Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Witajcie! Brakuje mi Was, ale trudno wrócić. Nowe twarze, nowe tematy, nowe problemy i czasu brak. Ściskam Was, szczególnie moje \"stare\" koleżanki. Gumijagoda, Zuzia, Monika, Luiza, Brylka, Manika... Czy Kala się u Was pokazuje? Ech... Dawne dobre czasy...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis widzialam jak;) Manika spi pijana pod sklepem :D:D:D:D:Dnie da rady do domu dotrzec :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladam 39 i pol i jak sie skonczy ide spuniu:) Gumis skarbie tez bym juz chciala zebym sie dobrze czula:(ale to efekt przejedzenia :(albo ja juz nie wiem czego to jesf efekt,ale co tam mam nadzieje,ze do soboty mi przejdzie;) Mamy zaproszenie na urodziny do szwagierki:)tylko nie mam pojecia co jej kupic??konczy 25 lat:d Wiem juz ale beda jaja :D:D:D:D:Dkupie jej bzyczka,bo jest samotna:D:D:Dprzyda sie jej na samotne wieczory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko będzie się tak w przelocie poznać;-) Ja naprawdę wpadłam tu na chwilę. Było, minęło. Może kiedyś... Teraz niestety czas za szybko ucieka. Na nic go nie starcza. dla znajomych go też brakuje. Próbuję sobie jakoś to poukładać, ale na razie sobie z tym nie za bardzo radzę:-) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna kochana❤️myślami Cię ściągnęłam,własnie niedawno oglądałam Twoje zdjecie na NK :):) Pokazuj sie u nas ,plissss.Zuzia 31 to ta sama Zuzia:),niestety Kala już tu nie bywa z przyczyn od niej niezależnych ,ale bardzo za nami tęskni. Sylwia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zielna!!!!! Jak to miło znów Cię ujrzeć 😘 Szkoda, że już nie chcesz do nas wrócić. Bardzo mocno Cię pozdrawiam i życzę wszelkiej pomyślności! Luiza, no, wkurzająca ta sytuacja z teściami. Ale zazdroszczę Ci, że umiesz tak im coś odpowiedzieć. Bo ja to się wkurzam, ale jeśli coś mówię to tylko mężowi (i potem między nami panuje niemiła atmosfera :( ). Gumisia 😘 Brylka, Sylwia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia ja jestem wygadana a jak mnie się nie podoba to zawsze powiem.Moi znajomi o tym wiedzą i za to mnie lubią,bo nie owijam tylko mówię prawdę.Nie raz wiem,że nie należy to nie mówię,ale......Nie którym się to nie podoba,ale mam swoje grono najbliższych i to mi wystarczy. Zielna🌼 Kuba został dziś w domu.Załapał katar i kaszle,bo nie chce mu się nosa wysiąkać.Przytrzymam go do końca tygodnia.Dziś mam zebranie w przedszkolu więc powiem pani że nie będzie chodził.Julka ma obsypaną twarz i szyję bo zmieniłam jej mleko.Muszę wrócić do starego,ale do 2 bo nie ma 3.Koszmar.Daję jej calcium,ale na razie nic nie przechodzi.W piątek mam iść z nią na szczepienie to będę wiedzieć co mam jej jeszcze podawać aby zeszło.Muszę kończyć,bo chcę jechać do miasta. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Luiza 🖐️fluidki zdrowotne dla synka sle.............🌼 Stawiam kawke >:)i zmykam sniadanko robic Dawidkowi,potem zajze:) Gumis🖐️ Monika🖐️ Brylka🖐️ Manika :D:D🖐️doszlas juz do siebie:D Zielna🖐️ I kogo jeszcze nie wymienilam to macham 🖐️🖐️🖐️zyczac milego dnia:) Dzisiejszym jubilatom,a szczegolnie dla coreczki Maniki,ktora konczy dzis 2 latka:)wszystkiego najlepszego i duzo zdrowka,szczescia i slodyczy w urodzinki Sylwia z dziecmi zyczy:) 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 Fluidki jeszcze potrzebujacym wysylam.............🌼 Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamcie🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika jak tam torcik juz zrobilas??Gdzie Ty sie podziewasz?? U mnie pogoda do du...:(przygnebiajaca,normalnie dola mozna zlapac buuuu:( Czekam na siorke,mamy z dziecmi isc na spacer,o ile deszcz nie zacznie lac😠 Dominik jak narazie spi w nocy spokojnie,juz nie placze co 10 min.ufff,ahh te zeby czlowieka moga wymeczyc:( Dawidek kaszle jeszcze,a tak wogole to jest ok.:)dzieciaczki bawia sie razem fajnie,ale Dominik nie za bardzo lubi jak Dawidek go sciska i przytula:D Mialam cos jeszcze napisac,ale zapomnialam:( Monisiu fluidki dla dzieci sle.........🌼 Brylka gdzie Ty teraz mieszkasz??🌼 Dobra ide sie przebiore i oko zrobie;)narazie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu🖐️kochana,bo zapomnialam Ci pomachac:( Co tam w pracy u ciebie slychac??I jak tam Ci idzie jazda autkiem w takie sniegi??A swoja droga to nie lada wyczyn jezdzic w taka pogode🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł babeczki🌻 :D przed świętami nawalił mi internet i nie zdążyli zrobić, dopiero wczoraj naprawiony:( a chciałam Wam życzyć przed świętami żeby...... na Wielkanoc robotę w kuchni odwalił zając:P baranek potem posprzątał stoły, a Wam zostały ......sex i pierdoły;) :D i czytam teraz jakie byłyście zapracowane, to chyba przydałyby się te życzenia:D :D :D nadrabiam zaległości w czytaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Majki naszej dzisiejszej solenizantki!!!!!🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia, dlaczego miała bym być pijana??? lasu nie sadzę ze względu na pogodę, zima w rozkwicie Zuziu, przede wszystkim spóźnione życzonka urodzinowe dla Paulinki❤️ 🌻 ❤️ 🌻 samych szczęśiliwych i beztroskich dni, duuuużo zdrówka i buziaków👄 👄 👄 Zielna🌻 babo kochana, myślałam ostatnio o tobie, nie dajesz żadnego info co u ciebie👄 po wzystkich niepowodzeniach wyszłaś na prostą??? mam nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w imieniu Mai dziękuję za życzonka:D 👄 lecę dokończyć torta, bo w końcu nie wyrobię się z nim do imprezki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ🖐️ WSZYSTKIEGO NAJJJ NAJJJ LEPSZEGO DLA MAJECZKI 🌼🌼🌼 Dziewczynki bardzo dziękuje wam za dobre słowa, to dla mnie naprawde duzo znaczy 😘❤️ zielna🖐️ wracaj do nas❤️ gumisia❤️ sylwusia❤️ luiza :zazdroszcze męza i tego ze nie boisz sie mówic co myslisz.. ja chcialabym sie tego nauczyc, ale nie jestem taka odwazna :-) zuzia❤️ bardzo dziękuje za adres stronki, przestudiowalam ja i bede sie dowiadywac. brylka🌻dziekuje za zyczenia:-) manika🌻 wszystkim babeczkom🖐️ milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji urodzin życzę Ci, aby jedynymi łzami, które pojawią się w Twoich oczach były kryształowe łzy szczęścia, aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy nie zakryły ciężkie chmury smutku, aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia, a szczęście, zdrowie, radość i miłość były przeznaczeniem Twych dni. DLa Majeczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka sylwunia27:) Nadal z wami jestem choć baaaaaardzo rzadko wchodzę z braku czasu-niestety:)) pozdrawiam wszystkie kobietki na topiku:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRY WIECZOR poczytalam was i widzę żę mam zaległości z życzeniami dla dzieciaczkow WSZYSTKIEGO CO NAJSLODSZE dla Waszych pociech zuziu i manika👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciaaaaaaaaa27:)czy my sie znamy z kond inon;) Ja ogladam you can dance,a potem spuniu:)Dominik wymeczyl mnie,ale co tam taki wiek dzidzi,ze mame musi meczyc,chodzeniem i wlazeniem wszedzie itp.:Dale daje sobie rade;)bo kto jak nie ja??? Dominik spi,Dawidek jeszcze z nami siedzi,no bo jak, by moglo to byc inaczej:D Monisiu❤️ Gumis❤️ Manika❤️ Zuzia❤️ anianiania❤️ Luiza kochana co u Ciebie sie dzieje??❤️ Ja na dzis koncze zycze spokojnej i przespanej nocki👄🖐️ Aaaa dodam,ze dzis poszlismy labedzie nakarmic,a tam jak na zlosc labedzi nie bylo:D:D:D:DDawidek sie tylko😡i tak wrocilismy do domu z reklamowka chleba:D:D:D:D Dobrej nocki kochane mamusie❤️👄🌼 Fluidki jeszcze sle dla potrzebujacych...........🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bac24
zapraszam na nowe przeniesione forum ciaza, www.twojaciaza.nmj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×