Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Kala. Miłej nocki. I życzę Ci, żeby twoja potwora jak najszybciej zaczęła przesypiać całe nocki. Ja tak niedawno o tym marzyłam. Teraz już to mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna mykam wreszcie bo znów z czymś wyskoczycie i sie nie poloze papapapapa dobranoc 😴 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagodaaaaaa! Co masz na myśli:-D Wy już po, a ty do Kafe zasiadłaś? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna jak do tego doszaś ,bo ja też marzę aby Bartuś już spał cała noc ,ale pewnie póki cyc to nici z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeforsowałam kaszkę z butli na noc. Jakiś czas to niewiele pomagało, ale po jakimś czasie jakoś tak zaczęła przesypiać całą noc. Nawet nie wiem kiedy. Parę nocek było jeszcze z pojeniem wodą i się skończyło. Teraz jej się zdarza budzić w nocy z płaczem, wtykam jej smoka do buzi i śpi dalej. Myślę, że to zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie to, że widziałam go już wcześniej, to pomyślałabym, że to efekt upojenia alkoholowego:-) Przeleciał przed chwilą nade mną komar mutant. Nie z tych ogromnych, a taki normalny, tylko wielki. Po piwko jeszcze nie poszłam, choć się zastanawiam. Właśnie mi się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo. Jesteś. Też się nad myszkami zastanawiałam:-) Po jednej puszeczce😭 A Twój młody nie przesypia jeszcze nocki? ile razy Cię budzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody budzi się conajmniej raz albo dwa-cycohoik. Dałam mu dzisiaj kaszkę przed snem ,wypił 100gr i zobaczę czy to coś zmieni? Za to ja teraz zgłodniałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym coś przekąsiła. Dlatego alkohol tuczy. Mi zwykle chce się po nim jeść:-) A jeszcze Ty przypominasz:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co? poszłaś sobie coś przekąsić, czy lulu. Ja już szamię drugą kanapeczkę i zaraz idę spać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gumijagoda :):):) Mamo Zuzi to starszą tak brzuszek boli. Iza już rozdarta co za charakterek - po mamusi:P Zmykam narazie budzić Natalie i do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka :) Ale zescie dziewczyny poszalaly wczoraj, no no :D Glowka dzis nie boli??? ;) Ja pedze do szkoly, ale mi sie nie chce :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda Ty to masz zdrowie tak z samego rana.Widzę ,że wieczorna pogawędka była udana. Ja też się tylko melduję.Teraz gdy Kuba jest w przedszkolu nadrabiam miesiąc który z nim siedziałam.Cały czas mam coś do załatwienia.Z jednego się cieszę przesypia noce.Dobra zmykam bo nic nie załatwię..Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobiety, trzy strony w jeden wieczór i tylko jedno piwko i jeden soczek :) Gdyby nie to, co robiłam w tym czasie, to bym Wam zazdrościła ;) A co do przesypiania nocki przez dzieci to ja nadal mam zarwane noce. Tzn. już nie mam tak jak kilka m-cy temu, że musiałam się nawet 3 godziny z nią bawić. Teraz budzi się raz i płacze, że chce do nas, przy okazji jeszcze piciu. A jak śpi z nami, to zazwyczaj skacze raz po mamusi, raz po tatusiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, mamuśki, nie powiem, żebym była wyspana:-) Gumijagoda, to mi wczoraj świństwo zrobiłaś:-) Narobiłaś mi smaku, ja się w nocy nażarłam, a Ty nic? Nie ładnie tak innych do złego namawiać, a samej tylko się przyglądać. A mnie dzisiaj głowa boli:-) Po jednym piwku😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu Ala odciągnęła mnie od komputera:-( Gumijagoda, baby obudziły mnie dzisiaj o 5.30:-( Później próbowałam jeszcze się trochę zdrzemnąć, bo Ala zasnęła, ale co to za drzemka. Przy akompaniamencie Gosi na bębenku itp atrakcjach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×