Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Dziękuję Brylka! :) Marteczka, smacznego! :) Dobranoc wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
dobrano c do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) zuziu-mam jeszcze jedno pytanie o zapiekance;jak z makaronem?wkładasz go do piekarnika ugotowany czy surowy?????? :O Ja z maluchami dopiero wygramoliliśmy się z łózka i biorę się za sniadanko. ALE U NAS DZIś W LUBLINIE PIĘKNA POGODA!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 😭 😭 Zobaczcie dziewczyny, jak się zalewam łzami, bo muszę się z Wami rozstać na ponad tydzień. Wyjeżdżam dziś z Paulinką do mamy, a tam nie ma komputera...chyba, że znajdę jakąś kafejkę internetową :) Życzę Wam udanych weekendów, zwłaszcza tego długiego po Bożym Ciele, a przede wszystkim wspaniałej pogody i zdrówka! Do \"zobaczenia\" 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam o ten makaron bo wczoraj w reklamie widziałam jak pani robiła zapiekankę makoranową z szynką i dawała makaron surowy....i już zgłupiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć . Zuzia30 miłego wypoczynku i słonecznej pogody. Ja tylko na chwilkę.Dzisiaj w przedszkolu jest piknik rodzinny,więc wszystko u mnie na wariackich papierach,żeby zdąrzyć.Pogoda ładna,ale coś zaczyna się chmurzyć.Mam tylko taką nadzieję,że nie będzie padać. Będę już kończyć,bo ziemniaki zaraz mi się rozgotują.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakieś szaleńsywo z tymi piknikami przedszkolnymi bo u nas tez żYCZę MIłEJ ZABAWY I PIęKNEJ POGODY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Widzę Gumijagoda, żeś zczerniała:-) Zuzia, miłego odpoczynku:-) No i kolejna mamuśka robi sobie od nas wolne:-( Może nie na tak długo, jak Cacharelll:-) Pogoda u nas do bani:-( Chmury i siąpi co chwila deszczyk. No, może nie jest tak źle, jak niedawno, ale słońca brak, a chciałam popielić w ogrodzie i plany mi padły. Tak naprawdę powinnam popracować przy komputerze, ale tak mi się nie chce, że zabrać się nie mogę nawet przy \"sprzyjającej\" ku temu pogodzie:-) Pozdrawiam wszystkie Mamuśki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale śliczne dziewczyny, Viki! A Oliwia taka maleńka! Ile ważyła, gdy się urodziła? Czy to ja już zapomniałam, jakie małe są dzieci na początku? :-) Albo Twój mąż taki ogromny, bo mała przy nim, to kruszynka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki jakie masz śliczne dziewczyny jedna ładniejsza od drugiej też bym chciała pochwalić się moimi ale nie mam cyfrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki.OLiwia wazyla 3200g. jak sie urodzila , a na zdjeciu wazyla ponad 4 kg.Gumijagoda zeskanuj sobie kilka zdjec i mozesz nam je pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,właśnie jestem po pikniku.Moi mężczyżni poszli na basen,więc piszę. Gumujagoda pogoda troszkę się nie udała,ale zabawa była super.Po występach dzieci zaczeło padać,ale tylko na chwilę.Póżniej było pochmurnie,ale nawet ciepło.Zjedliśmy kiełbaski,ciasta przy kaweczce.Mieliśmy świetne towarzystwo,nawet pośpiewaliśmy. Zielna,Viki2 macie śliczne dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda dopisała najpierw były występy ale moja Julka za żadne skarby nie wystąpi publicznie, potem były kiełbaski i poczęstunek . dzieciaki się wybiegały a Bartuś spaół i nie przeszkadzała mu nawet głośna muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale macie śliczne pociechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Muszę się w końcu zebrać i pokazać Wam swoich kawalerów:)ale nie dziś bo zrobiłam zapiekankę makaronową i tak nieprzyzwoicie sie objadłam,że ledwo żyję:P Mój mniejszy skarb już wykąpany-lezy i ssie kciuka..a drugi kończy oglądać \"kubusia puchatka \"i za chwilę ląduje w wannie. Dobrej nocki dziewczyny-papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....mamuśka
cześć wirus wygoniony można coś naskrobać. Ja miałam dziś truskawkowy dzień wszystkie dania od obiadu były z dodatkiem tego pysznego owocu. ZUZIA30 udanego pobytu umamy. Ja dzieciom mierze elektronicznym i dodaje sobie 2 kreseczki bo żeczywiście zaniża. MARTECZKA77 pewnie już śni o pysznym obiadku na kolejny dzień. GUMIJAGODA może ktoś z rodziny lub znajomych ma cyfrówke ,to zawsze można zaprosić do domciu i poprosić o sesję zdięciowa chociażby amatorską, przynajmniej ja tak robię. VIKI2 zdięcia super, jak ta starsza daje buziaczka maluszkowi jest cudne. Moja Ola(16ms) jest już ponad tydzień na antybiotyku i lekarz kazał jej przedłużyć o kolejne 5 dni bo jeszcze jej furczy w oskrzelach. Jesteśmy w trakcie budowy, czym macie pokryte dachy blachodachówką, dachówką cementową czy ceramiczną ? Proszę o opinie i ewentualne nazwy i ceny no i ile już użytkujecie? pozdrawiam życze miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też fanką nie jestem, ale jak ta piłka leciała w stronę naszych i komentator mówił,że trzeba wykorzystać efekt zaskoczenia, to nasi naprawdę wyglądali na zaskoczonych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak sobie klikam i czekam aż moja mała pijawka obudzi się do cyca i nie opłaca mi się kłaśc a mąż czekał i zrezygnował......... powiedział że mi wyłączy ten internet ha ha ha ha a kiedys nie rozumiałam brata jak przesiadywał nocami przad kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz, to już idę spać. Młoda pewnie też będzie zaraz chciała cyca, ale może zdążę się jeszcze zdrzemnąć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka mamuśki ale synek mi numer wyciął ,mogłam zakwitnąć przed monitorem czekając aż się obudzi-spał do 5.20 rano chyba mogę powiedzieć że przespał całą noc co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie. gumijagoda, gratuluje dla twojego synka. dawno nie pisałam,ale czytam was regularnie :-) co do termometru, bo któras pytała, to ja miałam taki w smoczku, uwazam ze jest dobry, ale tylko dla takich małych dzieci, które lubia ssac smoczek, bo pozniej mój nikus wypluwał i sie smiał... taraz mam elektroniczny i mierze w pupie, chociaz tez ostatnio nie dał sobie zmiezyc, bo juz jest duzy i tego nie lubi.. ja taz mam budowe,dwa lata temu mielismy problem co wybrac na pokrycie dachu, wzielismy blache matowa, bo blachodachówka za droga jak dla nas.. co do zdjec, to postaram sie w wolnej chwili cos przesłac, bo tez chce sie pochwalic moim małym męzczyzną:-) który własnie wstał, wiec koncze*** pogoda u nas nie za bardzo:-( miłego dnia wam zycze:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×