Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Raczej nie wiem skad to zdziwienie ze ja nie pracuje a jestem z dzieckiem w domu i wybralam ten topik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdziwienie?ja się nie dziwię.To wybór indywidualny,każdy żyje jak uważa za słuszne.Najważniejsze jest żeby się spełniać,a w jakiej roli,to już kwestia charakteru i serca:) ja już po mału tez kończę przygodę z pracą,bo nie wyobrażam sobie ,że mogloby byc inaczej wychowując dwójkę Maluszków:)Ale kiedy podrosną,nie mówię NIE:) Na razie najważniejsze sa dla mnie dwa Skarby,jedno obok mnie a drugie pod sercem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie kasbak, dla moje dziecko tez jest najwazniejsze:) Praca poczeka, a dziecinstwo i to jak dorasta dziecko juz sie nie wroci. Takie mam zdanie. Tylko, ze tak jak mowilam-nie kazdy ma taka mozliwosc, i nie kazdy tak chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzam zaczac ubiegac sie o prace jak moj synek pomaszeruje do zerowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk...! Czy jest tu ktos...?:) julka11 nocny marku gdzie Ty jestes?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane moje:)!!! Na wstepie witam nowe mamusie🌼:)mam nadzieje,ze bedzie tutaj Wam dobrze z nami;):)🌼 KASBAK ❤️ja dopiero doczytalam kochana!!!!!!!!!moje gratulacje skarbie:):):):)❤️👄🌼zazdraszczam CI tego stanu wiesz:P???pewnie,ze wiesz:Pja sie sytaram i co ??i lipa❤️mam juz czasami dosc😭!!! Zycze Ci kochana spokojnej ciazy bez zadnych problemow,oraz zycze Ci chloptasia:)❤️👄🌼 Kurcze,ale cyrki :D:D:Di jak super!!!!!!!!!!KASBAK W CIAZY HURAAAAAAAAAAAAAA:D:D:D:D:D Przyznaje sie bez bicia kochane,ze ja Was dobrze nie doczytalam,a to za sprawa ,ze nie mam kiedy😭teraz tez juz powinnam spac,no,ale musze Wam wkoncu napisac co u mnie;) Julka kochana dzieki,ze pamietasz o mnie❤️👄 Kochana 3maj sie i badz dzielna,a co do domu,to powaznie sie zastanow;) Fluidki sle zalegle i te na zas;)nigdy nic nie wiadomo:(...............❤️❤️❤️❤️ A teraz co u mnie;):D Kochane wstaje o 5.30 zbieram malego i wioze do siorki:)do pracy mam na 7,ale zawsze jestem 6.30,bu musze sobie rzeczy przyszykowac;)Z pracy wracam po 17 i od razu jade z mezem po dzieci,potem do domu szybko i same juz wiecie co potem sie zieje w domu wieczorem;):P:D:D Jestem wypompowana jak ta dentka:Oszok!!!rece mi odpadaja masakra jakas:(a tak wogole,to w pracy sa jaja jak berety:D:D:dzis poplakalam sie ze smiechu pierwszy raz od jakiegos czasu:O:D:D:Dkolega tak mnie rozsmieszyl:D:D:D To,to nic:D:D:Ddrugi koga zakochal sie we mnie i to od 1 wejzenia:D:D:D:D:D:D:Daaa i,to tez nic:D:dOn ma zone i mu ,to nie przeszkadza,ze ja mam meza i dzieci:O:D:D:Dno jaja :D:D:D Dzieci moje zdrowe i My tez;)tylko malo czasu co spedzamy z dziecmi teraz,bo pozno konczymy:(ale i tak zdaza nam dac w kosc;):D:D:D Rodzice dalej sa u mnie:)zyje nam sie spoko:) U siorki tez ok:)I musze sie Wam pochwalic,ze Conorek juz chodzi:):):):)!!!Dumna jestem z niego,ze hej:)!!! Co wiecej??aaa chyba juz nic....hmmmmm zapomnialam co mialam odpisac co komu jeszcze:O:(wybaczcie,ale ja naprawde nie mam kiedy na kompa siadac:(a jak siade,to zajze na poczte i wychodze:(musze sobie laptopa drugiego kupic,to maz mi nie bedzie zabierac;):D:D Aaaa Pyska❤️dziekuje,ze sie do mnie odezwalas na NK👄 Kochana jak tam prawko Ci idzie???:D:D:D:Dmam nadzieje,ze nikogo nie rozjechalas:P:P:D:D Jak tam zakupy w Barcelonie:P???:D:DJa tam kiedys wpadne do Ciebie,to razem podjedziemy do tej Barcelony na zakupy;)ale fajnie ,by bylo co??:D:D Dobra koncze laski,bo zasypiam,a jeszcze musze duzooo pozalatwiac spraw:O Pozdrawiam serdecznie Wsie👄❤️🌼 Zdrowka Wam Wszystkim zycze❤️🌼 Aaaa dziewczyny!!!!!!Wasza kolezanka wyladowala w sobate,to co byla na dyskotece:P:D:D:Dpierwszy raz od kilku dobrych lat:Obylo.............zaje....fajnie:P:D:D:Dposzlam z tatem chrzestnym Dominisia,bo maz mial na rano do pracy:P:Pbylo super,bo spotkalam tam cale moje rodzenstwo i wiele ,wiele innych znajomych:)musze czesciej na takie dyskoteki wyruszac,bo bylo zarabiscie:P:D:D:D:D Dobra zmykam:) 3majcie sie cieplo👄 Wasza Sysia❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i gratki za stronke dla kolezanki:D:Dszkoda,ze ja nie mialam zczasu:Pzawsze,nooo prawie zawsze ja je lapalam:P:D:D:D;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala a propo pierniczkow-bo cos takiego wylapalam kilka stron wczesniej:) Ja robilam z synkiem na swieta Bozego Narodzenia w tamtym roku, razem robilismy. Cos wspanialego tak razem robic, wybierac foremki. Akurat foremek mamy duuuzo-z zestawow Play-Doh. Super pierniczki nam wyszly, w tym roku tez bedziemy robic. A pozniej... Jesc!:) Mniam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o tym dniu:(ja ma core ma 15 mies za mala na takie zabawy ale kiedys na 100% mi sie podobaja jak dzrzewko na swieta jest przybrane w takie rzeczy :)moi rodzice tak robili ja i rodzenstwo robilismy a oni wieszali:)cos pieknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, 15 miesiecy to zbyt malo na taka zabawe. Ale jak podrosnie to polecam!:) Super sprawa i super zabawa:) To jeszcze malusia Twoja coreczka:) Boze, kiedy moj synek taki malutki byl...:) Wydaje sie, ze tak niedawno a tu juz 4 latka stuknely...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve sorki ze z opoznieniem odpisuje ale moj internet tak laczy:( zeby zobaczyc czy ktos napisal co pare min wchodze odnowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no duzo napisala dziewczyny tu sa bardzo ok:)tylko malo pisza tak tak skarze sie malo piszecie !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a synek jak ma na imie ?duzy 4 latk fajny wiek :)opiekowalam sie takim chlopcem kiedys:)nie planujesz isc do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala oczywiscie ze planuje!!!:) Nie zamierzam siedziec cale zycie w domu!!! He he Ale zeby dostac sie do tej pracy do jakiej ja chce to troche minie czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala no duzy, duzy. Wzrost i wage ma poza siatka centylowa!:) Ma na imie Hubi, czyli Hubert:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ladnie:)ja planuje jak najszybciej ale ja swoje zycie swoje zobaczymy:)teraz czeka mnie przeprowadzka :)a jaka to praca jesli mozna wiedziec?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuje najpierw w wydziale drogowym. Mam w rodzinie jednego policjanta wiec nie powinno byc zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×