Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

manika co ty znowu twarog robisz :D a co do mundurkow to uwazam ze to bardzo dobry pomysl ! ja sacze wisniowke zrobiona przez wujka mojego meza jest naprawde dobra uwielbiam takie trunki a moje chlopaki bawia sie i tak sie chichola ze chyba sluchac ich w calym bloku jak dobrze miec meza w domku ! milego wieczoru zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama...
kobietki pomozcie-moja corka ma 3,5 latka i dzisiaj pierwszy raz w zyciu dostala rozwolnienie. Przez to, ze apteki juz zamkniete potrzebuje domowy skuteczny sposob na zatrzymanie rozwolnienia dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Aleście mi smaka narobiły na jakiś alkoholik, a tu pusto :( Na szczęście dziś też będę miała w nocy męża koło siebie :D Dziś rano sobie trochę pospałam...do 11!!! Po południu wreszcie odwiedziłam dawno nie widzianą koleżankę. A wieczorem mąż z teściem wnieśli trochę mebli do pokoju. Nareszcie widać koniec remontu!!! Zielna, strasznie Ci współczuję. Mój mąż też miał w planach taką \"wyjazdową\" robotę, ale narazie jakoś to ucichło. No i czasem nawet teściowa mi się przyda, jak muszę koniecznie gdzieś wyjść bez dziecka. Co do mundurków to mnie ten problem narazie nie dotyczy. W zasadzie jestem \"za\". Ale niech to będą jakieś normalne mundurki, a nie kamizelki, jak mają osoby sprzatające ulice (jak np. w naszej szkole). Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ DZIEWCZYNKI ;) Właśnie wcinam sobie śniadanko w Waszym towrzystwie ;) . Gumisiu bidulko ,to tak jest jak ma sie dwoje szkrabów w domku ,najpierw jedno choruje a póxniej drugie :( .Eh ,ale zobaczysz że niebawem im przejdzie .My tez łykend spędzimy w domku :( ,mąż na szkoleniu a pogoda tak marna że nie zachęca do wyjscia z domu . manika74 a z jakiego mleka ten twarożek ?Narobiłas mi smaka ,ja za takimi naturalnymi przysmakami bardzo przepadam :) do tego jeszcze swojska śmietana i duuuzo szczypiorku !! anet.d ,ja też tęsknie za wspólnymi weekendami ,przez ten miesiąc to mąz wracał na noc do domku :(,był tak padniety że nawet nie mielismy kiedy pogadać .Ale to już ostatni weekend i od przyszłego bedzie juz z nami !!! Dziewczyny ależ Wy się udzielacie w szkole :) Trzymajcie sie cieplutko i duuzooo zdrówka dla Waszych pociech :)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D u mnie pochmurno i do dupy:O roboty w pip, walczę z brudem w mieszkaniu:O stokrotko, a ze swojskiego mleka od teścia;) robie kwaśne i obważam, a jeszcze śmietankę zbiore:) ale ja do twarożku dodaję jogurt, bo po śmietance mam zgagę:( miłego dnia kobitki i zdrowia dla dzieciaczków❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gumisia, zdrówka dla dzieciaczków 😘 Manika, niezła z Ciebie gospodyni! Stokrotka 😘 A ja dziś nawet zadowolona, choć strasznie zmęczona. Pogoda przepiękna, więc wyprałam dywan. Rano byłam też na zakupach i kupiłam nowe firanki i od razu je powiesiłam...Tak wyglądają: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/88090451e3c45c35.html Paula w tym czasie \"bawiła\" się z dziadkiem ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ccd29d3c1d5e590.html A teraz: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48b99a9189729d08.html więc ja mam czas na chwilę oddechu i kawkę. Bo mała dziś strasznie napsuła mi nerwów. Znów robi kupę w majtki i ma przy tym niezły ubaw 😡 Skacze po łóżku, z którego ostatnio kilka razy spadła, ale niczego jej to nie nauczyło :( http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bc2922b145a7a1f8.html Tu prezentuje nowe butki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/285ba1d8e56a73b5.html Miłego łykendu :) Mój mąż też dziś pracuje, ale za to jutro będzie cały dzień z nami (pójdzie na nocną zmianę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoooo kobity:D to tylko ja:p U mnie nic ciekawego pozatym że ostatnio mam chusteczkowe nastroje, dziś odpoczywam poza domem od wszystkiego,musze wszystko przemysleć trochę mi się zycie pokomplikowało życzcie mi wytrwałości kochane i powodzenia bo bardzo mi się przyda wielkie buxki dla was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala i Zuzia co chciałam to powiedziałam na gg❤️❤️ Pozdrawiam wszystkie mamuśki i zmykam do wyrka. Nie zapomnijcie o zmianie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) a może tak bardziej ostro? A co !POBUUUDKAAA!! Tak zrobiły dziiaj moje dzieci i zadziałało :D !!! Żeby nie było że jestem wredna to czestuje kawką ,ymmmm pysznie pachnie :).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) Też akurat popijam kawkę, mogę też ciasteczkami poczęstować. Ale nastrój nienajlepszy, bo Paula nadal robi w majty i ma przy tym niezły ubaw. Już nie wiem, co mam robić, jak jej tłumaczyć, karać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie! wlasnie przyszlismy ze spaceru u nas cudna pogoda pochmurno ale cieplutko zjemy obiad (dzisiaj jest grochowka mielone z buraczkami i ziemniakami) i znowu idziemy na dwor trzeba korzystac z tak ladnej pogody a wieczorem przychodza do nas znajomi pozdrawiam i zycze udanej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idda
czesć, widze po wypowiedziach ,ze wy juz sie dobrze znacie! jestem tu pierwszy raz. szukam innych mam ktore sa na dlugich urlopach wychowawczych. mam prawie dwuletniego syna. już o 5 tygodnia ciąży bylam na zwolnieniu lekarskim. a potem na wychowawczym więc nie pracuje zawodowo od prawie 2,5 roku. I w ciągu kolejnego rok nie planuje. co z tego ze mniej kasy-ale jakie fajne życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej idda! No pewnie, że fajne życie :) Pracę można znaleźć zawsze, ale dzieci nie będą długo malutkie :) Napisz coś więcej o Was i jak chcesz to możesz z nami poklikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika74 piekna ta Twoja córcia ,a jakie sliczne oczy .Blondyneczka i takie czarne koraliki no no nie jednemu serce złamie :D A ja własnie mam chwilke dla siebie ,maluchy spią słodko ,mąż uczy się do egzaminu (później zrobię mu taki mały wewnetrzny ustny egzamin ,hihihihiii) a ja klikam sobie do Was .Zaraz mykam na serial \"Gotowe na wszystko\" ,kąpiel i lulu . Całuję mocno i kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja w końcu wypoczęta.W sobotę byłam u kosmetyczki na regulacji brwi i miałam nałożoną maseczkę oraz masaż twarzy.Super.Potem szybkie zakupy-kupiłam w końcu znicze.Po południu pojechaliśmy do znajomych,miała być fajna impreza a....Dowiedziałam się że koleżanka jest w ciąży ale lekarz nie widzi płodu ani serca.Miała robione 2 razy usg. i nic.Pęcherzyk płodowy jest ale pusty.Ma zrobić badania a w środe lekarz zadecyduje co dalej.Ale już mówił,że będzie musiała ją usunąć.Pocieszałam ją i bardzo długo rozmawiałyśmy. niedziela u teściów. Dziś od samego rana piorę i prasuję i tak na pewno będzie cały dzień. Julka ma drugiego zęba a Kuba przepłynął wczoraj dwie długości basenu.Sam bez niczyjej pomocy.Jestem z niego bardzo dumna. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie poprasowałam tzn,zostało mi kilka rzeczy bo mnie goście zaskoczyli i musiałam przerwać to fascynujące zajęcie. JUtro ide z dziećmi do doktora ,bo Julka Kaszle coraz gorzej i z Bartkiem do kontroli. No i jakieś zakupy musze zrobić bo przed tym świetem naród ogarnia jakieś szaleństwo i w środe pewnie będą mega kolejki..:( LUiza niedawno przechodziłam taki trudny temat z moją kuzynką,która straciła swoje maleństwo:( I gratuluje synusiowi pływackich wyczynów.Kiedyś myślałam ,żeby z JUlką chodzić na basen,ale u nas niestety tylko odkryta pływalnia. Stokrotka Zuziu ❤️ Manika nie lubisz już naszego topiku??? Śpijcie spokojnie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Przepiękne słoneczko u nas 🌻 Gumisiu, dziękuję za kawkę ❤️ Szkoda tylko, że nie możemy jej razem wypić, tak w realu :( Ja też wybieram się później do lekarki, bo już nie mam sił kaszleć. Luiza, przykro mi z powodu koleżanki. Ale cieszę się z Twojego - widać, że żyjesz: fryzjer, kosmetyczka :) Stokrotka 😘 Kala, trzymam kciuki za pomyślny rozwój sytuacji ❤️ Anet, Manika, Brylka, Zielna gdzie się podziewacie baby????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!!! Wpadłam żeby sie pożegnać ,zaraz ruszamy w trasę .Wracamy w przyszły poniedziałek .Odpocznę sobię że hohoh :D !!!! Trzymajcie się kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki_33
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3604973 poczytajcie zninim zaszczepicie dzieci (w linku wiecej info m inn o bardziej bezpiecznych szczepionkach bez rteci) 2007-05-25 08:27 Główny Inspektor Farmaceutyczny nakazał wycofanie z obrotu wszystkich serii szczepionki przeciw żółtaczce typu B - Euvax B, którą wyprodukowano w Korei. Niestety, wiele osób zdążyło jej użyć. Tak drastyczną decyzję podjął po tym, jak Światowa Organizacja Zdrowia ostrzegła, że szczepionka może wywołać poważne powikłania, a nawet śmierć. Chodzi nie tylko o serie, które znalazły się w aptekach, ale i o szczepionki dostępne wyłącznie w szpitalach, przeznaczone do obowiązkowego szczepienia noworodków. Istnieje podejrzenie, że to po podaniu tej szczepionki zmarły trzy noworodki, między innymi dwumiesięczna dziewczynka w Suwałkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki🌻 no, proszę Kalus wróciła??? ja was nie opuszczę, o nie,zawsze będę wracać jak zmora:P mam problem z internetem kompletnie coś nawala, od rana nie mogę nic otworzyć:( mam nadzieję, żę uda mi się wysłać tego posta... zdrówka kobitki dla was i dzieciaczków❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×