także niedługo dołaczę do dyskusji o malenstwach,bo teraz to juz wypadam z takich tematów.Nadia ma prawie trzy latka:) luiza podrzuc troszke tego ryżu,ja uwielbiam i smaka mi narobiłaś:)Niestety u nas tylko ja lubię,więc nie warto mi robic. a jeśli chodzi o smaki,to w sumie na wszystko ostatnio mam,więc rosnę w oczach:(Przez te mrozy spacery odpadają,więc mam mało ruchu,aż strach pomyśleć co będzie do maja,kiedy mam termin porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze jedno-Sylwia ani mi się waż nas zostawiać!!!!!!zabraniam!!!Zaglądaj i pisz,bo smutno bez Ciebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
robię kupę! W pieluchę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
jem kupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
a moje dziecko je kupe psa.to jakaś choroba czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula32
- ale w domu bo mamy psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) paulaa >>no u mnie juz w porzadku :)naszczescie oj widze,ze ktos chce nas opuscic ;/oj nie ładnie nie łądnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia ja tez protestuję i sie n ie zgadzam,masz zagladac i nie zgadzam się na opuszczenie nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooooooooooooooo jest tu ktoś :P Sylwunia my się dobrze nie znamy, ale nie odchodź... zaglądaj tutaj.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :)zimno jak diabli aja na zakupy musze isc popoludniu a jak mi sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D Anielunia moja mała jest z 7 września :) na razie ząbków nie ma ale strasznie się ślini i wszystko gryzie pewnie nie długo zaczną wychodzić :) ja karmię piersią podawałam małej tak jak justysia kaszkę bananową ale mała plują nią pić nie chce herbatki bo gryzie smoczek ale za to je deserki :) acha ja też leżałam już 3 września w szpitalu :) Julka dużo zdrówka dla taty i męża ❤️👄🌻 Sylwunia podeślij nam tego słońca trochę :P:D wracaj szybko do zdrowia ❤️👄🌻 i masz tu pisać a nie nas zostawiać proszę Cię bo przyjadę i Ci kopa w tyłek dam jak nas zostawisz :P:P u nas w nocy było -22 :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko zanim poszłam na zwolnienie pracowałam jako z-ca kierownika sklepu.. ale chyba tam nie wróce... jakcos to mam nadzieję, że znajdę jakąs fajną pracę :) u mnie zimno... właśnie przyszłam z zakupów... brrr... a jeszcze myslę, żeby wyjśc na spacer z Malutką.. bo tak ładnie słoneczko świeci :) Iwonka a Ty juz po zakupach? obiadek.... pierogi... mniam.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jeszcze nie bylam czekam na męża aż wróci z pracy jest -17i nie chce ciągać matiego ze sobą bo zimno okropnie,a na obiad dzis ziemniaki kurczak gotowany w warzywach i duszona marchewka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) moja mała spi a ja wstawiłam obiad i siedze na cafe;pjeny byłam dzis u lekarza a tak zmarzłam ze szok ledwo do domu dotarłam :|i tak nic nie załatwiłam dopiero jutro musze sie udac :|ahh ta słuzba zdrowia;/a u nas chyba w lubuskiem jest najcieplej bo tam na wschodzie polski to masakra wspołczuje Wam tego okropnego mrozu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzisiaj ponad - 30 :( brrrrr jak zimno byliśmy z mężem w mieście ale jest strasznie. mamuśka cieszę się że z mężem wszystko jest wporządku. Sylwunia nie opuszczaj nas. u mnie dziś na obiad był barszcz czerwony i ziemniaki z pulpetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wypisywałam zaproszenia na urodziny Seby i parapetówkę,w sumie jeszcze czas bo to dopiero 28 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ julka duzo, duzo zdrowka dla Twojej rodzinki :) sylwunia, nie opuszczaj nas! Moc fluidkow dla Ciebie ❤️ U nas poki co w porzadku. Bylysmy dzis z mala na krotkim spacerku. Biegala jak szalona po tym sniegu :):):) A teraz mam chwile czasu dla siebie i szukam namiarow na jakiegos dobrego dermatologa, bo jakies dziwne kroski mi sie porobily na ciele-luszcza sie i swedza. Nasz lekarz rodzinny podejrzewa atopowe zapalenie skory, ale koniecznie musze to skonsultowac. Papa dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielunia-dlaczego myslisz o zwolnieniu sie jesli masz mozliwosc zabierania ze soba malutkiej?praca w biurze itd godziny pracy nieodpowiadaja czy zwyczajnie chcialabys siedziec w domu z corcia? Nie masz co zazdrosisc optymizmu mojego,bo na pewno nie raz tez tak mialas i jeszcze sie to powotrzy-zobaczysz:) kazdego nachodza takie dni kiedy wszystko widzi w czarnych barwach,sama nie raz tak sie czulam wiec wiem :) glowka do gory! anika-kochana,z checia napisze Wam o zabawach w przedszkolu itd na ta chwile nie jestem w stanie za duzo napisac,z tego co narazie widzialam to odbywaja sie zajecia grupowe teatralne,plastyczne,angielski,logopeda itp no i ogolne takie zabawy z wychowawca w cieplo-zimno itd Pytaj o konkrety :) bedzie latwiej mi napisac. U mnie dzis rano bylo -25 brrrrrrrrr !!!!!!!!! myslalam,ze umre na przystanku,sam dojazd z przesiadka bo jade dwoma autobusami zajmuje mi 45 min.Marze o ociepleniu,o ile przyjemniej bedzie sie jechac do pracy. 3majcie sie cieplutko buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmudziula
czesc jestem ania i jestem tu pierwszy raz zbieralam sie chyba przez 3dni zeby tu napisac..:) mam 20 lat i mieszkam z mezem i dzieckiem w norwegii i strasznie sie nudze pod jego nieobecnosc;( zieje ze bede miala z kim roZzmawiac:* przyjmiecie mnie do siebie? Gargys 13.04.2009- moja przyszłosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową mame:) Hejka co u Was?co porbiacie ja byłam u lekarz dostałamskierowanie do endokrynologa bo mam niedoczynnosc tarczycy a jestem chuda jak nie wiem:|..no ale mam i ciagle senna jestem,któras z was miał cos takiego?Małą u tesciowej a ja mogłam ogrnac mieszkanie wkoncu bo przy małej to ciezko;p zaraz za obiad sie wezme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśka cieszę się żę u ciebie wszystko ok:)witam również nową mamę:)a co do tej tarczycy to jak byłam mała miałam coś takiego i brałam tabletki zeby wszystko wróciło do normy niestety wiecej nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVA a jak są prowadzone zajęcia logopedyczne.. może wiesz? mój Mały niewyraźnie gadulina i może sama moglabym z nim poćwiczyć.. Mamuśka niestety nic nie pomogę w spr. niedoczynności tarczycy... bo nic nie wiem na ten temat... zdrówka dla Ciebie :) Dziewczyny czemu u Was tak zimno?? u mnie jest średnio -10 st, wieczorkiem.. -16.. mieszkacie gdzieś na płn-wsch? bo tam chyba najzimniej.. u mnie obecnie -6.5... może na jakiś spacerek sie wybierzemy.. :) bo w sumie nie jest tak zimno, byłam, sprawdziłam.. nawet słoneczko wychyla się zza chmurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czesc Iwonka:) no napewno cos dostane jakies tabletki cos lekarka mówiła o usg tarczycy i szczegołowe badania ale to juz ten endokrynolog bedzie sprawdzał,myslałam ,ze mam anemie a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową mamę :) u mnie nawet w ciągu dnia jest -25 :( siedzę dzisiaj w domu,na obiad był kapuśniak i kluski śląskie z sosem. Jutro jedziemy z mężem szukac mebli kuchennych. Okazało się że były szef mojego męża poprosił go żeby wrócił do pracy na miesiąc bo 6 marca wyjeżdza znowu za granicę i od jutra idzie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia no to gratuluje :)no bo w dzisiejszych czasach rzadko by szef zapraszał kogokolwiek do pracy.Ja miałam udka na biad do 18 sama bede potem reszta familiady wróci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmudziula
czesc:)ja wiem duzo o tarczycy bo sama mam nadczynnosc i lecze sie na nia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×