Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️Luiza fluidki zdrowotne dla Kubusia🌼 Ledwo zyje tak jestem przejedzona za dlugo te swieta trwaja:) Do jutra mamuski🌼spijcie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po Świętach.🖐️ Luiza zdrówka dla KUbusia,jak on dzisiaj sie czuje? Sylwia miło czytać ,że u Ciebie lepiej oby jak najdłużej:) Anet🖐️ Byliśmy wczoraj u moich rodziców i było całkiem fajnie,babcia i dziadek przeszczęśliwy z powodu wizyty wnucząt:)Zwłaszcza ,ze Bartuś do tej pory zdystansowany do mojej mamy ,wręcz przykleił sie do babci i tylko ona mogła umyć mu buźke,nałożyć jedzonko czy go ubrać:)Ach jak moja mamuśka była zadowolona:):) TYlko,że mieliśmy niezłe przeboje żeby do nich dotrzeć a jeszcze więcej żeby wrócić do domu. ogólnie jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać ,ze wyjątkowo bardziej mi smakowały moje gołąbki bardziej niż mojej mamusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki! Impreza sie udala:)Ja jestem przejedzona dobrze,ze te Swieta sie juz skonczyly bo bym juz nie dala rady dluzej siedziec przy stole i jesc:)i jesc:)ale raz do roku mozna sobie pozwolic na wiecej:) ❤️Dawidek po wczorajszym wsciekaniu sie z dziecmi ma taka hrypke,ze hej. ❤️Dominika wlasnie kolysze bo bidulka marudzil mi juz mocno oooooooo wlasnie zasna:) Ja ide posprzatam w kuchni mam sterte naczyn do umycia:)i musze pralke nastawic jeszcze jedna bo ubran sie nazbieralo od groma:) tak to juz jest po Swietach pewnie u wszystkich:) Lece sprzatac potem zajze🖐️ 🖐️Luiza jak tam Kubus sie ma dzisiaj??sle duzo fluidkow zdrowotnych dla niego🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Gumis dobrze,ze juz po Swietach bo bym tylko sie roztyla bardziej i na marne by bylo moje odchudzanie:D:D:D Dobra ide bo mnie noc zastanie ze sprzataniem;) Gumis,a golabki to bym sama zjadla;)zostaw tam z jednego ok?:) tymczasem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja gołąbkami się już przejadłam.Teraz kończę jeść ostatnie jakie są w domu. Z Kubą już lepiej.Jeszcze wczoraj miał gorączkę wieczorem,ale nie tak dużą.Lekarstwa które mu podaję zaczynają działać.Więc jest dobrze. Mąż w pracy.Nie wiem kiedy wróci bo robią inwentaryzację. Julka zaczyna przygotowywać się do chodzenia.Jak wyciągam do niej ręce to chce zrobić ten krok,ale jeszcze się boi.Ale jest cwaniara.Jak znajdzie tylko coś do podparcia to jedną ręką się trzyma a drugą wystawia do mnie. Będę kończyć,bo zaraz do Kuby przyjdzie moja koleżanka -uczy Go angielskiego. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny i już po świętach muj synalek też chory oskrzela :( byłam dziś u koleżanki a tam w domu szpital płuca i oskrzela z kim nie zagadam to chore dzieci na oskrzela szok mało tego to niema pediatry żadnego u nas w ośrodku niewiem co to będzie dalej wczoraj chrzciny się udały bylo miło i znów cytrynówka była haha tak się nażłopałam że pół godziny potem siedzialam na tronie ..... na spirytusie pychotka nawet że słaba bo ja ogólnie mam słabą głowę haha a nic mi nie szumialo ....prawie :) sylwia co tak mało piszesz ???? rany musze sie odchudzać tylko jak ??? szybko i skutecznie !!!!:(:(:( dziewczyny🌼👄trzymajcie się przed nami sylwester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza dobrze że z Kubusiem już lepiej. Od kiedy Kuba uczy się angielskiego? Moja Iza jak prubuję ją czegoś nauczyć to ona niema na to ochoty, najlepiej jej wszystko wychodzi poza moim zasięgiem, wczoraj ni z tąd ni z owąd zawiązała sobie buty, kiedyś u teściowej policzyła po angielsku do 10, słyszała jak moja bratanica liczyła babci:) A ty jak się czujesz? Aniania- do którego pulmonologa chodzisz? My z Olą niedawno byliśmy u tej pani Doktor na Strzeleckiej, proponuje wykonanie badania w Rabce, pod narkozą mają jej włożyć rurkę i sprawdzić jak pracuą rzęski. Nawet podczas wizyty Ola miała zmiany w płucu, bierze inchalację z Mucosolvanu i Pulmicort 125. Jak dla mnie to jest plus bo te infekcje które dziewczyny ostatnio miały leczymy inchalacjami, a nie tak jak zawsze antybiotykami. Zaległości w czytaniu kafe dopiero teraz nadrobiłam, zwłaszcza z początku grudnia- zapisałam ten nr. do Homeopaty, ale narazie się wstrzymam. Pozdrawiam twojego synka. Podaj mi e-mail to dam Ci przepis na szczupłą sylwetkę:) - rex2205@interia.pl Anet-bardzo mi się podoba prowadzenie takich zajęć z dziećmi, jak wyczytałaś w tej książce Ksawerego co dostał od świętego Mikołaja, musisz koniecznie mi podać tytuł i autora:) plisssssssssssssssssssssss Zuzia jaka twoja córa zadowolona na zdjęciach przy pracach kuchennych, oby z tego niewyrosła;) widzę że na lodówce masz całe magnesy z Danonków to tylko moje takie psuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Anianiania Ja malo pisze?,a reszta to juz calkiem zapomniala zeby co kolwiek skrobnac;) Ja ledwo zyje taka przejedzona jestem,az mi niedobrze:) ❤️Dawidek klocki uklada:) ❤️Dominika kolysalam ale cos mu spac sie odechcialo:) Ja zaraz zobacze sobie ta plyte jak robic krok po kroku te tipsy i moze zrobie sobie paznokcie:) Czlowiek po tych Swietach wykonczony i nic mu sie nie chce:) Potem zajze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama siedze nie wiem,o ktorej M wroci bo po pracy ma jechac na lotnisko kogos zawiesc chyba:) Nudy normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam isc dzis na zakupy ale tak mi dzien zlecial,ze juz sie nigdzie nie wybieram moze jutro bede miala checi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Margaret777 Moj synio to tez jak chce sie nauczyc czegos to robi to po za moim zasiegiem:) Ostatnio bylam w szoku slyszac jak po angi.sie modli:)normalnie szok przezylam:)i zdebialam jak to uslyszalam,ale butow sobie sam nie zawiaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zobacze sobie teraz ta plyte jak sie robi te paznokcie,a potem bede musiala meczyc sie malego usypiac:)lobuz jeden siada w bujaku i na boki sie przechyla kiedys jak nie zauwaze to mi wypadnie z niego. 3majcie sie cieplo do poklikania potem:) Zycze zdrowka dla potrzebujacych🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie delektuję się kawusią i ostatnim kawałkiem makowca mojej mamusi:) Przez te pare dni nazbierało sie prania :( i prasowania również. Ale ta \"przyjemnośc\"potem teraz relaksik póki dzieci czymś się zajęły:) Sylwia Ty farciaro. Margarett cieszę sie ,ze Twoje córeczki tak dobrze reagują na te inhalacje:) Zuzia brz neta:( Luiza mam podobną grę do rzymskich puzzli,jestem włąsnie w trakcie zdobywania pełnej wersji;)ATLANTYDA(thr rise of Atlantis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda dzięki za nową grę.Poszukamy z mężem może znajdziemy pełną wersję. A jak idą Tobie puzzle.Skończyłaś w końcu?Ja z nudów zaczełam grać.Jestem na 91 poziomie z 20 życiami.Pomagam też mamie jak ma problemy.Zaczyna mnie ta gra naprawdę nudzić,więc coś nowego nie zaszkodzi. Margaret-Kuba angielskiego uczy się jak poszedł do przedszkola.Czyli miał 3.5 roku.Miał świetną panią która dużo go nauczyła.Ale w tamtym roku odeszła i przyszła młoda siksa bo inaczej nie mogę powiedzieć.Nic nie uczyła.Kuba tylko rysował i dostawał pieczątki za to że jest grzeczny.W tym roku też uczy więc go wypisałam.Dowiedziałam się,że koleżanka uczy i zapytałam czy wezmie Kubę na nauki.Zgodziła się.Ma lekcję raz w tygodniu po 30 min.Widzę,że mu się podoba nauka.wiem jaki jest Kuba więc poprosiłam ją aby robiła mu zajęcia w formie zabawy i to działa. A co do butów to nie umie wiązać i stwierdził,że nie musi się uczyć,bo są buty na rzepy.Mądrala. Ze zdrówkiem.To zależy.Jak dużo nie mówię to wszystko dobrze.Jak się rozgadam daje o sobie znać krtań.Zastrzyki biorę do 15 stycznia,więc sporo kłucia.Brzuch mam siny.Smaruję maścią,powoli przechodzi. A tak po za tym to dobrze. Kończę bo Julka się usypia i jej trochę przeszkadzam stukaniem w klawiaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wpadlam Wam powiedziec DOBRANOC! Maz wrocil nie dawno i musze z nim porozmawiac,a zreszta Dominis marudzi i musze go zaraz spac szykowac. Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza utknęłam na 98 poziomie i szlag mnie powoli trafia z tymi puzzlami,powiedz mi jakim cudem zdobyłaś tyle zyć ??Ja nie potrafie😭 A ta nowa gra trochę powolna lae zawsze to jakaś odskocznia. Kończe na dzisiaj bo męzowi obiecałam;)że sie prędzej położe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie wkurzylam😡 Uspalam malego gdzies po 20 poczekalam chwilke i go przelozylam do luzeczka. Nie minelo 10 min. i slysze 😭to ja biegiem na gore dalam mu smoczka i probowalam dalej lulac,a ten patrzy mi sie w oczy i sie :D:D:D:D:D:D:D no to sie 😡i wzielam go na dol z bujakiem i dalej go kolysze:(ludzie kochani jestem padnieta,a ten daje mi jeszcze popalic. Mam nadzieje ,ze zasnie szybko:)i nie bedzie mnie meczyl dlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wam fajnie spicie sobie smacznie:),a ja musze kolysac malego:) juz tak ze 2 godz. sie z nim mecze:)az mnie kregoslub boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dodatek ❤️Dawidek przyszedl nie dawno i stwierdzil,ze mu spac sie nie chce:(i siedzial ze mna ogladajac bajki na Cbeebies:) Ooooooooo wlasnie poszedl spuniu Dawidek,a ten dalej cwiczy zasypianie:)mama zaraz sie zamoczy;)bo nie mam jak isc do wc,bo jak tylko przestaje go lulac to jest 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×