Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Babusiak idz i nic się nie bój i nie artw ,wszystko bedzie ok-ja juzdzisija zaczynam trzymać kciuki:),tylko nie wiem jak bede pracowała z takimi kciukami :P :P Dziewczyny coś mi się tutaj nie podoba że tyle was tu było i teraz nie ma prawie żadnej,pewnie poszłyście na inne forum:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rano pisałam ale wszystko mi zjadło,teraz jestem na męża,więc muszę ochłonąć.Napiszę jutro rano. Pyśka jetem tylko na tym forum i nie zamieniłabym go na żadne inne.Szkoda tylko że tak daleko od siebie mieszkamy i nie możemy się wszystkie spotkać,ale zostały nam zdjęcia i kafeteria. Stawiam likierek,która ma ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubusiak
Hej :-) Dziś już sobota jeszcze tylko do późnego wieczorka siedzimy same. Dziewczynki niegrzeczne :-( - od wczoraj sprzątają a i tak w ich pokoju wygląda jakby przeszedł huragan :-P Mnie też czeka ogarnięcie mieszkania i jakieś pranie... ale teraz kawka i babka. Wstawać dziewczyny - wiem że sobota ale śpiochy mogą się nie załapać na babkę - bo moje dziewczynki pochłaniają każdą ilość :-) Luiza - likierek pychotka - dziękuję, spałam jak niemowlę :-P Pozdrawiam wszystkie, postaram sie zajrzeć przed południem podczas przerwy na kawusiuę, może któraś się przyłączy? Miłego dnia dla wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubusiak
julka 11 - widzę że u Ciebie z tą pracą jak u mnie... Tam gdzie się załapałam na te testy komputerowe teżz nas jest 40 osób a przyjmą tyklko jedną. Marne szanse bym przeszła dalej bo czemu akurat miałabym to być ja? ale idę bo jak nie spróbuję to nie będe wiedziała. Jestem jednak niepoprawną optymistką, jak nie ta robota to inna w końcu coś znajdę i napewno będę z niej zadowolona. Z Tobą też tak będzie - zobaczysz! Wiem że to jest wkurzajace, brak odpowiedzi na wysyłane podania potrafi zdołować ale pamiętaj że do odważnych świat należy. Trzymam za Ciebie kciuki - obie znajdziemy super pracę :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubusiak ja poproszę babkę,mam nadzieję że się jeszcze załapałam Sylwia Ty to się do imprezki szykujesz.Nie pamiętam dokładnie kiedy Dawid ma urodziny więc teraz składam mu wszystkiego najlepszego🌼🌼🌼 Ja z mężem nadal się nie odzywam.Wieczorem poszedł z laptopem do Kuby i u niego spał.Pokłóciliśmy się o to że ledwo przyjdzie z pracy i zamiast pogadać z dziećmi albo zjeść coś siada przed komputerem i ma wszystko w du....Kiedy zwracam mu uwagę to ma pretensje że mu przeszkadzam i nie może mieć chwili dla siebie.Krzyczy na dzieci....szkoda gadać.Więc wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam mu awanturę.Nie mam zamiaru go przepraszać ani z nim rozmawiać. U nas zimno ,więc z dzieciakami wyjdę na spacer ale nie na długo ,muszę posprzątać i poprasować więc kończę Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Dawidka, wszystkiego naj naj... duzo zdrowia, i usmiechu, i słoneczka i fuuure zabawek;):D👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubusiak, dziekuje, ja tez trzymam kciuki zeby ten test wypadł ci na 6 z + :) Wczoraj, bylam w urzedzie i sie zarejstrowac w urzedzie pracy, i myslałam, ze sie na jakis kurs albo szkolenie załape, ale powiedzieli mi ze dopiero od lutego:(, tylko co ja bede robic do lutego, we czwartek znalazłam nową oferte pracy, i jak pojechałam wczoraj z podaniem, to sie okazało ze mają juz 30 podan na to miejsce, cos mi sie wierzyc niechce, ale coż...:( Niemam juz wielkiej nadziei ze bedzie lepiej, do tego u m w pracy jest coraz gorzej, niechce pisac tu szczegołow, ale naprawde nieciekawie.😭 Teraz siedzi na chorobowym, bo złapał angine ropną. Jagoda, tez kaszle nadal, leki chyba nic niedziałają:( Luiza, masz racje niech przyjdzie sam ja z moim ma to samo, ja sie tez z moim kłuce bez przerwy, ze jak przyjdzie z pracy prosto do kompa siada, ale on swoje, ze zmeczony itd Tylko on ma zapowiedziane, ze jedzenia mu do kompa nigdy nosic niebede, o nie! Niewiele mi pomaga w domu, choc czasem poodkurza sam bez gadania, no i niepowiem, bo małą sie zajmie zawsze, nawet jak musze wyjsc ale zeby co wiecej to nie. Ale takie są juz chłopy:O ech... gorzej niz dzieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam kawe, i zmykam obiad konczyc poki mała śpi...........C(___)......... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki:D dawno nie pisałam,bo jakoś nie miałam czasu,ale czytam na bieżąco :) i zauważyłam,że sylwinka coś ostatnio mało się udziela:(halooo,sylwinka napisz co u Ciebie:D wszystkiego naj naj dla Dawidka🌼,udanej zabawy!!! nie mam czasu za bardzo pisać,napiszę tyle,że jestem chora,mam jelitówkę,mój M też,na szczęście Nadka tylko katarek i aby tak pozostało... a i jeszcze jedno,moja bratowa w nocy urodziła dzidziusia:D:D:D,chłopczyka,rodziła w IRL i wyobraźcie sobie,że na sam początek od razu dostała znieczulenie,więc cały poród szybki i bezbolesny,a my tu w Pl się tak męczymy................ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D Wszystkiego najlepszego dla Dawidka 🌻🌻 a u mnie nic ciekawego wczoraj kupiłam sobie testy owulacyjne żeby sprawdzić kiedy mam owulację no i w tym dniu trzeba sie zabrać do roboty ;) a Madzia jak narazie zdrowa ja jestem też na innym topiku dla starających się i dużo się tam udzielam :) Fluidki śle potrzebującym........................................................🌻 Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka no wiesz co?,foch normalnie że wolisz inny topik:(Amy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj naj najlepszego dla Dawidka życzę udanej zabawy i super zabawek🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Luiza nie martw się z tymi facetami już tak jest ja z moim też niedawno miałam przeprawę bo identycznie jak u ciebie wracał z pracy i siadał do kompa nawet głodny nie był ja rozumiem że on chce mieć chwilę dla siebie ale prawda jest taka że ja też bym chciała a nie mam bo on jak wróci do domu to odpoczywa bo był w pracy a ja to mogę zasówać cały dzień co? pytam się?nasza praca też jest ciężka i to 24na24 ech poniosło mnie :p:) Sylwuś ja w ciąży przytyłam z pierwszą tak 12 kg a drugą 13kg nigdzie mi nie szło tylko w cycki że tak brzydko powiem i w brzuch a dzieci małe i z obiema ciążami miałam komplikacje jak urodziłam Kubusia to w szpitalu lekarz mi powiedział że trzeciej ciąży już prawdopodobnie nie donoszę nie wiem co ze mną jest nie tak wkurza mnie to bo ja naprawdę starałam się uważać na siebie w ciąży a niektóre piją palą i dzieci bez żadnego ale zdrowe i bez problemu rodzą ech no ale takie jest życie muszę obudzić Kubę bo se uciął drzemkę i chyba jeszcze do bratowej skoczę Sylwinka wiesz co jak mogłaś nam to zrobić na inny topik zwiałaś ja też mam focha :p oczywiście fluidki dla chorowitków przesyłam 🌼 i też trzymam kciuki za dziewczyny szukające pracy dziewczyny jeszcze trochę i na pewno coś znajdziecie 👄 dobra lecę bo koleżanka przyszła pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:( Informacja dla Wszystkich kolezanek:)🌼ja dopiero co naczynia pomylam iiiiiiiiiiiiiiii ide spac wkoncu:(Dziewczyny padam na twarz nieeeeeeeeeeeeeee na buzie:Dale na twarz razem z klawiatura:D:Dprosze zobaczyc na godz.mojego czasu:(zalamka:(,a jutro 7.30 pobutka:O:O:O Poczytam Was jutro i jutro postaram sie odp;) Spokojnej nocki zycze👄 Od razu pisze ,ze Was nie doczytalam,bo nie mialam jak:( 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:( Informacja dla Wszystkich kolezanek:)🌼ja dopiero co naczynia pomylam iiiiiiiiiiiiiiii ide spac wkoncu:(Dziewczyny padam na twarz nieeeeeeeeeeeeeee na buzie:Dale na twarz razem z klawiatura:D:Dprosze zobaczyc na godz.mojego czasu:(zalamka:(,a jutro 7.30 pobutka:O:O:O Poczytam Was jutro i jutro postaram sie odp;) Spokojnej nocki zycze👄 Od razu pisze ,ze Was nie doczytalam,bo nie mialam jak:( 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moje kochane❤️Dziekuje bardzo w im.Dawidka:DOn jest mega szczesliwy i nawet w ciagu dnai poplakal sie 2 razy ze szczescia😭:(1 raz widzialam mojego synka jak placze ze szczescia😭widok nie do opisania,to trzeba przezyc:) Ja sie juz klade 🖐️))))Wszystkim:) 🌼👄jak bede miala jak,to sie odezwe;) Fluidki sle chorowitkom..........................🌼 Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochy............................................. kawka i serniczek na stole i proszę mi tu fochów nie stroić :D:D bo ja Was nie zostawię:):) Margaret Brylka a Wy gdzie się podziałyście meldować się tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie juz na serniczek łapię:Dmniam!! sylwinka no nareszcie jesteś:D a sylwuś zamiast spać po nocy to przy kompie siedzi:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam tak szybko stąd nie ucieknę no chyba że mnie będziecie miały dosyć :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mała spi, m tez:P, wiec mam chwile czsu i do was zajrzałam:) Dajcie troche tego serniczka, a co niech mi idzie w boczki :D:D Sylwus teraz pewnie odsypia nocke:D. 👄 Kasbak🖐️ Sylwinka, nieuciekaj od nas bo smutno bedzie bez ciebie:( 🌼 Wszystkie sie pewnie lenią na wekendzie i zadna do nas niezaglądnie:(, ech Zycze udanej i spokojnej niedzieli dla wszystkich.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poproszę serniczek i częstuję likierkiem i ptasim mleczkiem zrobionym przez moją teściowa Miłej nocki .Idę oglądać skazanego i taniec z gwiazdami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo śpiochy wstawać kawka już dawno zaparzona jak kto woli do wyboru herbatka lub soczek malinowy zapraszam tylko nic słodkiego nie mam chyba że ktoś bułki słodkie lubi :):) nie rozpisuję się więcej bo Kuba mi przeszkadza zajrzę potem:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Węch mnie nie mylił, tu sernik rozdają:D Ja jak zwykle, albo jestem codziennie albo raz na 2 miesiące. Moje dziewczyny jak zaczęły w październiku chorować, to do dziś został im sporadyczny kaszel, ale poszły obydwie do przedszkola po 3 tygodniowej przerwie. W przedszkolu jak zbierali na komitet, to rzekomo cała kwota miała być na mikołaja(40 zł.) po czym przedszkolanki zrobiły zakupy(nikogo o to nie pytając) za te pieniądze, kupiły mate antypoślizgową, doniczki, dzbanek na herbatę( może coś jeszcze), suma sumarum na każde dziecko wychodzi 27zł.:O . A we wrześniu już zbierały na ksero i inne pomoce, żeby każde dziecko nie kupowało, za wyżywienie się płaci a żeby dziecko miało się coś napić między 12-16 to rodzice przynoszą herbatki i cukier, miał być angielski- nie ma, miała być rytmika- nie ma, niby jakiś logopeda przychodzi raz w tygodniu a Ola od września nie była przez niego przebadana:O Moja Iza miała dobrą wymowę, to nauczyła się w przedszkolu seplenić:O bo grypa jest w przedziale wiekowym od 2,5- niespełna 6. Książeczki, bajki kołysanki, część zabawek rodzice przynoszą itd. Ogólnie jestem poirytowana tym przedszkolem. Dziewczyny jaka jest sytuacja u was w miastach na rynku pracy, czyżby miały wrócić czasy z roku 2000, może jeszcze gorzej bo w tedy było duże bezrobocie ale też spora część ludzi emigrowała. A teraz po firmach zwalniają, i część emigrantów wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D Czym się różni mucha od męża? Mucha jest upierdliwa tylko latem > W księgarni klient pyta sprzedawczynię: Czy jest książka "Mężczyzna, władca kobiet"? Fantastyka na drugim stoisku. > Ona: - Kochanie, koledzy z biura powiedzieli, że mam bardzo zgrabne nogi. On: - Naprawdę? A nie wspomnieli nic o wielkiej dupie? Ona: - Nie, o Tobie nie rozmawialiśmy... > Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki? Ładnie wyglądam? Co mówi mężczyzna po wyjściu z łazienki? Na razie tam nie wchodź. Dlaczego kobiety przecierają oczy, kiedy się budzą? Bo nie mają jaj, żeby się po nich podrapać. Dlaczego tyle kobiet udaje orgazm? Bo tylu facetów udaje grę wstępną > Mąż: Może wypróbujemy dziś wieczorem inną> pozycję Żona: Z przyjemnością... ty stań przy zlewie, a ja usiądę w fotelu i będę pierdzieć. > Słyszałam, że rozwiodłaś się z mężem. Tak, mieliśmy ciągłe nieporozumienia na tle religijnym. O co chodziło? Uważał, że jest Bogiem. > Kiedy mężczyzna jest wart 2 zł.? Gdy w supermarkecie pcha wózek na zakupy __________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka super te dowcipy ale się uśmiałam :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)od razu foch mi przeszedł:):):) ja już posprzątałam na obiad nic takiego nie muszę robić bo z wczoraj zostały mi kotlety z kurczaka więc dziś na szybko zrobię frytki jakaś surówka i obiad z głowy za godzinkę skoczę z Kubą do przedszkola po bratanków to spacer też z głowy będzie :) nawet ładna pogoda u nas a wczoraj tak lało że szok MARGARET ja jestem ze wsi i u nas jest takie małe przedszkole ale nie ma takiego czegoś żeby ciągle płacić za wszystko (a do tego jeszcze za to czego nie ma )chyba pracownice waszego przedszkola są niezbyt zorganizowane tylko współczuć rodzicom którzy muszą się ciągle trzymać za portfel idę coś przegryźć bo kiszki marsza mi grają :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie długo nie było , to dziś chyba nadrobię wpisami:) Supermama-ja też jestem ze wsi, to już się nie dziwię że jest grupa mieszana, bo jest nie wiele dzieci, ale reszta:O Tak starałam się podczytywać zaległości i widzę że miałyśmy podobne problemy w ciąży:( Ja leżałam nieraz pod dwiema kroplówkami, jedna z fenoterolem druga z magnezem, doustnie isoptin i inne. a przy Oli byłam usypiana i założyli mi szew okrężny na szyjkę macicy, były dni że nawet do ubikacji nie wolno mi było wyjść, tylko czekało mnie korzystanie z basenu:( Bubusiak mam nadzieję że jesteś po zabiegu, i jest wszystko O.k????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tato mówi do syna: Co powiedział sąsiad jak stłukłeś mu szybę? Syn: A mam nie mówić brzydkich słów? Tato: Oczywiście synu Syn: Sąsiad nic nie powiedział. Mama do synka: - Pawełku, dlaczego kiedy babcia podaje ci lekarstwo to wypijasz, a ode mnie nie chcesz? - Bo babci sie trzęsą ręce... Teściowa chciała sprawdzić zięciów czy ją w ogóle lubią. Postanowiła że wskoczy do studni i będzie udawała że się topi. Przygotowała sobie wszystko w studni (jak wskakiwała trzymała się liny). Przyjechał pierwszy zięć no to teściowa buch do studni. Zięciu podbiega, patrzy, teściowa. Wyciąga ją ze studni i odnosi do domu. Rano budzi się, widzi przed domem maluch z napisem "od teściowej dla zięcia". Przyjechał drugi zięć, teściowa ten sam numer. Zięć ją ratuje. Rano wstaje a tam polonez!? z napisem "od teściowej dla zięcia" Przyjechał trzeci zięć. Teściowa stary numer. Zięć podbiega do studni odcina linę na której wisiała teściowa. Teściowa się topi. Zięć rano wstaje a tam mercedes z napisem "dla zięcia • teść" Pewien facet stoi na przystanku i całuje wszystkie przejeżdżające tramwaje. W końcu zgarnia go policja. • Co pan wyprawia? Po co całuje pan te tramwaje? Facet na to: • Bo wczoraj jeden z nich zabił moją teściową, a ja nie wiem który! W poczekalni w szpitalu trzech gości czeka na wieści od lekarza. Nagle wychodzi lekarz i mówi do jednego: • Urodziły się panu trojaczki. • O... To dlatego, że moja żona czytała Trzech Muszkieterów... Za chwile wychodzi ponownie i mówi do drugiego: • Urodziły się panu siedmioraczki... • A to dlatego, że moja żona czytała siedmiu wspaniałych...Na to trzeci mówi: • O mój Boże... Moja żona czytała Dywizjon 303... Córka wraca wieczorem do domu. Ojciec informuje ją: • Był ten Twój wielbiciel i chciał prosić Cię o rękę. • To bardzo miłe z jego strony, tylko jak ja mogę opuścić mamusię? • Możesz ją sobie zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż wpadł do domu tylko na obiad i cytowałam mu Sylwinka twoje przedostatnie posty, to mi odpalił że jak nie mogę się podrapać po jajkach to po futerku jak najbardziej:D:P, ja mu na to żeby taki mądry nie był , bo może być w środę wart aż 2zł. jak pojedziemy do Hipermarketu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×