Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Diewczyny uciekam spać Dobranoc kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczęta dobrze, że Was mam :) Ciepło mi się zrobiło na serduchu od Waszych pocieszek...No, cóż nie będę się tu już żalić na męża, bo znów się rozkleję. Najważniejsze, że postanowiłam się nie poddawać i nie siedzieć cicho, BĘDĘ WALCZYĆ O TEN ZWIĄZEK...i pewnie najpierw zacznę od siebie ;) Myślę, że więcej luzu do życia i odpoczynku powinno poprawić moje nastawienie do świata i do męża :) Och, kończę już te smutasy. Jutro będzie lepiej!!! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Monika gratuluję synka Zuzia30,Gumijagoda dziękuję za słowa otuchy. A ja mam dzisiaj dobry dzień.Tata wychodzi dziś ze szpitala,więc nie będzie już takiej bieganiny.Mały grzeczny i zdrowy,więc tylko się cieszyć. Zuzia30 ja też mam ostatnio problemy z mężem.Zresztą rozmawiałam o tym z koleżankami i stwierdziłyśmy,że te upały im zaszkodziły,bo jak to wytłumaczyć,że każda z nas ma to samo.Zuzia30 życzę Ci miłego dnia i uśmiechnij się od czasu do czasu,wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzięki za to, że jesteście ze mną! Luiza, dobrze, że z twoim tatą już lepiej; szkoda, że z mężem gorzej ;) U nas bez zmian, czyli nie jest gorzej :) Prawie przez cały dzień się dziś nie widzieliśmy, bo on pracował, a ja załatwiałam zaległe sprawy i odwiedziłam \"siostrę\". Ale wierzę, że wszystko się naprawi, czekam tylko na wakacyjny wyjazd (za 10 dni): będzie trochę spokoju, mniej obowiązków, lepsze powietrze... Odnawiam tabelkę, bo przez moje wspisy do Moniki skasowałysmy Mamkę i Mamę Zuzi, za co przepraszam. Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000. 5,5roku.,Bartuś-15.09.2005.9m-cy/Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002-4 lata.................../Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003......................../małopolska Brylka.29 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006/Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003-3l, Ola 02.02.05-16ms./małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005/lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006...Olsztyn Marteczka77.28...../Kamilek-16.09.2003-2,9m-cy i Damianek-10.04.2006-2m-ce/Lublin Patipaula-/Patrysia i Paulinka 22.04.2000/Gdańsk Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l./ Göteborg Magda 26/mama Alanka-.06.04.2006/Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) dopiero teraz mogę do was zajrzeć. miałam dzisiaj okropna noc nic nie pospałam. Mały cały czas płakał z przerwami na spanie. Jestem taka niewyspana ze oczy mi sie zamykaja no ale musiałam chociaz na troszkę do was zajrzeć i zobaczyć co u was słychac. Mały od dwóch dni nie robił mi kupki i dlatego tak mi dzisiaj marudził. No ale kryzys minał bo kupiłam mu czopek glicerynowy herbatke hippo z koperkiem włoskim i dziecko sie uspokoiło i po 15 minutach zrobił w koncu kupke. A teraz smacznie śpi:) z czego strasznie się cieszę. Zuziu30 ****ciesze się że dzisiaj w lepszym humorku oby tak dalej:). W koncu po to tu jestesmy żeby sie wspierać ;). Z wpisami nic nie szkodzi:) zreszta musze tam poproawić bo jestem tam jako Magda a powinno byc Mamka:) Luiza****to dobrze że już wychodzi ze szpitala wiem co to szpital bo mój tato od dawna na serducho choruje i wiem jak to jest z tym latatniem do szpitala. Życze jak najmniej pobytów w szpitalu a najlepij 0 i zdrówka tacie:) Gumijagoda a co tam u ciebie jak dzionek minął??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie cała noc nie spałam,a teraz jestem tak zmęczona że pewnie znowu będe miała problem z zaśnięciem i to wcale nie przez synusia. czasami zdarza mi sie taka bezsenna nocka a potem chodze jak neptyk połaziliśmy troche po mieście więc jestem wykończona buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda to oby ta nocka była lepsza no i senna i nie bezsenna;) Ja uciekam do wyrka musze odpocząć może chociaz troszke odespie. Cmok i miłej nocki wszystkim życze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od razu jepiej,nie licząc nocnch karmień spałam całkiem dobrze mąż nareszcie mógł posiedzieć przed komputerem bo tak to zawsze ja wieczorami go okupuje życzę miłego dnia wszystkim moim wirtualnym koleżankom i ich dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilkę:-) Ala roznosi mi chałupę:-( Istne pobojowisko, spuścić jej z oka nie mogę. Przed chwilą odłączyła modem i mnie rozłączyła, teraqz majstruje przy drukarce, więc same rozumiecie. Pozdrawiam wszystkie Mamusie, gratulacje dla Moniki!!! Zniknęłam z tabelki😭, Dlaczego!!!???😭:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Widze że dzisiaj pustki:(. Goscie juz pojechali ale sprzatania to miałam do bólu, szczególnie po tym rocznym brzdącu. Latała po mieszkaniu z kubkiem niekapkiem ale on taki niekapiacy jak ja opalona heheeheh. No i moja podłoga cała w centki była :). No ale to dziecko to trzeba wybaczyć:). Mam problemy ze swoim niuniem:(:(. Ciagle ma zaparcia:(.To dokarmianie jest okropne. Mogłam sie spodziewać że tak będzie. A w zeszłym tygodniu tak dobrze było nawet niezbyt duzo mial kolek. Za to ten tydzień zaczał sie koszmarnie. Dziewczyny te zaparcia to do którego miesiaca moga trwać?? Kurcze człowiek chce dobrze, żeby dziecko było najledzone, a z drugiej strony takie senscje:(. Jestem wściekła na siebie że mam za malo mleka:( Miłego dzionka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poradzcie mi coś plisssssssssssssss Jak czesto moge dac dziecku czopek glicerynowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 😭 😭 😭 😭 Mam już dość tego. O mnie nikt nie myśli. Ja mam obowiazki ale praw żadnych. I jak ja mam z tym walczyć. Załamałam sie. Poddam sie chyba bo zabrakło mi juz sił żeby walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMKA co się złego dzieje? co do tycg czopków to nie wiem ale podawaj małemu sok jabłkowy a jeżeli dokarmiasz modyfikowanym to moze zmień mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMKA co się złego dzieje? co do tycg czopków to nie wiem ale podawaj małemu sok jabłkowy a jeżeli dokarmiasz modyfikowanym to moze zmień mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamka, żadnego poddawania się!!! Ja też dwa dni temu byłam blisko \"dna\", ale masz dla kogo żyć i zaprzestań takich myśli. Jeśli naprawdę jest Ci źle z facetem to odejdź, szkoda Twoich nerwów i dziecka. A może jutro będziesz miała więcej sił na walkę... Co do czopków to nie wiem, ja dałam małej może ze dwa razy w życiu. Ale sok jabłkowy powinien pomóc. Zielna, fajnie, że się odezwałaś. Z tą tabelką to chyba ja narozrabiałam, już naprawiam ...JESTEŚ :) Zielna.33/Małgosia-31.05.2002-4 l., Ala--09.11.2005-7 ms./pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000. 5,5roku.,Bartuś-15.09.2005.9m-cy/Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002-4 lata.................../Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003......................../małopolska Brylka.29 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006/Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003-3l, Ola 02.02.05-16ms./małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005/lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006...Olsztyn Marteczka77.28...../Kamilek-16.09.2003-2,9m-cy i Damianek-10.04.2006-2m-ce/Lublin Patipaula-/Patrysia i Paulinka 22.04.2000/Gdańsk Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l./ Göteborg Mamka/Magda 26/mama Alanka - 06.04.2006/Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamka, żadnego poddawania się!!! Ja też dwa dni temu byłam blisko \"dna\", ale masz dla kogo żyć i zaprzestań takich myśli. Jeśli naprawdę jest Ci źle z facetem to odejdź, szkoda Twoich nerwów i dziecka. A może jutro będziesz miała więcej sił na walkę... Co do czopków to nie wiem, ja dałam małej może ze dwa razy w życiu. Ale sok jabłkowy powinien pomóc. Zielna, fajnie, że się odezwałaś. Z tą tabelką to chyba ja narozrabiałam, już naprawiam ...JESTEŚ :) Zielna.33/Małgosia-31.05.2002-4 l., Ala--09.11.2005-7 ms./pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000. 5,5roku.,Bartuś-15.09.2005.9m-cy/Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002-4 lata.................../Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003......................../małopolska Brylka.29 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006/Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003-3l, Ola 02.02.05-16ms./małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005/lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006...Olsztyn Marteczka77.28...../Kamilek-16.09.2003-2,9m-cy i Damianek-10.04.2006-2m-ce/Lublin Patipaula-/Patrysia i Paulinka 22.04.2000/Gdańsk Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l./ Göteborg Mamka/Magda 26/mama Alanka - 06.04.2006/Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki :) Mamka, co u Ciebie, czy już lepiej? Mam nadzieję, że nie uraziłam Cię tym, co wczoraj napisałam. W zasadzie nie jestem zwolenniczką odchodzenia i poddawania się (choć sama miałam kilka kryzysów w tym związku), ale uważam też, iż nie należy się na siłę męczyć. Głowa do góry!!! Zielna, ja zawsze do usług ;) Gumijagoda, jak przetwory? ;) Zmykam pobiegać po urzędach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu ciągle się przymierzam ,a mój mąż twierdzi żebym nie zawracała sobie głowy robotą bo mam jeszcze pare słoików z poprzednich lat . ale ja mAM CHęć NA TAKą jedną sałatkę której już nie mam. teraz mam szalony tydzień ale po niedzieli muszę się wziąc. trzymajcie się jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Was czytałam, kiedy Ala, wspinając się na drukarkę, przewróciła ją i przefiknęła nad nią. Ma wielkiego guza:-( nie mogę się rozpisywaać, bo znów się wspina:-( Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie Wróciłam dzisiaj ze szpitala było potwornie ciężko ąż szkoda pisać , najwazniejsze, że wszystko jest już w porządku. Przypomniałam się, mam nadzieję że nie zapomniałyście a jak narazie zmykam po starsza córcie do babci odezwe sie pewnie wieczoram. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny,stawiam popołudniową kawusię dzisiaj zwariowaliśmy z mężem i kupiliśmy sobie huśtawkę ogrodową ,już nie mogę się doczekać kiedy ją zmontuję i się położę..... ASmana dobrze że już wróciłaś,witam równiż Zielną a gdzie się podziwają pozostałe mamuśki,na wakacjach? Mamka i Zuzia30 dla was szczególne pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Asmana, mam nadzieję, że wszystko już w porządku... Gumijagoda, jak ja Ci zazdroszczę tej huśtawki!!! A ja już mam troszkę luzu. Praca komputerowa prawie zakończona, sprawy urzędowe załatwione, idę zaraz na spacerek z Paulinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochy. my wyjątkowo już na nogach ale zwykle leżymy sobie dłużej. MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! My już na nogach od paru godzin, ale najpierw obowiązki, potem przyjemność w postaci kafeterii ;) Miłego dnia! Mamka, odezwij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×