Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

no nie mów że teraz ciebie nie ma:P,no chyba że poleciałas po jakies ciacho:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na momencik,bo musze pierworodnego do snu zagonic:O Ona: Ciao Janek On: No nareszcie, już tak długo czekam! Ona: Może chcesz żebym poszła? On: NIE! Co ci przyszło do głowy? Sama myśl o tym jest dla mnie straszna! Ona: Kochasz mnie? On: Oczywiście. O każdej porze dnia i nocy! Ona: Czy mnie kiedyś zdradziłeś? On: NIE! Nigdy! Dlaczego pytasz? Ona: Chcesz mnie pocałować? On: Tak, za każdym razem i przy każdej okazji! Ona: Czy byś mnie kiedykolwiek uderzył? On: Zwariowałaś? Przecież wiesz jaki jestem! Ona: Czy mogę ci zaufać? On: Tak. Ona: Kochanie.... Siedem lat po ślubie: czytajcie od dołu....))) troche rozrywki Spokojnej i przespanej nocki zycze,oraz megaaaaaaaaaaaaa fluidki sle chorowitkom.............🌼 🖐️)))👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia dobre!:D,no niestety tak to pózniej jest haha Julka nie badz taka -ja uwielbiam grejfruty!dawaj tu jednego!:D a u mnie teraz nie ma grejpfrutów😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest przywieziona a jutro ekipa przyjedzie składać sypialnie jeszcze musiałam kierowcy zapłacić za wniesienie mi do domu a jutro temu co złoży muszę zapłacić ale materac jest wypróbowany przez małą bo skakała po nim no widzę że częstujecie się owocami ja też chce :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka super będzies miec sypialnie:) no moja jest jaśniejsza troche, acha to jutro będzie pruba generalna :d Myśmy nasze łozko sami skręcali całą noc, o matko jak sobie przypomne....😠 facet miał przyjechać, i sie okazało ze nieprzyjedzie.😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dzisiaj musiałam jeszcze zadzwonić do tego sklepu bo zapomnieli że zamówiłam z montażem i dlatego jutro skręcą no trzeba z mężem wypróbować jutro wieczorem najgorzej jak się rozleci :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam kawe..........C........... u mnie dalej leje 😡 sylwinka spokojna głowa:D najwyżej poprosicie o podwojne wzmocnienia :D:D 👄 śle fluidki dla chorowitek.......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🖐️,kawa przepyszna:D sylwunia wy tak tam nie szlejcie bo jak by trzeba było zrobic reklamację to co im powiesz??:Pspytaja a pani co robiła ze nasze łózko nie wytrzymało takich wstrząsów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez tą pogode nic mi sie nie chce :( Sylwia gdzie jesteś 😭 pewnie mały cie terroryzuje :P ja sie dzisiaj przymierzam do pierogow, jakby ktoś miał ochote to może wpaść:)...........................polepić troche :D ide pranie rozwiesić, znowu będzie schło 2 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kobitki:) Julka no i zebys wiedziala,ze mnie terroryzuje😭wlasnie zasnal ufff ide go przelozyc do lozeczka i biore sie za sprzatanie:(Postaram sie potem odezwac:) Pozdrwiam serdecznie Wszystkie mamcie🖐️🌼 Fluidki sle potrzebujacym...................🌼 Udanego weekendu zycze..............🌼👄 Narazie papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem Wczoraj jak przyjechał mąż to nie dość że Julkę obudził(usypiałam ją 1,5 godziny)Zaczął pozwalać na wszystko Kubie.To tylko zjadł i położył sie spać.Gdzie?U Kuby bo nie mógł zasnąć.A ja następna godzina usypiania Julki bo wybiła się ze snu,musiałam posprzątać bo wszystko porozrzucał a gdy poprosiłam go aby posprzatał to mąż powiedział,że ja nic nie robię tylko krzyczę itd.Odpowiedziałam mu że nie krzyczałam wcale na dzieci jak go nie było,był porządek,dzieci chodziły o normalnych godzinach spać a nie szalały do pózna.A on na to że jak mi sie nie podoba to on może wyjść.Normalnie powalił mnie tym .Dziś rano pojechał do lekarza po skierowanie na rehabilitację i chorobowe.A on mi dzwoni że jedzie do pracy,a chorobowe wezmie jak zacznie rehabilitację.Brak słów.Nie tak się umawialiśmy.Ja dziś nie gotuję robi to mama.Nie mam weny i jestemJeszcze Julka wyje bez powodu.Co jej czegoś zabronię to krzyk i płacz.Terrorystka. Julka11 co do spania to córa sama przestawiła się na spanie raz dziennie jak miała 9 miesięcy.Chodziła spać między 10 a 11 rano.Spała do 2 godzin a potem kładła się spać między 19 a 20..Teraz jak tak robi to chodzi wieczorem spać o 21-22.Więc powiedziałam dość.nie śpi przez dzień chociaż widzę że nie raz pada to ją budzę.Raz poszłam do ubikacji to mi usnęłam nad talerzem zupy:)Jak nie śpi przez dzień to kładę ją spać o 18 i przesypia do rana.Ja mam wtedy też więcej czasu dla Kuby. Dobra kończę bo za chwilę muszę iść do szkoły po Kubę Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Luiza wcale ci się nie dziwię ze jestes taka zła....usypiac tyle czasu dziecko i pózniej od nowa i wogóle.......:O,na twoim miejscu tez bym się wściekała,ale dzisiaj pewnie do ciebie przyjdzie..zobaczysz;) Ja tez się wczoraj wkurzyłąm na męza to nie mogłam pózniej zasnąc..ach te nasze chłopy :O Julka wpadnij do mnie to pokleimy razem:P,ja tez dzisiaj robię tylko po południu....bede miałą juz na jutro obiad z głowy-nie lubie gotować w soboty-:O No lece teraz kończyć obiad bo o 13 lece po dzieci,a głodomory jak wróca ze szkoły to od razu głodne:P sylwunia aty pierogów nie kleisz??:P,moze synkowi przeszło by po ierozkach:P,a jak nie to wpadnij do mnie albo do julki:) Halo a gzdie reszta załogi?????????zameldowac się tu chociaz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka i reszta dziewczyn jesteście na nk?dajcie mi namiary na siebie, moj adres mandarynkab@wp.pl-tylko wpiszcie swoje loginy:) Mam sylunie,luize i kasbak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska jak piszesz do mnie na nk,to wpisz tez nik;)tak jest mi latwiej kojazyc osoby:D Luiza :(wspolczuje ci przejsc wczorajszych:Oa co mu do glowy strzelilo??:Ono wyobrazam sobie jaka jestes😡:(3maj sie kochana👄przytulam Cie mocno(.................................)🌼 Ja mam juz wsio posprzatane:)zostalo mi pojsc po Dawidka,ale to o 14,a potem szybko zrobie gulasz szybko,a jak M wroci czekaja mnie zakupy:(ktorych nie lubue robic,ale musze:( Stawiam Wszystkim kawke popoludniowa:)...........c............smacznego:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę troche mnie tu nie było to się rozpisałyście no no jeśli mowa o pierogach to ja dziś poszłam na łatwizne i R kupił w sklepie pyzy z mięsem także obiad z głowy witam nową mamcie luiza ja też bym się wściekła na twoim miejscu ach te chłopy ........ julka ale masz super meble wyobrażam sobie co wy tam teraz będziecie robić.....................................................o boże albo nie :):):):):):):) kasbak fluidki dla córci żeby szybko wyzdrowiała 👄👄 u mnie nic ciekawego pogoda do du***** nawet na spacer nie chce mi się iść siedzę z dziećmi jak tak dalej pójdzie to niedługo sama zdziecinnieje .idę sprawdzić co oni tam kombinują bo tak cicho się zrobiło a wogóle gdzie cała reszta dziewczyn się podziała :(odezwijcie się 🌼Kuba 12.10.2006🌼❤️ 🌼Daria 08.12.2000🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam melduje się nie mogłam wcześniej pisać bo skręcali mi sypialnie ledwo łóżko skręcili to mała już po nim skakała zapraszam na piwko i seans filmowy jest gdzie spać:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wszystkim chorym życzę dużo zdrówka jak kawę można pić bez Sylwinki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka no to chodz napijemy się tej kawki ja właśnie ze spacerku wróciłam pogoda troche się poprawiła ale wieje yhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supermama, moje meble mają już 3 lata:) to sylwinka kupiła nowe:) ale dziękuje, mi też sie podozbały, a kiedyś sobie do nich dokupię tą komode i szafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory za pomyłkę ale mebelki i tak ekstra pewnie dziś będziecie chrzcili łóżko:):):):):) ja dopiero za rok (mam nadzieje) będę kupowała sypialnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×