Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

mama niestety ja sie nie orientuje jak z tymi nikami ale moze w swoim koncie sprobuj cos zmienic zmien wszystkie niki na jeden;) dziewczyny napiszcie czy jestescie na nk bo nie wiem czy wszystkie mam no nowych to napewno nie 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama ja sie tez nieoriwntuje, ale sprubuj moze znalezc temat smietnik na kafe i napisz do moderacji moze oni cos pomoga. supermama no to ładnie zabierasz manske i pewnie robicie babski wieczór:P my tez dzis wybywamy, wrócimy w niedziele wieczorem bede troche robic za nianie przez wekend:) jakbym sie juz dzis nieodezwala to zycze udanego wekendu:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ julka nie postawila kawki wiec ja posawie ;P ......soczek i herbatka dla swiezych mamusiek tez jest :) nam wekkend minal bardzo sympatycznie ale fajnie bylo wrucic i wyspac sie na swoim luzku ,Daria juz sie pyta kiedy znowu pojedziemy do cioci tylko pogoda do d..... ale Kuba z Blazejem to w siudmym niebie byli bo kolo domu mojej siostry jest sklep i tam spory plac zabaw tak sie wyszaleli jak wracalysmy do domu to dzieci spaly Kuba jak sie obudzil i zobaczyl ze do domu wrucilismy to plakal i nie chcial sie rozebrac bo on chce na kuleczki do cioci he he he no a dzis porzadki w domu trzeba porobic no i mam ochote na rosol i to ogromna :) dobra zmykam sie ubierac potem musze skoczyc poplacic rachunki mam nadzieje ze juz nie bedzie padalo fluidki dla potrzebujacych przesylam 🌻 a wy lapac za klawiature i pisac bo stoimy w miejscu ;) 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super mama u nas też zimno brr wieje na dworze, na razie nie pada ale chmury wiszą:O Jagoda znowu zakatarzona, mam nadzieje ze sie to nie rozwinie w nic poważnego. Narazie dostaje standardowe leki.Teraz poszła spac. A gdzie reszta dziewczyn?? margaret, manska, tala, m-a-m-a, luiza, kasbak, sylwunia , sylwia, pyska, brylka sie tez do nas już długo nie odzywa, i inne nowe mamusie 🌼 co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:)musze sie wam pochwalic mialam swietny weekend znalazlam osobe chetna na zamiane mieszkania :)jestem taka szczesliwa:)normalnie ciesz sie jak dziecko:)a jak wam mina ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja wlasnie połozyłam Błżeja spac i zagladam na topik.Nie bylo mnie w weekend bo bylysy z suuuperama u kolezanki:)dzisiaj oczywiscie robie porzadki bo na spacer nie wyjde raczej, bo pogoda paskudna caly dzien pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wkoncu odebralam wyniki malego.Niestety wykryto salmonelle :/ Na szczescie teraz w pore szybko zareagowalam i podane leki natychmiast pomogly,dlatego od dluzszego czasu jest juz ok ale jak pediatra powiedziala nosicielem nadal jest,najdluzej moze byc do pol roku ;/ i dlatego bede musiala jezdzic do sanepidu na badania. Dzis w nocy sie przeziebil,katar spory i sredni kaszel,daje syrop z bzu roboty mamy,wit c w kroplach,masc majeranka i wode morska.Wczoraj bylismy za zakupach,wybor w butach tragiczny ale kupilam mu jakies,moga byc ale szalu nie robia,czapkl i szalika nie kupilam bo nie bylo,nawet w H&M kilka i to zenujace,za to dla dziewczynek sliczne. Od wczoraj zmienilam mu ustnik na niekapek aventa-kupialm tylko taka plastikowa koncowke co pasuje do butelki ktora mamy od malego,i bez problemu pije,zero placzu i krzyku,jedynie przyzwyczajenie zostalo ale dobrze sobie radzi hehe U nas tez pogoda do d... Na po jutrze zapowiadali nawet deszcz ze sniegiem-chyba zwarjowali! Dzis kupilam sobie swietna kurtke typu plaszczykowa dl na pol tylka,czarny,ze srednimi guzikami i szerokim pasem,z wysoka stojka.Ciesze sie z tego zakupu. milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_a_m_a - ja tez walcze z tymi nicami bo pisze na kilku forach i na kazdym mam inny nick,wszystko bylo fajnie do czasu jak zapomnialam co do czego jakie haslo itd :) wiec teraz probuje i sie nie udaje ;/ dlatego zamiast miec nick IVA27 bo tyle mi stuknelo to nadal jestem przy 26.Na pewno trzeba wchodzic w 'moje konto' i zaznaczyc ten kwadracik przy ktorym jest pytanie czy chcesz wyslac post z innego konta.A zeby zrobic jedno haslo do wszystkich to chyba tak sie juz nie da,za kazdym razem chyba musisz wpisywac to samo albo moze na nowo zalozyc ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supermama czy dzisiaj Kubus kończy 3 latka? A ty nam nic nie mowisz:P wszystkiego naj,naj,naj dla Kubusia duzo uśmiechów, słoneczka co dzien i duzo prezentów:) 👄🌼 Iva to straszne co piszesz salmonella? skad sie u niego to wzielo, a wy nie chorowaliscie? Dobrze ze małemu juz lepiej i ze leki byly podane szybko. trzymajcie sie cieplo. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.bardzo dawno mnie nie było.postaram sie nadrobic zaleglosci,troszkę Was poczytam i moze uda mi sie w koncu cos naskrobac. ostatnio duzo sie u mnie dzieje.o wolnym czasie moge zapomniec.a na dodatek przyplatała mi sie angina.. pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Iva mam nadzieje ze szybko wyleczycie ta salmonelle?ale skad ta choroba sie przypaletala? Piszcie co u was bo pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salmonelle lapie sie z jedzenia,szczegolnie serkow typu danonki,wedliny,nie mytych warzyw i owocow (ani razu mu nie dalam niemytego),jajek itd Pediatra mi mowila,ze we wiekszosci jedzeniu sa tego bakterie,ja na to ze bardzo zwracam uwage na to aby jedzenie bylo umyte,woda zawsze przegotowana,jajka,warzywa ,owoce czesto od gospodarza bezposrednio wiec jak mam to rozumiec? a ona mowi,ze ma znajoma lekarke ktora tylko ze wsi kupuje takie jedzenie i jej dziecko tez salmonelle zlapalo,bo na skorupce jajka byla bakteria,wiec to nie mowione gdzie i nikt nie jest mi w stanie powiedziec od czego to zlapal. Na szczescie,ze dobrze sie skonczylo,bo normalnie to jest hospitalizaja,mialam skierowanie w reku.Pamietam jak dzis i nigdy niezapomne,kiedy lekarka mi je dala mowiac ze mam isc do szpitala z dzieckiem jak do 2h po wyjsciu z jej gabinetu nie bedzie poprawy.Wyszlam z przychodni i powstrzymywalam lzy,szlam do apteki i modlilam sie,bo niewyobrazalam sobie,zeby tam isc-sama z nim,nikogo do pomocy,nikogo kto by na zmiane przy nim siedzial;rodzice wyjechali,siostra w szkole,druga ma swoje dziecko,dawcy nawet bym niepoinformowala bo po co(jeszcze by przyszedl do szpitala spity i dopiero by bylo)...na prawde mi sie udalo,ze od razu leki pomogly i juz na drugi dzien i w pierwszy wieczor byla duza poprawa :) MILEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak kochana trzymaj sie jakos przesyłam mega fluidki dla ciebie zeby Ci szybko przeszło, mysle o was czesto, ❤️ Iva znam ten ból z dzieckim do szpitala niestety:( jak Jagoda miala 3 miesiące to trafilam z nia do szpitala na oddział zakażny na tydzień, byłam z nią sama cały czas, mąz przyjeżdzał na chwilke przed praca albo po pracy raz dziennie do tego szpitala od nas bylo jakies 40 km, w jedną strone, do dziś nie miło to wspominam:( Ale dobrze ze Marcelkowi juz lepiej, tak sobie przypomnialam kolezanka mi kiedys muwiła ze u niej w domu tez byla salmonella od jajek własnie złapala ja jej córeczka, mąż i teść o dziwo synek, ona i teściowa byli zdrowi a wszyscy jedli to samo, tak że nigdy nic nie wiadomo. trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. iva teraz doczytałam co przeszłaś z Marcelkiem.cieszę się ,że już dobrze.pozdrawiam Was,trzymajcie się.. julka ja też o Was często myślę:) muszę już zmykać,zajrzę potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,nareszcie poczytałam wszystkie Wasze wypowiedzi,Nadia bajki oglada,to mam chwilkę wolnego.Niestety nie czuję sie za dobrze,choroba nie chce mnie opuścić.strasznie się boję,żeby nie skonczylo się na antybiotyku:(:(:( julka teraz doczytałam o mieszkaniu:(znowu zmieniacie?co się stało?odezwij się na gg jak znajdziesz chwilkę:) pyska jak tam nauka jazdy idzie??mam nadzieje,że ofiar narazie nie ma?:P kurczę tyle mamy nowych mam na topiku,że trudno mi sie połapać.Ale siedzę teraz na zwolnieniu,to myślę,że nadrobię zaległości i Was wszystkie poznam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!!:) No przepraszam że ja nie pisze ale tak mnie zajeło to prawo jazdy ze nie mam czasu na nic,więcej pracuje,jeszcze dzieci:) POzdrawiam wszystkie i buziaki:) kasbak jak na razie nie ma ofiar:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Kasbak z angina to niestety nie przelewki:( kuruj sie kochana, a czemu ci lekarka nie dala antybiotyku? jest obawa o dzidzusia? tak? Wiesz co jak mialam angine to płukałam gardło roztworem wody z wodą utlenioną jedna łyżka wody utlenionej na szklanke letniej wody i plukac nawet kilka razy dziennie.pomaga naprawde. Napisz jak malenstwo który to tydzien:) buziaki odezwe sie do ciebie na gg jak znajde chwilke Pyska to dobrze ze ofiar w ludziach nie ma:D :P tala super ze udało sie wam znalezc tak szybko mieszkanie? a powiedz z jakiego na jakie zamienialiscie? ja od dzisiaj pracuje, nie wiem jeszcze jak dlugo popracuje bo wrocilam do tej pracy co bylam na wakacjach, dzwonila do mnie szefowa wczoraj zebym przyszla bo maja duzo roboty, ale byc moze nie dlugo bede miec lepsza prace, poki co trzymajcie kciuki:) Czy u was tez taka zima? pojechalam dzis do pracy i musialam zimowe buty kupic bo mi adidasy przemokly:O ale jestem w sumie zadowolona bo kupilam bardzo fajne, wygodne i przede wszystkim skorzane buty niedrogo:) przy okazji oczywiscie Jagodzie tez kupilam bo wyrosla ze starych.dobra spadam pod prysznic i do łuzeczka bo tyle co wrocilam i padam z nog. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)julka z kawalerki na dwa pokoje mialam chetna osobe na 3 pokoje ale chciala30 tys za nie a mnie chwilowo na taki kredyt nie stac szkoda:(a ty cos znalazlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już okąpciana ale spanie mnie odeszło:P tala cały czas sie rozglądamy, rozpuścilismy wici po znajomych ze szukamy domku drewnianego na sprzedarz, w sumie mamy jeden na oku, niedrogo w stanie nawet dobrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to korzystaj jesli dobra oferta ja niestety po macierzynskim bez pracy jestem i kredyt by mnie dobil:(za dwa lata planujemy zamienic znowu na cos wiekszego powoli i sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!:) Rowniez jestem mama, ktora nie pracuje a wychowuje dziecko. Chcialabym do Was dolaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewi witaj:) jasne ze sie przylacz do nas:) tala to niestety nie jest takie proste bo tez musimy wziac kredyt zeby cos kupic, ppo za tym jest jeszcze inna opcja budowa niewielkiego domu z bali koszt hmm wiekszy niz zakupionego od razu ale nie remontujesz wtedy nic. Trudna decyzja niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×