Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gumijagoda obskakuje chyba jeszcze kilka topików:-) Wczoraj też robiła długie przerwy, ale w końcu się pojawiała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda obskakuje chyba jeszcze kilka topików:-) Wczoraj też robiła długie przerwy, ale w końcu się pojawiała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda obskakuje chyba jeszcze kilka topików:-) Wczoraj też robiła długie przerwy, ale w końcu się pojawiała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda obskakuje chyba jeszcze kilka topików:-) Wczoraj też robiła długie przerwy, ale w końcu się pojawiała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się chyba zrobiło z internetem:-( Strasznie długo trwa otwieranie stron. Miałam dziś w planie zrobienie przemeblowania w pokoju. To się wiąże z odłączeniem komputera i teraz nie wiem. Mam odłączać, czy nie:-) Jesteście jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się chyba zrobiło z internetem:-( Strasznie długo trwa otwieranie stron. Miałam dziś w planie zrobienie przemeblowania w pokoju. To się wiąże z odłączeniem komputera i teraz nie wiem. Mam odłączać, czy nie:-) Jesteście jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzieciaki juz śpia a mąż ogląda mecz i cieszy się bo polacy właśnie strzelili gola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się chyba zrobiło z internetem:-( Strasznie długo trwa otwieranie stron. Miałam dziś w planie zrobienie przemeblowania w pokoju. To się wiąże z odłączeniem komputera i teraz nie wiem. Mam odłączać, czy nie:-) Jesteście jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to chyba kafe dzisiaj tak kiepsko dziaa ja pisze i pisze i nic nie wysyła:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się wieszało i nie mogłam nic zrobic ale chyba już ok Przemeblowanie później chcesz nas zostawić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nie za szybko chodzi:-( Ale na szczęście wiem, że jesteście:-) Może uda mi się zrobić to bez odłączania kompa. Chciałam zdążyć przed przyjazdem męża:-) Wprawdzie nie wiem, czy dam radę sama, ale lubię takie wyzwania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jaki jest Wasz stosunek do pracy? Tzn. jesteście bezrobotne, czy może na jakimś urlopie (macierzyński, wychowawczy)? Ja straciłam pracę akurat w dzień kiedy zaszłam w ciążę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia ja jestem na urlopie wychowawczym zaszłam w ciąże zNAtalia poszłam na macierzyński potem wychowawczy, 30 sierpnia 2005 roku kończył mi sie macierzyński i umowa miała być rozwiązana a 22 sierpnia 2005 dowiedziałam się, że jestem w ciąży, i znowu macierzyński a teraz wychowawczy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miałaś pecha. Ja miałam tak z Gośką, ale trafiłam na super szefa. Pracowałam w firmie budowlanej, robiłam staż do uprawnień. No i tydzień przed ślubem szef \"zaproponował\" mi zwolnienie się, albo pójście na urlop bezpłatny. Wybrałam urlop. Po 1,5 miesiąca byłam w ciąży. Poszłam do szefa i powiedziałam, jak jest. Że bardzo mi zależy na stażu i na świadczeniach po porodzie i że jestem gotowa sama opłacać ZUS, żeby mnie tylko przyjął. No i przyjął mnie bez żadnych warunków. W tydzień po moim porodzie firma padła. Tym bardziej jestem mu wdzięczna, że mnie wtedy przyjął. Potem poszłam do pracy do urzędu, ze świadomością, że nie jest to moim marzeniem i się tam nie realizuję, ale chcę jeszcze jedno dziecko. Dlatego nie mogę jeszcze zakładać własnej firmy. Teraz jestem na urlopie wychowawczym, ale obiecałam szefowej, że wrócę w styczniu. To już niedługo😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle jeszcze mam deficyt mebli. Mam komputer w tzw mojej \"pracowni\" (plany z własną firmą). Właśnie zorganizowałam sobie stare regały z biblioteki i chciałam je ustawić w miejscu, gdzie stoi stół z komputerem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja teraz jestem trochę rozdarta. Bo z jednej strony chciałabym odchować drugie dziecko, ale z drugiej wiem, że latka lecą i nie mogę odkładać w nieskończoność kariery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czerwcu skończył sie wychowawczy zwolnili mnie z pracy i jestem na zasiłku dla bezrobotnych ale przez najbliższe dwa lub trzy lata na pewno do pracy nie pójdę musze odchowac dzieciaki ( mam z nimi sporo jeźdzenia na różne zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo mi się skończyło:-( Mam otwierać drugie, czy wszystkie już sobie poszłyście? :-) Sama pić nie będę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×