Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️kobitki:) Sylwinka ja nigdy w zyciu nie liczylam wpisow zeby stronke zlapac:D:djak bum cyk dana:D:Dtak jakos samo wychodzi:D Brylka👄🌼 Julka🌼👄ale Ty masz cierpliwosc do szycia:Dja bym wolala gotowa kupic i miec problem z glowy;)no chyba,ze Ty uwielbiasz szyc,to prosze bardzo;):D:Da i jak bedziesz miala czas,to wes i mi cos uszyj;):D Co do eliksiru Pyski ja wszystkiego nie wypilam:Pzostawilam tez dla innych:D:D Dziewczynki moj maly dzis wieczorem zwymiotowal jak pil mleczko:(az sie przestraszylam:(raz ,dwa go przebralam i polozylam spac:(zagladalam do niego i juz spi i nie zwrocil drugi raz ufff. Aaa i Uwaga!!! Dzis w Dublinie,to jest nie cala godz.drogi ode mnie ma byc mecz Polska-Irlandia:)duzooo znajomych pojechalo na ten mecz:)i mam nadzieje nie mowie tylko o znajomych;)ale i o wszystkich Polakach,ktorzy tam beda,ze nie narobia boruty:Obo wstyd bedzie,ze hej:( Ja czekam na meza i Dawidka ,bo pojechali po zakupy:)jak wroca dam kolacje Dawidkowi i poloze go spac;)a my sami bedziemy ogladac,albo mecz;)albo you can dance:D Dziewczynki mnie dalej meczy ta jelitowka i mam jej juz po wyzej uszu😠mdli mnie i muli juz od kilka dni:Ono chyba,ze ta jelitowka ma rece i nozki;):D:Dale tego,to ja jeszcze nie wiem:D Ide kochane do jutra🖐️))) Fluidki sle potrzebujacym.....................🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie z topiku:)🌼 Zycze spokojnej nocki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i zapomniala bym:O Superrmama:)dziekuje Ci bardzo🌼👄 MamaKubusia ja Ci tez nie pomoge,bo ja nie z PL;) Papa caluskow 102,a jak sie zmiesci,to 140👄:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubusiak
Witam Was wszystkie Babeczki :-) U nas zimno i leje jak z cebra... brrr... Julka - testy napisałam najlepiej jak umiałam - nie wiem czy to wystarczy. Z 40-tu osób dalej przechodzą 4 osoby więc się nie łudzę. Jak w poniedziałek nie zadzwonia tzn że odpadłam. Dużo zdrówka dla wszystkich chorowitek :-) a teraz kawusia i drożdżówki z serem - zapraszam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama kubusia, a ile twoj Kuba ma mies? moja mała piła bebilon pepti, ale bardzie z powodow zdrowotnych niz smakowych, wczesniej miała nan, i nutramigen, po nanie miała wysypke, a nutramigen zmienilismy, po przygodzie ze szpitalem, bebilon pepti dostawała na recepte, od doktorki, ale jak skonczyła pełny rok wproadziłam jej powoli zwykłe mleko, i nic sie nie dzieje. Bubusiak kawa pyszna:) własnie dopijam,:) mia.łam sie zabrac za szycie ale M pojechał do pracy, załatwic jakies tam sprawy i niemam jak szyc, a teraz mała mi siedzi na kolanach i bawi sie słuchawkami:D U nas pogoda paskudna, od rana pada deszcz i zimno brrr... Zycze miłego dnia i lece pranie nastawić, i coś do obiadu przygotować, to potem bede mieć z głowy ;) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brylka fluidki zdrowotne dla was, na tą grype, ........................👄🌼 u nas tez panuje w okolicy, mam nadzieje ze nas ominie:O Sylwuś, dla ciebie tez fluidki;) hmmm a moze to jednak nie grypa...;) mimo wszystko fluidki śle :D:D....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zapraszam na kawkę dzisiaj zabieram się za sprzątanie i prasowanie bo mam spore zaległości pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam sie przywitac dziewczynki i spadam🖐️))) Moj maly ma biegunke:(dalam mu lek Dawidka i mam nadzieje,ze mu przejdzie:)teraz ide go usypiac,a potem musze wyprac jego ubranka,bo wszystko zafajdal:(rano sie zarobil po same pachy:( Po poludniu ma wpasc kolezanka wziasc lek ode mnie,bo tez ja jelitowka meczy:(tak wiec dziewczynki mnie nie bedzie:(postaram sie wieczorkiem zajrzec;) Zycze Wszystkim milego dnia🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie👄 Fluidki sle potrzebujacym.....................🌼 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D Brylka dziękuje za kawkę pyszna mniam :) Sylwunia na pewno Twoja jelitówka ma nóżki rączki i będzie to mała Sylwunia :):)🌻 ja bym chciała chłopca ale zobaczymy ja muszę poczekać do grudnia i będzie wszystko wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja tez musze poczekac do grudnia:D Maly moj spal nie cale 30 min:(ja dopiero jem sniadanie,bo wczesniej nie mialam nawet jak:( Pranie zafajdane juz sie pierze:)jest ladna pogoda u mnie,to moze i do wieczora poschnie mi pranie na dworze:) Kolezanki jeszcze nie ma,ale i tak wpadnie po poludniu,a o ktorej,to ja nie wiem:D A co tu takie puchy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześlć dziewczyny Julka Kuba ma 10 miesięcy, i chodzi o to, że do 9miesiąca był na piersi ale widziałam, ze mu mało i jest głodny to zaczęłam dawać mu Bebilon. problem jest taki, że jak miał kolki od 3tygodnia życia tak ma je dalej!!!!!!!!!!!!i teraz już wiem po czym...a mianowicie po mleku i przetworach mlecznych...a wiem dopiero teraz bo [przedtem wprowadzałam mu pokarmy pojedyńczo a teraz już daje mu coraz więcej...i teraz jak juz daje mu to co wiem ze mu nie szkodzi to skojarzyłam że tylko ten Bebilon powoduje problem i budzenie się kilka razy w ciągu nocy..ja od miesięcy uczciwie nie spałam :-( więc chciałam mu dać mleko bebiko antyalergiczne ale Kubuś się wypiął i nawet go nie chciał tknąć mimo ze był głodny...kończe już bo teściowa dziś nie w humorze...pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Stawiam kawke,wczoraj mnie nie było,kupiłam dla chłopaków nową szafkę-taki segment z półeczkami do pokoju i miałam tyle roboty:Pwszystko wysprzatalismy i powyżucalismy co juz nie potrzebne-to tak juz na święta-całkiem inny pokoik:) nie powiem sporo tego było:P Stawiam dzisiaj kawke:) Musze iść do lekarza z Kuba,cos ostatnio go brzuch i w nocy nieraz leci mu krew z nosa...idziemy na wizyte.. Wczoraj moja t rak mnie wkurzyła ...że myslałąmże wyjde z siebie,bo mówi że juz dawno powinnam iśc do tego lekarza-sdziecko dwa razy zabolał brzuch a ja mam juz lecieć do lekarza a w dodatku jak pomasowałam mu brzuch to przechodziło..zreszta z kim tu gadać😡 Dobra lece się ubierać,papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamakubusia spróbuj mu dać mleko enfamil 2 ,moja Julka na nim jest ma 21 miesięcy.Dostaje go od 6 tygodnia,bo pokarmu nie miałam za dużo i wiecznie była głodna.Po tym mleku nigdy nie miała kolek ani zaparć.Proponuję go wielu znajomym jak mają takie problemy jak Ty i zawsze mi dziękują.To mleko można kupić tylko w aptece.Jest dobre w smaku-mój mąż zawsze próbuje bo on byle czego dziecku nie da-tak mówi:) Ja wczoraj nie miałam czasu na nic,wszędzie zalatana.Popołudniu Kuba poszedł na tańce ale zaprowadził go wujek(chrzestny),bo ja musiałam czekać na przesyłkę,nawet nie zdążyłam na aerobik.Dziś też urwanie głowy,gotuję i piorę.Jak odbiorę Kubę ze szkoły mamy tylko godzinę aby zjeść i iść na basen-zajęcia są za darmo.W domu dopiero będziemy o 17.Dobrze że mam z kim Julkę zostawić,bo biedna by się na basenie nudziła Fluidki zdrowotne dla chorych dzieciaczków i mam. Kończę bo robota czeka Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim zrobiłam pyszną kawkę i babkę...zapraszam..dziś tylko na chwilę bo teściowa znowu wstała lewą nogą i ciężko jest na mnie obrażona nawet nie wiem o co..więc sobie zrobię pranie, posprzątam i nie będę jej się pokazywać...nie mam ochoty się denerwować... a potem pójdziemy na spacerek..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońcia i karolcia
witam wszystkich bardzo serdecznie!chciałabym dołaczyć do waszego grona bo też siedze w domku z moją 6 miesięczną Karolcia!jesteśmy ze szczecina.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety! wpadłam na tę babkę, bo kawy nie pijam:) Mamakubusia-życzę wytrwałości przy teściowej. Co chodzi o mleko to ja dawałam zwykły Bebilon, teraz krowie, tak 1-2 razy w tygodniu, bo w większości przetwory mleczne. O ile dobrze pamiętam to Brylka dawała bliźniakom Bebilon pepti( może do dziś podaje), ale skoro jest taki smakosz a Luiza mówi że enfamil, ma dobre walory smakowe to może warto spróbować. Witaj mońcia i karolcia Pyśka- skonsultować zawsze możesz, że czasem brzuszek zaboli to chyba nic strasznego, ale z jakiego powodu leci mu krew z nosa? Jak wrócisz to napisz co i jak. Sylwinka 25 -,,Sylwunia na pewno Twoja jelitówka ma nóżki rączki i będzie to mała Sylwunia\"-o co w tym zdaniu chodzi? sylwunia27-szybkiego powrotu do zdrowia dla ciebie i synków, pamiętaj że tym się można zarazić, także poinformój osoby które będą miały was odwiedzić. Jejku jak dziś wiało, gałęzie połamane, nawet zerwało linę od telekomunikacji. W środę byłam z Olą u pulmonologa osłuchowo było w porządku ale we wtorek dostała katar, który spływa jej po gardle, dzielnie odkaszluje, mam nadzieję że jej nie siądzie na oskrzelach. Muszę z nią pójść jeszcze do laryngologa, bo w jednym uchu ma błonę na obrzeżach przyczerwienioną, i małżowiny w nosie( to chyba tak się nazywa?) wiecznie powiększone, i jeszcze migdały do pooglądania. Życzę udanego weekendu, pozdrawiam wszystkich bez wyjątku. Powinnam zaglądnąć w przyszłym tygodniu, pa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Dziewczynki ja dopiero co uspalam synka:)biore sie teraz za sniadanie,a potem za porzadki,bo ma przyjechac dzis na noc do mnie siostra z Conorkiem:)pomoge jej troche,bo ona juz pada na pysk:(conorkowi wyszedl juz 1 zabek huraaaa:),a marudny jest,ze hej,ale co sie dziwic nie;)dzieki bogu nie ma goraczki ufff:)mam nadzieje,ze jakos noc przetrwam:D:D Margaret:)moja siostra z malym juz,to przeszly:(i wszyscy w promilu 1 km:Omialam cos jeszcze napisac,ale zapomnialam:(,aaa i dziekuje Ci bardzo za fluidki👄 Zycze udanego weekendu dziewczynki:)🌼 Ja juz dzis raczej nie wpadne,bo nie bede miala jak:O Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie👄🌼 🖐️))) Fluidki sle potrzebujacym..................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mnie dalej meczy ta jelitowka i mam jej juz po wyżej uszu mdli mnie i muli już od kilka dni no chyba,ze ta jelitowka ma rece i nóżki ale tego,to ja jeszcze nie wiem i właśnie odniosłam się to tego co Sylwunia napisała a wiem że Sylwunia chce mieć córeczkę to przez to napisałam że to mała Sylwunia będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero co dotarlam do domu cala zgrzana:Dbo mnie moj mazlonek tak zalatwiel,ze jak wroci,to go siekierka chyba zarabie:O A chodzi,o to ze facet mi na chate z olejem wjechal do ogrzewania,a ja co??kasy w domu nie mialam:ONo ,to dawaj malego szybko zbierac i dawidka no i w wozek wioooo:Di mowie do faceta zeby poczekaz z 7 min;)on ok:D No,to ja w nogi z wozkiem i tak popierdzielalam z wozkiem,az sie za mna kurzylo:D:D:D,a Dawidek tylko co raz mamusiu zwolnij,bo mnie pluca bola:D:D:D:D:Ddo tej pory sie smieje:D:D:D:D:D Ide malego przebrac,o sie zalatwil;) Sylwinka:D:Dja tez juz mam jej po wyzej uszu i ja sie pytam kiey ona minie??:(fluidki sle dla Ciebie zebys szybko doszla do siebie...................🌼 Ide dalej sprzatac buuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia ale się uśmiałam z tego wózka,aż mnie brzuch boli:D :D :D :P :P :P BYłąm u tego lekarza,wysłał mnie z tym nosem do pediatry,juz jestesmy zapisani na poniedziałek po południu...a brzuch powiedział że sprawa normalna że boli bo wystarczy cos zjeśc nie tak ijuz gotowe...a jak nie ma goraczki to nie ma cvo robić paniki..dziewczyny spadam bo ja dzisija po południu pracuję...muszę jeszcze poprasować i takie tam rzeczy... moncia i karolcia🖐️napiszczie coś więcej osobie:)wpadajcie kedy chcecie i kiedy możecie:P :P :Dmocia twoja karolcia jeszcze tez malutka:) margaret z tymi wiatrami to ja też zawsze jak przyjdzie zima to się martwie,u nas tak nie wieje ale zawsze myslę o maie ona to tak się boi-zreszta nie tylko ona-w tamtym roku to pamiętam jak dzwoniłam do niej to nawet nie móiła że tak wieję zebym się nie martwiła..:O Ty mi tutaj nie pisz że zagladniesz w przyszlym tygodniu!zameldowac sie prosze chociaz albo, pomachać łapką:P :P sylwika to nie żadna jelitówka tylko jak napisałąś taaaka inna z rączkami:P :P:DTrzymam kciuki:) mamakubusia babeczka pyszniutka...ale mi chęcia narobilaś:P :P ja dzisiaj pogadałąm sobie z t za to co wczoraj mi nagadała,i powiedziałam że jak chce zeby było dobrze to niech na drugio raz ugryzie się w języczek:P :P no i powiedziałą że ja ją zle zrozumiałam.....tak to zawsze jest.....ech... Dobra uciekam papa i do usłyszenia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra dziewczynki🖐️)))ja mam na chacie zlot czarownic:D:D:D:D;) Pyska nic nie mow:Dja co sobie przypomne,to boki zrywam:D:D:D:D 3majcie sie cieplo👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraźcie sobie dziewczyny, że moja teściowa ani jednym słóweczkiem sie do mnie nieodezwała...chyba jest chora albo coś??:-) ja już sie poprostu nią nie przejmuje zwłaszcza, że w moim stanie denerwować się nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczyny dzisiaj jak jechałam na zakupy to złapałam kapcia w samochodzie zaparkowałam na poboczu wyciągnęłam trójkąt , koło zapasowe i myślę sobie nieźle się ubrudzę ( bo błoto było ) a tu zatrzymuje się jakiś samochód wysiada miły pan wyciąga rękawice i mówi to ja pani pomogę i wymienił mi koło. Jednak są na świecie życzliwi ludzie bo to był zupełnie oby człowiek Odnośnie mleka to moi chłopcy pili bebilon pepti 2 im bardzo smakował jak chciałam zamienić na jakieś inne to butelki po ścianach fruwały :) ( w grudniu ubiegłego roku pożegnali się ze swoimi butlami i teraz mleka już nie piją ) a odnośnie kolek to moje dzieci miały bardzo duże ( po mężu bo u nich w rodzinie wszyscy mieli) a jak Marcin miał w wieku 5 miesięcy operację na jelita to lekarka powiedziała że dziecko musiało mieć straszne kolki bo kiszki są trochę inaczej zbudowane niż normalnie ( teraz to dokładnie nie pamiętam jak to się nazywało ale kiszka która ma być krótsza była dłuższa a ta co dłuższa była krótsza ) ale na szczęście można z tego wyrosnąć tylko że dzieciaczki musiały się trochę pomęczyć jak dziecko leżało na plecach to brzuszek wyglądał jakby rozlewał się po bokach Aha chciałam zaprosić na: flaczki bigosik serniczek sałatka będzie jutro jutro i w niedzielę będę miała gości z okazji wtorkowych urodzin chłopaków jutro przyjdą dzieci i będziemy się bawić a w niedzielę teściowie i moja mama będą na obiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z wieczorka stawiam grzańca ;););) i zycze miłych snów👄 Poczytam was jutro bo ide teraz małą usypiać, aaa i wam powiem ze skonczyłam w koncu tą kurteczke juj szyć:O uuuffff, jak zrobie fotki to wam wkleje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy jeszcze nie powstawałyście???????Kubuś mnie już o 7 obudził bo on tak codzień wstaje...stawiam kawe i ide sprzątać a teściowa się dalej do mnie nieodzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,witam🖐️ stawiam wszystkim cappucino z rana :D....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) A co tu takie puchy co...? :( Kasbak ja dziękuje za kawke pyszna;) Lece obiadek robić, M zagoniłam do obrania ziemniaczów, :D:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ....zapraszam na piernika....u nas pizdzi jak w kieleckim a zimno jak na Syberiii....brrrrrr...jak ja nie lubie zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już po gościach Marcin obudził się rano wyjrzał przez okno i cały szczęśliwy powiedział to jest mój najszczęśliwszy dzień w życiu bo spadł śnieg i pójdzie się ślizgać a jak przyjechali dziadkowie to już był najurodzinniejszy dzień na świecie bo dostał wymarzone prezenty a Przemek od wczoraj ma gorączkę i nie był już tak zadowolony ciekawe czy coś się wykuje czy też przejdzie zobaczymy pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Luiza🌻 Dzisiaj Twoje Urodzinki, więc życzę Pani zawsze słodkiej minki, prócz tego byś miała szczęście i by los Ci sprzyjał, na przykrości nie narzekała i byś zawsze tak ładnie wyglądała 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×