Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

cześć dziewczynki..ja herbatkę proszę....dziś już mi lepiej i nawet katar mi prawie przeszedł:-) ale za to Kuba miał kolkę pół nocy i dziś jestem wyczerpana..... kasbak to jest tak zwana krytyka konstruktywna, pozatym niektóre nauczycielki to maja skrzywioną psychikę i mówię to z doświadczenia...a to co wy opisywiałyście to są przypadki skrajne i do eliminacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze ja jestem taki nerwus, że bym jej od razy w twarz powiedziała co o niej myśle a potem taka wojne bym zrobiła, ze sama by zmieniła szkołę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć witam z wieczorka mi niedziela upłynęła bardzo przyjemnie po południu byliśmy z dziećmi w cyrku było super dziewczyny ale się naśmiałam dzieciaczki też pod wrażeniem Daria teraz skacze i udaje że jest cyrkowcem .....no i właśnie pękł jej balon i koniec skakania dobra kończę bo zmęczona jestem tyle wrażeń że głowa mnie rozbolała zajrzę jeszcze na nk obejrzeć biszkopcika dobrej nocy życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co wy nikt kawy jeszcze nie postawił dobra ja stawiam a do niej pyszny sernik naprawdę palce lizać a wy raz dwa meldować się tu :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jestem w szoku a może nie wiem że się wypisałyście z naszego kafe lepiej nie bo z kim będę pisała takie fajne koleżanki .Raz dwa włączać kompy no która już godzina jestem oburzona :(:(:o:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka stygnie halo dziewczyny co z wami ja powiem tylko że od wczoraj boli mnie głowa i jeszcze do tego dostałam @ normalnie jestem zgon a wy takie koleżanki że nawet kawy nie chcecie wypić dobra jestem obrażona :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie obrażaj się poproszę o uśmiech :):) do mnie też nie długo przyjdzie @ a moja mała wczoraj jak miała się kąpać to schowała się pod stołem i trzeba było ja wyciągać:D:D aż w końcu się wykąpała zjadła kolację i o 21 już spała Pyśkaa ja tam piesek:) Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:( Dziewczyny przeslijcie mi jakies fluidki, bo sie zle czuje, naprawde, głowa mnie wczoraj tak bolala, że cały dzien przelezalam, nawet na swiatlo patrzec niemoglam:(, do tego mała szalała do 22 prawie:(, a dzisiaj taka jakaś zmulona jestem jeszcze. Ide sobie kawy zrobie, i na pole wyjde na chwilke z małą, bo sie pogoda ładna zrobila, może mi przejdzie. M mnie ciagnie na zakupy a ja sil niemam, Pozdrawiam wszystkie mamcie....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu jesteście julka mnie też tak głowa boli to migrena ja najadłam się od rana pigułek i już mi lepiej ,u nas słońce wychodzi więc przesyłam potrzebującym **************🌼🌼 pyśka jak psinka się spisuje pewnie jeszcze siusia wszędzie ja swoją dostałam jak miała 2 mies. ale dosyć szybko się nauczyła labradory to też bardzo mądre psy i przy tym śliczne kasbak a jak u ciebie mam nadzieję że już te choróbska was opuściły 🌼:) julka jak tam śmigasz autkiem ?ale ci zazdroszczę:):):):)🌼 fluidki dla całej reszty mam 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny!🖐️ Stawiam druga kawkę,serniczek pycha:P supermama no jak bysmy mogły się wypisać:Pnie zostawia się kolezanek:P Co do mojego pieska-taki kochany,powiem wam tak przyjechał w piątek i od piatku zsiusiał mi sie w domu tylko ze 3 razy-wychodzimy z nim i załatwia się i robi siusiu za każdym razem:) W npcy śpi-tylko dostaje głupawki po wieczornym spacerku,ale jak ze dawa ray walnie się w głowe pod łózkiem od razu kładzie się spać:P Na raie daje mu jeść 4 razy-moze wiecie od kiedy daje się juz po 3 razy i kiedy sam bedzie wołał że chce wyjść?moj ma 2 miesiace. Dzisiaj zostawiłam go na 2 godz w domu bo byłam w pracy,dałam go do przedpokoju i pozamykałam wszystkie drzwi+spanko i zabawki.Dałam mu jeszcze picie i jedzenie i pare gazet-byłam w szoku jak wróciłam-w dobrym :P-porozlewał tylko wode a tak to super,teraz nie odpuszcza mnie na krok:Pa jak weszłam to mnie wylizał za wszystkie dni:P Dobra bo się rozpisałam:P Julka bidulko napij się kawki moze ci przejdzie🌼-fluidki dlla ciebie i to mega:( supermama ty tez pij jeszcze jedną:P A gzdie reszta dziewczyn????????śpiochy ????????? Ide robić zaraz barszcz biały na obiadek..u nas dzisiaj bardzo ładna pogoda nie za zimno i nie gorąco w sam raz,wstawie jeszcze zaraz pranie-za godzine na pewno wyschnie kasbak mamakubusia luiza sylwunia margaret monika izabela manika no chyba wymieniałam wszystkie-patrzcie ile się nie zameldowało-wstyd:P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem, wipiłam kawe, i pospacerowałam po polku z mala teraz ona spi a ja musze pranie zrobić, bo obiadek na dzis juz mam, placki ziemniaczane z serkiem bialym;) taki troche na szybko, ale jest:) M pojechał rachunki placić:O, a na zakupy to jutro pojedziemy. Supermama, autkiem jeszcze tak całkiem nie smigam bo prawko bede mieć dopiero za dwa tyg. ale troche sie woze;) musze wyczuć nasze auto, bo jest całkiem inne niż to na jakim sie uczyłam. A i musze wam powiedzieć, że mnie M zaskoczył, bo zawsze wszyscy mowili jaki on jest i ze jak zrobie prawko, to napewno naszym autem jezdzic niebede bo mi nieda itd, a on jak tylko gdzies jedziemy to od razu mowi: siadaj jedz, a dzis to nawet powiedział, że szkoda ze niemam jezcze prawka bo sama bym pojechala gdziekolwiek;) i co:D teraz niech im szczeka opadnie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka szkoda ze tak długo musisz czekać na ten papierek prawo jazdy daje niezależność jak chcesz to sama jedziesz a mąż to na pewno dumny u nas super pogoda tak ciepło byłam na spacerze z Kubusiem potem jeszcze koło domu trochę się pobawił na zjeżdżalni nie chciał do domu wracać pięknie zjadł obiadek tylko Daria stęka bo zupa a ona nie cierpi .czeka na mnie cały zlew naczyń a mi się nie chce myć nie mam natchniena najlepiej bym się położyła ale jak no nic muszę wytrwać do wieczora .dobra idę Darię do lekcji nagonić papaśki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. melduje sie:) ja tez jestem naucxzycielka wiec uwaga co na nas piszecie;)zart oczywiscie:) dzisiaj bylo ladnie nawet, tzn. nie padalo i slonce sie pojawialo czasami. wyszlismy tylko na troche bo mati poznal droge do domu i chcial wracac:/ jeszcze nie jestesmy chorzy,odpukac. na razie ja i mati mamy katary, modle sie zeby sie nie rozwinelyw cos wiecej. ale maz juz troche bardziej steka, gardlo go boi,katar, lekka goraczka:\"(wiec wroze sobie wkrotce przeziebienie:Pbo przeciez nei stane sie przez to wstrzemiezliwa;) pracy ciagle szukam, juz powoli trace wiare w siebie:(jedyna sensowna oferte odrzucilam bo myslalam ze jestem w ciazy aaaaa;( fluidki, buziaki i w ogole rooibos dla wszytskich chetnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co takie pustki? Kasbak Sylwia co u was? czemu was dzis niema? I sie pytam gdzie to sie Brylka podziała? Brylciu jak twoj synek juz po zabiegu czy jeszcze nie? daj znać, i pomachaj chociaż🌼 Zycze wszystkim spokojnej nocy 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie coś bierze,zaczęłam znowu kaszleć,chrypa,krtań załatwiona.a wszystko przez pogrzeb na którym byłam w sobote.Było zimno i lało ja na ubierałam się ale to i tak nic nie pomogło.W szkole cisza przed burzą.Dziś o 17 było zebranie co się działo dowiemy się dopiero jutro. A ja stawiam likierek,winko,pyszny sernik i ciasto którego nazwy nie znam ale palce lizać.Jaka okazja -mąż ma dziś imieniny.Dlatego nie rozpisuję się,życzę wszystkim chorowitkom zdrowia.Przepraszam że nie odpisuję na wszystkie tematy,ale czasu mało Julka bardzo zazdroszczę Ci tego prawka.Ja obiecałam sobie że w tym roku pójdę.....A tu rok za nie długo się skończy a chęci coraz mniej.Zobaczymy Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️melduje sie,ze zyje:) Luiza mega fluidki zdrowotne dla Ciebie............🌼🌼🌼I wszystkiego naj z okazji imienin dla Twojego meza:)🌼 Dobrej nocki zycze🖐️))przepraszam,ze nie odpisuje,ale nie mam sily:(zatrulam sie czyms:Opozdrawiam serdecznie Wsie🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ty mi tu nie pisz że ja cię nie wymieniłam:Pto chodziło o te dziewczyny co sie jeszcze nie zameldowały i pewnie jeszcze spały:Pa tu juz stawiałas kawkę:Pno ale prosze:) sylwinka:P Fluidki dla chrych!:D🌼dziewczyny do męzów niech wygrzewaja:P:D Sylwunia a czym ty się zatrułaś???:( Izabela moja siostra tez jest nauczycielka,nie poddawaj się bo też kupe czasu :Oteż już tracciła nadzieję..ale jednak się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wstawać śpiochy ...................................pobudka dzisiaj dla odmiany herbatka i świeża bułeczka z masełkiem i serkiem żółtym Sylwunia jak tam remont Fluidki śle potrzebującym...............................................🌻 Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za herbatkę dziękuję,znowu mam problemy z żołądkiem.Wczoraj przedobrzyłam,nic mi nie było więc zjadłam sałatkę śledziową.Dziś znowu na lekach i dieta.Rano wkurzył mnie mąż i mama,bo usłyszałam że -znowu czy Ty nie udajesz.Normalnie W szkole po wczorajszym zebraniu,na razie cisza.Dziś z nauczycielką będzie rozmawiał dyrektor,Jak to nie pomoże to odbędzie się z nim zebranie.To co usłyszał co się u nas dzieje,to był przerażony. Dobra muszę się położyć,Julka bawi się,więc trochę dychnę Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pyska nie mam pojecia czym ja sie zatrulam:(podejzweam,ze kurczakiem:Ozle nadal sie czuje,normalnie koszmar:(ide zaraz sie polozyc poki maly spi. Sylwinka nic nie mowi na temat remontu:Oja dalej ze wszystkim jestem w lesie:Ojeszcze nie wymienili nam tych drzwi,ani okien:(jak nie w tym tyg.,to w nastepnym:O Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🌼zycze milego dnia🖐️ide lezec,bo zaraz na zawal zejde:(a i dodam,ze ja sie tak zle czuje,ze wczoraj ani jednego papierosa nie zapalilam,nawet dymka nie wzielam i dzis ,to samo:(wiec ja Wam mowie ojjj zle ze mna:( Papa!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, a co to sie dzieje:O, wszystkie chore:( i ja też, głowa mnie znowu tak boli, ze ja juz niewiem czy od żołądka czy przez ta pogode:( Supermama, jakby to miała być migrena, w moim wieku, to ja wymiekam :O, moja mama migrenowe bole głowy ma i wiem co to znaczy😭😭Sylwuś, ale za to pomyśl ze bedziesz miec w domu miodzio ;) jak sie juz wyremontujesz;) Powodzenia i duzo sieł👄 Luiza to ty sie niezastanawiaj tylko idz ja tez iałam czekać do jesieni zeby wogole zacząć, ale poszłam odrazu i niezaluje, bo mam juz za sobą;):D A my byliśmy dzisiaj na zakupach, kupiłam małej kubeczki, do picia, bo stwierdziliśmy ze rezygnujemy całkiem ze smoczkow i butelek, zostawiłam jej tylko jeden smoczek uspokajający do spania na noc narazie, a jak sie jej bedzie chciało pic w nocy to sie też z kubeczka z dziubkiem napije;) kupiłam sobie materiał na firanke i zasłonki do pokoju i zaraz ide szyć:O no i buty;) Wszystkim chorowitkom śle moc fluidkow..............👄🌼 Dla chetnych babeczki, bo zostało troche...(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_).... i stawiam cherbatke miętową z jabkiem, na te nasze żolądki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane🖐️ sylwuś to Ty palisz?no nie,w szoku jestem,przestań,tak się truć,rzucaj to świństwo,ale już!!!😠a i Sylwuś a może Ty sie nie zatrułaś a masz jakąś grypę żołądkową albo coś w tym stylu??kuruj sie kochana,fluidki dla Ciebie........................................🌼 julka dobrze,że Twój M wsadza Cie za kierownicę,musisz od razu dużo jeździć,bo jak zrobisz przerwę będzie Ci ciężko się potem wprawić. luiza napisz potem jakby coś sie wyjaśniło z tą nauczycielką,ciekawa jestem co dyrektor zrobi w tej sprawie.I dla Ciebie również fluidki na ten brzuszek..............................🌼 no wlasnie brylka pomachaj chociaż:-( pyska fajnie,ze mało problemów sprawia Wasz Maksiu.Grzeczny piesek:Da jaki śliczny do tego,super:D izabela nie załamuj się ,na pewno znajdziesz pracę,w sumie potrzebuja nauczycieli,z tego co wiem w naszym terenie,więc u Was pewnie też cos się wyklaruje:D,cierpliwości:D julka a Tobie co z tą głową???fluidki slę dla Ciebie też..............🌼 My tez juz Nadii dajemy tylko w kubeczku picie.W nocy tylko pije kaszkę z butelki,no i smoczka tez do usypiania jeszcez potrzebuje:) a ja padam ze zmęczenia,ciągle coś do roboty.Jutro musze siorkę zawieźć do ortodonty,bo będzie miała aparat ściągany.no więc Nadka cały dzień musi być z T.wkurza mnie to,brakuje mi małej,bo jak wracam z pracy to ona idzie spać,więc mamy tylko wieczory dla siebie:-( u nas choroby minęły,i żeby tak zostało:0 pozdrawiam was kochane wszystkie bez wyjatków:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×