Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Brylka, ja właściwie też nie mam gwarancji, że mnie nie zwolnią:-) Szczególnie, że pracuję w starostwie i nie wiem jeszcze, czy stary starosta po wyborach się ostanie. A w trakcie kampani wywlekali w lokalnej gazecie (jako haka na moją mamę), że niby zostałam zatrudniona, bo moja mama jest z tej samej opcji, co starosta.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Witaj spowrotem, Gumijagoda:-) Gdzie byłaś, jak Cię nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna, ale Ty masz zaplecze w postaci firmy :) Ja własnie przymierzam się do założenia firmy mężowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala pewnie z malutką w łóżeczku , moja tez popłakała dąłam cyca i spi nawet w swoim łożeczku- ciakwe jak długo:):) Ej normalnie szumi mi już w głowie- ale pijaczka ze mnie. No własnie gumijagoda co to ma znaczyć, że tylko z zielna pijesz a my to co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż jest komputerowcem :) Zwykle pracuje od 7 do 15, ale jego firma przez kilka tygodni w roku zwiększa produkcję i wtedy pracują non stop. Ale zato od świąt będzie przez kilka tygodni w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana, po takim cycku to pewnie długo spać będzie:-) Mamusi szumi w głowie, to i dziecku może zaszumieć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieciaki jeszcze nie śpią,wrrrr........... Przecież już się wytłumaczyłam ,nie tylko z Zielną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, faktycznie zakładaj mężowi firmę. Co będzie robił na innych. Informatycy są w cenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagodaq, ale walnęłaś. Teraz będą nas o coś niecnego podejrzewać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem znów na chwilkę bo moje bestie nie chca juz spać Ja zamierzam iść do pracy bo mam tylko staż ale narazie chyba nici z tego bo bede latać z Kubą po specjalistach :( Gumijagoda a mio przykro że ze mną nie chciałaś się napic 😭 pozdrawiam was buziaki lecę dzieci do pionu postawic a potem do poziomu ułożyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja zrobie sobie swoje ulubione danie - parówki ma któras ochotę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten komp to dziś wszelkie granice przechodzi tak sie muli wrrr tw moję bachorki też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż przybiegł z łazienki i lula Oliwcię :D pifo mi się skończyło 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko, te krakersy to jakieś z chili, teraz to wypiłabym beczkę piwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×