Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Dziękuję za życzenia a Ty to chyba spać nie możesz?:) Dziewczyny dziś od rana balujemy,stawiam winko,likier,jak coś to wódeczkę,drinka,alkoholu pod dostatkiem.Na słodko tort,ciasto rodzynkowiec,na przekąskę sałatka z buraczków,i z kurczaka.Dziś są moje urodzinki i to jeszcze z 3 w przodzie-pierwszy raz. Nie pisałam przez dwa dni bo tak naprawdę nie miałam kiedy.Parę osób zaskoczyło mnie przez weekend i imprezowaliśmy . Dziś urodzinki obchodzi też Manika więc dla niej też wszystkiego najlepszego!!!! Dobra muszę kończyć,bo Julka mi przeszkadza w pisaniu.Popołudniu powinnam się odezwać . Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwinka25
bo ja beż Was żyć nie umiem musiałam iść w piecu napalić i dlatego tak wcześniej wstałam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka- naprawdę miałaś szczęście , że trafiłaś przy tym kapciu na pomocną dłoń, teraz jest taka znieczulica, na moją koleżankę w sobotę najechał na czołówkę pijany kierowca(3 promile), dobrze że miała poduszkę powietrzną, samochód jest na złom, ludzie nawet jej nie pomogli wysiąść z samochodu, miała drzwi zablokowane wychodziła przez szybę, samochody przejeżdżały nikt się nie zatrzymał, ludzie mieszkający przy drodze z za bramki patrzyli jak podeszła do nich to uciekli i pod nosem mruczeli że nic nie widzieli, ja takiego zachowania nie rozumiem :O Sylwinka 25-Z tą jelitówką to po zejściu z kąpa, domyśliłam się co miałaś na myśli, od razu nie zajarzyłam bo ta choroba źle mi się kojarzy. No niezła jesteś na urodziny do koleżanki po piątej rano się pakować, no to jak ty to i my od samego rana się poopijamy :P ja już do teścia zadzwoniłam żeby Ize z przedszkola odebrał muszę jaszcze mu powiedzieć żeby dla swojego syna przywiózł obiad no bo ja się będę raczyć alkoholami u Luizy:P Luza-W dniu Twych urodzin każdy szczęścia Ci życzy. Korzystając z tej sposobności, życzę Ci szczęścia i pomyślności, by to, o czym marzysz się spełniło, a to, co kochasz przy Tobie było. Do maniki-Choć jesteś daleko ode mnie, choć życie jest smutne i złe.. Wiedz, że ktoś gorące życzenia Ci śle! ----- Życzenia już Ci na pewno składali twarz twoja była uśmiechnięta ale jest jeszcze jedna osoba, która o Tobie pamięta Ona właśnie Tobie życzy wiele szczęścia i słodyczy wiele wspomnień, miłych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń ----- Trudno myśli ubrać w słowa, oddać piórem życzeń kwiat.. wyrzec to, co serce chowa.. Powiem krótko: żyj 100 lat Sylwinka dziś nie musisz palić w piecu , będziemy się rozgrzewać trunkami:) Chlup w dziub- zdrowie luizy i maniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Luizy i Maniki w dniu 18-stych urodzin Wszystkiego najjjjjjjjjjjj❤️👄🌼 Wszystkie ziomki z Twojej paki i rodzinka ślą buziaki. A do tego wielką falą z życzeniami teksty walą - super życia, spoko zdrowia, fury, chaty, kasy mrowia. Niech frajerom lata gul, jesteś trendy, jazzy i cool!!!! ………………………._.;_'.-._ ……………………….{`--.♥.-.'_,} ……………………{;..,__...-'/} ....._.;_'.-._ …{..'-`.♥._;..-'; ...{`--♥..-.'_,}…`'--.._..-' ....._.;_'.-._ .{;..,__...-'/}…._.;_'.-._ ...{`--.♥.-.'_,}­ .{..'-`.._;..-';.{`--..♥-.'_,}.{;..,__...-'/} ....`'--.._..-'.{;..,__...-'/.{..'-`♥.._;..-} ........,--\..,-"…`'--.._..- .....--.._..- ...... ....._.;_'.-._..... ||......// ..........{`--.♥.-.'_,}.,-"-.....//.,-"- ;-.. ........{;..,__...-'/....'-..// (..'-... ………..{..'-`.._;..-'. ,/. // ;---, ......../....-'.)\......... /.,-"-.... ........,---'`...\.......//. (..'-..... ....................\....// ................../_\Y//_ .................(_,-}={-,_) ..................._//((_/ .....................//))(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUIZA i MANIKA to dla was 👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Jakie złożyć ci życzenia By warte były twego westchnienia Pieniądze - to nie wszystko Samochód - to złomu składowisko W urodziny twoje, życzę ci serce moje Miłości i kochania Aż do samego zwariowania 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Jest w roku taki dzień, W którym smutki idą w cień, Więc z okazji tego dnia Posłuchaj co Ci życzę ja: Dużo zdrowia i radości, Szczęścia w życiu i miłości, Moc najpiękniejszych wrażeń I spełnienia wszystkich marzeń. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza wszystkiego naj,naj....:D Niech smutek zniknie w górskim potoku. By radość kwitła jak róża co roku. By na Twej twarzy promyczek słońca, nigdy nie zniknął i trwał do końca. By najpiękniejsze chwile w Twoim życiu trwały wiecznie.:D Nie napisze duzo bo jade z Kubą do lekarza,idziemy zbierac się na autobus,buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika kochanie to tez dla ciebie te zyczenia:D gdzieś mi wcieło twoje imię:P Duuże buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to poproszę na dwa kielichy. Coś mnie bierze, boli mnie gardło, mięśnie, a na dodatek mój wrócił z pracy, jakaś grypa go łapie dostał gorączki i współpracownicy pytali czy jest pijany:( A jak on teraz zgrzędzi:O To nalewajcie U U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dzięki za życzenia. Mam chwilkę bo goście poszli,chwilka dla dzieciaków aby ich położyć spać i wyjście ze znajomymi,więc jak widzicie dzisiaj szaleję,kiedyś trzeba a co. Margaret stawiam dla Ciebie coś mocniejszego-śliwowicę z Łącka,powinna postawić Cię na nogi,albo zwali bo bardzo mocna:) Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęścia, zdrowia, pomyślności Czerp z życia same radości! Niech los Ci zawsze sprzyja, A co złe niech Cię omija. Dużo słodkości, szczęścia w miłości Samych luksusów, milion całusów. Niech odejdą precz gorycze Z głębi serca Tobie życzę. O czym myślisz, o czym marzysz Niech Ci w życiu się przydarzy! Najszczersze życzenia z okazji urodzin Dla Luizy i Mańki życzy Brylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek już zdrowy a nie złapała grypa żołądkowa i jestem wykończona Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz wszystkie spicie?:/ ech, macie moze jakies pomysly na prezenty dla dzieciaczkow?:) Mati-zdrowy i rozkrzyczany:)Je ale tylko dlatego ze mu powiedzialam ze przyjdzie pani weterynarz(nasz kot zlamal lape i mati byl w przychodni z nim) i go nbedzie karmic jak kotka na sile. Zjada od tego czasu to co mu dam. moze nie w rewelacyjnych ilosciach ale pobil swoj rekord. zapalal miloscia do plackow ziemniaczanych i z jablkami-zjada 2 sztuki. Zjadl tez 2 kluski na parze nazwane przez niego babeczkami ale dlatego ze mogl sam je polac sosikiem;)generalnie wydaje mi sie ze je wiecej odkad daje mu mleko w nocy-moze mu sie zoladek rozciagnal;) poza wet inne szntaze nie skutkuja (chyba wyczail ze klamie). A pozytywna motywacja typu jajko niespodzianka dziala sporadycznie-i koniecznie musi lezec na stole zeby od wiedzial o co "gra":)nadal jemy na bajkach korzystajac z chwili zapatrzenia-wtedy wkladam matiemu to co wiem ze sam by do buzi nie wsadzil-np. chlebek+cos tam... Ciezka dola ale bywalo gorzej:)Podpisano-mama niejadka;) pozdrwawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej śpiochy wstawać:) stawiam mocną kawe, lubb herbatke malinową jak kto lubi.....C...c(__).. U nas zima na całego śniegu przez noc dosypało,wezme dzis mała chyba na sanki;) Iza to taki niejadek z twojego synka, oj to masz przekichane::( ale ciesze sie ze juz lepiej:) 🌼 Luiza pewnie zaspała, po wczorajszszych baletach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla MARCINA i PRZEMKA: Idzie misio...Idzie słonik... Idzie lalka...No i konik... Wszyscy razem z balonami... Z najlepszymi zyczonkami... Bo to dzien radosny wielce... Macie jeden roczek więcej... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja dzisiaj nie pisze mam takiego doła:(boli mnie głowa:(,widzę że są jakież zyczenia wszystkiego najlepszego dla chłopaków:) pa do jutra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry- ja poproszę herbatkę z sokiem malinowym, a po południu torta z capuccino i szampana picolo. Pyśka-Pozdrowionka dla ciebie😘 🌻 Marcin i Przemek🌻 Z okazji urodzin życzę Wam kolorowych dni, uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc, własnego psa i kota, codziennie nowych przygód, butów siedmiomilowych, gwiazdki z nieba, prawdziwych przyjaciół i wesołej rodzinki życzy wasza wirtualna ciocia:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Marcinka i Przemka❤️👄❤️ Z okazji urodzin, które są raz w roku Niechaj będą szczęśliwe i pełne uroku Składam Wam szczere życzenia Aby się spełniły najskrytsze Wasze marzenia:) 👄❤️🌼👄👄❤️🌼👄👄❤️🌼👄👄❤️🌼👄👄❤️🌼👄👄❤️🌼👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole to 🖐️dziewczynki:) Julka dobra,dobra:Pplanowalas,to od dawna:P:D:D:D:D:D No musze Ci powiedziec,ze masz talent:)kurteczka miodzio:)a na tym sniegu,to ja bym sama posmigala echhh jak mi zimy jest brak:( Julka mordko Ty moja:)pamietaj jestem z Toba❤️!!!!! Ide ogladac Pierwsza milosc,a po niej wiooo do szkoly:) U mnie spoko loko;)i oby gorzej nie bylo;) Pozdrawiam serdecznie Wsie🌼 Zycze udanego popoludnia........................👄 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska mysiu pysiu,a Tobie co??:(przytulam Cie wirtualnie:)👄jutro bedzie lepiej;)3maj sie cieplo,a tego dola wes zakop co;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Marcina i Przemka 🌻 Życia słodkiego jak tort, We wszystkich kolorach tęczy. Niech Wasze noce i dni, Mają urok i czar. Jak uśmiech serdeczny. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja na momencik zameldowac,ze mnie dzis juz raczej nie bedzie no chyba ,ze wieczorem:( Moj Dawidek jest chory pani mi go przyprowadzila i mowi,ze ma goraczke i ze go bardzo glowa boli:(ja jej powiedzialam,ze nie bedzie go przez 2 dni:(ona,ze ok,a chyba ze mu sie polepszy,to pojdzie w czwartek:)Jak narazie ja spadam,a i zaraz ma tez byc maz wiec same rozumiecie co i jak;) 🖐️kobitki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka dla Twoich chłopców W pierwszym wagonie olbrzymie słonie. Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie... Na samym końcu pyszny tort jedzie... Zające z miną uśmiechniętą wołają: \"Dziś jest Wasze święto...\" Jadą do Was życzenia... jadą... wszystkiego naj dla chłopaków Dziękuję za życzenia.Ja ledwo żywa.Mąż zrobił mi niespodziankę i pojechaliśmy do knajpki a tam byli znajomi.Bawiliśmy się do północy potem przenieśliśmy się do kolegi bo najbliżej mieszkał.Do domu wróciliśmy o 2 w nocy.Dobrze że Kuba miał dziś później do szkoły bo rano bym nie wstała.Dzień jak co dzień,pranie,sprzątanie,gotowanie,nic nowego Julka zdjęcia śliczne ale kurtka rewelacyjna,dziewczyno ty masz talent Brylka ,Pyśka zdrówka dla Was Sylwia dla Dawidka ślę fluidki zdrowotne Kończę bo o niczym innym nie mażę tylko o szybkiej kąpieli i łózku. Miłej nocki.A ciasto zostało kto chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje za miłe komentarze👄 Pyśka i Brylka kurujcie sie , bo pusto tu bez was:( A wogole to cos marnie na naszym topiku ostatnio, nikt niema czsu:( Jestem ciekawa co u Moniki, jak Miłoszek i Nikuś? machnij do nas łapką jak mozesz:) Pozdrawiam wszystkie obezne i nieobecne kobitki.....👄 Fluidki sle chorowitkom............🌼 Sylwuś dzięki ❤️ dla Dawidka też fluidki:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny dziękuje w imieniu moich synków za pamięć. Stawiam kawkę i zaległego tora. Wczoraj 80 urodziny miała babcia mojego męża więc byliśmy na imprezie. Ja czuję się już dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×