Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Margaret ja też zazwyczaj wieczorem bardziej kumam niz z rana, ale powiem szczerze ze zanim sie mala urodzila to wstanie rano przed 7 bylo dla mnie problemem a teraz jestem w stanie wstac nawet o 3-4 w nocy i nieczuje potem w ciagu dnia wiekszego zmeczenia, to chyba jest kwestia przyzwyczajenia, bo Jagodka od poczatku miala kiepski sen, juz tu nieraz o tym pisalam do dzis zreszta czasem wybudza sie w nocy. m-a-m-a ty nie patrz na nasz staż małżenski bo np ja moglam wyjsc za maz w wieku 38 lat a ty np 16 i jak by niepatrzyl to wtedy jestes całkiem mloda babeczka:) A tak po za tym to ktorej byś tu niespytala o wiek to każda Ci powie ze ma dopiero 18-stke:D Wiec witaj w gronie młodych mamusiek :D 🌼 Pyśka aaaale ty sie tą pracą zastawiasz:P:P:P napisz co upolowalas w sklepie;) miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wczoraj taki ruch a dzis nawet nikt kawy niepostawil, no to ja stawiam, i zapraszam wszystkie mamy bez wyjątku :) Uciekam robic obiad dzis wątróbka drobiowa, a wy co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pochodze z pomorza. synekw grudniu skonczy 3 latka a stazu malzenskiego nie mam jescze:) Ale jestesmy ze soba ponad 4 lata i slub planujemy wiosna.pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manska chyba tylko my dzis odwiedzilysmy topik, wiec mam propozycje zeby strzelic focha na inne dziewczyny :P hehe zartuje oczywiscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja jestem padnięta:Ojak słowo daje,nalatałam się dzisija do roboty jak nigdy trzy razy po mnie dzwonili,dzieci do szkoły do domu obiad z powrotem do szkoły do pracy z pracy do domu po dzieci...itd..no ale co zrobić:P:P m-a-m-a ja tez jestem z dolego slaska,ja i kasbak:) dzisija cos nas mało było,no ja stawiamslimaczki z budyniem i rodzynkami:) aa,,,zapomniała bym kupilam wczoraj buty!!jedyne jakie były bo rozmiar 41 hahaha,poprostu były piekne-innej opcji nie było no i kupilam te:P :P :D:D dziewczyny cieszcie sie że macie małe nogi!!hehe dobra uciekam na łózko:)odpoczywac.fluidki dla wszystkich do jutra!!buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Pyska ja nosze 39/40 zalezy od fasonu buta ostatnie sportowe kupilam 38:P U mnie tez rybka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja nosze rozmiar buta 41 i naprawde ciezko jest cos wybrac.bo jak sa to male rozmiary.Naszczescie prawie zawsze noszesportowe buty a tam numeracja jest różna i jest duzy wybor,a do tego sa bardzo wygodne.Taki juz mam styl.A moj narzeczony jest mojego wzrostu wiec gdybym ubrala buty na obcasie to glupio bysmy wygladali jak to kobieta bylaby wyzsza.pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki:) manska,ja te jak pisałam mam ten sam problem co ty:O,a jak przyjdzie kupic jakies buty wizytowe to problem nieziemski,w zeszłym roku kupowałam przez 2 miesiace buty na sylwestra,wszystkie 41 za małe-tak jak piszesz duża numeracja a buty małe-w końcu przed samym sylwestrem trafialm i na szczęscie bo jak nie to bym balowała w kapciach:P :P:D Dziewczyny a co was dzisija tak malo,pewnie się cieszycie bo juz dzisija weekend i wolne,a ja w pracy:O Pochwale sie ze bede swiadkowa na slubie-to tylko slub cywilny-no ale to świadkowa:):Pkupilam sobie już czarna spódmniczkę na allegro,jak chcecie to zobaczcie:) http://allegro.pl/item741593173_nowosc_elegancka_spodniczka_r_36_48_r_44.html tylko że mniejszy rozmiar:P:) dobra uciekam zebrac pranie i ogarnąc w domu bo niedawno wrócilam z pracy:)buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak mam 24lata pochodze ze slaskiego jestem mama 15 miesiecznej dziewczynki i siedze z nia w domciu:)cos jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala24 witaj:) pisz z nami kiedy tylko masz ochote:) Pyska ja poprosze zielona herbatke z mięta:) kiedys czesto taka pilam a teraz przerzuciłam sie na zieloną z opuncją :) a gdzie reszta mam? Iva jak marcelek? macie już wyniki? niewiecie co sie dzieje z iwett? długo sie juz do nas nieodzywala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyska a ta spódniczka jest super:) tylko wydaje mi sie ze trzeba miec do niej jednak figure którą ty oczywiscie napewno masz:) niestety ja chyba sobie moge o takiej narazie pomarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala no niestety cicho ostatnio sie nam na topiku zrobilo, po pierwsze korzystamy jeszcze z ciepełka na dworze i sloneczka a po drugie wiekszosc dziewczyn ktore aktywnie sie udzielaly wrocilo do pracy, ale zobaczysz jak tylko zrobi sie zimniej to zaraz wszystkie wrócą na topik;)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje szkoda tylko ze zadna pozno tu nie siedzi jak ja :(jestem nocnym markiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala24 witam. ja tez moge dopiero wieczorem spokojnie usiasc przy komputerze. aco do zielonej herbatki to chetnie sie napije. fluidki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm.... Jesli mozna ja sie do Was dolaczam ;)... Otoz jestem w 37 tygodniu ciazy i wlasciwie czekam na swojego Maluszka... Powiedzcie jak to jest zajmowac sie dzieckiem i miec czas rowniez dla siebie? Jestescie zadowolone ze swojego zycia? Satysfakcjonuje Was zycie z dziecmi? Jestem bardzo ciekawa bo praktycznie wszystko przede mna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kaczkak23 wydaje mi sie ze normalnie swoj czas tezeba dzielic miedzy dwie osoby ale to jakis duzy problem nie jest przynajmniej ja tak mysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z pracy:)dzisiaj szybciej:P:D kaczkak23 witaj!gdzie mieszkasz??i koniecznie napisz chlopczyk czy dziewczynka;) dobrej nocy!!Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam goraco i stawiam kawke ... tala24 wczoraj juz poszlam spac.bylam zmeczona bo caly dzien spedzilam w centrum handlowym.robi sie zimno wiec trzeba bylo synka zaopatrzyc w jaies cieplejsze ciuszki:) witam nowa mame.koniecznie napisz cos o sobie i mamy nadzieje ze bedziesz zagladac do topiku..{kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×