Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Kala ja uwielbiam ressa ale jabłkowego dzisiaj mam carlsberga. Moje latorośle śpią ja poćwiczyłam a teraz fafe i piwko - i po co ćwiczyłam:) Gumijagoda a co TY tak słabo tylko soczek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na placu boju :) Ale ja mam prawdziwe piwo, nie jakieś tam \"soczki\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana też dobre ale dalej uważam że na teściowe to za dobre :P Gumijagoda tradycyjnie siociek :D i ciacio dam jesce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala Ty to masz fajnie mój mąż+kolacja dla mnie?? nigdy w życiu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tyskie odpaliłam:-D Babki właśnie padły, a mężuś wróci koło 22. To ja się rozgrzeję na jego powrót;-) w dobrym towarzystwie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam to fajnie. Moja mała siedzi mi na kolanach i marudzi, a mąż obok, niby to ogląda film, ale cały czas tu zerka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia kochana masz racje to idę po ciasteczka oj ten centymetr w tą czy w tamtą i tak mąz nie zauważy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny to ja tez się dosiadam z piwkiem Marteczka myśl pozytywnie moi chłopacy zaczeli mówić pierwsze słowa jak miwli 3 lata i 3 miesiące a psycholog i logopeda naprawdę możą pomóc, obecnie mówią tyle, że czasami mam dośc. A jeżeli chodzi o teściowa to moja teraz ma na głowie wnusie która mieszka razem z nia i moje dzieci poszły w odstawkę najgorsze jest to że jak do niej pojedziemy ( 2x w miesiacu) to Ola to zauważa i jest jej przykro. A tesciowa zadko nas odwiedza ostatni raz była w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna a ja coś zaniemogłam ostatnio w \"tych\" sprawach. Pozdrowienia dla męża Zuzi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie z Kubą 7 grudnia do logopedy zobaczymy co powie bo u mnie to samo co u Martusi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę jednak przeszukać spiżarnię.:-) Nie rozgadujcie się za bardzo beze mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedaczysko dopiero wróciło z pracy, więc niech se odpocznie, to może bedzie później tak miło jak wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam jednak jednego Liona i dwa małe MilkyWaye. Mogę się podzielić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu Ty to masz złote serce, ale czego się nie robie dla odrobiny przyjemności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dzieci lula ja też zaraz pewnie bede musiała chyba że męża przekupię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda obskakuje chyba jeszcze kilka topików:-) Wczoraj też robiła długie przerwy, ale w końcu się pojawiała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×