Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

dobra to podaje moj nr gg 3350878 na niego mozecie wyslac swoj adres mailowy ja wysle wam swoje zdjecia i licze ze od was rowniez dostane jakies fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza, burza przyszła teraz do mnie:O nici ze spacerku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuziu tobie tez juz wyslalam fotki dobranoc dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kala❤️ i reszta również:) Dzisiaj miałam szwędacza:D ,łaziłyśmy z kolezanką po mieście i zwiedzałyśmy bary;) Najpierw kawka i obiadek ,potem drineczek:) Ona miała luzik ,bo córcie zostawiła u babci,a ja😭jak zwykle łaziłam z moimi ogonkami:( Nie było tak źle,buzie zatkały frytkami:) A jutro szaleństw ciąg dalszy:D idę do fryzjera. A co?!?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,gdzie wy się podziewacie? U nas brzydko i zimno.Czeka nas siedzenie w domu.Dziś Kuba idzie popołudniu do dentysty.Nie wyobrażam tego sobie.Kiedyś chodziliśmy na ozonowanie zębów i to nie boli.Teraz będzie miał borowanie,katastrofa.Idzie z nim mąż.Zobaczymy czy wytrzyma Podaję też swój numer gg 1284789 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo kobiełki:D :D :D coś tu niemrawo;) gumisia, zazdroszczę Ci, kiedy ja się do pabu zabiorę:( anet, zdjątka superrrr:D laska z Ciebie, nie to co ja baba ze wsi:P pół dnia ganiam po chałupie rozczochrana:P znajdę jakieś zdjęcia, gdzie wyglądam przyzwoicie to sie zrewanżuję, albo najpierw zaliczę wizyte u fryzjera, bom sie ostatnio zapuściła i kolor mam do dupy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze chuj bombki strzelił, ślubu nie będzie teraz:( bierzemy kredyt na singla, bo jest lepszy:O no ale co się odwlecze to nie uciecze...tak sie pocieszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika:D witaj🖐️ ja do fryzjerka też mam zamiar iść skrócić co nieco:D Anet.d a ja dostane zdjatko??? adres mam w profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBRY 🌻 manika co ty gadasz... myslisz ze ja w takim makijazu po domu chodze :) czekam na zdjecia!!! kala zaraz wysle ci fotki... u nas okropna pogoda :( ugotowalam bigos wyszlo mi tyle ze moglabym obdzielic was wszystkie i jeszcze by zostalo ... co ja zrobie z taka iloscia bigosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anet, w słoiki go wpakuj i zagotuj;) za jakis czas szybki obiad bedzie:D ze słoika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ... manika... tak wlasnie zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj zaspałam przez was!!!!!!!!!!!!Żadna pobudki nie ogłosiła:P Teraz z niczym nie mogę sie wyrobić:) Na dodoatek myślałam że z domu nie wyjde,nie mogłam znaleźć kluczy😭....W kaskaderke sie zabawiłam:)wylazłam przez okno[mieszkam na parterze ,na szczęście]bo myślałam że klucze są w torbie przy wózku,który trzymam na korytarzu. KOniec końców klucze były w mieszkaniu,tylko dzieciaki mi torebke schowały.Do zerówki JUlki spóźniłą się tylko godzine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka przez ciebie chyba w kompleksy wpadnę znów:o Ksewery to kawał chłopa :D :D prawdziwy mężczyzna z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia ale sie uśmiałam, to świetnie musiałaś wyglądać skacząc z okna,mógł ktos pomysleć że włam robisz:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz to za pustki??? Nie wierze, znowu kryzysik ? Ja wpadam kiedy tylko mam chwilke. Jutro musze oddac rojekt w szkole, mam mase pracy, wiec naprawde wybaczcie. U nas pogoda wiosenna, choc jak pomysle o tym jak goraco bylo tutaj w zeszlym roku w maju to az sie rozmarzam.... Odliczam dni do konca szkoly bo juz chce Wakacji i morza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, przed chwila nie mialam wszystkich maili z dzisiaj i dlatego napisalam ze pustki, sorrrrki......A tu temacik widze leci, juz sie zabieram za czytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pracująca w domu
Ja mam 22 lata i jestem mamą ślicznej 1,5 rocznej Klaudi. Pomimo, że zaszłam w ciąże pracowałam i pracuje nadal. Choć ciąża była zagrożona (leżałam 2 miesiące na podczymaniu), nie straciłam ani grosza, ponieważ zarabiały na mnie moje konsultantki. Powiem wprost, jestem konsultantką Oriflame i zarabiam dość konkretne pieniądze. Jestem z tej pracy zadowolona, bo pracuje kiedy chce i ile chce, a ciąża i wychowywanie nie stoi na przeszkodzie, aby zarabiać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mamo Klaudii a ja pracuję a Avonie no i co z tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) i wybaczcie, bo te \"pustki\" to przeze mnie :P Chwilowo nie ma mnie w domu, mieszkam u siostry, więc nie moge zbyt dlugo w necie siedziec...mysle, ze wybaczycie... U mnie wszystko ok...nadal usycham z tęskonoty za ślubnym :P i też jestem pracującą mamą (ale nie powiem gdzie!!!) Miłego wieczoru :) Anet, dziekuję za zdjęcia (jeszcze ich nie oglądałam, ale zaraz to nadrobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo pracujaca w domu.... ciesze sie bardzo ze pomimo zagrozonej ciazy nie stracilas ani grosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×