Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Witam .A ja od rana mam nerwa Potrzebuję urlopu od rodzinki😭 Manika fajnie Ci... Kala kochana jak się czuję Olinka?? Reszta kobitek meldować się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mi ktoś odda moją córeczkę, to dziecko co lezy w łóżeczku to nie Olinka tylko zdechlak 😭😭 niby już nie wymiotuje i biegunki niema ale prawie nic nie je troche pije a tak to spi:( Mężu montuje wanne od wczoraj i zabudowuje-do tej pory mielismy prysznic-wreszcie się wymocze solidnie:D A u nas na starówce dziś Doda więc mąż się szykuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ,kobiełki❤️ Ja już w domciu, posprzątane i pachnie czystością:D Kala, współczuję Ci choroby Olinki, wiem co przeżywasz, miałam to samo przez 5 dni:( Życzę Twojej córeczce szybkiego powrotu do zdrówka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda taki urlop choćby na dwa dni byłby super, ja jestem na wpół wypoczęta bo mjałam 30 godzinny urlopik i to z jedną pociechą:) Spakój plecak i uciekaj do jakiejś leśniczówki :) albo chociaż do pomieszczenia bardzo dżwiękoszczelnego w ulubionych kolorach z ulubjoną muzyczką lub książką i odpsychicznić się na parę chwil:) Kala mańka Życzę wszystkim udanego wieczoru, zchorowanym szybkiego powrotu do zdrowia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Margarett❤️żeby to było takie proste..... Owszem wybieram sie na urlop już w najbliższy piątek ,ale niestety nie sama ,lecz z całą ferajną:( Może jakoś to przetrwam... A teraz do garów ....idę się wyżyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Można powiedzieć, że dla mnie łykend już się skończył :( U mamy nie odpoczęłam, bo cały piątek musiałam latać z moim facetem po sklepach...Akurat mu się zachciało uzupełnić zapas ciuchów...na szczęście robi to znacznie rzadziej niż ja :P Ale wieczór był tylko nasz :D Poszliśmy sobie do lokalu na pifko, siedzieliśmy na powietrzu przy głównej ulicy miasta i wspominaliśmy naszą młodość ;) A potem przez pół nocy.....usypialiśmy Paulinkę!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki, JA mialam tak zalatany tydzien ze nie znajdywalam czasu na podrapanie sie po tylku. Na dodatek codziennie boli mnie glowa, zaczyna tak kolo 16.00 i przestaje dopiero w nocy, bez tabletek. Omijam wiec wtedy kompa aby nie napierniczal mnie ten leb bardziej. Mialam tez stresa niezlego, bo dowiedzialam sie ze u Zuzi w przedszkolu ospa panuje, a ona nie miala, no i aby jeszcze gorzej bylo, to ja tez nie mialam... :( Martwilam sie co to bedzie jak mi to swinstwo do domu przywlecze, a ja w ciazy... No ale polozna mnie uspokoila troche i teraz czekam czy da rade ja to ominac. Zuzia dzis miala imrezke urodzinowa, 5 latek swietowala. Dostala hulajnoge wiec teraz w domu wariacje.. :) W sprawie z bylym poki co cisza (pewnie przed burza) a w szkole zadyma, mnostwo nauki i sama nie wiem czym sobie glowe zaprzatac. Gumisia, ciesze sie z malych ale jak waznych osoagniec Julci!! :D Kala, wytrwalosci z malutka.... 🌻 Luiza, brawa za to ze masz tyle energii i checi na robienie tych cwiczen, diety itp :) Manika, no to bedzie imprezka (ale takie po cichu sa najfajniejsze, a ile ma sie radochy ze sie straym na nosie zagralo he he) A co tam u Izuni, Marteczki i Asmany bo one to juz chyba na dobre sobie forum odpuscily... :( Buziolki slodkie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poooobudkaaa:D U nas już chyba oki , Olince wrócił apetyt i szaleje od rana :D:D:D Wczoraj wieczorkiem jak dzieci zasnęły to mężu przygotował mi ładną kąpiel w nowej wannie, także wanna ochrzczona:P A urlop od dzieci choćby dwudniowy hmmm to chyba tak naprawdę każda o tym marzy ja tisz:P:D:D Miłego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry... A mnie dziś smutno :( Za oknem chmury walczą ze słoneczkiem, na dodatek mocno wieje... I jeszcze mężuś właśnie wyjechał na tydzień na szkolenie 😭 Kasiu, przekaż proszę serdeczne życzenia dla Zuzi (jutro mogę zapomnieć).... Dużo, dużo zdrówka i samych uśmiechów na codzień 🌻 🌻 🌻 Kala, właśnie przyszłam zatroskana sprawdzić co z Olinką, a tu :D Gumisia ❤️ Luiza, Manika, Margaret, Katarinka 😘 Miłej niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzieńdoberek moje kosiane🌻 Kaluś, dziekuję za prywatną pobudkę:D :D :D Cieszę się że Olinka wraca do zdrowia, bo szkoda by było by takie maleństwo długo cierpiało, buziolki dla małej👄 Swoją drogą ,to Twój ślubny sie chyba nawrócił, ostatnio narzekałaś , a tu proszę:D :D co dzień to jakaś rewelka, mój nie ma takich pomysłów:( Margaret❤️ gumisia❤️ oj kobieto chyba powinnaś odpocząć od rodzinki, ale sposobu cudownego na to nie ma:P mamo zuzi, sto lat dla Zuzi🌻 🌻 🌻 niech zawsze będzie zdrowa i radosna❤️ Z tym ślubem to do końca będzie niewiadoma, bo chcemy wziąć kredyt, są dwie opcje- rodzinny z dopłatą od państwa( potrzebny ślub) i z Kredyt Banku we frankach,( wtedy lepiej brać jako singiel), oba korzystne, ale któryś trzeba wybrać:O katarinka👄 zuzia, u mnie słoneczko i gorąco, zapraszam nad morze:D :D dużo pozytywnej energii ślę👄 ja dziś sama siedzę, bo mój pojechał tradycyjnie na wiochę:( ale dobrze mi z tym , narzekać nie będę, już przywykłam , przynajmniej nie marudzi:) udanego ostatniego dnia w tym długim weekendzie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzis pochmurno :( jak nie bedzie padać to cud:( Mężu właśnie wywiesił pranko:o ło matko co mu się stało, może się w pracy uderzył czy co bo go nie poznaję:P Gumisia pakuj się na wrzesień już i przyjeżdżaj pójdziemy na amfiteatr i będziemy piszczeć na Rubika:D:D:D:P 😍 Zuzia😍 buziole dla Ciebie i Paulinki 😘😘 Manika polecam się na przyszłość :D 😘😘😘 dla was baby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie właśnie pada wiosenny deszczyk,taki cieplutki:) Kala babolcu nie kuś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie świeci słoneczko, jest mały upałek, więc mykamy na spacerek:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy po niedzielnym spacerku, teraz idę przygotować budyń. Pozdrawiam🌻 pozdrawiam🌻 pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie leje już od 4 godzin😭 dajcie tego słońca bo bym na spacer wyszła chetnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko 3 stronki:D moze któraś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika udziueliło mi sie od ciebie i piszę sama ze sobą :P Baby gdzie sie podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie na nowej stronie najwspanialszego topicu na świecie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaluś:D :D :D fajnie, co?;) ja właśnie wróciłam, cały dzień na słoneczku się opalałyśmy:D :D :D gorącooo, dawajcie baby nad morze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pada😭😭😭 Mańka zapieprzyłaś całe słońce, nie bądź sknera daj na jutro trochę:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też cały dzień lało :( Ale ja spędziłam niedzielę na gościach, więc aż tak bardzo mi to nie przeszkadzało... Kala, czy ja też jestem zaproszona??? Bo z chęcią bym skorzystała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia ty sie jeszcze pytasz??Bardzo bym była szczęśliwa jak byście wszystkie przyjechały 😍😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mykam kąpu kąpu:D Dzieciaczki spią:D mozna się zrelaksować .......iść spać:P:D:D 🌻D🌻o🌻b🌻r🌻a🌻n🌻o🌻c🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu chyba nie muszę Cię zapewniać ,zę masz ślicznacóreczkę?;) Mamo Zuzi dla twojej Zuzieńki słodkie buziaczki 👄👄👄na te jej 5urodzinki:D niech będzie ona dla Ciebie zródłem samych radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×