Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

no sie w kurzyłam etraz zjadło mi ponad pol tekstu, niewiem czemu....ech.. napisze jescze raz Margaret co ci ze bierzesz antybiotyk, mam nadzieje ze nic powaznego. I twoja Ola sie bidula wycierpi przez te migdałki:( usciskaj ja od Wirtualnej ciotki(......) :) Luiza jak mała po bańkach, napisz jak to znosi? Ja chodze ostatnio jakis podminowana, wszystko mnie 😡, obiadu dzis nierobie, zrobiłam zapiekanke, podgrzeje na kolacje, jak M wroci, malutka ma jeszcze zupke jarzynową, a potem jakies racuszki jej zrobie, z T jestem dalej na wojennej drodze, wpienia mnie jej zachowanie😠 niezajrzy nawet do wnuczki a mieszka za ścianą, nieobchodzi ją nic! a niech przyjdzie tylko do małej z mikołajem to nie wpuszczę za drzwi o nie!! nibedzie robic prezentow tylko dlatego zeby pokazac znajomym jaka to z niej wspaniała babcia😡 ech... naprawde mnie cos nosi :( Nieprzynudzam juz. Wam zycze oczywiscie duuuuzo słoneczka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret fluidki zdrowotne sle dla Was.....................🌼aaaaaaa sioooooooo choroby!!! Julka:(nie zazdraszczam Ci sytuacji w domu:(boszzzz ida Swieta,a Ty masz tak przerypane😭Wes no Julka wsiadaj w samolot i dawaj do mnie;)razem Swieta spedzimy:)ale fajnie by bylo:):):) Masz racje co do T😠ja tez bym nie wpuscila,bo po co??na pokaz😠a niech sobie ten prezent wsadzi w buty bedzie wyzsza!!!Przytulam Cie wirtualnie:)(............................)👄 Moj maly juz wykapany i polozony do spania:)Ja robie sobie teraz kolacje i bede sobie odpoczywala:)Maly tak mi dzis dal popalic,ze nie wiem jak sie nazywam:O:( Kasbak jak corcia sie czuje??🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie z topiku🌼 Zycze spokojnej i przespanej nocki...................🌼 Fluidki sle potrzebujacym.................🌼 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja załapałam katar od Julki,nos zatkany czego nie cierpię,więcej napiszę jak głowa przestanie mnie boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Luiza fluidki zdrowotne dla Ciebie...................🌼 Zycze milego dnia:) Fluidki sle potrzebujacym.................🌼 Ja ide teraz niunia usypiac,a potem biore sie za sprzatanie buuuuuuuu:( Narazie 🖐️Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antybiotyk wlepiła mi w piątek doktorka po moim nieudolnym pięciodniowym leczeniu gardła, oprócz złego stanu gardła dosłuchała coś w oskrzelach, ale już jest O.k. Natomiast Ola zrobiła się takim niejadkiem, że zamiast kilku posiłków ma kilkanaście ale w mrówczych ilościach. Wstała po ósmej a już poszła się znów położyć. Jest smutna, już z nią tańczyłam i rozbawiałam, a on miała kamienną twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Widze że mamy tutaj samych chorych:O Dziewczyny mega fluidki dla was i dzieci:) U mnie teściu dzisiaj złapała jakiegos wirusa -całą noc siedział w łazience-zwracał i na dodatek biegunka-oby nas nie chwyciło:O Zimno dzisia mu nas jak nie wiem co:Ow Górach jest snieg i trak ciągnie-szkoda tylko że nie sypnie nam troche śniegu-ale dzieci miały by zabawe-chociaż na jeden dzień:P Nie wiem czy pisałam,wczoraj pomyłam okna i poprasowałam,więc już mam dużo z głowy:)...dzisija jak bede miałą chęci to biore się za szafki,bo jak pózniej nazbiera się tego wszystkiego to sie nie wyrobimy;) Dzieci juz chcą znosic choinke:P,ale jeszcze za wcześnie-u nas juz zakładaja ozdoby świateczne... Margaret mój Kuba też ostatnio coś nie chce jeść,wczesniej to az wcinał a teraz grzebie w jedzeniu-to mu nie smakuje-tego nie lubi...nie mam pojęcia dlaczego:O Kasbak a ty gdzie się popdziewasz????:D :P Julka a ty spiochu tez byś juz wstała:P mamakubusia??tez spisz??:P supermama,ty tez nam zginełas:),jeszcze sylwinka cos się nie odzywa...:O,Brylka:O,izabela:O..i reszta mamusiek...mamika a co u ciebie??zagladasz??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska, :P:P:P:P wstalam o 8 moja mała tak długo spała, ze wyspalam sie za wszystkie czasy;) kto ma ochote na pierozki zapraszam, m mnie tak dzisiaj o nie ładnie prosił, ze niepotrafilam odmowic;) Ja chcialam do was zajrzec ale mala nieda mi siasc przed kompem na minutke, teraz nocniczkuje, to korzystam z okazji, Kasbak, bidulka, zapracowana, niema czasu pewnie na nic trzymaj sie maleńka ❤️ i ucaluj nadisie👄 Luiza, oby wam te chorubska przeszły jak najszybciej 🌼 Sylwia jak sie juz tak rozkręcisz to wpadnij do mnie łazienke posprzatac, bo sie juz na litosc prosi :D Margaret, bidulka, ta twoja Ola, musi cierpiec przez te migdałki, bardzo:( ale dzielna z Niej dziewczynka ze sie nawet nieskarzy👄 🌼🌼🌼 no własnie gdzie sie reszta podziewa?? Brylcia machnij lapka że wszystko oki. Zycze miłego popołudnia, zmykam i odezwe sie wieczorkiem, a teraz ide przewietrze troche bo mała skończyła nocniczkować :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babencje ja ostatnio nie mam czasu nawet żeby was poczytać ale w weekend postaram się nadbić zaległości i napiszę co u mnie a póki co trzymajcie się dla potrzebujących ślę fluidki i buziaki 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja mam anginę ale oczywiście nie mogę sobie pochorować bo moja babcia bardziej chora nie ma siły chodzić (jesteśmy w trakcie robienia wyników). Margaret ja też biorę antybiotyk i chciałam się Ciebie zapytać po jakim czasie można zrobić cytologię bo też muszę już iść. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej usiadlam do was na chwilke, bo mala dopiero zasnęla. Chyba ja cos nabiera, taka niewyrazna byla pod wieczor:(, usnela mi na kolanach ok 17 pospala tak 20 min, malo co jadla, podalam jej ibufen, i pyrosal i natarłam vikiem. Mam nadzieje ze ja nierozłozy. Brylka pytanie nie było do mnie ale ci odpowiem cytologie mozna zrobic kilka dni po braniu antybiotyku, Duzo zdrowia dla twojej babci 🌼 zycze wszystkim spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotusia1989
ja siedze z małym w domu ale juz nie wyraaaaabiaaaam ratunku :P ja chcę troch,ę pouzywac zycia.... ale czasem biore malego do wozka i idziemy razem na domowke hehe moze dzieki temu bedzie mial rozrywkowy charakter :) i bedzie lubil dobra muze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotusia1989
kobity jak wy wytrzymujecie caly czas w domu z dziecmi???? ja mojego synka kocham bardzo ale nie mam sily nim sie ciagle zjamowac.... pozatym i tak zrezygnowalam dla niego z mnustwa rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a co to jeszcze nikt niewstał? wczoraj myslalam ze mi sie mala pochoruje ale dzis jest ok, za to ja czuje sie fatalnie niemoge nic polykac, tak mnie gordlo boli, do tego dochodzi bol plecow, i głowy, goraczki niby niemam, ale ide do lekarza popoludniu, bo czuje sie fatalnie:( Ide sie połoze, bo Jagodka wlasnie zasnęła. Trzymajcie sie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotusia, jakos wytrzymujemy, napisz ile twoj synek ma lat, i cos wiecej o sobie, Kochana niema tu chyba mamusi, ktora dla swojego dziecka niezrezygnowala z czegos, ja dla przykladu, stracilam prace, ( dostalam umowe do dnia porodu) a pracowalam tam 3 lata. I jest nam teraz ciezko, ale niezałuje ani jednej chwili spędzonej z malutką. Czasem jest jak aniołek, a czasem ...:O ale grunt do dobrze zorganizowac sobie czas, i wszystko sie da zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski:) Julka idz do lekarz a i napisz co ci przepisął..pośpij sobie to dobrze robi:) Sylwunia fluidki dla ciebie i troche słoneczka:) Brylkja i ty też szybko wyzdrowiej ...no wiedzisz wszystko składa się na raz ,chorubskio i pomagasz babci z wynikami...tak to jest:O Ja dzisiaj mam biegunkę:O,wczoraj teściu a dzizisj ja ..od rana jestem na sucharkach:(...dosłownie szok1! Wszystkie jestesmy chyba chore...lece po dzieci.na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska dziekuje Ci bardzo👄🌼 Fluidki zdrowotne sle dla Ciebie i calej Twojej rodzinki,zeby choroba Was szybko puscila....................................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musicie,to przeczytac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z innego forum przeklejam...mysle.ze warto.. Do wszystkich!!!!!! Portal nasza klasa stał się prawdziwą enklawą pedofili. Przez nikogo nie niepokojeni, zakładają swoje domy, rodzinki, jest nawet dom dziecka nasza-klasa.pl/forum/17/29290, szpital dla dzieci nasza-klasa.pl/foru /7/2616 (lektura ciężkiego kalibru). W profilach tych osób są zdjęcia dzieci podkradane z naszej klasy, ale również z innych portali (i wbrew obiegowym opiniom nie są to zdjęcia golasków). TO MOŻE BYĆ TWOJE DZIECKO z opisem "Jestem brudny, kto mnie wlucha, sukam domu itp, pocałuj moją cipkę". Próby interwencji u moderatorów naszej klasy kończą się usunięciem pojedynczego zdjęcia, cały profil i fora, na których uprawiają cyberseks ze zdjęciami dzieci zostają nietknięte. Nie można tego tak zostawić. Proponujemy zmasowany atak. Jeżeli zależy Ci na oczyszczeniu naszej klasy z tego bagna NAPISZ KONIECZNIE MAILA DO OBSŁUGI nasza-klasa.pl/support ze zgłoszeniem nadużycia (krok 2 - inne nadużycia) i wklej treść (można dodać jakiś link z konkretnym profilem): Żądam usunięcia wszystkich profili z treściami pedofilskimi, w przypadku braku reakcji ze strony moderatorów usunę własne konto. Wyślij tego maila do wszystkich swoich znajomych (również poza naszą klasą), nie bądź obojętny!!!!!!!!!!!! Wpiszcie w wyszukiwarkę n-k "sukam" "ne mam" same zobaczycie, o jakie profile chodzi. Jestem wstrząśnięta, bo zostało skradzione zdjęcie córeczki mojej koleżanki - właśnie w profilu "dziecka", które "kwawi z pipki" Do poczytania inne wątki na ten temat: Pedofilia na NK! - emama - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl Pedofilia na naszej-klasie - Forum Wizaz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli już o dzieciach to
www.wiktor.netoh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pokazuje ze zyje, byłam u lekarza, pani doktor mnie obejrzała, i mówi : no śliczna Anginka, takiej dawno niewidziałam \" Goraczke mam cos koło 39, ale wziełam leki i trochu spadła, czekam na m jak z pracy wroci bo musze z nim cos ogadać i sie kłade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pokazuje ze zyje, byłam u lekarza, pani doktor mnie obejrzała, i mówi : no śliczna Anginka, takiej dawno niewidziałam \" Goraczke mam cos koło 39, ale wziełam leki i trochu spadła, czekam na m jak z pracy wroci bo musze z nim cos ogadać i sie kłade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny..nie pisałam bo zupełnie brak mi czasu...zaczynam właśnie praktyki w szkole, no i jeszcze studia....a w domu też coś robić trzeba...kuba mi zastrajkował i nie chce mleka jeść żadnego!już próbowałam ze cztery rodzaje. i nic...wściec się można..uciekąm bo właśnie muszę siąść lekcje przygotować..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️i czolem kluski z rosolem:D:D:D Julka nie zrobilam tego specjalnie,a jedynie zeby Was ustrzec;) Ja musze zmykac,bo mam duzoooooooooooooo pracy domowych:(a lenia mam ,ze hej:DMoj synek wlasnie wstal:)wiec moge odpalic odkurzacz;):D:D Zycze udanego weekendu.................🌼 Fluidki sle potrzebujacym......................................🌼 Narazie 🖐️Wsiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!:) Śpiochy a co wy jeszcze śpicie???:) MIkołaj dzisiaj!!!!!!!!Jeszcze na razie nic nie dostałam ale ciągle mam nadzieję że jeszcze mi cos przyniesie:P :P :P Nie chcę nic mówić ale ktos trutaj się nie przyznał że dzisiaj ma urodzinki!!!!!!!!!!!!!!!:D :D :D :P :P :P :P NO ja czekam na kawałek jakiegoś dobrego torcika....:P :P :P STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!:D :D :D 🌼🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/a014.gif Krzysia Wszystkiego najjjjjjjjj w dniu 18-stych urodzin:)🌼 W dniu Twojego święta Jest ktoś kto o Tobie pamięta Pamięta o Tobie I śle Ci życzenia By spełniły się wszystkie Twoje marzenia Żyj w szczęściu i radości A uśmiech niech Ci życie uprości👄 Wszystkim dzieciaczkom i ich mamom zycze udanego dnia ze Swietym,oraz mocccccc prezentow!!! http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/a065.gif 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×