Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Dziewczynki cos się mimo kiepskiej pogody mało pojawiacie:( Ja dzis prawie cały dzień poświeciłam prasowaniu...ale już po..uffff-bo nazbierało sie tego!!! Nareszcie przestało padać więc zabieram jeszcze przed snem całą moją ekipę na krótki spacerek.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....mamuśka
niedziela czy środek tygodnia zawsze pełno roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym tygodniu! 🌻 Ja pod koniec tygodnia wyjeżdżam na kilknaście dni, więc teraz muszę tu trochę częściej zaglądać ;) Ale dziewczęta ja nie będę \"rozmawiała\" sama ze sobą, więc proszę zasiadać i kilkać :) :) :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zuzia30 wracaj szybko do zdrowia. Dziś mam trochę luzu.Mały w przedszkolu,więc mam trochę czasu dla siebie.W sobotę byliśmy w Chorzowie na wystawie dinozaurów,ale mały miał frajdę.Musieliśmy mu przy wszystkich dinozaurach robić zdięcia a ile było przy tym zabawy.Potem poszliśmy do zoo.Wracając do auta okazało się,że mąż zatrzasnął kluczyki.Pół godziny męczyliśmy się,aby go jakoś otworzyć.W końcu poprosiłam o pomoc pana który chętnie nam pomógł.Teraz wiemy jak włamać się do auta,jak znowu zatrzaśniemy kluczyki.Po tym całym wydarzeniu,pojechaliśmy na zakupy.Kupiłam sobie rybaczki z lnu i do tego bluzeczkę,zaczynają się obnizki.Na wieczór małego zawieżliśmy do teściów,chciałam sobie trochę dychnąć .Wieczorem przyszli do nas znajomi i była świetna zabawa.Niedziela jak zwykle u teściów.Tak pojadłam że nie mogłam spodni dopiąć.Dzisiaj byłam u lekarza odebrać wyniki Kuby z wymazu gardła,ma dobre.Kazałam lekarce wypisać też skierowanie do sanatorium.Koleżanka pojechała z synem do Rabki na 3 tygodnie i za siebie,bo mały miał za darmo, zapłaciła 800 zł.Nie wiem,ale sądzę , że to nie dużo,więc zobaczymy chdzie nas wyślą.Dziś pogoda brzydka,nic nie chce się robić.Dobrze,że poprasowałam.Ale się rozpisałam.Muszę kończyć,bo trzeba ogarnąć trochę mieszkanko,przed przyjściem małego z przedszkola.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
cześć mamuśki . u mnie na dolnym śląsku strasznie zimno a jutro Julcia ma mieć ognisko i festyn rodzinny ale chyba poraz kolejny przelożą termin bo co to za przyjemmość siedzieć w takiej zimnicy nawet przy ognisku, a w tamtym roku było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
chcialabym dostawac 1000zl rodzinnego na kazde dziecko realia sa takie 42.90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy chodzi Ci o tą nową zapomogę przy niskich dochodach? Nie wiem jak się ona nazywa, ale wynosi 1000 zł :-) Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego tygodnia. A o tym, co działo się w weekend, napiszę może później:-) Acha. A nad morzem pogoda dzisiaj wreszcie piękna. Wprawdzie wiaterek chłodnawy, ale słoneczko świeci i w miejscu osłoniętym od wiatru to można powiedzieć nawet o upale:-) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
jaka zapompga nic nie słyszałam,mogę prosić o szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Służe pomocą 🌻 Dostaje się teraz 1000zł becikowego - każda mama i dodatkowo następne 1000zł dla mam, u których dochód w rodzinie nie przekracza 504zł (czy coś koło tego) na osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
dzięki ale nie załapałam się na becikowe urodziłam 15.09 myślałam ze chodzi o coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki🌻🌻🌻za informacje! Jak dochód nie przekracza to faktycznie dostaje się drugiego tysiaka-może nam się nawet uda załapać:) Mój starszy synek(jak już pisałam )idzie we wrześniu do przedszkola...No i dziś poszedł tam z tatą na zwiady..i tak mu się spodobało,że nie chciał wyjść...:)Może nie bedzie aż tak zle..:).Bo ja przeżywam to już teraz bardzo... Głównie może dlatego że Kamilek ma 2latka i 8m-cy i bardzo mało mówi...\"mama\",\"tata\",\"daj\",\"am\",\"koko\".itp...i troszkę po swojemu np.\"titi\"to znaczy \"tygrys\".Nasza pediatryczka mówi ,że z chłopcami tak jest i że się rozkręci jak pójdzie do przedszkola...ale na wszelki wypadek mamy skierowanie do foniatry.Martwi mnie ta opóżniona mowa troszkę ale widzę,że on wcale nie próbuje...bo my rozumiemy go bez słów.A jak go\" przyciskam\" to się zacina... i nic nie mówi:(. Kurcze ale mnie boli gardło😭Wcale nie chce przejść😭Dzwoniłam do lekarza i biorę\"bioparox\".Dobrze,że to chociaż miejscowe:) Kończę bo zaraz przychodzi do mnie koleżanka z rówieśnikiem Kamilka-z Kacperkiem.Kacperek jest starszy o 15min:)bo my poznałyśmy się na porodówce!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka, też mam koleżankę z porodówki :) , a Paulinka kolegę trzy godziny starszego od siebie. Ale nie spotykamy się zbyt często, bo mieszkamy 100km od siebie. Ja też rodziłam w Lublinie, na Jaczewskiego. A mogę wiedzieć, w którym Ty szpitalu rodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....mamuśka
luiza ile się czeka na sanatorium i czy trzeba coś dać w kieszeń lekarzowi pierwszego kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....mamuśka
marteczka bioparox powinien pomuc. Ja jeszcze płukam kitem przczelim jak mnie gardło boli. Dzieci są rórzne to nie kąputery jedne mOwią szybciej drugie pużniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nadszedł wieczór i pisać się nie chce, ino spać się chce:-) Miłej nocy Wam życzę!!! Dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-ja też rodziłam na Jaczewskiego-oba dzieciaczki:) Mamuśka-dzięki za radę🌻a skąd się bierze kit pszczeli?? Moja dwa chłopaki już spią a trzeci czyli mąż jeszcze pracuje... Koleżanka z synkiem pojechała godzinkę temu...jakiż bałagan potrafią zrobić dwaj mali chłopcy😭. Będę kończyć-muszę jeszcze pobuszować na allegro;) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
no co jest śpicie jeszcze ? u mnie już sie obiad szykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gumijagoda o 10.08 to ja dziś dopiero wstawałam :) Paulinka zrobiła mi dziś pobudkę o 3 nad ranem, ale usnęła jeszcze po 6 i spałyśmy prawie do 9.30 :) Marteczka, kit pszczeli to się chyba kupuje w sklepie zielarskim, albo u jakiegoś pszczelarza ;) Czy Ty dopiero zaczynasz \"przygodę\" z allegro, czy masz już jako takie doświadczenie? Mnie też czasem coś zainteresuje, ale przyznam, że zaglądam rzadko, bo jakoś \"boję\"( ;) ) się tej formy zakupu... Cacharelll, hop hop... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....mamuśka
jestem z okolic krakowa, mam 2 córki . Taką nalewkę z kitu przczelego kupuje mi siostra u Bonifratów. Jestem już po obiadku , rosołek z gołębia i wołowiną z kluseczkami, ziemniaczki kapusta pekińska(sałatka) i mięsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Ja właśnie jem obiad,zrobiłam dziś spagetti.Rano byłam u fryzjera,a potem na zakupach.Kupiłam sobie 2 bluzeczki,były przecenione na 19 zł.,więc stwierdziłam że warto.Pogoda do du....znowu siedzenie w domu. Mamuśka-skierowanie do sanatorium wypisuje lekarz rodzinny.Papiery składa się u nas w przychodni(nie wiem jak jest gdzie indziej).Przychodnia wysyła to do NFZ.Po 9 tygodniach powinno się otrzymać potwierdzenie,że został zakwalifikowany do sanatorium.Jak złożyłam teraz podanie ,to ,do sanatorium mogę dopiero pojechać na przełomie pażdziernika-listopada.Czyli trzeba czekać 3-5 miesiący.Lekarzowi nie trzeba nic dawać,wypisze bez problemu. Marteczka ja płukałam gardło wodą utlenioną,tak zaleciła mi lekarka.Kupuję też sobie cholinex,na mnie to zawsze działa.I piję wieczorem mleko z czosnkiem,albo z miodem.Wracaj szybko do zdrowia. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....mamuśka
dzięki luiza . jeszcze się okaże że jesteś moją sąsiadką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka śpi... pranie się suszy na słoneczku... zapiekanka makaronowa w piekarniku...a ja mam chwilkę dla siebie :) Witaj mamuśka 🌻 , w jakim jesteś wieku i ile latek mają Twoje córeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....mamuśka
kożystam z internetu u brata jak któraś jest zainteresowana lose .....mamuśki to proszę wejść pod temat :czy są wśród was kobietki, które chcą zostać mamami czV wiosenna str. 197 psełdonim M.G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.do płukania gardła najlepsza woda z solą, albo płyn dentosept, lub azulan, mozna dostac w kazdej aptece. bardzo skuteczny w zapaleniach gardła, dziaseł itp. pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie:) A u nas dziś choć nie jest za ciepło to świeci piękne słonko W KOńCU!!!!:D Ja czekam z obiadem na męża-powinien byc za ok.godzinkę..zrobiłam sosik z karkówki a do tego ziemniaczki,sałata i machewka gotowana...uuaaa....ale jestem juz głodna! Zuzia-dopiero zaczynam przygodę z allegro ale kupiłam już kilka rzeczy i byłam bardzo zadowolana:)a teraz studiuje tajniki sprzedaży;) Gardło boli mnie troszeczkę mniej(albo już się przyzwyczaiłam)ale na lewym migdale jest biały czop😭Już mam dość! Idę przewinąć Damianka bo przed chwilą słyszałam odgłosy jak na wojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×