Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

kiedyś jak sąsiad się go zapytał co robi że nie ma śniegu na chodniku koło domu to on mu powiedział że bierze piasek stawia na piec i go podgrzewa i ten sąsiad poleciał do domu i tak zrobił on to ma poczucie humoru i jak żartuje to jest tak poważny że nie wiadomo kiedy żartuje a kiedy mówi prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Pyśkaa kawkę zrobiła to ja dodaję pączka do kawki ja niestety się przeziębiłam i moja mała też ta pogoda to wykończy wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamakubusia
To ja do kawki dokładam ciasteczka orzechowe i placek ze słonecznikiem .cześć wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z Kubusiem zaraz zabieramy się do przemeblowania pokoju :-), a potem posprzątam i poprasuje...bo inaczej jak znikne na chwile to moja teściowa mi poprasuje pranie...normalnie czasami to mnie cholera już bierze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusie widzę że kawkę wypiłyście ale jak został jakiś pączuszek to ja chętnie ...dziś Daria miała później do szkoły to se poleżałam do 8 wczoraj zrobiłam tylko 50 brzuszków bo się bałam że będzie mnie bolało ale jest ok nie wiem co zrobić dziś na obiad wczoraj nasmażyłam kotletów z kurczaka mniammniam a dziś chyba zrobię frytki z kurczakiem taka pogoda że nic się nie chce dobra już nie marudzę idę bo Kuba mnie męczy o cycka🌼 Mamakubusia masz nadopiekuńczą teściową moja też taka jest zawsze chętna do pomocy🌼 uściski dla chorowitków żebyście szybko zdrowiały 🌼👄 to na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam i o zdrowko pytam🖐️:D:D:D Maly moj spi,a ja musze sie zabrac za sprzatanie w pokoju po ich wczorajszych wybrykach:Onooszz ile razy mozna sprzatac w ciagu dnia ja sie pytam???😭 U mnie znowu zaczyna sie rutyna,ktora mnie dobija:(ale co tam jakos sobie poradze;)nie raz juz tak bylo,ze mie cos dobijalo i mijalo;)tylko trzeba troche czasu,zeby to wszystko minelo;) Mnie nadal cierpnal rece:Obiore witaminy,ale nie pomagaja:Ojestem juz chyba przemeczona tym wszystkim:(a tak poza tym,to wszystko ok:)Dzieciaczki zdrowe i oby tak bylo caly czas:)Dalej rozrabiaja,ale jak,to dzieci nie:Dcos musza robic;)zreszta my nie lepsze bylysmy w ich wieku;):D:D Dziewczynki zycze udanego tygodnia🌼 Fluidki sle potrzebujacym..............🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie babki z topiku:)🌼👄 🖐️)))zmykam sprzatac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa i Sylwinka:D:Dno poczucie humoru,to Twoj maz ma extra:D:D:D:D Luiza❤️👄musimy dac rade;)bo kto jak nie my:)??🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja padam, mała śpi, a ja szybko kawe pije i ide pranie rozwiesić, już u nas po obiedzie m pojechal do pracy, a ja musze jeszcze łazienke sprzątnąć Sylwia ja sprzątam bez przerwy od piątku bo m majsterkuje, zakłada bramki i zabezpieczenia przed jagodą, wyobraż sobie że zaczęła pchać mi wszystko do gniazdka no normalnie trzeba ją pilnować na kazdym kroku teraz taka sie zrobila z niej rozrabiara i przylepka zarazem, ze tylko by sie tulila i cmokala;) w domu sajgon taki mialam ze dopiero sie dosprzatałam od rana wszedzie kurz i pyl😠 jeszcze mi lazienka zostala. ok zmykam narazie poku mala spi obezwe sie wieczorkiem buziaki dla wszystkich i fluidki dla chorowitkow....................🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ma ochote na placek z jabłkami zapraszam:) własnie wrociłam z małą z pola, bo przestałao padać, a co że temp wynosi niecałe 10\' przeciez wiecznie w domu siedziec niebedziemy, mała dorwała sie piłki i cała jest w błocie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli można to ja poproszę kawałek tego placka na pewno pycha................mniam ja zaraz szykuję kolacje i chce się dziś wcześniej położyć jak nic z tego nie wyjdzie to potem coś naskrobie do was babeczki dobranoc🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka ja tez chce kawałek jabłeczniczka:D mniammm,pychota:) U nas dzisiaj całyt dzień pada,nie padało od 2 miesięcy,głupie to-ale tak sie cieszymy że pada:) MOje chłopaki juz śpia,teraz lece ogladać serial;) Buziaki dla was,uciekam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️macham ostatkiem sil:( Julka masz racje;)Dawiek,to taki synus mamusi:Dza ciasto dziekuje,ale sie nie skusze;)musze dbac o linje:D:DJulka 3maj sie kochana👄 Maly padl po 19,potem zrobilam M kanapki na jutro,on jeszcze w domu po pracy nie byl,bo musial jechac do drugiej firmy:(sama caly dzien borykam sie ze wszystkim:(i tak do 22😭 Musze zaraz Dawidka zagonic do spania i przy nim posiedziec az zasnie,bo sie boji cyganow:Dmi nie jest do smiechu,bo ilez mozna z dzoeckiem w pokoju siedziec i go usypiac??:OKiedy,to minie ??😭 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🌼Zycze spokojnej i przespanej nocki:)🌼 Fluidki sle potrzebujacym..................🌼 3majcie sie cieplo🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. o prosze ciasto dla was :) Sylwuś ja tez sie nie skusze niestety ale M jak wroci z pracy to wszamie caly :D:D Sylwuś kochanie usypiaj ile możesz pomyśl ze za 5 czy 10 lat dzieci nie bedą chcialy zebyś im bajki na dobranoc czytala, wiec korzystaj poki mozesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jest reszta? no ja sie pytam co to jakieś przesiedlenie na inne topiki czy co?? Brylka co u twoich chłopakow napisz jak im z wymową idzie? poprawili sie troche? No i ogulnie co u ciebie? Kasbak jak Nadisia, lepiej robiłaś jej ten wymaz? i jak ty sie czujesz , musisz być zmeczona po robocie i dlatego nie piszesz:( a ja za tobą tesknie 😭 Nie nie już wiem M cie na rękach nosi za to ze jestes przykladną matką i żoną i niedopuści do kompa :D;) Sylwiwinka a jak sie twoje meble spisują:) dotarte już:D;) Luiza pomachaj chociaż że żyjesz, czy cie m z dzieciakami wykonczyli calkiem:( mega fluidy dla ciebie...........🌼 Mamo kubusia witaj i zagladaj czesciej :) Margaret podobno od srody ma być ładniej wiec sie zdązymy jeszcze naspacerować:) Izabela co u ciebie napisz jak sie czujesz i jak to sie wszystko rozwiązało.......🌼 Pyśka u ciebie susza a u nas leje bez przerwy:( podeślij troche słoneczka bo mam juz dosc tego zimna. supermama🌼 Monika machnij lapką że żyjesz 👄🌼 zuzia, manika, anet, 🌼 gumisia❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my idziemy w tą sobote na wesele i niemam z kim małej zostawić😭 wiec posiedzimy pewnie krotko:( Ale modle sie żeby bylo cieplo, bo w takie zimno to ja chyba w korzuchu pojde a nie letniej sukience:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwóch przyjaciół wraca późnym wieczorem z pokera. Jeden skarży sie drugiemu. - Wiesz, nigdy nie mogę oszukać żony. Gasze silnik samochodu i wtaczam go do garażu, zdejmuje buty, skradam sie na piętro, przebieram sie w łazience. Ale ona zawsze sie budzi wydziera na mnie, ze tak późno wracam. - Masz złą technikę. Ja wjeżdżam na pełnym gazie do garażu, trzaskam drzwiami, tupie nogami, wpadam do pokoju, klepie ja w tyłek i mówię: \"Co powiesz na numerek?\". Zawsze udaje, ze śpi... Cos na dobranoc :D:D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka dawaj mala do mnie chetnie ja przypilnuje;)❤️ Julka specjalnie dla Ciebie zamawiam pogode na sobote;)co by bylo ze 25 st.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo,to bylo nie planowane:D:D:D:D Julka moze i masz racje co do tego usypiania;)ale ja Dawidka tak usypiam juz prawie6 lat:(czasami sie zastanawiam czy,to sie kiedys skonczy;)??Ale tak jak mowisz trzeba sie cieszyc chwila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza jak sie czujesz??👄🌼 Pozdrawiam serdecznie:): Gumisie❤️moze gdzies mi kiedys pomacha;):D:D Moniesie👄🌼jak tam Twoje chlopaki??:)🌼 Brylka jak tam Twoje pociechy:)??🌼 Margarett:)a Ty co tak zamilklas,aaa??:D:D🌼 Zuziu👄🌼jak tam Twoja coreczka i ogolnie co u Ciebie slychac??❤️🌼 anianiania czy Ty zyjesz??:)🌼napewno zyjesz;)tylko Ci sie pisac u nas nie chce:P:D:D Anet.d:)🌼widzialam Twoje foty na nk:)sa super🌼pomachala bys starej kolezance co:D:D:D Manika❤️🌼👄 U pozostalych wiem co sie dzieje mniej wiecej wiec sie nie pytam;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka wes no sie zaloguj na nk co??;):D:D Kasbak co u Ciebie slychac??nic sie nie odezwalas dzisaj:(jak tam Twoja sliczna coreczka sie miewa??🌼 Wiecie co?:(moj maly dalej nic nie mowi i sie martwie o niego😭Mowi tylko; Guuuuuuuuuuuu prawie na wszystko! Dajjj niee mama,na mnie tez czasami mowi tata:D tata dada Keeeeeeee🖐️:D:D auu,auu i chyba ,to wszystko:Owiem,ze dzieci roznie zaczynaja mowic,ale on ma poltora roku i tak malo mowi:ODawidek w jego wieku jak byl,to gadal juz zdaniami i nie raz by sprzedal wtedy wiele rzeczy:D:DMartwie sie i tyle:( Dziewczynki ide sie poloze,bo padam na twarz,a jutro od nowa Polska Ludowa:O 🖐️)))🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia ale się rozpisałaś :) 🌼 Julka a mebelki dobrze łóżko dotarte nawet na łóżku spełniałam swój obowiązek małżeński drapanie po głowie męża :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D miłej nocki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja przez tą pogodę na nic nie mam ochoty.Dziś zebrałam się do kupy i wziełam się za prasowanie,trochę ogarnęłam mieszkanko.Obiadek zrobiony,więc popołudnie wolne.Za nie długo będę szla do szkoły po Kubę.Wieczorem idę na aerobik,choć nie zbyt mi się chcę,ale zmuszam się bo dobrze mi robią ćwiczenia. Sylwia co do wymowy to moja Julka też mało mówi.Kuba w jej wieku to był gaduła,nawet zaczynał składać zdania.A ona mały leń,woli pokazać niż powiedzieć.Ona na Kubę mówi aaa,na mysz-pipi, naśladuje kota, psa,kaczkę,rybę,konia i już nie pamiętam.Wczoraj nauczyła się mówić dzioba na dziobaka zwierzę,raz powiedziała łapa jak podeszła do psa,kap kap mówi jak deszcz pada i podstawy jak mama itp.A zaczęła mówić enia na babcię Terenię i nia na dziadka Janka .Więc nie martw się,chociaż ja też zaczynam zastanawiać czy to normalne,ale widocznie ona inaczej sie rozwija i potrzebuje więcej czasu.Smiejemy się nie raz z mężem że potem jak zacznie mówić to nie będzie chciała skończyć. Dobra zaczynam zbierać się powoli po Kubę. Miłego dnia I gdzie to słońce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×