Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Wlasnie sie wyspal😭nic nie moge zrobic:(i nie mam nikogo do pomocy:( Ludzie stoje i spie nawet kawa na mnie nie dziala:( Dobra dziewczynki koncze na dzis,czas mnie goni,a goscie maja przyjsc na 16,albo 17 zreszta maz ma do nich jeszcze zadzwonic. Jak znajde czas to wieczorem napisze co u nas🖐️udanej soboty zycze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia i co wyrobiłaś się? Miniaturka na forum (zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze): [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=24e72945edb886ef]http://images24.fotosik.pl/133/24e72945edb886efm.jpg Alternatywna miniaturka na forum: [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/24e72945edb886ef.html][img=http://images24.fotosik.pl/133/24e72945edb886efm.jpg] Pełen rozmiar na forum: http://images24.fotosik.pl/133/24e72945edb886ef.jpg Pełen rozmiar: Link do samego zdjęcia w pełnych rozmiarach: http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=24e72945edb886ef Bezpośredni link do zdjęcia: http://images24.fotosik.pl/133/24e72945edb886efmed.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret ale masz córeczkę jak laleczkę 🌼 sylwia napisz przepis na salatki a gdzie reszte kobiet co???? moczycie sie przed sylwkiem?? :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wlasnie uspalam Dominisia oby spal cala noc:)no moze wstac na 1 karmienie:) Impreza moze byc:) ❤️Dawidek bawi sie z kolega i jest szczesliwy,ze on przyszedl:) anianiania🖐️kochana przepisy podam jutro jak znajde czas:)mozecie sobie zrobic na sylwka.U mnie kazdy sie zachwyca wszystkim co przygotowalam,a smiac mi sie chce tylko z meza bo mowil im,ze to on wszystko zrobil:D:D:D:D:D:D:D:D Ogulnie moze byc:) Ide przeloze Dominisia do lozeczka i oby spal spokojnie prosze Boga:) Sle moc fluidkow dla potrzebujacych:)🌼 Spokojnej nocki zycze bez zadnych nie milych niespodzianek do jutra🖐️chyba,ze cos sie zmieni to napisze pa kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret777 kochana wyrobilam sie ze wszystkim no prawie;)ale jest wszystko ok. Sliczna masz coreczke:)ja tez taka chceeee:)super zdjecia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach.u nas minęły nawet spokojnie bez wiekszych stresów. dzis mielismy gosci, ale niewielu,na szczescie, bo męzus mial imieniny. pozatym u nas naszczescie wszyscy zdrowi:-) Sylwia, bardzo Ci współczuje, nic tak nie zjada nerwów jak choróbska..❤️trzymaj sie ciepło. wszystkim babeczkom🖐️ DOBRANOC !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭Dziewczyny nie mam juz nerwow malutk co go ukolysalam po 19. spal tylko do 20.30 nawet kolysanie na rekach 30.min. nie pomoglo:( Goscie poszi o 22 bylo fajnie mimo tego,ze malutki nie spal. Teraz kolysze go znowu do spania bo sam sobie spiewa po swojemu:) Nie wiem co mu jest i dla czego on tak mi nie spi?? Dzis przez caly dzien spal 30 min,😭 nawet nie wiem kiedy udalo mi sie naszykowac to wszystko:),a bylo naprawde sporo:) Maz poszedl spac,Dawidek z babcia lezy i mu bajki czyta,a tato box oglada:) Ja ledwo widze na oczy ze zmeczenia i jak beda jakies pomylki to przepraszam🌼 ❤️Dominis tylko dotknac,a bedzie spal:)Boszzz oby cala noc bo sie wykoncze:( Nasmarowalam mu na noc dziasla i pod noskiem nasmarowalam mu mascia majerankowa bo cos katar mial wczesniej:(ja juz wsztstko na zapas robie Boszzz oby tylko mu lepiej bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo wlasnie zasna uffff matko kochana zeby spal normalnie i sie nie budzil co 20 min. bo ja nie wiem czy mam sie klasc,czy nie?? Same wiecie,ze pierwszy sen jest najlepszy:)i tak fajnie sie spi:)no ale jak malenstwo sie budzi co parenascie minut to ja nie wiem jak to mozna nazwac snem wogole?Czlowiek tylko sie meczy bo dobrze nie zasnie,a tu musi wstawac:(,aaaaaaa zreszta co Wam bede mowic same nie raz tak mialyscie;) Dziewczynki DOBRANOC!Ide przeloze go juz do luzeczka.Spijcie dobrze do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm :D Sylwia jak minęła nocka? Zamierzam dzisiaj upiec rogaliki drożdżowe ,a potem jedziemy do mojej kuzynki. Miłej niedzieli:D Idę zjeść śniadanko i biore się za robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki w ta piekna niedziele:) Gumis kochana nic nie mow noc byla taka jak 3 poprzednie:(Dominika katar meczyl i spac nie mogl znowu:(Ja sie czuje jak by mnie ktos przez maszynke przepuscil :( Dawidek kaszle dalej:( Dominis juz nakarmiony mama ma go zaraz uspac,a ja ide sie umyc i ubrac wkoncu:) Dzisiaj chce sie na zakupy wybrac moze cos sobie wybiore fajnego,bo przeceny sa nawet do 80%:)mozna za bezcen sobie cos kupic:) Zycze spokojnej u udanej niedzieli:)🌼 oraz sie duzo fluidkow dla potrzebujacych👄 Napisze cos pod wieczor bo chce M wyciagnoc na duzy plac zabaw pod dachem dla dzieci:)zeby ❤️Dawidek sie pobawil tam,a zreszta sam nas tam ciagnie:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaa i jeszcze anianiania te salatki napisze pozniej bo teraz nie mam jak pozdrawiam serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Sylwka mam isc z M do kolegi:(myslalam,ze pojdziemy do lokalu,a moj M nie chce isc:(to mu powiedzialam,ze jest sknera i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice maja zostac z dziecmi na Sylwka:),a myslalam,ze inaczej to sie zakonczy:(ale wyszlo fajnie:) Dobra zmykam bo mnie noc zastanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzelne popołudnie🖐️ pochwalilam sie wczoraj,ze dzieci zdrowe, i Miluś dzis w nocy kaszlal i nie mógł spac:-( pewnie przez wczorjszy spacerek... ale w ciagu dnia czul sie w miare dobrze,wiec mam nadzije ze mu przejdzie. buzki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika pozdrowienia dla dzieci. Ja właśnie wruciłam ze spaceru, ciemno ale kiedy będzie chodziła, jak w przyszłym tygodniu prawdopodobnie będzie miała ospę, to posiedzi trochę w domu. Zadzwoniłyśmy do domu i zmienionym głosem śpiewałam kolędy, w ganku bratanek stał już z kasą dla kolędników:D Po południu ważyliśmy się, i po świętach to ja pobiłam rekord 2,5kg. maużonek 2kg. a dzieciaki w dekowych ilościach:) chyba pujdę jednak poszukać tej diety kapuścianej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------------------------KURACJA ODCHUDZAJĄCA------------------------------ ----Podstawą tej amerykańskiej diety jest jedzenie specjalnej niskokalorycznej zupy warzywnej przez siedem dni. Jeśli pracujesz, możesz zabierać ze sobą zupę w termosie.---- --Przepis na zupę: >6 cebul dymek, 1 główka kapustybiałej, 2 zielone papryki, 1 pęczek selera naciowego, 2 puszki pasty pomidorowej, 2-3 kostki bulionu, sól, pieprz, curry, natka pietruszki- do smaku. Warzywa pokroić na małe kawałki, zalać wodą w dużym garnku. Dusić, aż warzywa będą miękkie. --Dień 1 Zupa i owoce-poza bananami. do picia każdego dnia -nie słodzona herbata, kawa, sok z żurawin lub grejpfrutów, woda --Dziań 2 Zupa i warzywa-najlepiej zielone, liściaste Wykluczamy: fasolę, kukurydzę i groch. Dozwolony jeden pieczony duży ziemniak z masłem. --Dzień 3 Naprzemiennie: zupa, owoce, warzywa --Dzień 4 Zupa i... Tego dnia twuj organizm potrzebuje potasu i węglowodanów- wprowadzasz do diety 3 banany i odtłuszczone mleko. Powinnaś też pić dużo wody. --Dzień 5 Zupa, befsztyk z grilla(ok. 10-20 dag.), 7 pomidorów. Postaraj się wypić przynajmniej 6-8 szklanek wody, by wypłukać toksyny ze swojego organizmu. --Dień 6 Zupa i... Hura! możesz zjeść nawet 2 lub 3 steki wołowe z zielonymi, liściastymi warzywami. --Dzień 7 W ostatnim dniu oprócz zupy jemy gotowany brązowy ryż i warzywa. Pod koniec siódmego dnia traci się do kilku kilogramów, w zależności od typu przemiany materii. Uwaga: Należy postępować ściśle według zaleceń, by dostarczyć orgnizmowi wszelkich niezbędnych składników odżywczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobiety!!!!!!!! mialam siostrę na obiedzie i minął mi dzień szybciutko z drugą siostrą na gg pogadalam sąsiad rano mnie zastal w piżamie na kompie haha ale obciach szok zaproszenie mam na sylwka do siostrzenicy i pużniej może na rynek do krakowa pojedziemy żebym tylko jakąś butelką nie oberwala haha wczoraj wyczytalam że siemie lniane odchudza i kupilam sobie nawet syci i zaraz do wc polecialam hahah ale ja nie jestem systematyczna i raz piję raz nie co do tej zupy to bym umarla z glodu chyba hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dylemat:( MIeliśmy nie iśc na weselAe ,które będzie za tydzień i dziisiaj zadzwonił wujek ,że mimo wszystko miejsce na nas czeka,że bardzo liczą na nas ,to ja byłam opiekunką tej panny młodej a teraz dziewczyna już za mąż wychodzi,a ja jej tyłek kiedyś przewijałam.Podjęliśmy z męzem decyzje że nie idziemy a tu ten telefon i nie wiem.... Margarett masz sliczną córeczke:) Sylwia:)jesteś dzielna kobitka. Monika zdrówka dla małego:) Anianaiina🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×